>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi siatkówki kobiet 2018/2019

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaczynamy nowy sezon a wraz z nim otwieramy nowe tematy, od dziś piszmy już w tematach na sezon 2018/2019. Zapraszam ...
Tutaj typujemy WSZYSTKIE ligi zagraniczne oraz europejskie puchary, których nie ma otwartych osobnych tematów.
 
mirosek13 9

mirosek13

Użytkownik
Ktoś wie jak sytuacja z Volero Zurich? W lidze szwajcarskiej ich już nie ma, ale w żadnej innej tez. Doszło do jakiejs fuzji z inna drużyna?
Edit.
Już znalazłem.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
dzisiaj kolejne zmagania w Czeskiej extralidze kobiet - przykulo mnie spotkanie : Olomouc-Prostejov
https://www.flashscore.pl/mecz/YgGrOD6D/#szczegoly-meczu . Gospodynie graly wczoraj z Alba Blaj w el LM .
kursy 1.25-3.57 uważam za jakies nieporozumienie :&gt; patrząc na h2h , obecny sezon to ewentualne braki kadrowe mogą wyjasniac takie kursy ale tez nie do końca :&gt;
dzisiaj kolejne zmagania w Czeskiej extralidze kobiet - przykulo mnie spotkanie : Olomouc-Prostejov
https://www.flashscore.pl/mecz/YgGrOD6D/#szczegoly-meczu . Gospodynie graly wczoraj z Alba Blaj w el LM .
kursy 1.25-3.57 uważam za jakies nieporozumienie :&gt; patrząc na h2h , obecny sezon to ewentualne braki kadrowe mogą wyjasniac takie kursy ale tez nie do końca :&gt;
btw
17:00 Selmy Brno K- Prerov K - 1.70/ 2.05 tutaj gramy gości , po dobrym kursie :]
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Prerov niestety polegl , Prostejov powalczyl …. Idziemy dalej :&gt; Extraliga - kobiety TJ Ostrawa - Olymp Praga gram gospodarzy @1.8 i zobaczymy czy ma sens ta lige dalej obserwować ???? Conegliano tez gładko -1.5 powinno dziś wygrac z Casamalgiore
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
A 12

ahnl

Użytkownik
Guangdong-fujian
@fujian kurs 3.0 bet365 3-1 ⛔
Mecz za 5min jest to liga facetów ale niestety nie ma odpowiedniego działu prosze później przeniesc. Będzie live. Ogromne spadki tu i tam.
E: jednak 9:30 czyli godzinę później GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Busto-Monza 1 @1.85 , oba zespoły wygrały swoje 1 spotkania , kadrowo Busto imo lepsze , po takim kursie pobieram ;)
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dzisiaj gram panie z Monzy 2-0 po 2setach @2.4 po ostatnim blamażu z Firenze gdzie z 2-0 mecz przegrały dziś czas na pewną wygrana
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Serie A2
Soverato K-Caserta K

Zespół gości został wzmocniony w lecie jak dla mnie solidnymi zawodniczkami w postaci
Ghirardi, Dalia i Cella które mogą mieć znaczący wpływ poziom oraz jakość prezentowanej gry.Początek sezonu nie był zbyt imponujący,lecz po zmianie trenera wszystko zaczęło wyglądać zdecydowanie lepiej.Według mnie jest to mecz 50/50 i drużyna gości jest niedoceniana dlatego też:
Caserta K @2,58
FT:1-3
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Thy-Galata 2 @1.9 18bet.com , Galata lepszą kadrowo , ostatnio porażka u siebie po TB z Fenerbachce i porażka w tb w pucharze z Jenisejem . Myślę że po takim kursie to trzeba zagrać . Ho Ho Ho ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Thy-Galata 2 @1.9 18bet.com , Galata lepszą kadrowo , ostatnio porażka u siebie po TB z Fenerbachce i porażka w tb w pucharze z Jenisejem . Myślę że po takim kursie to trzeba zagrać . Ho Ho Ho ????
Boom ???? 0-3 :p
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Niestety panie z Besiktasu nie powalczyly u siebie :/ na jutro biore pod lupe 2lige Wloska kobiet . Spotkanie miedzy Zambelli Orvieto K - Eurospin Ford Sara Pinerolo K . W tym meczu widze &quot; zacięte &quot; spotkanie patrząc na ostatnie spotkania obu zespolow i z kim grali ... gramy o172.5 pkt @1.72 bet365 ,wydaje mi się to ciekawa opcja na jutrzejsze spotkanie :] będzie na flaszeczke na Sylwka ????
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Novara K- Casalmaggiore K o155.5 pkt @1.7 UNIBET
moim zdaniem 3 sety możliwe , Casa ostatnio dobra forma , skład tez maja ciekawy h2h tez widać ze zacięte były ???? taki kurs w Uni trza pobierac , będzie na flaszeczke ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom