>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Obra Koscian -20.5 @ 3.10
Slask bez 2 zawodnikow z pierwszej piatki oraz najlepszego rezerwowego. Ogolnie to ten dzisiejszy sklad to 2 niezlych zawodnikow i koszulki.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ZAKSA co ma pakę to nie mam pytań. Z meczu na mecz coraz lepiej. Szkoda że mnie dzisiaj tam nie ma na meczu :/
Warto poczekać na następne sety może Gardini zacznie wpuszcać jakichś zmienników bo w tym składzie nie widzę szans dla Zawiercia
 
K 0

kropson1988

Gość
Sprobuje tak pierwszy set Aluron Zawiercie +4,5 @1,86 w Betsafe.
Ojoj slabiutko ⛔ . Sprawdzilem h2h i w dwoch ostatnich spotkaniach bylo 3:1 dla Zaksy . Pierwszego wygrywala Zaksa , a drugiego Zawiercie i potem Zaksa do konca . Ciekawe czy i teraz sie to sprawdzi ;] .
 
K 0

kropson1988

Gość
A i Betsafe ściagnal spotkanie Dynamo Moskwy z Dynamo Kazan kobiet w siatkowke ale jesli ktos ma to wydarzenie w innym buku zachecam do pogrania na Moskwe mecz i dw 3:1 .
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Admira dziś punktuje Salzburg tak jak Nixi Blues Sky. Katem RB Schmidt ???? ale na kolejną bramkę się jeszcze zanosi ofc. Jeszcze poczekam...
Edit
F... nie poczekali na mnie i 2-2 ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Czemu tak? To nie jest pick vp?
dlatego, że ostatni pojedynek tych druzyn na tej mapie zakonczył się 16:4 dla Swole patrol. Ponad to amerykanie maja spory procent wygranych na tej mapie (wiecej od VP). No i zdziwil mnie pick Swole bo na cache VP idzie całkiem nieźle. Polacy jednak ostatnio generalnie w slabszej dyspozycji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom