>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [83]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ogląda ktoś Cracovia Arka?? Strzeli ta bida z Gdyni?
Nie byłbym optymistą szczerze powiedziawszy, zrobiła się kopanina straszna, teraz Marciniak strzelał z główki, ale nad bramką, poza tym szału nie ma. Ale jak to bywa w Ekstraklasie - jest zazwyczaj na odwrót, niż się zapowiada, więc keep hope alive ????
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Kasimpasa - Kayserispor, Both team to score, @2.20, 0:2 w 75 minucie
Niezle jaja chłopaki odwalają. Dwa karne dla gospodarzy i żaden niewykorzystany. Goście mieli jednego i wykorzystali. Teraz Kasimpasa zmarnowała karnego i poszła niezła kontra gości z której to podwyższyli wynik na 0:2. Dla przypomnienia 2 drużyna gra z 17... GL

edit
Kolejna kontra i 0:3 :eek: łaat????
⛔
Goście za silni ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Arka - Cracovia
Typ: over 2,0
Kurs: 1,59 w 1xbet

Myślałem o overze 2,5 ale skoro taki duży kurs, to zabezpieczę się ewentualnym zwrotem przy dwóch bramkach ;)
Już miałem pisać, że Hernandez zwalił setkę w 94min, ale paręnaście sekund później się ogarnął i zabawił i strzelił i jest ✅ a nie zwrot ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
⛔ taki kocioł i tylko 1-0 wrrr
Masakra, jak 2x murzyn miał okazję podać koledze na pustą bramkę, a strzelał sam obok, takiego czegoś najbardziej żal, jak jest blisko bardzo, a jednak ⛔
Everton - Watford / over 4,5 ŻK
Athletic - Girona / over 5,5 kartki
AKO: 5,20 w 1xbet
Na wieczór takie kartkowe AKO ;) W Premier League zagrałem podwyższoną linię, obym nie żałował ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom