>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
AGO co za throwerzy i robaki, po co ja ich zagrałem. Wiedziałem żeby te panienki omijać z daleka, ich nawet po błędach buka lepiej nie grać. 7-4 do 7-8 na Mirage po CT, full kasy. Co rundę mają przewagę zawodnika. Przecież to jest jakiś żart Tfu tfu
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Dodatkowo mala oferta i najbardziej zamulajacy soft jaki widzialem u bukow.
Ale ma tez swoje zalety, jak chociazby bardzo profesjonalny czat.
To gdzie polecasz grać? Zależy mi na tym aby obsługiwany był ecopayz. Do tej pory grałem w ohmbet ale trochę zbyt niskie limity mi ustawili.
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Dzień dobry ;)
Na dziś w mojej ocenie perełki z Euroligi.
W Turcji zdecydowanie za wysoka linia, oj zdecydowanie.
Linia na punkty Olimpiakosu również, wiadomo nie od dziś, że Grecy to przede wszystkim solidna defensywa a z przodu ostatnio na prawdę słabo wyglądają szczególnie na łuku. Normalnie szedł bym w under ale buki doskonale wiedzą i linia niska, dlatego też idę w un. gości.
Kurs na Włochów ~1,19 to jednak małe nieporozumienie i wcale nie twierdzę, że nie wygrają, ale takie hc to aż się prosi aby dorzucić do tej trójcy. Nie takie ekipy przyjeżdżały i pokrywały nawet mniejsze.

Darussafaka vs Macabi under 170.5 @ 1,35
Olympiakos under 82.5 @ 1,35
Gran Canaria + 15.5 @ 1,35
ako : 2,46
Śliczota ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
ważne że posty na socialach się zgadzają, toć o to tam chodzi ????
Bez kitu, ale też moja wina. Lepiej grać finały esl pro league. Tam mi wchodzą typy, więc nie ma co na siłę grać tych leszczy
Oni zrobili z 7-4 na 9-16. Nie wiem co oni mają w głowach, serio.
 
S 74,8K

styrbjorn

Użytkownik
Polecam w tym buku, w ktorym jest najwiekszy kurs na zdarzenie, ktore chcesz zagrac ;)
Jasne, dzięki. A wiesz może ile trwa wypłata środków na konto ecopayz z betsafe? W ohmbet jak robiłem wypłatę rano to w południe już była na eco.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jasne, dzięki. A wiesz może ile trwa wypłata środków na konto ecopayz z betsafe? W ohmbet jak robiłem wypłatę rano to w południe już była na eco.
Bardzo roznie. Czasami zlecona ok. polnocy potrafi przyjsc ok. 2-3 a czasami wisi do wieczora. Ale wiecej niz 24h nie spotkalem sie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom