6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [11.12.2018] - wtorek REWANŻE

kieran 2,8K

kieran

Liverpool powyżej 1.5 goli @ 1.66 etoto
Myślę, że ciekawa opcja. Liverpool słynie z ofensywnej gry i narzuca swoje tempo od 1 minuty spotkania. Na Anfield nie mają sobie równych zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Strzelają tam mase goli. Rezultat 1-0 nie satysfakcjonuje gospodarzy. Oni po prostu nie potrafią się bronić. Zrobią wszystko, żeby zdobyć jak najwięcej bramek, by nie bylo nerwówki. Napoli to jednak dobra ekipa i swoje powinna trafić z kontry. Z przodu Mertens i Insigne zawsze groźni. Dodatkowo obrona Liverpool nie taka pewna i tracą wiele bramek w Lidze Mistrzów. Z drugiej strony Salah wreszcie zaczął strzelać w Premier League, więc to dobry prognostyk przed spotkaniem z Napoli. Mane wiadomo zrobi ogromny szum w ataku i też powinien trafić do siatki. Decydujące będzie pierwsze 20-30 minut spotkania, lecz Anfield to wyjątkowe miejsce dla The Reds i oni tam zrobią ogromną nawałnice ofensywną. Należy pamiętać, że Liverpool jest pod ścianą, zwycięstwo konieczne do awansu, dlatego nie pozostaje im nic innego jak ofensywa. 1-0 to zbyt niebezpieczny wynik, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że gospodarze powinni strzelić bramkę dopiero w pierwszej pierwszej połowie.