>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
CS GO mecze często się odwracają, można przegrać pierwszą mapę wyraźnie, a potem dwie następne zagrać bardzo dobrze, ale tutaj to wygląda dramatycznie słabo dla MIBR. Liquid na overpasie też grać potrafi. Ja bym żadnych większych pieniędzy nie stawiał tutaj
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jak myślicie MIBR podniesie się na overpassie? Na razie liquid dominuje i chyba weźmie tego cache&#39;a
Ja zagrałem favele w pre @2.10, ale jak tylko zobaczyłem kilka rund na tym cache, to z miejsca stream wyłączyłem. Może jeszcze dadzą radę to wyciągnąć, nie takie odwroty w tej gierce miały miejsce.
 
pasek 2,8K

pasek

Użytkownik
Ja zagrałem favele w pre @2.10, ale jak tylko zobaczyłem kilka rund na tym cache, to z miejsca stream wyłączyłem. Może jeszcze dadzą radę to wyciągnąć, nie takie odwroty w tej gierce miały miejsce.
Myszy wczoraj 4:16 na cache z RNG, więc hold your horses.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Ja zagrałem favele w pre @2.10, ale jak tylko zobaczyłem kilka rund na tym cache, to z miejsca stream wyłączyłem. Może jeszcze dadzą radę to wyciągnąć, nie takie odwroty w tej gierce miały miejsce.
Bez pistoletówek nie ma opcji nawet, obym się mylił bo trochę kasy u buka leży :/

Ja pobieram
Swole Patrol mecz @2.98 Betsyf
⛔
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Powiem tak - Liquid razem z VP to dwie najbardziej throwujace druzyny w historii cs go. Wieczne drugie miejsca itd. Jednak jak oni tego z mibr 2:0 nie zamkną to nie mam pytań i chyba już wolę ich nigdy nie oglądać.
Ogólnie na sama mysl finały Astralis - Liquid jest mi nie dobrze. Ile razy mozna
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Powiem tak - Liquid razem z VP to dwie najbardziej throwujace druzyny w historii cs go. Wieczne drugie miejsca itd. Jednak jak oni tego z mibr 2:0 nie zamkną to nie mam pytań i chyba już wolę ich nigdy nie oglądać.
Ogólnie na sama mysl finały Astralis - Liquid jest mi nie dobrze. Ile razy mozna
A finale kurs 1.20 na Astralis ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom