>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC 231: Holloway vs. Ortega

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC 231: Holloway vs. Ortega

Data: 8 grudnia 2018 (noc z soboty na niedzielę)
Lokalizacja: Scotiabank Arena (poj. 19,8 tys.) - Toronto, Kanada
Transmisja: Polsat Sport (karta główna), UFC Fight Pass (cała gala)
Walka wieczoru
145 lbs: Max H olloway (19-3) vs. Brian Ortega (14-0)
o pas mistrzowski | 5 rund
Co-main event
125 lbs: Valentina Shevchenko (15-3) vs. Joanna Jędrzejczyk (15-2)
o pas mistrzowski | 5 rund
Karta główna (od 04:00 polskiego czasu)
205 lbs: Thiago Santos (19-6) vs. Jimi Manuwa (17-4)
170 lbs: Gunnar Nelson (16-3-1) vs. Alex Oliveira (20-5-1)
145 lbs: Kyle Bochniak (8-2) vs. Hakeem Dawodu (8-1-1)
Karta wstępna (od 02:00 polskiego czasu)
115 lbs: Claudia Gadelha (16-3) vs. Nina Ansaroff (9-5)
125 lbs: Jessica Eye (13-6) vs. Katlyn Chookagian (11-1)
185 lbs: Eryk Anders (11-2) vs. Elias Theodorou (15-2)
155 lbs: Gilbert Burns (13-3) vs. Olivier Aubin-Mercier (11-3)
Karta przedwstępna (od 00:00 polskiego czasu)
205 lbs: Aleksandar Rakic (10-1) vs. Devin Clark (9-2)
135 lbs: Brad Katona (7-0) vs. Matthew Lopez (10-3)
170 lbs: Chad Laprise (13-3) vs. Dhiego Lima (12-7)
155 lbs: John Makdessi (16-6) vs. Carlos Diego Ferreira (13-2)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Myślę, że można postawić na Joannę Jędrzejczyk, kurs jest ok. 3,00 w zależności od bukmachera. Moim zdaniem jest to value. Asia przechodzi wagę wyżej, ale jak sama mówi lepiej się czuje właśnie w takiej wadze, wcześniej zbijanie wagi ją osłabiało. Obie są świetne w stójce, walka zapewne potrwa cały dystans i będzie decyzja. Jędrzejczyk przegrała dwie walki z Namajunas, ale tak czasem bywa, że jakaś rywalka po prostu nie leży. Dla porównania Shevchenko przegrała dwukrotnie z Nunes. Według mnie potencjał obu zawodniczek jest dość zbliżony, może odrobinę na korzyść Shevchenko, ale po ok. 3,00 można spróbować pograć na naszą zawodniczkę.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Max Holloway @1.91✅
uni

Max Holloway to jest kozak nad kozakami. Zdominował swoją kategorię wagową. W przeciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinął. Znakomite cardio, wytrzymała szczęka, bardzo kreatywny w stójce. Potrafi zaskakiwać swoich przeciwników. W stójce posiada bardzo bogaty arsenał różnorakich kombinacji. Chciałbym najbardziej zwrócić uwagę na to że bardzo poprawił swoje zapasy defensywne oraz widać różnicę w parterze, oczywiście in plus.
Patrząc na walki Ortegi, to widzimy tam sporo poddań. Na całe szczęście walka zaczyna się w stójce, a z drugiej strony Max bardzo poprawił swoje zapasy i parter, o czym wspomniałem wyżej.
Max na swoim rozkładzie ma takich fighterów, jak Aldo dwa razy i dwa razy skończony przed czasem, Pettis (starszy z braci) czy Stephens.
Jimi Manuwa @2.55⛔
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Lopez ML @ 2.50 Unibet ( 1runda minimalnie dla lopez , dobra obrona pare razy uderzenia w glowe i sciogniecie 2 runda lekko dla kantony lepiej sie bronil , lopez troche opadl z sil , wyglada to na 1-1 , 3rounda wieksza aktywnosc Katony - 2-1 dla katony )

Katona B. - Lopez M.

Te kursy powinny byc na odwrot, spore Value na Lopeza
Katona (7-0 MMA, 1-0 UFC), To jedno uderzajacy fajter ktory charakteryzuje sie mocnym kopnieciem oraz uderzeniem ,krazy wokol octagonu czajac sie na nogi rywala prubujac kontrolowac go na deskach(zapasy) Ostatnio byl widziany w The Ultimate Fighter Season 27 w marcu wygrywajacej walce z Jay Cucciniello ktory przegrał ćwierćfinał ale awansował do półfinału jako zastępstwo zawodnika spowodu kontuzji przeciwnika.
Lopez (10-3 MMA, 2-3 UFC) to prototypow &quot;wrestler-bokser&quot; faworyzuja go mocne &quot;skrzydlate&quot; ciosy, agresywnie sciaaga do patreru swojich przeciwnikow dazac do celu przyczym nie ustannie &quot;gramoli/ubija &quot;przeciwnika. I teraz najwazniejsz on przegral z trzema przeciwnikami ale ci przeciwnicy to:
Alejandro Perez (ocena nr 12 w kategorii wiekowej, 21-6-1 MMA, 7-1-1 UFC)
Raphael Assuncao (3 miejsce w klasyfikacji wagi, 27-5 MMA, 11-2 UFC)
Rani Yahya (15 miejsce w kategorii wiekowej, 26-9 MMA, 11-3 UFC)
To jest trzech przeciwników z rankingiem o łącznym wynikiem 81% wygranych w UFC. Sa to mocni przeciwnicy, od przeciwnikow na poziomie regionalnym przed którymi stanęł Katona. Moim zdaniem Lopez ma fizyczne jak i techniczne zalety w tym starciu i rywalizował na znacznie wyższym poziomie niż Katona. Lopez ma tu potencjal a katona bedzie mial problem aby zblizyc sie do jego poziomu, gram tu na underdog-a bo napewno kusy przewartosciowane tym 7-0 i 1-0 ufc to moze byc zamalo.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Lopez ML @ 2.50 Unibet
Katona B. - Lopez M.
Te kursy powinny byc na odwrot, spore Value na Lopeza
Katona (7-0 MMA, 1-0 UFC), To jedno uderzajacy fajter ktory charakteryzuje sie mocnym kopnieciem oraz uderzeniem ,krazy wokol octagonu czajac sie na nogi rywala prubujac kontrolowac go na deskach(zapasy) Ostatnio byl widziany w The Ultimate Fighter Season 27 w marcu wygrywajacej walce z Jay Cucciniello ktory przegrał ćwierćfinał ale awansował do półfinału jako zastępstwo zawodnika spowodu kontuzji przeciwnika.
Lopez (10-3 MMA, 2-3 UFC) to prototypow &quot;wrestler-bokser&quot; faworyzuja go mocne &quot;skrzydlate&quot; ciosy, agresywnie sciaaga do patreru swojich przeciwnikow dazac do celu przyczym nie ustannie &quot;gramoli/ubija &quot;przeciwnika. I teraz najwazniejsz on przegral z trzema przeciwnikami ale ci przeciwnicy to:
Alejandro Perez (ocena nr 12 w kategorii wiekowej, 21-6-1 MMA, 7-1-1 UFC)
Raphael Assuncao (3 miejsce w klasyfikacji wagi, 27-5 MMA, 11-2 UFC)
Rani Yahya (15 miejsce w kategorii wiekowej, 26-9 MMA, 11-3 UFC)
To jest trzech przeciwników z rankingiem o łącznym wynikiem 81% wygranych w UFC. Sa to mocni przeciwnicy, od przeciwnikow na poziomie regionalnym przed którymi stanęł Katona. Moim zdaniem Lopez ma fizyczne jak i techniczne zalety w tym starciu i rywalizował na znacznie wyższym poziomie niż Katona. Lopez ma tu potencjal a katona bedzie mial problem aby zblizyc sie do jego poziomu, gram tu na underdog-a bo napewno kusy przewartosciowane tym 7-0 i 1-0 ufc to moze byc zamalo.
Wrzuciłeś to na translatora Google? Juz kopiując czyjaś analizę nie chciało sie sparafrazować?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
uzywam roznych amerykanski expertow a statystyki skas musze brac mam multum stron i musze sie czym posilkowac to chyba normalne ,te strony sa dla kazdego dostepne i kazdy je moze wykorzystac a strony z typami jest ich tez multum i co ludzie wygrywaja ? a bukmacherwow niema ? jak widzisz jest na odwrot , wiec w czym problem ? problem jest taki ze typow jest setki a ty nawet jezeli chcesz cos wygrac to musisz wyselekcjonowac , uznalem ze ten &quot;typ&quot; jest dobry i go wybralem . to wszystko w temacie jak by nie bylo i tak tam swoje musialem dopisac a ze jakies zdanie zle poprawilem to nie znaczy ze odrazu wszystko kopiuje - pomysl troche, pozdro
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ktos moze sie wypowiedziec jeszcze na temat walki Jedrzejczyk? pozdro
Nie ruszam tej walki. Sercem za JJ, ale rozum podpowiada, że otrzyma wpiernicz życia. Nie ma co stawiać kasy. Lepiej kupić piwko i delektować się walką.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
miluus sprawdz sobie kursy na https://www.bestfightodds.com/# na Lopeza mocno spadlo kantona jak sprawdzalem niemial mocnycych az tak przeciwnikow a Lopez cisnol tych swoich az do trzeciej rundy , kursy badziej powinny byc wyrownane , taka moja opinia na paddypower mam 2.88 z 2.38 Powered up (booster jakis tam ) gram tam jak sa okazje ale maja limity ,tutaj jest 360 funtow wiec nie jest zle ale postawie mniej po 2,88 mi sie oplaci w skybecie jest 2,38 a unibet daje 2,5 dlamnie wart ryzyka po 2,88 pozdro - ja nie jestep jakims specem od MMA ale poczytalem rozne opinie o walkach i ta mi sie rzucila woczy i sprawdzilem i wyszlem ze ma to sens klasc na tego underdoga
 
M 127

miluus

Użytkownik
miluus sprawdz sobie kursy na https://www.bestfightodds.com/# na Lopeza mocno spadlo kantona jak sprawdzalem niemial mocnycych az tak przeciwnikow a Lopez cisnol tych swoich az do trzeciej rundy , kursy badziej powinny byc wyrownane , taka moja opinia na paddypower mam 2.88 z 2.38 Powered up (booster jakis tam ) gram tam jak sa okazje ale maja limity ,tutaj jest 360 funtow wiec nie jest zle ale postawie mniej po 2,88 mi sie oplaci w skybecie jest 2,38 a unibet daje 2,5 dlamnie wart ryzyka po 2,88 pozdro
no wiadomo ale kursy tez wszystkiego nie mowia
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dlatego sprawdz sobie walki na https://www.tapology.com/fightcenter/events/54119-ufc-231 tam naprzyklad ludzie typuja 16% szans na Lopeza ???? dlaczego bo zobaczyli bilans 8-0 na kantone - wiesz tam jest sporo ludzi ktorzy typuje od tak co innego polozyc kase a tez dodac ze sporo ludzi niema pojecia typujac karty premilacyjne a ze typowac trzeba to widza bilans a walk czasem nie widzieli tych dwoch gosci bo jak wytlumaczyc 16% na lopeza jak taki faworyt kantona to powinno byc na niego gora 1,20 - ja nie nawoluje zeby grac na niego kazdy ma swoj rozum , podalem typ a kazdy moze sprawdzic i podjac decyzje czy jest to oplacalne czy nie. - chce zaznaczyc to ze mieszkam w angli i klawiature mam przestawiona na jezyk angielski czesto w moich tekstach sa lapsusy literowe ,takie ze wyglada jakbym przez tlumacza pisal , sorry.
 
M 127

miluus

Użytkownik
czyl
Dlatego sprawdz sobie walki na https://www.tapology.com/fightcenter/events/54119-ufc-231 tam naprzyklad ludzie typuja 16% szans na Lopeza ???? dlaczego bo zobaczyli bilans 8-0 na kantone - wiesz tam jest sporo ludzi ktorzy typuje od tak co innego polozyc kase a tez dodac ze sporo ludzi niema pojecia typujac karty premilacyjne a ze typowac trzeba to widza bilans a walk czasem nie widzieli tych dwoch gosci bo jak wytlumaczyc 16% na lopeza jak taki faworyt kantona to powinno byc na niego gora 1,20 - ja nie nawoluje zeby grac na niego kazdy ma swoj rozum , podalem typ a kazdy moze sprawdzic i podjac decyzje czy jest to oplacalne czy nie. - chce zaznaczyc to ze mieszkam w angli i klawiature mam przestawiona na jezyk angielski czesto w moich tekstach sa lapsusy literowe ,takie ze wyglada jakbym przez tlumacza pisal , sorry.
czyli puszcac dzisiaj lopez + holloway?
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Nie lepiej jakas taktyke obrac na gre bo jak lopez zepsuje to kupon do wywalenia - jest spory przedzial czasowy miedzy tymi walkami, np: jezeli masz to grac za 100 tak zalozymy to nie lepiej dac samego lopeza za 50 a jak niewejdzie to jeszcze masz na odbicie holloway-a grac a tak jestes skasowany a tak zawsze przy jednym zlym typie wyjdziesz na zero to zalezy tez ile stawiasz jak duzo ale jak nie jestes az tak pewny to moze zastosowac taka taktyke w razie wtopy lopeza masz duzo czasu aby dac holloway-a - ja tylko daje ci jakis pomysl na gre sam decyzje podejmij w sportach amerykanskich niema nic pewnego kazdy moze wygrac z kazdym jak wszedzie ???? ))
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
dziubols Nie wiem jak w tym konkretnym wypadku, ale na każdej tego typu ofercie działa w ten sposób jak napisałeś. Tzn. pobiera kasę po 7 dniach, a jeszcze dzisiaj możesz kliknąć pewnie, że anulujesz subskrypcje i przynajmniej nie zapomnisz o tym i nic Ci nie pobiorą. A 7 dni możesz oglądać.
waclaw-65884 UFC leci na kanałach Polsatu. Jak nie masz to polecam wpisać w google ufc 231 reddit i wyleci ci stronka z streamami w HD

Może ktoś mi wytłumaczyć jedną rzecz? Nie jestem specem od MMA, ale nie moge zrozumieć jednej rzeczy, a mianowicie kursu na to że walka skończy się przed czasem. Chodzi mi o walkę Jędrzejczyk. Kurs wynosi 2.20 około, że będzie przed czasem. Patrząc po statystykach Peruwianka większość walk kończy przed czasem, a Polce też się zdarzało i wcale nie rzadko. Do tego przegrana przez tko z rose. Obie mają czym uderzyć, do tego walka będzie w wadzę wyżej niż zawsze (u polki). Obie preferują raczej wymianę ciosów, a nie leżakowanie w parterze.
Co myślicie?
waclaw-65884 jaja sobie robisz? Karta przedwstępna (od 00:00 polskiego czasu) Do tego chyba google nie boli. Wystarczy wpisać 3 literki. Podpowiem. UFC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom