>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ale początek w Bratysławie, jeszcze nic nie włączyłem a tu 1:1, ale zagrane po +1,5 pkt Darznisa i Taffe więc początek ładny.
Szkoda że nie strzelecki dubel bo już byłby ładny profit
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Znów była dobra noc z NHL więc był za co zagrać:p Do tego rano Mark zachęcił do Astany i poszło parę udanych singli więc teraz można było coś zagrać, ale tylko w kierunku zawodników, bo jakoś tak czuje, że parę bramek tutaj padnie, ale w którą stronę mecz pójdzie sam jestem ciekawy. Wiadomo, że całkowicie się z KHL nie zerwie, coś tam się będzie grało, tak jak wcześniej, ale akurat tamtego dnia zagrałem sporo zakładów i to był wtedy błąd. KHL to raczej forma zabawy, nie jestem tak na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi zespołów więc też nie wrzucam nic w temat odnośnie KHL, ale z sugestii jakie od Was się pojawiają chętnie skorzystam;)
Zerknąłem teraz w wyniki Finlandii i chyba Karpaty wyładowują złość po wczorajszym dniu
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Werenski się popisał na początek, na szczęście szybka odpowiedź CBJ
Niestety Kojoty chyba z opóźnieniem na lodzie
Chyba szykuje się strzelanina w Columbus bo takie dziury w obronie obu ekip
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zerkam po trochu na różne spotkania. Toronto obiło już dwa razy słupek i raz poprzeczkę. Troszkę więcej szczęścia i mogli spokojnie prowadzić dwoma. Bez pomysłu rozgrywali PP i strata w środku lodowiska i zamiast powiększyć przewagę to się zrobił remis. Teoretycznie Tampa więcej w ataku, ale więcej okazji po stronie Toronto. Vasilevski trochę nerwowy na początku
Teraz PP dla Tampy więc z ich skutecznością mają szansę na prowadzenie
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Czyli pytanie kto zatrzyma Bolts nadal otwarte... czyżby Jets na swoim lodzie w ramach pierwszego spotkania w delegacji?
Dziś Jets tak jak myślałem mają chwiejny czas, ciekawe czy wyciągną
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dla mnie rowniez ale cos sie wydaje ze Jets chyba nie, za piekbie by bylo
Scheifele zamknal mi bramka dubel strzelecki i dubel +1,5 wiec ta tercja juz dla mnie na plus
Jak doprowadzili do remisu to gra siadla juz tak nie cisna
Niestety, tego spotkania sie najbardziej obawialem wsrod faworytow i to nie weszlo:/
A Preds teraz co zrobili to juz chyba przesada...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Muszę jutro obejrzeć powtórek Tampa - Toronto. Statystyki nieźle wyglądają. 49 do 21 w strzałach dla Toronto a wynik 4:1 dla Bolts ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Muszę jutro obejrzeć powtórek Tampa - Toronto. Statystyki nieźle wyglądają. 49 do 21 w strzałach dla Toronto a wynik 4:1 dla Bolts ????
Bo fachowiec stal w bramce ???? ja go pamietam jak debiutował w UFIe, juz od tamtego momentu śledze jego kariere i tak czułem ze szybko trafi do NHL, i jego rywalizacja z Bishopem o jedynke w Bolts tez była niesamowita, wtedy jeszcze nie sadziłem ze bedzie taka gwiazdą, w tak młodym wieku.
Go Andrei
 
Do góry Bottom