>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
S 71

shaq9

Użytkownik
Czasami jedno zdanie jest dużo lepszą analizą niż wypociny ludzi którzy piszą po 20 zdań w tym 19 jest analizą tabeli, lub tego że gramy na takiej i takiej hali. Takie właśnie pseudo analizy powinny być usuwane. Ale na tym forum analiza oznacza napisanie jak najwięcej słów, nawet bezsensownych.
 
M 4

matteks

Użytkownik
Jeżeli Norwegia wygra, to zeby awansowali to Holandia musiałaby przegrac według moich obliczeń
Tak i wygrana Węgierek z Rumunkami tego nie zmieniła. Jeśli Holenderki ugrają z Niemkami przynajmniej remis to będzie mała tabelka między tą trójką.
Norwegia - Rumunia 23:31
Węgry - Norwegia 25:38
Węgry - Rumunia 31:29
Rumunia - 2 pkt. (60-54)
Norwegia - 2 pkt. (61-56)
Węgry - 2 pkt. (56-67)
Dlatego ich trener mówił podczas ostatniego czasu, by utrzymały 2-bramkową stratę ????
 
M 220

mm25

Użytkownik
Tak i wygrana Węgierek z Rumunkami tego nie zmieniła. Jeśli Holenderki ugrają z Niemkami przynajmniej remis to będzie mała tabelka między tą trójką.
Norwegia - Rumunia 23:31
Węgry - Norwegia 25:38
Węgry - Rumunia 31:29
Rumunia - 2 pkt. (60-54)
Norwegia - 2 pkt. (61-56)
Węgry - 2 pkt. (56-67)
Dlatego ich trener mówił podczas ostatniego czasu, by utrzymały 2-bramkową stratę ????
wiec co masz na Mysli grać Niemki +2.5 gola handicap? Ze nie przegraja 3 golami lub wiecej?
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Szwecja - Norwegia over 56,5 1,94 unibet ✅✅
Mecz o 5 miejsce, liczę na szybką grę cios za cios i sporo bramek, dlatego że stawka tego meczu nie jest za wysoka. Szwedki udowodniły, że rzucać potrafią. Z Rosją 39 bramek robi wrażenie, mimo że Rosjanki wyraźnie odpuściły. Norweżki we Francji zdecydowanie poniżej oczekiwań. Aczkolwiek są zespołem który rzucił najwięcej bramek na tym turnieju. Teraz gdy emocje już opadły obie drużyny zagrają na luzie i górę weźmie atak nad obroną.
Rosja - Rumunia Rumunia under 23,5 1,89 fortuna ✅
Kontuzja Neagu to fatalna wiadomość dla Rumunek. Gdy z Węgierkami ich gwiazda została zniesiona do szatni Rumunki się najzwyczajniej popłakały. Neagu rzucała średnio 7 bramek na mecz i notowała 4 asysty, co daje jej na ten moment prowadzenie w punktacji kanadyjskiej w całym turnieju. Przed Rumunkami bardzo trudne zadanie. Wszystkie atuty po stronie Rosji, w mojej opinii idą po tytuł. Evgenii Trefilov szkoleniowiec Rosjanek rotował składem w ostatnim meczu. 63-letni trener znany jest z prowadzenia kadry &quot;twardą ręką&quot; i każde nieodpowiedzialne zagranie jego zawodniczek skończy się &quot;nieprzyjemną rozmową&quot;.
Holandia - Francja Holandia remis nie ma zakładu 3,65 unibet ⛔⛔
Uważam, że potencjał tych drużyn jest bardzo wyrównany i mimo turnieju rozgrywanego we Francji kursy na Holenderki są za wysokie. A przecież Holenderki w ostatnich latach na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata czy europy zawsze były w najlepszej czwórce. Tutaj Holandii nie wyszedł 1 mecz z Norwegią, który w pewnym momencie odpuściły. Z Hiszpanią wygrały szczęśliwie, reszta to pewne wygrane. Podobnie Francja też jedna porażka i jeden mecz na styku. Myślę, że zobaczymy zacięty mecz od początku do samego końca, w którym jedna akcja może zadecydować o awansie do finału.
 
