>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [12.12.2018] - środa REWANŻE

Status
Zamknięty.
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Liga Mistrzów
Ajax - Bayern
1.
Typ: 1X ✅
Kurs: 1.77 (STS)
Wynik: 3:3
2.
Typ: Pierwszy gol w meczu - Ajax ⛔
Kurs: 2.20 (STS)

Środa z Ligą Mistrzów zapowiada się bardzo interesująco. W ostatnim spotkaniu między tymi drużynami padł remis. Myślę, że Ajax podejmie u siebie próbę zdobycia pierwszego miejsca w grupie E. Ekipa z Holandii ma w swoim wyrównanym składzie, młodych, głodnych sukcesu zawodników(Frenkie de Jong, Kasper Dolberg czy Hakim Ziyech), którzy swoimi umiejętnościami potrafią przechylić szansę zwycięstwa na swoją stronę a już na pewno &quot;napsuć krw&quot;i obrońcom drużyny przeciwnej. Ajax gra kreatywnie i szybko a skład jest bardzo dobrze zrównoważony gdyż poza &quot;młodymi i zdolnymi&quot; są jeszcze gracze doświadczeni ale wciąż w dobrej formie dający wiele swojej drużynie zarówno pod względem sportowym jak i piłkarskiego &quot;autorytetu&quot; (Klaas-Jan Huntelaar). Bayern Monachium (mimo ostatnich zwycięstw w lidze) nadal myślę, że boryka się jeszcze z kryzysem związanym z brakiem kompetentnego trenera ale także z problemami ze składem, który nie był odpowiednio wcześnie &quot;przewietrzony&quot; a niektórzy gracze, kiedyś stanowiący o sile Bayernu albo się zestarzeli (Robben + Ribbery) albo wciąż szukają dobrej formy (np. Hummels, Boateng, Muller). Pisząc to wszystko nadal uważam Bayern za klasową drużynę i nie życzę im źle ale myślę, że tym razem, w rewanżu przed holenderską publicznością, czeka ich trudna przeprawa. Stąd moje typowanie na ten mecz. Kurs na Ajax z &quot;podpórką&quot; jest ciekawy i myślę, że możemy spodziewać się ewentualnie &quot;powtórki&quot; z remisu. Ajax nie powinien tego spotkania przegrać. A, kto wie? Może przed własną publicznością &quot;pykną&quot; gola jako pierwsi dla dobrej atmosfery? :cool:
Edit: :beer: Co to był za MECZ. Jedno z najbardziej widowiskowych spotkań LM, które bez wątpienia przejdzie do historii. Czerwone kartki, rzuty karne i przede wszystkim walka. Obydwa zespoły miały już zapewniony awans a jednak - zwyciężyła piłkarska ambicja a nie piłkarskie &#39;szachy&#39;.
Ajax grał pewnie, ofensywnie i agresywnie (czasami aż za bardzo). Nie kalkulowali - chcieli strzelać gole i to było widać. Szacun również dla Bayernu, który mimo kryzysu ze słabym trenerem, z problemami związanymi ze starzejącym się składem i poszukiwaniach formy przez niektórych graczy - nie dał się tak łatwo &quot;rozjechać&quot; holenderskiej maszynie.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Young Boys Berno - Juventus typ 2 kurs 1.50 forBET
Patrząc na kurs i trochę nie dowierzam. Nie chce mi się wierzyć, że trener Juventusu mimo iż awans dla tej drużyny jest już pewny, ale nadal pozostaje walka o pierwsze miejsce w grupie z Manchesterem United. Young Boys w grupie ma zaledwie jeden punkt i to daję im już bez względu na środowe spotkanie czwartą pozycję w grupie. Moim zdaniem tutaj Juventus jak najszybciej postara się zrobić jakiś dwubramkowy wynik i spokojnie kontrolować składem co za tym idzie dać odpocząć kilku czołowym zawodnikom przed ligowymi spotkaniami. Young Boys sporo bramek traci jak i u siebie tak i w meczach wyjazdowych. W tym meczu ciężko przewidzieć inny scenariusz jak tylko zwycięstwo Juventusu. Do dubelka idelana sprawa. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: City-Hoffenheim
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnia kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów. Ekipa Manchesteru City na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Hoffenheim. Gospodarze już zapewnili sobie awans do kolejnej rundy tych rozgrywek i aby zostać na pierwszym miejscu w grupie w tym spotkaniu wystarczy im ugrać zaledwie jeden punkt. Hoffenheim natomiast ma jeszcze iluzoryczne szanse na awans do piłkarskiej ligi europy ale żeby tak się stało goście muszą wygrać w tym spotkaniu i liczyć na porażkę Szachtara na swoim stadionie z zespołem Lyonu , tak więc szanse są na prawdę marne ku takiemu rozwiązaniu. Czemu poszedłem w tym spotkaniu w kierunku przedziału bramek ? Właśnie dlatego że goście nie mają nic do stracenia i muszą od pierwszych minut próbować strzelić bramkę , gospodarze natomiast są bardzo ofensywnie grającym zespołem który swoje sytuację spokojnie sobie stworzy a co za tym idzie nie wierzę iż nie strzeli co najmniej dwóch może trzech bramek tak słabiej defensywie jaką ma ekipę Hoffenheim która przecież w tych rozgrywkach w każdym spotkaniu traciła minimum dwie bramki w meczu. W ekipie City nie zobaczymy Bravo, Mangali oraz Mendego, nie wiadomo natomiast czy zagrają Aguero,De Bruyne, Silva D oraz Zinchenko. W ekipie przyjezdnych natomiast ma nie wystąpić Amiri, Szalai, Rupp, Otto, Nordtveit, Geiger oraz Demirbay, nie wiadomo natomiast czy gotowy do gry będzie Akpoguma. Mój typ to wynik 4:1 na koniec spotkania.
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Valencia - Man. Utd.
Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Można powiedzieć, że poza hajsem oraz ambicjami mecz nie za dużo znaczący w tabeli. Owszem goście mogą jeszcze zająć 1 miejsce, jednakże musieliby liczyć na potknięcie Juventusu w Szwajcarii, co według mnie się nie stanie. Manchester w weekend gra trudny mecz z Liverpoolem, a Valencia spotka się z Eibarem. Myślę, iż nie będzie tu szaleńczego tempa. Śmiem stwierdzić, że w tym spotkaniu śmierdziałoby underem nawet, gdyby ten mecz mógł znacząco wpłynąć na ostateczny układ tabeli. Valencia w tym sezonie jest bardzo underowa, w lidze na 15 spotkań zaledwie 2! overy 2.5, a w 5 kolejkach LM jedynie 1!. W 1 spotkaniu na Old Trafford padł wynik bezbramkowy. Biorę under 2.5 w tym spotkaniu, a dla osób mniej przekonanych myślę, że fajnie wygląda under 3,5 w połączeniu ze zwycięstwem Juventusu.
under 2.5
@1.86 fortuna
under 3.5
Juve
@1.87 fortuna

 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Valencia - Man. Utd.
Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Można powiedzieć, że poza hajsem oraz ambicjami mecz nie za dużo znaczący w tabeli. Owszem goście mogą jeszcze zająć 1 miejsce, jednakże musieliby liczyć na potknięcie Juventusu w Szwajcarii, co według mnie się nie stanie. Manchester w weekend gra trudny mecz z Evertonem, a Valencia spotka się z Eibarem. Myślę, iż nie będzie tu szaleńczego tempa. Śmiem stwierdzić, że w tym spotkaniu śmierdziałoby underem nawet, gdyby ten mecz mógł znacząco wpłynąć na ostateczny układ tabeli. Valencia w tym sezonie jest bardzo underowa, w lidze na 15 spotkań zaledwie 2! overy 2.5, a w 5 kolejkach LM jedynie 1!. W 1 spotkaniu na Old Trafford padł wynik bezbramkowy. Biorę under 2.5 w tym spotkaniu, a dla osób mniej przekonanych myślę, że fajnie wygląda under 3,5 w połączeniu ze zwycięstwem Juventusu.
under 2.5
@1.86 fortuna
under 3.5
Juve
@1.87 fortuna

Chyba sobie żartujesz z tym kursem Nieee 3,5 żart jakiś
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ajax over 1.5 żółtej kartki 1.55 milenium
Turpin francuski sędzia to jedyny powód do zmartwień przy graniu tego typu bo francuski rozjemcja miewa mecze kiedy tych kartek nie wyciąga zbyt wiele. W tym roku w lidze mistrzow zdarzylo mu sie jednak pokazac 5 kartek w meczu Interu i Tottenhamu.
Co do Ajaxu to w meczach u siebie pokrywali over i z Aek i z Benfica, dwie kartki otrzymali tez w Monachium, w sobote w meczu w Zwolle tez nie oszczedzali rywali i te kilka kartek zobaczyli. Chcac zająć pierwsze miejsce w grupie i stawiajac opor Bayernowi wydaje mi sie że o te 2 kartki sie pokuszą. Ajax to młody zespół nie kaululujący chcąc przetrwac z Bayernem troche ich poskrobia.
Fajny artysta sędziuje mecz w Valenci i kurs na 3.5 kartki wygląda fajnie bo hiszpańska drużyna i United co tez sie w tańcu nie oszczędza, ale tez mecz o nic poza prestiżem. Wczorajsze mecze Atletico i Dortmund pokazały ze nawet w meczach o pietruszke bywa goraco względem kartek..i ten bułgarski sędzia. Mecz o pietruszke nie do końca bo ekipa Jose ma szanse na 1 miejscie, a masówka na Juve może te szanse zwiększyć.
Kurs na over 3,5 ~1.65
Jest materiał do przemyśleń..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrian715 186K

adrian715

Użytkownik
Young Boys Berno - Juventus
Gospodarze nie zdobędą bramki @1,91 Uni ⛔

W ostatniej kolejce Juventus jedzie do Szwajcarii walczyć o 1-sze miejsce w grupie z jedną z najsłabszych drużyn w całych rozgywkach. W 5 spotkaniach gospodarze strzelili zaledwie 2 bramki i nie sądzę,by dziś uległo to zmianie. Juvetus strzeli bramkę i będzie dążył do jak najszybszego zdobycia drugiej. Po czym nastąpi spokojne kontrolowanie spotkania. Już nie raz włosi udowadniali,że bronić potrafią. Dodatkowo najlepszy strzelec gospodarzy dopiero wrócił po kontuzji i co prawda w ostatnim ligowym meczu dostał 30 minut,ale zapewne jeszcze nie będzie gotowy na rozegranie całego spotkania.
Taki przewiduję scenariusz na dzisiejsze spotkanie.
Edit:Karny i po ptakach????
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
✅ Valencia - Man Utd under 3.5
⛔ Ajax - Bayern under 4.5
@1.59
Ładnie mnie załatwili w Amsterdamie...
Kurs słabiutki, ale wcisnąłem do tripla za podwójna stawkę, bo nie ma ciśnienia w tych 2 spotkaniach, a linie wysokie w moim odczuciu. Faworyci niech lepiej oszczędzają się na rodzime ligi, bo grają trochę poniżej oczekiwań...
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Pilzno-Roma
under 2,5
2.05 STS
Ostatnia kolejka, wszystko wiadomo, kto nie ma o co, temu się nie zechce. Pilzno zagra żeby nie przegrać, choćby musiało dogonić 0:1 a Romie się nie zechce i może przegrają, żeby wygrać sobie u buków. Wszystkie te opcje łączy ten typ.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Pilzno-Roma
under 2,5
2.05 STS
Ostatnia kolejka, wszystko wiadomo, kto nie ma o co, temu się nie zechce. Pilzno zagra żeby nie przegrać, choćby musiało dogonić 0:1 a Romie się nie zechce i może przegrają, żeby wygrać sobie u buków. Wszystkie te opcje łączy ten typ.
Mam calkowicie odmienne zdanie na temat tego spotkania, tam sie gra o duza kase to nie mecz o beczke miodu,czesi u siebie sa zawsze piekielnie mocni, wlosi tez cos ukasza, dla mnie over 2.5 zdecydowane value po 1.80
tak wiec ....
Pilzno over 2.5
Real 1
Ajax BTTS
Benfica 1
City 1
Szachtar over 2.5
Juve 2
Valencia over 1.5
AKO 17.40
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Ja dzis gram na Szachtar Donieck z Lyonem. Mecz o awans. Lyonowi wystarczy remis do awansu, Ukraincy musza wygrac. Szachtar zagra w optymalnym ustawieniu. Już w piątek, w ligowym starciu z Mariupolem (3:0), do gry po kontuzji wrócił jeden z asów gospodarzy Marlos, a zdolny do udziału w meczu ma być też kluczowy obrońca Jarosław Rakicki. W Lyonie pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Houssema Aouara, który jednak poleciał z drużyną do Kijowa. Zabraknie Maxwela Corneta, Rafaela, Amine Gouiriego i Jeremy’ego Morela. Spotkanie bedzie rozgrywane w Kijowie przy najprawdopodobnie padajacym sniegu, czyli pogoda raczej bedzie sprzymirzencem klubu z Doniecka. Gram Szachtar, poniewaz Lyon ogladalem wiele razy w tym sezonie i klub gra moim zdaniem slabo, maja przeblyski chwilowe ale raczej nie dadza rady dzis wygrac. Ogladalem rowniez mecz w Lyonie tych zespolow, ktory zakonczyl sie remisem 2-2, ale moim zdaniem Szachtar powinien w Lyonie zwyciezyc. Powodzenia.
Szachtar 2.40
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Szachtar- Lyon over 9,5 1,62 10/10⛔
10,5 2,04 7/10⛔ beczka śmiechu, najpierw ten holenderski dzban nie widzi oczywistego różnego, a jak już nabili 10 to nie pozwolił rozegrać, mimo iż było przed końcem doliczonego czasu. Zawsze miałem go za idiote, ale dzisiaj to mi solidnie podniósł ciśnienie.

Obie drużyny mają kim nabijać korki. Szachtar u siebie gra odważnie, szeroko, dzisiaj mecz o wszystko, gospodarze muszą zaatakować. Ewentualny gol tylko jeszcze mocniej otworzy mecz. Dla mnie najlepszy wybór na to spotkanie, i najlepszy wybór na dzisiejszy wieczór, dlatego też to gram najmocniej.
Z kartkami jest problem, bo sędzia dziadowski, a linia na 5,5, więc ja odpuszczam, chociaż chciałem to grać od momentu zakończenia poprzedniej kolejki.
Pilzno 2,85 2/10✅
Pilzno over 5,5 rożnego 1,94 4/10⛔4
Dla Romy sparing, dla Pilzna mecz o dodatkową kasę i prestiż. Oczywiście Romie też przysługuję premia za zwycięstwo, ale powiedzmy sobie szczerze komu bardziej będzie zależało na dodatkowym 1,5 bańki,biednym Czechom czy bogatym Rzymianom? Czesi będą gryźli trawę, po Romie się tego nie spodziewam. Co do korków Pilzno u siebie bije je lawinowo.
Valencia 2,5 3/10✅
United gra beznadziejnie, do tego w weekend mecz z Liverpoolem, i myślę że to na niedzielnym starciu będą skupieni. Dzisiaj pewnie wyjdzie na pół rezerwowy skład. Under kartek byłby też dobry, ale obniżyli linię do 3,5, więc odpuszczam.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tak zerkam w tabelki i czy oprócz meczu w Kijowie, gdzieś dziś gra się o coś (realnie, nie na zasadzie &quot;jak się zdarzy cud w innym meczu, to...&quot;)
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Szachtar - Lyon
Typ: 2 - DNB
Kurs: 2,05
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
W wieczornych meczach Ligi Mistrzów najciekawiej powinno być w Kijowie, gdzie obejrzymy bezpośrednie starcie o awans do 1/8 finału. Faworytem buków Szachtar, ale mnie to nie do końca przekonuje. Ukraińcy grają bardzo nierówno, a sam bilans bramkowy 7:15 o tym świadczy. Lyon pokazał się z dobrej strony przede wszystkim dwumeczem z City, który sensacyjnie udało mu się wygrać. Co ciekawe wygrana w Manchesterze to jedyne zwycięstwo gości w tej edycji Champions League, kolejne mecze remisowali. To pokazuje tylko, że Lyon zawsze &quot;przychodzi&quot; na mecz, a w tej sytuacji, gdy awans jest bardzo blisko na pewno znów to zrobi. Czystej wygranej Francuzów nie odważyłbym się postawić, lecz opcja ze zwrotem w przypadku remisu jest moim zdaniem dość interesująca.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom