>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Prosimy zacząć używać swoje konto teraz.....

P 991

parodia

Użytkownik
Pany dostałem takiego oto maila i nie wiem czy to są jakieś jaja czy o co tu chodzi? I rozumiem, że to jest 12 zł a nie 12.000 zł ???? ?
Od zawsze staramy się zapewniać najlepsze usługi i oferty dla naszych klientów. Niedawno poinformowaliśmy zatem pana/ panią, że za pierwsze 12 miesięcy posiadania konta i nie używania go, nie bedziemy pobierać żadnych opłat. W przypadku pańskiego konta okres ten właśnie minął i od 25/04/2018 zostanie pan/pani obciązony kwotą 12.5043 PLN. Jest to suma oparta na tabeli kosztów dostępnej na stronie www.skrill.com. Jeśli postanowi pan/pani ponownie zacząć używać swoje konto Skrill, koszty zostaną zatrzymane i posiadanie konta nadal będzie bezpłatne.
Posiadanie konta Skrill daje użytkownikom całą gamę korzyści. Możesz kupować i wysyłąć pieniądze online bez ujawniania swoich danych bankowych. Nie mogłoby być prościej. Dodatkowo posiadając ePortfel Skrill jesteś upoważniony/a do korzystania z wyjątkowych promocji, przygotowanych przez naszych partnerów. Po prostu odwiedź nasz katalog sklepów lub sprawdź ostatnie promocje w sekcji ‘Moje konto’.
Pozdrawiamy,
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Kontynuując ten temat, w jaki sposób mogą naliczyć koszty na ponad 12000zł, czy był ktoś z Was w takiej sytuacji, czy najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie konta?
 
M 0

mr_mxzptlk

Użytkownik
Tez dostałem takie info, 12.8772zl....
Wbiłem na konto skrill i mam tam 0,7 zł, mogę w takim razie zamknąć konto czy muszę je najpierw wyzerować? Jeżeli tak to w jaki sposób to najlepiej zrobić,
Pomoże ktoś mądrzejszy ?
I czy to jest na pewno 12zl??
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Tez dostałem takie info, 12.8772zl....
Wbiłem na konto skrill i mam tam 0,7 zł, mogę w takim razie zamknąć konto czy muszę je najpierw wyzerować? Jeżeli tak to w jaki sposób to najlepiej zrobić,
Pomoże ktoś mądrzejszy ?
I czy to jest na pewno 12zl??
Na pewno.
Najlepiej chyba przez opcje Zamknij Konto lub Close Account :]
 
Do góry Bottom