>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

M 127

miluus

Użytkownik
no prezent rewelacyjny, wiedzieli kiedy dac. czasu moze i duzo ale praktycznie caly czas krazek pod bramka koloni wiec nie licze na to
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Eisbarrn strzeli jeszcze 2 tk grajacej koloni, a co mi mówiło nie dawaj tego meczu, ale głupi to dołozyłem, aj::zoltakartka:
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Krasikov obronił 54 strzaly, a Furch 56. W drugim przypadku paradoks jest taki, że mimo tylu obron i przeszło 96 % Czerepy loose. Marne to pocieszenie, ale nie wiem, czy te 56 skutecznych obron, to nie rekord sezonu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie, rekord to chyba 60 a może i ponad tylko nie mogę sobie przypomnieć sobie kogo należy. Nie jestem pewien ale chyba Metsola dał taki popis umiejętności bramkarskich bodajże z Avto.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Tak. To Metsola obronił 62 strzały z 64 w meczu z Omskiem dokładnie 9/10/18 w Ufie. Metsola wygrał ten mecz ????
Metsola pobił rekord swojego kolegi z zespołu Kareyeva, który 2 sezony temu w barwach Nizniekamska wybronił 61 strzałów w meczu przeciwko...Ufie ;)
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
O widzisz.
Ja lubię wszelkiego rodzaju statystyki. Jesli tylko znajdę czas, to przemyce tutaj coś ciekawgo.
Oby dzisiaj Metsola wpadł w trans ???? Zadanie wydaję się średnio trudne, ale Sochi potrafi być niebezpieczne.
 
Do góry Bottom