B 0

baresko

Użytkownik
mimo że Rosjanki wyraźnie odpuściły
63-letni trener znany jest z prowadzenia kadry &quot;twardą ręką&quot; i każde nieodpowiedzialne zagranie jego zawodniczek skończy się &quot;nieprzyjemną rozmową&quot;.
zdecyduj się przystojniaku.
o23 Rumunek to niska linia, nawet bez Neagu. Rosjanki nie były i nie są ekipą broniącą na wysokim procencie.
Typ bez widocznego value.
a z twardej ręki Trefiłowa śmieją się nawet same zawodniczki, to nie jest ZSRR by grupkę super utalentowanych szczypiornistek trzymać pod batem.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
zdecyduj się przystojniaku.
o23 Rumunek to niska linia, nawet bez Neagu. Rosjanki nie były i nie są ekipą broniącą na wysokim procencie.
Typ bez widocznego value.
a z twardej ręki Trefiłowa śmieją się nawet same zawodniczki, to nie jest ZSRR by grupkę super utalentowanych szczypiornistek trzymać pod batem.
Ze Szwedkami Rosja zagrała o pietruszkę, podobnie jak ze Słowenią, było tam sporo rotacji, a wynik końcowy nie był istotny. W pozostałych meczach Rosja straciła 23 gole z Francją, 23 z Czarnogórą, 25 z Serbią i 21 z Danią, średnia wychodzi jak nic 23. Oczywiście racja że to niska linia i Rumunki ją pokrywały w każdym meczu, ale bez Neagu będzie im znacznie trudniej, liczę na brak pomysłu w ofensywie. Do tego dochodzi ranga meczu jaką jest półfinał, spodziewam się długich przemyślanych akcji i więcej walki na boisku z obydwu stron, niż w meczach grupowych. Każdy ma prawo mieć inne zdanie, ale wolałbym zobaczyć konkretne propozycje z argumentacją, a nie być łapanym za słówka.
 
wojtii1 76

wojtii1

Użytkownik
Ze Szwedkami Rosja zagrała o pietruszkę, podobnie jak ze Słowenią, było tam sporo rotacji, a wynik końcowy nie był istotny. W pozostałych meczach Rosja straciła 23 gole z Francją, 23 z Czarnogórą, 25 z Serbią i 21 z Danią, średnia wychodzi jak nic 23. Oczywiście racja że to niska linia i Rumunki ją pokrywały w każdym meczu, ale bez Neagu będzie im znacznie trudniej, liczę na brak pomysłu w ofensywie. Do tego dochodzi ranga meczu jaką jest półfinał, spodziewam się długich przemyślanych akcji i więcej walki na boisku z obydwu stron, niż w meczach grupowych. Każdy ma prawo mieć inne zdanie, ale wolałbym zobaczyć konkretne propozycje z argumentacją, a nie być łapanym za słówka.
Zgadzam się całkowicie z typ_byl_dobry. Oglądałem prawie wszystkie mecze Rumunek na tym turnieju. Stawiając zarówno na nie jak i przeciwko.
Holenderki się bardzo dobrze przygotowały do meczu z Rumunią. Neagu była bardzo dobrze kryta. Efekt bodajże 4 bramki.
Rosjanki są na tym turnieju dużo lepszym zespołem.
Wiadomo że to sport... ale under rumunek wygląda na bardzo rozsądny typ!!!
Czy ktoś wie co można zyskać wygrywając mecz on 5 miejsce? Poza tym że jest się piątym zespołem ME oczywiście.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Ostatnio 6/7 weszło, administracja usunęła post bo nie zamieściłem analiz, więc dziś zamieszczam ????
Heidi Loke powyżej 3.5bramek (1.6)
Dużo gry jest na obrotową i spokojnie ponad 4 bramki Heidi dziś rzuci.

Hagman powyżej 3,5 bramek (1.6)
Hagman w ostatnim meczu rzuciła aż 18 bramek, Norweżki bardzo dobrze bronią i Szwedki będą grać dziś dużo skrzydłami i jestem pewny że spokojnie rzuci dziś ponad 4 bramki.

Rosja - Rumunia.
powyżej 50,5 bramek w meczu (1.5)
Będzie to szybki mecz i zobaczymy dużo bramek i dużo kontratakow i ta liczba bramek bez problemu zostanie przekroczona.

powyżej 4,5 bramek Buceschi (1.6)
Pod nieobecność Neagu która zerwała więzadła gra głównie będzie opierać się na niej , dużo rzuca, ciągle jest pod grą .

Pintea powyżej 3,5bramek (1.65)

dużo gry jest na obrotową, Pintea ma znakomite warunki fizyczne, bez problemu rzuci powyżej 4 bramek.

Holandia +2.5bramki (1.85)
Dziś będzie to mecz bramkarek, Wester vs Leynaud. Będzie to kapitalne widowisko, upatruje duże szanse dziś Holenderek w tym meczu.

Powyżej 47,5 bramek w meczu (1.55)
W tym meczu padnie dużo bramek,bedzie to mecz na wymianę ciosów, biorę ten kurs z pocalowaniem ręki.
 
B 0

baresko

Użytkownik
Ze Szwedkami Rosja zagrała o pietruszkę, podobnie jak ze Słowenią, było tam sporo rotacji, a wynik końcowy nie był istotny. W pozostałych meczach Rosja straciła 23 gole z Francją, 23 z Czarnogórą, 25 z Serbią i 21 z Danią, średnia wychodzi jak nic 23. Oczywiście racja że to niska linia i Rumunki ją pokrywały w każdym meczu, ale bez Neagu będzie im znacznie trudniej, liczę na brak pomysłu w ofensywie. Do tego dochodzi ranga meczu jaką jest półfinał, spodziewam się długich przemyślanych akcji i więcej walki na boisku z obydwu stron, niż w meczach grupowych. Każdy ma prawo mieć inne zdanie, ale wolałbym zobaczyć konkretne propozycje z argumentacją, a nie być łapanym za słówka.
oh, zaznaczyłem jedynie, że u23,5 Rumunek to według mnie typ bez wyraźnego value i nie postawiłbym złamanego grosza wiedząc jak niewiele potrzeba by przekroczyć taką linię (zakładając zarówno clutch match jak i blow out)
i nie jest to nic osobistego, ot co, czasem trzeba racjonalizować podawane typy, a ten na moje oko jest bardzo ryzykowny.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam bardzo ciekawy typ.
Krpez nie bedzie najlepsza strzelczynia
1.91 1xbet
Krpez ma 50goli. Jej glowna rywalka to rumunka buseschi ktora ma tych goli 40. Srednio 7goli na mecz Rumunki maja do rozegrania jeszcze 2.mecze. Serbki juz zakończyły turniej wiec krpez juz nie powiększy bilansu bankowego . Dodatkowo Neagu kontuzjowana wiec wiec myślę ze w kazdym meczu Buceschi jest w stanie rzucic min 6bramek co daje ok 52bramki.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Bedzie goraco :-D
Mialem Pintea over 3,5 wg oficjalnych statystyk rzucila 3 bramki ale ja ogladalem mecz i widzialem ze rzucila 4
Nie wiem jakim cudem zaliczono gola w 19:55 rumunskiej bramkarce. Pintea rzucila bramke przepychajac obrone za co Rosjanki dostaly jeszcze dwie minuty kary.
czekam az sts to rozliczy ale juz czuje ze beda powolywac sie na oficjalne raporty
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Bedzie goraco :-D
Mialem Pintea over 3,5 wg oficjalnych statystyk rzucila 3 bramki ale ja ogladalem mecz i widzialem ze rzucila 4
Nie wiem jakim cudem zaliczono gola w 19:55 rumunskiej bramkarce. Pintea rzucila bramke przepychajac obrone za co Rosjanki dostaly jeszcze dwie minuty kary.
czekam az sts to rozliczy ale juz czuje ze beda powolywac sie na oficjalne raporty
Na oficjalnej stronie ma 4bramki. Wiec rozlicza na plus
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Ja pierdołę, znowu zaczyna sie usuwanie postów.
Nie chciałem wierzyć, ale to prawda.
To forum osiægnęło dno dna.
Niby Co Ci usuneli? Robicie syf to i bardzo dobrze ze jest kasowane. Przeczytaj regulamin zanim napiszesz post to nie bedziesz płakał ????
Francja @1.32 ✅ Edit: a jednak grała
Holandia dalej na 90% bez Groot Nycke czyli czołowej zawodniczki, Francja u siebie, Francja na ławce ma wiecej gwiazd ktore mogą zastapic podstawowe zawodniczki jesli one beda słabiej wygladac. Przewage ma Francja w obronie, bo bramka to = ; ofensywa troszke lepsza po stronie Francji.
Sędziowie? Zobaczymy ???? Ale moze byc kilka gwizdów na korzysc Francuzek bo to gra o finał...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Francja @1.32
Holandia dalej na 90% bez Groot Nycke czyli czołowej zawodniczki, Francja u siebie, Francja na ławce ma wiecej gwiazd ktore mogą zastapic podstawowe zawodniczki jesli one beda słabiej wygladac. Przewage ma Francja w obronie, bo bramka to = ; ofensywa troszke lepsza po stronie Francji.
Sędziowie? Zobaczymy ???? Ale moze byc kilka gwizdów na korzysc Francuzek bo to gra o finał...
Na 90% bez Groot ? Skad takie info? Wedlug mnie oszczędzana byla na polfinal i dzis zagra.zagra na 90%
Edit: groot Na boisku i juz bramkę rzuca
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Osobiscie uwazam ze...
Holenderki lekko niedoceniane, owszem meczyly sie z Hiszpankami ale w takich meczach buduje sie atmosfere. Gdy graly o cos pewnie ograly zarowno Rumunki jak i Niemki. Porazka z Norwegia - jak juz wczesniej pisalem dla mnie wkalkulowana
Francja? Tez mocna. Dla mnie mecz bedzie na styku, bardzo mozliwe ze sedziowie zadecyduja
Ale jak rano widzialem na Francje 1,45 i na Holenderki +4,5 tez 1,45 to zdecydowanie wybieram opcje wejscia w Oranje. A jak juz nawet faktycznie Francuzki odjada to moze spuszcza z tonu wiedzac ze final juz za kilkadziesiat godzin
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
osja- francja 2 1.74
1xbet
Jutro rano cos dopisze jak znajde chwilę
mniej niż 1,8 bierzesz w finale na Francję serio? Dla mnie Rosjanki totalnie na mega luzie chciały przejść Rumunki przynajmniej odniosłem takie wrażenie. A biorąc pod uwagę że ze Słowenią i ostatnio z Szwedkami miały wy.....e to mają sił sporo. Fakt że Francja top jeśli chodzi o bramkarki ale, Rosjanki jako całość wg. mnie biorą final. Dla mnie to nie jest dobrze wystawione a na pewno nie do grania na Francję.
Zataczamy koło, od pierwszego meczu otwarcia Francja-Rosja po finał.
 
wojtii1 76

wojtii1

Użytkownik
Francja vs Rosja under 48,5 @1.75
under 46,5 @2,25

Francuzki jak moglismy zaoobserwowac na tym turnieju, w obronie prezentują się bardzo dobrze. W ataku jest przyzwoicie ale to nie jest reprezentacja rzucająca bardzo dużo bramek co mecz.
Rosjanki wyglądają lepiej wg mnie w ataku niż w obronie, lecz również one nie często przełamują granice 30 pkt.
W pierwszym meczu tych drużyn na tych ME było dokładnie 49 bramek. We finale dojdą do tego nerwy więc spodziewam się, że ręka jednym jak i drugim napewno niejednokrotnie zadrży.
Ponadto obie reprezentację często zwalniają grę przechodząc do ataku, jeżeli nie muszą gonić wyniku oczywiście.
Podsumowując spodziewam się wyrownanego meczu w którym ciężko wskazać zwycięzcę. Kto wie może zakończy się remisem albo i rzutami karnym?
Napewno byłoby to ukoronowaniem bardzo ciekawych mistrzostw Europy we Francji.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
mniej niż 1,8 bierzesz w finale na Francję serio? Dla mnie Rosjanki totalnie na mega luzie chciały przejść Rumunki przynajmniej odniosłem takie wrażenie. A biorąc pod uwagę że ze Słowenią i ostatnio z Szwedkami miały wy.....e to mają sił sporo. Fakt że Francja top jeśli chodzi o bramkarki ale, Rosjanki jako całość wg. mnie biorą final. Dla mnie to nie jest dobrze wystawione a na pewno nie do grania na Francję.
Zataczamy koło, od pierwszego meczu otwarcia Francja-Rosja po finał.
Serio? Ogladales ostatnie mecze. Rosja dostanie lanie . Roznica poziomow wyczuwalna na kilometr. Publika w finale poniesie francuzki. Nie ma za bardzo sie Co rozpisywać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom