>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

alpha 758

alpha

Użytkownik
W Moskwie juz raczej po meczu, Metsola sie zagapił przy wznowieniu i strzał Okulowa znalazł droge do bramki miedzy parkanami, mimo ataków Ufy Sorokin jest gdzie powinien być, ciezko bedzie nawet o jednego gola dla Ufy a co dopiero o remis
Kareyev bronił.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Nigdy więcej Znojmo przeciez to jest kryminał jak oni grają w obronie. Zdziesiatkowany Zagrożeń strzela im 5 bramek
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Nigdy więcej Znojmo przeciez to jest kryminał jak oni grają w obronie. Zdziesiatkowany Zagrożeń strzela im 5 bramek
Nigdy wiecej liga niemiecka. A obiecałem to sobie po tym jak Munchen zawalił mi kilka kuponów, Mannheim kolejne kilka, ktoś tam coś tam....Dziś wszystko na zielono poza Dusseldorfem...
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Doklanie, na razie mamy pettersson show, na to liczylem w dniu dzisiejszym. Ladnie to wyglada ale jeszcze 45 minut wiec nie ma co chwalic dnia... Az zaluje ze zagralem tylko bramke i 1.5 pkt a +2,5 odpuscilem:/
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja z kolei emocjonowałem sie Straubing, z 3-5 wyrównali a karnych za szosta próbą sie udało,
EBEL juz dawno nie gram.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie no , jaja o poczatku tygodnia, zespół nic nie gra a wygrywa, rozumiem mecz wyrownany sytuacje groźne z obu stron ale takie coś, trzeba teraz inaczej zbudować kupony, wczoraj mnie tak eisbaren na dzien dobry załatwiło , pozniej było dobrze, ale szkoda. ogolnie tekie cos na poczatek tygodnia to zły omen
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Bramkarz się nie popisał przy drugiej bramce, a też jakoś czułem ich przełamanie i mimo że KHL gram rzadko to puściłem dziś 1/-6,5 w solo i 1x w dublu ze Spartakiem +1,5 więc już jest na plus, choć z gry się nie zanosiło.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Spartak, Omsk, Loko, Ryga, trzeba w ten kierunek zagrac bo moze dzis jakies czary czy co
Bramkarz się nie popisał przy drugiej bramce, a też jakoś czułem ich przełamanie i mimo że KHL gram rzadko to puściłem dziś 1/-6,5 w solo i 1x w dublu ze Spartakiem +1,5 więc już jest na plus, choć z gry się nie zanosiło.
To zawsze dla bramkarza niebezpieczne jak prawie całą tercje bezrobotny a tu ma koniec troche strzelają a mysli juz przy dogrywce
Tym co Amura pograli gratuluje ???? myslałem ze Astana bedzie skuteczniejsza jak juz wiekszość składu jest
 
Do góry Bottom