>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 8.12.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
L 6,6K

lukasz1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce - Wisła Płock

Typ: Korona Kielce -1.5 Azjatycki handicap
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet

Analiza:
W 18 kolejce Polskiej Ekstraklasy Korona Kielce zmierzy się z Wisłą Płock. Koroniarze z 28 punktami zajmują 5 pozycję, zaś Wisła z dorobkiem 18 punktów jest jedenasta w tabeli. Piłkarze z Kielc w listopadzie wygrali trzy mecze z rzędu, ogrywając lublinian, gliwiczan oraz zabrzan. Potknęli się dopiero w minioną sobotę ulegając Legii Warszawa (0:3). Kto oglądał spotkanie ten wie, że wynik nie do końca oddaje przebieg meczu. Korona miała swoje szanse, nawet grając o jednego zawodnik mniej. Wisła Płock nie miała ostatnio dobrej passy, bo przegrywała zarówno z Lechem Poznań i Górnikiem Zabrze, a w tygodniu w rozgrywkach Pucharu Polski uległa pierwszoligowej Puszczy Niepołomice. Mecze w Kielcach dla przyjezdnych drużyn bywają często ciężką przeprawą i sądzę, że dzisiaj przekona się o tym Wisła. Korna ma aspirację na miejsce w czołówce tabeli i dzisiejsze zwycięstwo to potwierdzi. Koroniarze są w tej chwili dużo lepszym zespołem niż Wisła Płock, a wtorkowe spotkanie w Pucharze Polski piłkarze Wisły na pewno mają w nogach. Stawiam na zwycięstwo Korony Kielce
⛔100
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon, PŚ Pokljuka
Godzina: 14:15
Spotkanie: sprint kobiet
Typ: Paulina Fialkova TOP 3
Kurs: 5,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Drugie zawody tego sezonu po czwartkowym biegu indywidualnym. W tym że biegu Fialkova była czwarta, tracąc zaledwie 19,5 sekundy do najlepszej Ukrainki mimo dwóch niecelnych strzałów. Był to 3 czas biegu, minimalnie szybciej pobiegły tylko utytułowana Kaisa Makarainen i Niemka Denise Herrmann (jeszcze do niedawna startowała w PŚ w biegach narciarskich). To pokazuje że Słowaczka (do tej pory mało znana, 4 miejsce przedwczoraj było jej życiowym sukcesem) jest bardzo dobrze przygotowana na starcie sezonu. Najgroźniejszymi rywalkami w walce o podium oprócz Niemki i Finki (obydwie sporo pudłują na strzelnicy), powinny być Włoszki Wierer i Vitozzi, bardziej utytułowana rodaczka Kuzmina czy Szwedka Oeberg. Uczciwie trzeba przyznać, biathlon z uwagi na strzelanie to trochę loteryjna dyscyplina sportu. Fialkova wystartuje dziś z dalszym numerem startowym, wszystkie rywalki które wymieniłem pojadą wcześniej, więc teoretycznie trasa dla Słowaczki będzie w nieco gorszym stanie. Słowaczka nigdy nie była w TOP 3 zawodów PŚ. Uważam jednak, że jeśli Fialkova pobiegnie na miarę swoich możliwości to nawet przy jednym pudle jest realna szansa na podium. Po takim kursie warto próbować.
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | 1.Portugalia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Tondela - Braga
Typ: gol Tondela 1-72 min
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niewygodna dla rywali u siebie Tondela zagra z znajdującą się na 3 miejscu Bragą. Gospodarze są bardzo skuteczni u siebie, w tym sezonie nie strzelili tylko z Belenenses, a udawało się pokonywać bramkarzy takich rywali jak Benfica czy Rio Ave. Co ciekawe w poprzednim sezonie także udawało się im strzelać z Benficą, Sportingiem czy nawet Bragą.
Zawieszam poprzeczkę troszkę wyżej i próbuje ich gola, który musi paść w przedziale 1-72 min. W meczu z Benficą gol był już w 1 minucie, a w Rio Ave 56 minuta. W tym sezonie w meczach domowych tylko z Setubalem gol padł w 80 minucie, no i oczywiście brak gola z Belenenses.
Bezpieczniejszą opcją będzie ich gol bez ograniczenia czasowego, kursy od 1.50 do 1.60
⛔100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: fortuna
Analiza:
Przed nami derby Zagłębia Ruhry w 14. kolejce Bundesligi, niezwykle emocjonujący mecz, w którym
zdarzały się takie rzeczy jak rok temu. Z tym że teraz obie drużyny znajdują się w diametralnie
innym położeniu, a mianowicie BVB gra dobra piłkę są w lidze pierwsi z 7 punktową przewagą, natomiast
Schalke zajmuje dopiero 13. miejsce i ma zaledwie 3 punkty nad strefą spadkową, obie drużyny po
13. kolejkach dzieli 19pkt. czyli można powiedzieć przepaść. Piłkarsko nie mam wątpliwości, że Borussia
wygra, ale są to derby więc gospodarze będą gryźli trawę by zadowolić kibiców i urwać odwiecznym rywalom
punkty, stąd mój typ że strzelą bramkę, lecz 3 punkty pojadą do Dortmundu. To będzie agresywne spotkanie
dużo żółtych, a może nawet czerwona po kursie 3.15. :punch:
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Seria A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cagliaria - AS Roma
Typ: AS Roma powyżej 5.5 rożnych
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Sytuacja w tabeli dość ciasna. Rzymianie potrzebują punktów. Czołówka ucieka, ekipy pod Romą nie tracą dużej ilości punktów. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest Roma, mimo że zagrają bez Dzeko. Gospodarze, to zespół słabszy. W Cagliari zabraknie Castro oraz Barelli.
Idę w kierunku rzutów rożnych. Roma już nieraz pozwoliła zarobić na tym typie, i myślę że dziś będzie podobnie. Ostatnie spotkania Romy w lidze: Napoli (3), Fiorentina (6), Sampdoria (7), Udinese (12), Inter (5). Powyższy typ nie wszedł dwa razy. Należy zwrócić uwagę, że przeciwnik nie był jakimś &quot;ogórkiem&quot;. W Lidze Mistrzów nabili 6 cornerów w meczu z Realm Madryt i 3 w meczu z CSKA. Po statystykach, jest spora szansa, że powyższy typ powinien wejść. Myślę, że Rzymianie od początku zaatakują, i to oni będą częściej pod bramką przeciwnika.
Roma może pozwolić sobie na wystawienie najsilniejszego składu, ponieważ nadchodzący mecz w LM z Pilzno, nie ma większego znaczenia, ponieważ mają zapewniony awans do fazy pucharowej.
⛔100
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Truiden - St. Liege
Typ: St. Truiden wygra (remis = zwrot)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Niepokonane od 21 kwietnia 2018 u siebie St. Truiden zagra ze St. Liege, którego czeka bardzo ważny mecz w Lidze Europy w czwartek.
W tym sezonie drużyna gospodarzy gra perfecyknie u siebie - jako jedyni są niepokonani, a ich bilans to 5 zwycięstw, 3 remisy i 15-7 w bramkach.
Po raz ostatni grali w Pucharze Belgii 5 grudnia, jednak było tam tyle rotacji, że nie powinno mieć to żadnego wpływu na ich dzisiejszą dyspozycję.
Ekipa Standardu po wygraniu 1-0 z Sevillą w LE w dalszym ciągu ma realne szanse na awans, gdyż ostatni mecz gra z wydaje się najsłabszym w grupie Akhisarsporem. Dodatkowo mecze wyjazdowe gości są przeciętne w ostatnich 5 meczach - 3 porażki, remis i 1 zwycięstwo.
W tym spotkaniu przewiduje zwycięstwo gospodarzy, ale liczę się też z ewentualnym remisem, który także jest realny. Przewidywany wynik 2-0 / 2-1 dla St. Truiden lub 1-1
▶ZWROT
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: Niżny Nowogród - Niżniekamsk
Typ: Nowogród &#39;60
Kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna
Nowogród przełamał ostatnio w Mińsku serię porażek wygrywając 6:3. Już na początku spotkania stracili dwie bramki - jedną w osłabieniu 5 na 3, a drugą chwile później 5 na 4. Po niedługim czasie kolejną w osłabieniu, ale mimo wielu kar poradzili sobie z odrobieniem strat i ostatecznie wygrali ten mecz. Nie wiem czy kryzys Torpedowców już minął, ale w ostatnim meczu ich gra wyglądała bardzo dobrze jak na moje oko. Dobra gra w przewadze, tempo, konstruowanie akcji - jedyny minus to zbyt duża liczba kar. Z drugiej strony mamy Niżniekamsk, który znajduje się w niezłym dołku. Ekipa walcząca o Play Offy wygrała tylko raz w ostatnich sześciu spotkaniach. Coś jest nie tak. W meczu z Podolskiem - podobnie jak Torpedo z Mińskiem - dużo kar, które skutkowały utratą bramki. Wilki oddają dużo celnych strzałów, ale zwykły ostrzał bramkarza rywali nie przynosi zamierzonych rezultatów. Jeśli Nazarov nie wymyśli szybko co trzeba poprawić w swojej drużynie to Play Offy mogą zacząć się oddalać, a szkoda było by nie obejrzeć w PO takiej ekipy jak Neftekhimik. Podolsk nie należy do czołówki ligi chociaż u siebie potrafią powalczyć, ale dzisiaj rywal jest o klasę lepszy - i kadrowo i taktycznie. Myślę, że dzisiaj dwa punkty zostaną w Nowogrodzie już po upływie regulaminowego czasu gry. Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Typ: HA +1.5 Jagiellonia
Kurs: 4.50
Bukmacher: totolotek

Analiza:
Typ nie jest z gatunku pewniaków, ale się skusiłem. To jednak Jaga jest w czubie, po porażce w meczu o 6 punktów z rewelacyjną Lechią nie załamała się i wzięła rewanż na innym klubie nadbałtyckim (z czego akurat kibice Lechii pewnie się cieszą). Pewne wygrane z Arką u siebie 3:1 w meczu ligowym i - zwłaszcza - na wyjeździe 2:0 w PP pokazują, że Jaga yes you can. No przecież Puchar, który dla Arki na pewno był dużo ważniejszy niż liga, rozstrzygnięty dwoma ciosami po HT - jest dobrze. Gra i strzela Sheridan, bo władze Jagi odpuściły i dały pozwolenie na rosyjski transfer - to wartość dodana. Poza tym Jaga na wyjazdach to Jaga razy dwa. Bilans 4-2-1, przy czym wszystkie wygrane co najmniej dwiema bramkami. Widać, że ekipa z Białegostoku w gościach nie poprzestaje na jednej bramce i obronie przewagi do ostatniej chwili. Z Wisłą bilans do poprawy, ale ostatni mecz tych ekip w Krakowie to remis z września ubiegłego roku.
Teraz Jaga na pewno będzie grać o pełną pulę, zwłaszcza że rywal z problemami. Widać gołym okiem, jak widmo bankructwa nie pomaga całkiem niezłej drużynie grać o wygrane. Co prawdo ostatnio u siebie 3:2 z Zagłębiem Lubin, ale wtedy Zagłębie było do ogrania przez każdego, a gol na wygraną padł w doliczonym czasie. Dwa ostatnie mecze to konkretne porażki na wyjeździe,1:4 z Arką i 0:2 z Miedzią - i to chyba sygnał pozaboiskowych kłopotów.
Trudno będzie Wiśle o jakikolwiek punkt w meczu z Jagą, porażka jest bardzo prawdopodobna, a w rozmiarze 2 goli - całkiem możliwa.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Premier League
Godzina : 18:30
Spotkanie : Chelsea-Manchester City
Typ : 1
Kurs : 3,8
Bukmacher: eFortuna
Analiza :
Pisałem w tygodniu analizę, że wg mnie City słabnie z meczu na mecz i wydaję mi się, że mecz w tygodniu z Watfordem to potwierdził. City niby wygrali 1:2 jednak mecz równie dobrze mógł się zakończyć w drugą stronę. Watford naprawdę stworzył masę sytuacji które mogły zakończyć się bramkami, City też oczywiście mogli podwyższyć wynik jednak ich akcje wg mnie ciągle wyglądały tak samo a mimo to Watford dał się złapać na miekką wrzutkę na Sane za linie obrony. Chelsea to jednak inny rywal i znów City gra na wyjeździe co będzie też wyzwaniem. Chelsea mimo, że w tygodniu się nie popisała i przegrała z Wilkami to ten mecz Chelsea zagra inaczej - nie w roli faworyta i wydaję mi się, że skrzydła zrobią tu różnice w kontrach gdzie MC bardzo wysoko podchodzi z presingiem zostawiając w tyle bardzo dużo wolnego miejsca. Mój typ to 1:0 lub 2:0 dla gospodarzy.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plusliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Aluron Warta Zawiercie
Typ: Aluron +19.5 punkta
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przed Zawierciem bardzo ciężki sprawdzian, zagrają dzisiaj z obecnie raczej najlepszą drużyną w Polsce. ZAKSA niszczy po kolei każdego rywala, przewodzi w tabeli, bez porażki, raz tylko stracili punkty w wyjazdowym meczu z Resovią, gdzie wygrali dopiero po pięciu setach. U siebie komplet punktów i znakomity stosunek setów 15:0. To pokazuje z jak mocnym zespołem zagrają Zawiercianie, którzy również znakomicie jak na skład jaki maja weszli w obecny sezon ligowy. Nie jednokrotnie Aluron nie tylko sprawiał problemy najlepszym zespołom w lidze, ale również i potrafili ich pokonać, jak na przykład SKRĘ Bełchatów. Zawiercie to prawdziwy zespół, już dwóch atakujących zdążyło pokazać się w tym sezonie z dobrej strony, mają bardzo mocne strony jak doświadczony rozgrywający czy bardzo dobry libero, tak czy inaczej to Kędzierzyn gra u siebie i jest wielkim faworytem i najprawdopodobniej wygra ten mecz za komplet punktów, możliwe, że i do zera. Ciężko przewidzieć co się tu stanie, w tym sezonie Aluron dostał już mocne lanie od Radomia do zera, gdzie zostali zdemolowani w pierwszym secie. Kędzierzyn potrafi odrzucić od siatki każdy zespół, a potem skutecznie go punktować.
Mimo wszystko Zawiercie pokazało już nie jednokrotnie dobrą jakość gry i że potrafią grać z najlepszymi. Dzisiaj czeka ich najtrudniejsze zadanie z możliwych, myślę, jednak, że się nie posypią na tle ZAKSY i pokażą możliwości i charakter jaki w nich dżemie.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
sango 721

sango

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Crystal Palace
Typ: West Ham
Kurs: 2.28

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dziś po południu swój mecz w ramach szesnastej kolejki angielskiej Premier League rozegrają West Ham i Crystal Palace. Zespoły dzieli niewielka różnica jeśli chodzi o aktualne rozstawienie w tabeli - gospodarze są na miejscu 13 (bramki - 20/23), natomiast goście na miejscu 15 (bramki - 11/20). Zapowiada się więc wyrównany mecz, w moim jednak uznaniu zakończony zwycięsko przez ekipę Młotów. Dlaczego? Otóż są na fali wznoszącej, pieniądze włożone w projekt obecnej drużyny zdają się powoli spłacać a układanka trenera Pellegriniego zaczyna trybić coraz lepiej z każdą kolejną kolejką. Fundamentem w obronie jest nasz bramkarz Łukasz Fabiański, który w końcu ma przed sobą kolegów zdolnych do pomocy w obronie, a jeszcze dalej kolegów potrafiących zagrozić rywalowi. Dużą stratą będzie na pewno brak w tym meczu Marko Arnautovicia, który zszedł z boiska w ostatnim meczu z urazem uda. Sądzę jednak że zastępcy, w tym wracający do formy Chicharito staną na wysokości zadania. Po drugiej stronie mamy Crystal Palace, i miernego Hodgsona bez pomysłu na drużynę. Nie kryją się z tym że ich gra opiera się głównie na Wilfredzie Zaha, który niejednokrotnie ratował ich z opresji, ale sam ostatnio jakby trochę obniżył loty i zbliżył się do poziomu drużyny. Statystycznie też wygląda to bardzo kiepsko, bo ostatniego zwycięstwa na wyjeździe doszukamy się we wrześniu, w pucharze. Od tamtego czasu zanotowali jeden remis i same porażki. Na dziś więcej argumentów stoi po stronie Młotów.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka- Polska, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie:Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia
Typ: Jastrzębski
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ciężko wytłumaczyć obecną postawę zespołu Asseco, w którym występuje tylu znanych siatkarzy, w tym reprezentantów Polski. Faktem jednak jest, że drużyna z Rzeszowa po 9 kolejkach zajmuje przedostatnie 13 miejsce w ligowej tabeli z jedną tylko wygraną z Treflem Gdańsk i aż 8 porażkami. Jastrzębski ulokowany jest na 5 miejscu z 6 wygranymi i tylko z 3 porażkami.
Wszystkie te statystyki wskazują, że faworyt jest tylko jeden. Sądzę, że w opcji odważniejszej, ten typ można zagrać nawet z handicapem jedno setowym. Powodzenia!
✅70
 
gamen0 162,4K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: Manchester United - Fulham
Typ: 1 i under 4,5
Kurs: 1,70
Godz: 16:00
Bukmacher: totolotek
Analiza: Dzisiaj o godzinie 16:00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 16 kolejce Ligi Angielskiej pomiędzy zespołami Manchesteru United i Fulham. Gospodarze zajmują 8 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów, natomiast goście z dorobkiem 20 punktów plasują się na 9 pozycji. Uważam, że w gospodarzach drzemie sportowa złość po ostatnim remisie u siebie z Arsenalem i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć trzy punkty w dzisiejszym spotkaniu z teoretycznie słabszym Fulham. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi dla gospodarzy. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do Manchesteru , którzy będą chcieli przerwać serię meczów bez zwycięstwa. Dzisiejsze spotkanie może być dobre dla gospodarzy w kontekście przełamiania. Gościom ciężko zdobywa się punkty, wiec remis dla nich byłby wielkim wyczynem. Mój typ to 2:0 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough-Blackburn
Typ: więcej niż 11 rzutów rożnych
Kurs: 2,55
Analiza : 70 procent meczy Middlesbrough u siebie w tym sezonie kończyło się z przynajmniej 12 rzutami rożnymi. W wielu meczach sami nabijali nawet 10 czy 13 rzutów rożnych, mam nadzieję że dzisiaj to powtórzą w Blacburn dołoży kilka i over zostanie pokryty. Kurs bardzo fajny nawet na singielka ;)
Powodzenia
⛔100
Brak bukmachera
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: West Ham - Crystal Palace
Typ: X
Kurs: 3,40

Bukmacher: fortuna
Analiza:

Użytkownik sango napisał pare słóow na temat tego meczu, i zgadzam się z faktem, że szykuje się wyrówany mecz. W przeciwieństwie do kolegi wyżej ja mam jednak zamiar na tym zarobić. Oglądałem 2-3 mecze West Hamu, i albo trafiłem fatalnie, albo po prsotu drużyna ta nie funkcjonuje jak nalezy. Crystal Palace, nomen omen, do Orłów mimo przydomku też nie należą, szczególnie jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Nie stawiam ich jednak na straconej pozycji, bo przewiduje dzisiaj mecz na remis. 30 stycznia tego roku gdy gospodarzem były takze Młoty, wynik brzmiał 1-1. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie, choć bardziej skłaniam się do wyniku 0-0. Dzisiaj krótko, zwięźle i oby skutecznie.
⛔100
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough - Blackburn
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.55

Bukmacher: forbet
Analiza:

Gospodarze walczą o awans, goście - beniaminek w środku tabeli. Gospodarze są faworytem ale zdarzają się im remisy ze słabszymi rywalami. W h2h Boro u siebie zremisował z Blackburn 4 z ostatnich 5 spotkań. Liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅55
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18;30
Spotkanie: Chelsea-Manchaster City

Typ;City hendicap -1
Kurs: 3.6

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam z nowu udezamy w hendi tym razem dosc ryzykownie jednak pare godzin temu city stracilo foltel lidera w premier league i wlasnie w tym momencie do glowy wskoczyl ten typ chelsea ostatnio gra w kratke na ostanie 4 mecze w lidze jedno zwyciestwo z ostatnim fulham i remis na wlasnym podworku z przecietnym evertonem baty od totokow 3;1 i baty ostatnio od beniaminka ligi wilkow 2;1 i wlasnie tu upatruje jakas zadyszke druzyny cos przestalo dzialac no bo roznica w szatni miedzy wilkami a chelsea jest ogromna . Teraz city liga mistrzow ogolnie zalatwiona wyjscie z grupy pewne ostatni mecz z hofenheim w ktorym wystarczy remis aby wyjsc z pierwszego miejsca hofe raczej juz o marchewke bo mysle ze szachtar latwo skory nie odda i awansuje z drugiego miejsca City w lidze niepokonane 13 zwyciestw 2 remisy widac ze wygranie premier league to dla nich podstawowy obowiazek dla tego czuje ze fakt iz sa na drugim miejscu napedzi ich dzis w meczu i z motywuje do powrotu na 1 miejsce w swietnym stylu . Dla mnie odwaznych polecam czyste 2 kurs okolo 2.10 zalezy gdzie .
Polecam pozdrawiam .
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: St. Truiden - St. Liege
Typ: St. Truiden wygra
Kurs: 2.43
Bukmacher: 1xbet
Witam ,
kolega wyżej ładnie opisał spotkanie.
Jestem zdania,że gospodarze są dziś faworytem i kurs 2.43 wdaje się być atrakcyjny.
Forma ostatnich 5 spotkań ligowych :
St. Truiden 4-0-1 (13-6)
St. Liege 2-0-3 (6-8).
Truiden bez porażki w domu, z bilansem 8 spotkań 5-3-0 to naprawdę szacunek, myślę,że powinni poprawić o 1 zwycięstwo ten rekord ;)
Pozdrawiam.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - Anglia / Premier League
Godzina : 20:45
Spotkanie : Leicester - Tottenham
Typ ; REMIS
kurs : 3,65
Bukmacher : Fortuna
Witam, jednak przerwa się opłaciła bo remis w ekstraklasie wszedł, piątki się sprawdzają ;)
Dzisiaj także gram remis, mecz ligi angielskiej lisy z kogutami, na początku myślałem tu o typie 1,5 gola dla Lester, ale ostatecznie zdecydowałem się na remis. Tottenham ma po weekendzie bardzo ważny mecz w Lidze Mistrzów, więc myślę że Mauricio Pochettino trochę będzie oszczędzał piłkarzy na ten mecz. Koguty to najlepsza drużyna wyjazdowa w Premiership, aż 7 wygranych i 2 porażki, po dzisiejszym meczu Liverpoolu tylko oni mają taki bilans zwycięstw. Jednak myślę że dzisiaj koguty nie dadzą rady zdobyć kompletu punktów i powstrzymają kogutów a tym samym zaliczą pierwszy remis na wyjeździe....powodzenia
⛔100
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2018
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie:
Stuart Bingham – Mark Allen
Typ: Highest Break - Stuart Bingham
Kurs: 2.21
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Chyba trochę przesadzony kurs na autora najwyższego brejka turnieju (145), który regularnie w tym turnieju wbija setki, a wczoraj był bardzo blisko brejka maksymalnego (w drodze do 147 niezbyt dobrze wyszedł z czarnej na żółtą, trudna pozycja przy bandzie i spudłował i skończyło się tylko na 120). Allen to też fachura jakich mało, do tego w świetnej formie w ostatnim czasie, ale bez przesady. W takim zestawieniu graczy to rzut monetą kto wbije wyższego brejka więc wyższy kurs na Anglika trochę dziwi, zwłaszcza w kontekście jego wyczynów brejkowych w tym turnieju.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅121
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom