>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Klasyczna Australia grasz różne , to wpadają bramki nie wiem czy nie lepiej się przerzucić na ekstraklasę żart oczywscie ... ale szczerze mówiąc liczyłem tez na cornery w tym meczu to myk do przerwy 2 ‍♂
Edit coś się bujnelo ja osobiście grałem over 8,5 korka na live
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
15.12. 07:35 Wellington Phoenix - Central Coast Mariners - powiem sprawdzam dla Nix 1 @ 1,83 - miedziak.
Jutro Nix vs CCM ✅
Tak jak pisałem w niedzielę jutro podtrzymuję kierunek na Nix, od niedzieli wiele się nie zmieniło. Do kadry wraca Kurto, choć jego zmiennik nie zawiódł. Roy K rozegrał z Blues Sky super spotkanie, pewnie będzie chciał kontynuować dobrą passę. Do tego wraca Lowry. Słowem kadrowo gospodarze na 5. A goście? MC Cormack wraca do Anglii leczyć kontuzję, Oar nadal niedostępny i gdyby nie to, że Rozbitkom28 ostatnio udało się wygrać w Nowej Zelandii, rzekłbym, iż gościom wróżę pewną porażkę.
No i fajnie ???? FT 2-0 Nix na ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Aha, składy:
LINE UP | Redmayne (gk), Grant, Calver, van der Linden, Zullo, O’Neill, Brillante, Ninkovic, Brosquw (c), de Jong, Le Fondre
BENCH | Cisak (gk), Retre, De Silva, Tratt, Ivanovic
LINE UP | Janjetovic (gk), Risdon, Ziegler, Hamill (c), Elrich, O’Doherty, Baccus, Baumjohann, Sotirio, Kamau, Riera
BENCH | Nizic (gk), Fitzgerald, Mahazi, Llorente, Bonevacia
Kibice obu ekip się bawią w najlepsze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czerwona wypacza obraz tego meczu, Blues Sky wcale w ht nie byli &quot;lepsi&quot;. Udało im się wymęczyć w 46 min. po dobitce od słupka Brosque. I ht 1-1. Grającym bts graty!
edit 2 poł. De Jong i 1-2 po kotle pod bramką Wędrowców...
Tratt i 1-3 wszyscy zadowoleni? ???? Na razie koledzy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
drif 4,6K

drif

Użytkownik
To i ja dodam cos od siebie.
Expertem tej ligi to napewno nie jestem. Fanem... no coz. Ale kilka faktow powala.
Tak jak napisal qowalsky6 czerwo (co prawda sluszne w 100%) wypaczylo widowisko. SFC pobilo rekord ligi chyba z 2007 w completed passes bo w 88 min mieli ich 600 co chyba jest niezlym wynikiem, na kangaroosow ale fakt grania z przewaga jednego zawodnika duzo pomogl.
Ogolnie to mysle ze grali piach niby siedzieli caly czas na WSW ale to akurat - wiadomo bo w przewadze. Raczej innego scenariszu byc nie moglo.
Szkoda bo WSW. Mieli w planach zapewne zatrzymac serie porazek w derby. Oby nastepnym razem ;)
Fajna spraw ze wszyscy na zielono wyszli dzis.
Te kolejka to chyba trzeba walic over 1.5 gola w 1 polowie bo narazie jest 3/3
Obejrzalem mecz chyba pierwszy raz od niepamietnych czasow. I w sumie kilka ciekawych faktow wyszlo np to ze Dandenong moze bedzie miec niedlugo druzyne w A-League (przynajmniej takie plany) czyli kolejna ekipa z Victorii!!!
Oddaje glos expertom oraz powodzenia w dzisiejszych meczach!!!
Ja lekko over 1.5 goal ht dwa ostatnie mecze kolejki ✅ ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
To jeszcze moje 3 grosze....
Do czerwonej WSW grało dobrze i miało realne szanse na 3 pkty... ale głupie zachowanie Janjetovic&#39;ia - i nie mówię tutaj o interwencji ale samo wyjście, i kiks przy próbie przejęcia piłki. Potem SFC zagrało to czego zabrakło w zeszłym tygodniu... dlatego przy moim rankingu formy SFC dostaje plus, ale WSW dostaje neutralną ocenę, bo miało naprawdę realne szanse na 3 pkty.
Do jutrzejszych meczy....
Jets - Perth - ov2,5+bts - @1,9 - 0,3j ⛔
Najpierw goście - wyjazdowe wygrane z V i Adelaidą oraz remis z Nixami. Ostatni mecz bezbarwny.. ale jednak wygrany z City. Tutaj przeciwnik podobny do City, ale jak by nie było to mecz wyjazdowy. Są Castro, Koegh i Oikonomidis, do tego dostępny jest Ferreira... znaczy w ofensywie jest moc - jak dla mnie Perth jest w stanie strzelić gola.
Jest - w końcu grają u siebie, a w Newcastle najpierw przegrali z V 0:1, potem zremisowali z SFC 1:1 i w końcu wygrali z Roar 2:0 (ten mecz był jak cała kolejka - padaka). Teraz wzmocnienie powrotem Hoffmana sprawdza lidera ligi. Jak dla mnie lider jest dosyć nieoczekiwany i uważam, że jak by nie było Jets są faworytami. Czyli coś też powinni ustrzelić.. ale że to Australia to ov2,5 jest dość możliwy... no i jako, że oba zespoły coś ustrzelą - to jest właśnie mój typ - delikatnie, bo po co nadwyrężać los, który po dzisiejszym dniu okazał się szczodry.

Adelaide - City - 1 - @2,3- 0,3j ⛔ oraz ov2,5+bts - @2,15 - 0,2j ⛔
Oba zespoły fatalnie zagrały w ostatniej kolejce.. ale to w zespole gospodarzy powinni pojawić się Kitto i Ilso - a to duże wzmocnienie w ofensywie. W zespole gości powinien zagrać Malik. Oba teamy mają coś udowodnienia i mam nadzieję wpiszą się w trend kolejki - czyli odważna ofensywna gra. Ale jak by nie było - Adelaide gra u siebie i, jak dla mnie, to przeważy szalę na ich stronę. Pobieram typ na gole po obu stronach.. ale jak by nie było, ostatecznie, jak na tą chwilę, to gospodarze wyglądają lepiej.
pozd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Jets-Perth un 4.5 ::zoltakartka: @ 1,60 4
Adelaide-MC ov 4.5 ::zoltakartka: @ 1,68 3
AKO: 2,69 - 0,12j ⛔

A dlaczego tak? Ano dlatego, że sędzia Lucas daje w tym sezonie max 4 kartki, a sędzia Beath ma odrobinę większy rozmach. Poza tym H2H - w pierwszej parze 4 ostatnie mecze to 4 kartki, w drugiej lekkie wychylenie w kierunku overa, szczególnie w meczach w Adelaidzie. A jak będzie? No zielono ✅ ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
45&#39; Jets - Perth (0:2)... szybka kontra - Jets nie strzeli - @2,4 - 0,2j ✅
Składy na 2 mecz:
Adelaide United XI: Izzo, Jakobsen, Marrone, Elsey, Galloway, Lia, Isaías, Halloran, Ilsø, Goodwin, Mileusnic
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
45&#39; Jets - Perth (0:2)... szybka kontra - Jets nie strzeli - @2,4 - 0,2j
Glory 2 gongi, a Jetsi biją głową w mur. W ostatnich min. 3 sytuacje mieli gospodarze i spokojnie mogli wyrównać wynik... Ale nie z taką ch.....a skutecznością. Do tego nie grają z pierwszej piłki, a tylko tak mogą przełamać skomasowana defensywe Perth. No i nie atakują lewym skrzydłem (poza ostatnią akcją meczu) więc Glory spokojnie się ustawia... Gole padną raczej i w takim kierunku pójdę jak @ skoczy, Jetsi powinni też ukluc, chociaż honorową ???? Nie wspominając o moim przedmeczowo x.
Co do drugiego spotkania też od tygodnia &quot;wisi&quot; u mnie jedynka. Mam nadzieję, że Reds wygra swój mecz chociaż może być ciężko. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jetsi strzelać bo bts po @ 2,05 ⛔ pobrałem za drobniaki z sakiewki ???? Honorową się należy ????
Edit
Merrick się załamał co oni zjebal... sytuacji, nawet w 93 min. Smutne 0-2 zostało. Majekx przewidziales to więc graty za kontrę.
Edit live
Adelaida - źle zaczyna się dzisiejsza przygoda, 0-1 po samobóju...
Wchodzi Kitto, może się ruszą? Taa 0-2, a Kitto przed chwilą żółtko dostał... Redsi jak dzieci we mgle... Under 3,5 pobrałem za miedziaka po @ 1,45, słabe to ale może coś wskóram...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Do góry Bottom