>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Dużo jest prawdy w tym, że nasi są w Serie A bo jest jaka jest.
Piękny tydzień dla Włochów. Wypad na pysk Milan i Inter, a Napoli jak zawsze w ważnych momentach nie ma jaj na pokazanie swojej mocy. Ciężko uwierzyć, że Inter i Milan to były potęgi kiedyś, które wygrywały LM.
Tym większy szaunek należy się takiej Barcelonie, czy Realowi, że tak wysoki poziom potrafią trzymać non stop.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
LE ✅ ✅
Barca ⛔ za przeproszeniem, ale to co zagrała Barcelona to jest tak jebana anty koszykówka, że się w głowie nie mieści, Anwil by ich ograł -10... TFU TFU TFU
Anwil to teraz ciekawy zespół :p
Ja dziś miałem mega piętra. TTT Riga vs Fenerbahce w damskiej Eurolidze kurs startowy na gospodynie 2.20 ---&gt; pre match 3.15 . Pograłem win Riga i +11 mega mocno w doublu. Koniec 3 Q wynik 46:46 kurs na TTT Riga 4.86 i to wszędzie Uni,Ruskie --- oczywiście dołożyłem ale...chyba ktoś mega dużo zielonego utopił ????
Jest gdzies możliwość sprawdzenia ile szło $$$ na ten mecz ?
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kinguin to mistrzowie w nieumiejętności domykania map ostatnio, dzisiaj zaczęło się od przegranej na kev+pistol, potem to 1vs4 NBK i Minor przeszedł koło nosa. Szkoda, bo szansa była.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Lebron under 29.5 @ 1,80
Czemu?
Ja bym rzucil na Spurs i Forbes over 11.5 pkt.
LAC bez Lou czyli dr facto najlepszy asystujący Doca Riversa, a do tego zimną krew w końcówkach i sporo już im wygrał tymi rzutami zza łuku. Nie oszukujemy się ale LAC nie ma rosteru na 17:10. Nie widziałem ich nawet w PO a co dopiero tutaj. Spurs mimo że bez PG, to wciąż w Teksasie solidny poziom. Notują chyba streak 3 w a co do Forbesa - od momentu kiedy wskoczył do s5tki gra mocno. Z Jazz 15 pkt, suns 25 i game high. W 2 ostatnich meczach w Staples Center 17 i 12bodajze. Tutaj widzę szybki mecz, Spurs muszą liczyć na gości którzy sa w formie i mają pewna rękę. Bryn się wpasowuje idealnie w schemat. Do tego obrona LAC to nie jest coś trudnego.
Forbes o11.5 1.87
Spurs -2 ah 1.88
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jeśli ktoś ma 1xbet niech zerknie na mecz Gardner Webb - ja niestety dostałem zupełnie bez powodu konto zlimitowane do 0,00 plnów na 1 zakład ???? (((
Dobrze, że hajs wypłacili bez zdjęcia przy twarzy z napisem &quot;specjalnie dla 1xbet&quot; i dzisiejsza datą ....a nieeeee przecież zdjęcie też musiałem wysłac ????
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
To jest czysty piękny hajs. Nie ma opcji, aby ten Minas wygrał set. Oni są totalnie bez formy. Totalnie. Buki oszalały z tymi kursami. Goście w 100% kontrolują każdy set i trzymają ich na dystans 2-3 pkt.
Żebyś się nie zdziwił ????
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
To jest czysty piękny hajs. Nie ma opcji, aby ten Minas wygrał set. Oni są totalnie bez formy. Totalnie. Buki oszalały z tymi kursami. Goście w 100% kontrolują każdy set i trzymają ich na dystans 2-3 pkt.
Nie znam się na tej głupiej dla mnie dyscyplinie, kosz mi starczy ;)
 
O 4,4K

oth

Użytkownik
To jest czysty piękny hajs. Nie ma opcji, aby ten Minas wygrał set. Oni są totalnie bez formy. Totalnie. Buki oszalały z tymi kursami. Goście w 100% kontrolują każdy set i trzymają ich na dystans 2-3 pkt.
Chyba juz można powiedzieć że się mylisz
 
B 2K

borek149

Użytkownik
To jest czysty piękny hajs. Nie ma opcji, aby ten Minas wygrał set. Oni są totalnie bez formy. Totalnie. Buki oszalały z tymi kursami. Goście w 100% kontrolują każdy set i trzymają ich na dystans 2-3 pkt.
zanim coś napiszesz to może sprawdź z kim grali ostatnie spotkania ...
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dużo jest prawdy w tym, że nasi są w Serie A bo jest jaka jest.
Piękny tydzień dla Włochów. Wypad na pysk Milan i Inter, a Napoli jak zawsze w ważnych momentach nie ma jaj na pokazanie swojej mocy. Ciężko uwierzyć, że Inter i Milan to były potęgi kiedyś, które wygrywały LM.
Tym większy szaunek należy się takiej Barcelonie, czy Realowi, że tak wysoki poziom potrafią trzymać non stop.
Były pamiętam ???? Jeszcze wtedy mnie piłka jarała ale ten Milan lat 90tych to była mega mocna paka.Myślę,że jedna z najlepszych drużyn w historii jeśli nie najlepsza. W tym składzie ogrywaliby najlepsze reprezentacje narodowe. To się oglądało z zapartym tchem. Pamiętam do dziś ich skład, tylko bramkarza musiałbym sobie przypomnieć ale w tej drużynie to w bramce mógł wisieć ręcznik i różnicy by nie robiło. Mega mocna defensywa Maldini,Baresi,Tassotti,Costacurta, Baresi a dalej Ancelotti, Rijkaard, Donadoni,Gullit, Van Basten a potem jeszcze Jean Pierre Papin.Najlepsi fenomenalni Holendrzy plus obrona reprezentacji Włoch z czasów gdy catenaccio to było catenaccio czyli betonowy mur. Skład masakryczny.To była najmocniejsza personalnie drużyna wszech czasów.A Inter miał dla równowagi trzech najlepszych Niemców Lothara Matthausa, Brehme i Klinsmana ale nie byli tak dobrzy jak wielki Milan.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Były pamiętam ???? Jeszcze wtedy mnie piłka jarała ale ten Milan lat 90tych to była mega mocna paka.Myślę,że jedna z najlepszych drużyn w historii jeśli nie najlepsza. W tym składzie ogrywaliby najlepsze reprezentacje narodowe. To się oglądało z zapartym tchem. Pamiętam do dziś ich skład, tylko bramkarza musiałbym sobie przypomnieć ale w tej drużynie to w bramce mógł wisieć ręcznik i różnicy by nie robiło. Mega mocna defensywa Maldini,Baresi,Tassotti,Costacurta, Baresi a dalej Ancelotti, Rijkaard, Donadoni,Gullit, Van Basten a potem jeszcze Jean Pierre Papin.Najlepsi fenomenalni Holendrzy plus obrona reprezentacji Włoch z czasów gdy catenaccio to było catenaccio czyli betonowy mur. Skład masakryczny.To była najmocniejsza personalnie drużyna wszech czasów.A Inter miał dla równowagi trzech najlepszych Niemców Lothara Matthausa, Brehme i Klinsmana ale nie byli tak dobrzy jak wielki Milan.
W bramce był Giovani Galli a pożniej Sebastiano Rossi ????
Też wtedy dla mnie istniał tylko Milan ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom