>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Holandia w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
Jest ktoś kto wypowie się na temat dzisiejszego meczu Fortuna Sittard-Ajax? Bardzo kusi mnie tam postawienie handi na Fortune +2 po @2. Widać ostatnio tendencje zwyżkową w formie beniaminka i myślę,ze Ajax lekko z nimi nie będzie miał. Jakieś opinie?
 
pimus1910 52

pimus1910

Użytkownik
No cóż,zobaczymy ???? ja się skłaniam ku minimalnej porazce Fortuny,a btts mi się wydaje pewne. W sittard męczyło się i Psv ;) w 90minucie wyrwali zwycięstwo. Fortuna ostatnio dobra dyspozycja strzelecka
 
N 4

nvrbckdwn

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna
Kraj: Holandia (Eerste Divisie)
Spotkanie: Twente - Almere
Typ: X2 ⛔⛔⛔
Kurs: 2,25
Bukmacher: fortuna
Godz: 20:00
Szczerze powiem, że nie znam się na zapleczu I ligi holenderskiej, ale obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Spadkowicz z Eredivisie podejmuje drużynę, która w ubiegłym sezonie przegrała baraże o wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dość jednak o tym co było. Przyjrzyjmy się wynikom w obecnej kampani. Zespoły w tabeli sąsiadują ze sobą, odpowiednio 3 i 4 miejsce, mają tyle samo pkt (20 po 10 kolejkach) a Twente miejsce wyższe zawdzięcza trochę lepszemu bilansowi bramek. Wnosząc po tabeli i formie, obie drużyny prezentują się solidnie zarówno na swoim terenie jak i na wyjeździe, należy spodziewać się wyrównanego spotkania. Kusi mnie czysta dwójka po kursie 4,65, ale że nie wiem skąd tak wysokie różnice kursowe zostanę przy podpórce.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Groningen- PSV
1X⛔
3,60
Unibet
Dzis PSV jedzie na ciężki teren, nie spodziewam się spacerku, do tego zespół Philipsa po 9 zwycięstwach z rzędu, a ja lubię takie passy. Poza tym PSV po ciezkim udanym meczu LM. Do tego spodziewam się twardej walki i polecam under 3 po kursie ponad 2.
Zabrakło 3 minut do pełni szczęścia....
 
K 40

kaziu354

Użytkownik
Witam. W piątek moja ulubiona Eerste Divisie. Znalazłem bardzo fajny zakład na LVBET z kursen 4,40 na wygraną Almere City przeciwko Helmond Sport plus obie drużyny strzela Helmond na 18 miejscu i 12 meczy bez wygranej! Fakt sporo remisują ale z drugiej strony FC Almere znajdujące się na 5 miejscu z bilansem bramek 20/13. Obecnej dyspozycji obu zespołów nie ma co porównywać i myślę że góra z tego starcia wyjdą gracze z Almere a daje że obie strzela, ponieważ Helmond grając u siebie często zdobywa choć jednego gola.
Powodzenia i zieloności
Helmond Sport - Almere City / Almere i obie strzela 4,40✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
K 40

kaziu354

Użytkownik
W niedzielne popołudnie na stadionie w Nijmegen spotkają się tutejszy NEC Nijmegen z Jong AZ Alkmaar. Nie przekonują mnie ostatnio chłopacy z NEC. Bilans bramek 20/19 czyli sporo tracą i dlatego pójdę w +1,5 gola dla AZ Alkmaar. Systematycznie tracą bramki grając u siebie, ostatnio baty u siebie z FC Oss 1-5 Jong AZ potrafi natomiast ustrzelić na wyjeździe i tutaj widzę przynajmniej dwa gole z ich strony.
Powodzenia
NEC Nijmegen - Jong AZ Alkmaar / +1,5 gola Jong AZ @2,75 LVBET⛔ 3:1
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
10.11.2018 g. 19.45 De Graafschap- PSV
Typ: 1 (+2)⛔
Kurs: 1,97
Marathonbet
Stawka 5/10
lub
over 1,5 HT✅✅✅
Kurs: 1,95
Pinnacle
Stawka 5/10

Kolejny mecz z typu niemożliwych do straty punktów przez faworyta. Patrząc zarówno na ostatnie poczynania szczególnie gospodarzy, a także na H2H pomiędzy zespołami w ostatnich latach trudno doszukiwać się niespodzianki, ja idąc z nutą szaleństwa i wierząc w rachunek prawdopodobieństwa gram w kierunku gospodarzy, oto kilka powodów:
1. Kolejna fenomenalna seria w Europie PSV, po 11 kolejkach komplet punktów, rzecz bardzo rzadko spotykana.
2. PSV po ciężkim i wyczerpującym spotkaniu na Wembley, nie oszukujmy się ale Holenderskie kluby nie są tak przygotowane do gry co 3 dni jak chociażby Angielskie
3. W końcu każdy zespół w ciągu sezonu dopada mniejszy czy większy kryzys i słabsze kilka spotkań, uważam ze połowa listopada to newralgiczny okres dla wielu zespołów, które zaczynają odczuwać pierwsze trudy sezonu
4. PSV gorzej radzi sobie z zespołami, które murują się we własnym polu karnym, nie inaczej bedzie tym razem. Spójrzy na ostatnie wyniki PSV z Bredą i Groningen, dwoma najsłabszymi zespołami ligi:
- Gronigngen ostatni zespół 7pkt, bramki 10-23 a PSV wygrywa 1-2 po bramce w 87 minucie
- Breda przedostatni zespół Eredivisie 8 pkt, bramki 13-25 PSV wygrywa 2-0 po bramkach w 47 i 95 minucie.
Alternatywne zakłady:
De Graafschap lub remis @ 4,80 Unibet 2/10⛔
over 2,5 HT 3,95 Unibet 4/10✅✅✅
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
24.11.2018 g. 20.45 PSV- Heerenveen
Typ: Heerenveen strzeli w przedziale 1-72
Kurs: 2,21
Fortuna
Stawka 7/10

Kursik marzenie jak na gola zespołu z Eredivisie. Ok, PSV dominuje w tym sezonie w Holandii, ale wszystkiego nie wygrają. Jako podstawowy typ proponuję gola gości do 72 minuty po kursie 2,21 co dla mnie jest nieporozumieniem. Ok PSV u siebie w 6 meczach stracił tylko jednego gola, ale Heerenveen jest zespołem niezwykle wariackim, grającym mega ofensywnie, w 6 wyjazdowych spotkaniach strzelili 15 bramek tracąc 10, także średnia bramek w meczu wyjazdowym ponad 4.
Poza tym spójrzmy na historię spotkań:
17.02.18 ERE PSV Heerenveen 2 : 2
10.09.17 ERE Heerenveen PSV 2 : 0
22.01.17 ERE PSV Heerenveen 4 : 3
01.10.16 ERE Heerenveen PSV 1 : 1
12.03.16 ERE PSV Heerenveen 1 : 1
22.08.15 ERE Heerenveen PSV 1 : 1
18.04.15 ERE PSV Heerenveen 4 : 1
28.09.14 ERE Heerenveen PSV 1 : 0
05.04.14 ERE Heerenveen PSV 3 : 0
23.11.13 ERE PSV Heerenveen 1 : 1
09.03.13 ERE Heerenveen PSV 2 : 1
11.11.12 ERE PSV Heerenveen 5 : 1
21.03.12 KNV Heerenveen PSV 1 : 3
18.03.12 ERE PSV Heerenveen 5 : 1
18.12.11 ERE Heerenveen PSV 1 : 5
10.04.11 ERE PSV Heerenveen 2 : 2
07.08.10 ERE Heerenveen PSV 1 : 3
14.04.10 ERE Heerenveen PSV 2 : 2
16.01.10 KNV Heerenveen PSV 1 : 3
17.10.09 ERE PSV Heerenveen 1 : 0

Biorąc pod uwagę spotkania domowe i wyjazdowe to PSV zachowało czyste konto z tym rywalem ostatnio w 2009 roku.....
Poza tym robię kolejne podejście do straty punktów PSV, które jeszcze nie straciło oczka w lidze podobnie jak PSG we Francji, a kursy na rywali mega ciekawe:
over 1,5 HT @ 1,82 7/10 Fortuna
over 2,5 HT @ 3,6 2/10 Fortuna
2 (+2,5) @ 1,67 Pinnacle 5/10
2 (+1,5) @ 2,59 Maratghon 4/ 10
x2 @ 5,10 Unibet 3/10
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Cambuur - Eindhoven
Typ:
Goscie wygraja
Kurs: 3.45 Unibet
Szybciutko napisze jak widze ten mecz mimo ze tylko 10min do meczu ale coz , brak czasu . A wiec 2 liga holenderska. Cambuur 9 miejsce zas goscie z Eindhoven 16 pozycja. Typuje wygrana gosci, A dlaczego ? Juz tluamcze. Druzyny maja dosc ciekawie wygladajaca historie spotkan miedzy soba. Mozna zauwazyc pewien schemat a mianowicie od 2012r druzyny wygrywaja na zmiane tzn Einhoven win potem Cambuur win , Eindhoven win , Cambuur win. Wyglada to wszystko na dosc ciekawy uklad i az zal nie sprobowac bo h2h az przyciaga uwage. Ostatni mecz wygral Cambuur i dodatkowo polamali mecz tzn do przerwy Eindhoven prowadzili 1:0 po czym ostatecznie wygral Cambuur 3:2. Dzis wiec wypada zwyciestwo gosci i tak tez probuje.
Wyglada to poprostu dosc ciekawie , podobnie bylo w przypadku meczu DOVER ktory opisywalem tu kilka dni temu , pieknie zagrali wg ukladu.

POLECAM!!!
✅✅✅ uklad podtrzymany hehe perelka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eerste Divisie
Godz: 20:00
Spotkanie: RKC Waalwijk - MVV Maastricht
Typ: RKC Waalwijk✅3:1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eerste Divisie na Mandemakers Stadion zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 17 kolejce miejscowe Rooms Katholieke Combinatie Waalwijk a w gości przyjedzie zespół Maastrichtse Voetbal Vereniging Maastricht.
RKC Waalwijk w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 17 punktów co daje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej natomiast MVV Maastricht plasuje się na 10 pozycji w holenderskiej Eerste Divisie ze zdobytymi 23 oczkami w swoich 16 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 przegrane i bilans bramek 10-11 zaś goście na wyjazdach 4 wygrane, 3 remisy oraz porażka z bilansem bramkowym 9-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym to u siebie zbierają więcej ligowych punktów do tego u siebie zespół ten potrafi zaskoczyć o czym się ostatnio przekonało NEC Nijmegen a goście na wyjazdach niby grają dobrze jednak może ich to zgubić i mogą zlekceważyć zespół gospodarzy i moim zdaniem to jednak gospodarze na swoim terenie zdobędą komplet 3 ligowych oczek.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Ajax- De Graafschap
Typ: under 5
Kurs: 2,02
Pinnacle
Stawka 5/10

Pojedynek vice lidera z outsiderem, jednak linie bramkowe oraz handicapy wystawione jak dla mnie mega wysoko. Na papierze goście nie mają podjazdu do zespołu z Amsterdamu, ale żal nie próbować na gości po takich kursach.
Patrząc również na H2H w ostatnich latach, nie było jakichś pogromów.
08.05.16 ERE Graafschap Ajax 1 : 1
20.12.15 ERE Ajax Graafschap 2 : 1
23.09.15 KNV Ajax Graafschap 2 : 0

Poza tym zaczynam progresją polować na stratę punktów Ajaxu, który ma 9 kolejnych zwycięstw z rzędu.
Alternatywnie:
under 4,5 @ 2,40 Unibet 4/10
under 3,5 @ 4,10 Unibet 3/10
Graafschap (+4) @ 2,01 Pinnacle 5/10
Graafschap (+3,5) @ 2,46 Pinnacle 4/10
Graafschap (+2,5) @ 3,90 Unibet 3/10
X2 @ 11,50 Fortuna 1/10​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: VVV Venlo - PEC Zwolle
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na początek:

Venlo u siebie ma na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażkę, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Oba zespoły w dołku. Gospodarze nie wygrali w lidze od 5 meczy z rzędu natomiast Zwolle ogólnie w tym sezonie bez rewelacji. Stawiam dziś na zespół gospodarzy, bo oni u siebie potrafią dobrze grać i do tej pory przegrali u siebie tylko z bardzo mocnym Ajaxem ale tylko 0-1, tak to byli w stanie pokonać Bredę, Den Haag i Fortunę Sittard oraz zremisować z mocnym AZ Alkmaar czy sc Heereenven. Venlo u siebie gra spotkania na sztucznej nawierzchni i to dla nich chyba duży atut, bo jak wspomniałem przegrali tutaj tylko z Ajaxem. Zwolle wprawdzie na wyjazdach całkiem fajnie sobie do tej pory w lidze radził ale teraz wydaje się być w wyraźnym dołku. Oglądałem skróty ich spotkania w pucharze Holandii na wyjeździe z AZ Alkmaar rozgrywanego we wtorek i muszę przyznać, że ich gra to była tragedia. Spotkanie przegrali 0-5 ale tyle to powinno być już chyba do połowy, gdyby Alkmaar wykorzystał te sytuacje, które miał. Głupie straty po stronie Zwolle, zero jakiegoś pomysłu na rozegranie akcji i dostali bęcki. Może tutaj aż tak źle nie będzie ale wątpię, że z taką formą uda im się wywieźć z tego terenu chociaż punkt. Owszem Venlo również w dołku ale z tą grą Zwolle, którą widziałem w tym pucharze myślę, że jak najbardziej gospodarze są w stanie się przełamać. Dodatkowo Venlo w pucharze nie grał, bo odpadł wcześniej więc miał więcej czasu na regenerację i przygotowanie siędo tego spotkania niż ich dzisiejszy rywal.
Absencje w Venlo:
pierwszy bramkarz Unnerstall (16 występów w tym sezonie), obrońca Janssen (11 występów w tym sezonie), pomocnik Post (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnik Seuntjens (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Zwolle:
obrońcy Lam (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Lachman (9 występów w tym sezonie), Tripaldelli (2 występy w tym sezonie) i Koppers (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Hamer (12 występów w tym sezonie) i Genreau (10 występów w tym sezonie) i napastnik Scamacca (8 występów w tym sezonie)
Swój typ tutaj opieram głównie na tym co widziałem w skrótach pucharowego spotkania Zwolle w tygodniu. Owszem nie powinno się sugerować tylko 1 spotkaniem, bo one po prostu mogło im nie wyjść i tak jak jedna jaskółka wiosny nie czyni tak 1 spotkanie nie jest obiektywnym stylem gry i formą zespołu w całym sezonie ale tutaj jednak mocno mnie to przekonało i spróbuję zagrać na zwycięstwo gospodarzy ;)
✅ 2-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie bardzo jest gdzie coś podać z 2 ligi holenderskiej,więc podam tutaj.
Waalwijk-Jong Ajax
Typ-over 3,5
Kurs-2
Drużynę Ajaxu nie trzeba przedstawiać,wiadomo że jest to bardzo ofensywna ekipa,strzelają dużo goli jak i tracą też sporo.
Gospodarze w ostatnich meczech strzelają przynajmiej 1 bramkę,a w meczach u siebie z Ajaxem to już wogóle pada dużo goli a takie wyniki między nimi jak 2-4,3-2,3-5 czy 4-4 tylko to potwierdzają.
Myślę że dzisiaj podtrzymają tą tradycje i te min 4 gole zobaczymy dzisiaj.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Nie bardzo jest gdzie coś podać z 2 ligi holenderskiej,więc podam tutaj.
Waalwijk-Jong Ajax
Typ-over 3,5++++
Kurs-2
Drużynę Ajaxu nie trzeba przedstawiać,wiadomo że jest to bardzo ofensywna ekipa,strzelają dużo goli jak i tracą też sporo.
Gospodarze w ostatnich meczech strzelają przynajmiej 1 bramkę,a w meczach u siebie z Ajaxem to już wogóle pada dużo goli a takie wyniki między nimi jak 2-4,3-2,3-5 czy 4-4 tylko to potwierdzają.
Myślę że dzisiaj podtrzymają tą tradycje i te min 4 gole zobaczymy dzisiaj.
Weszło bez problemu.szkoda że mało kogo to interesuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Zwolle-Feyenoord
Typ-10
Kurs-2,45
Dzisiaj sprubóje zagrać odważniej i poszukam niespodzienki w Holandii.
A że tak się składa że z godzinkę wybieram się do Zwolle,nie na mecz tylko w interesach,to tak trochę patriotycznie zagram na gospodarzy,być może jak czas pozwoli to się wybiore na ten mecz z pewnym zatwardziałym holenderskim fanem drużyny Zwolle.
Ale do rzeczy,popatrzyłem na tabele i staty,fakt gospodarze mizeria u siebie 1-2-7,ale gośc ie na wyjazdach szału nie robią 3-3-2.
Ostani mecz Zwolle przegrało 3-4,a wcześniejsze potrafili wygrać,ok to nie ta sama drużyna itd,ale ja sobie pogram w stronę gospodarzy,no i ten kurs który Buki proponują na gości 1,5 coś mi tu śmierdzi.
Nikogo nie namawiam i nie wiem czy ktoś to wogóle będzie czytał,bo zainteresowanie tą ligą jest delikatnie mówiąc słabe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 20:45
Spotkanie: FC Groningen - Heracles
Typ: FC Groningen
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Holandii gdzie w tamtejszej Eredivisie po przerwie zimowej wznawiane są rozgrywki ligowe.
Na Euroborg w spotkaniu 18 kolejki ligowej zmierzą się ze sobą o punkty miejscowe Football Club Groningen a w gości przyjedzie zespół Heracles Almelo.
FC Groningen w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobyło 15 punktów co daje obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej natomiast Heracles plasuje się na 7 pozycji w holenderskiej Eredivisie zdobywając 26 oczek w swoich 17 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa, remis oraz 5 przegranych i bilans bramek 11-12 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 2 remisy oraz 5 porażek z bilansem bramkowym 12-22.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż Groningen jest na dole ligowej tabeli natomiast Heracles znajduje się w górnej połówce holenderskiej Eredivisie.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo na swoim Euroborg gospodarzy którzy potrzebują zwycięstw aby odskoczyć od strefy spadkowej w której już w tym sezonie ligowym się znajdowali jednak potrafili się zmobilizować i ją opuścić do tego mają bardzo pozytywny bilans bezpośrednich meczy na swoim terenie z zespołem z Almelo gdzie bardzo często ich ogrywali i teraz jest też ku temu okazja gdyż goście na wyjazdach oprócz tego że nie potrafią grać na terenie Groningen to jeszcze w tym sezonie ligowym w delegacjach grają słabo i stracili na wyjazdach już 22 bramki i moim zdaniem zmobilizowani zawodnicy Football Club Groningen odniosą bardzo cenne zwycięstwo w tym spotkaniu na swoim Euroborg.
✅3:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom