>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bet365 + NordVPN

sven@ 808

sven@

Użytkownik
Działa, przed chwilą się zalogowałem.
Jednak do gry polecam VPNy chyba, że jedynie do śledzenia wyników.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
No dobra, wejść to nie problem. Ale stare konta porejestrowane na &quot;kraj zamieszkania&quot; - Polska, są poblokowane. Natomiast założenie nowego nie jest możliwe już na Polskę i trzeba wybrać inny kraj zamieszkania - czy to nie będzie przeszkadzało przy weryfikacji konta gracza ? Na logikę, przecież miliony Polaków mieszkają z 1 obywatelstwem - polskim, za granicą. Próbował ktoś już przejść proces rejestracji, weryfikacji i przelewania środków na tak utworzone konto ? Pozdrawiam.
 
S 163

santi90

Użytkownik
Z tego co wiem bet365 nadal obsluguje i przyjmuje rejestracje od polakow ale nie tych ktorzy obecnie rezyduja na terenie polski.W skrocie polski dowod osobisty przejdzie ale adres zamieszkania musi byc &quot;zagraniczny &quot;
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Jak masz potwierdzenie adresu tam gdzie można grać, z UK czy Niemiec na przykład to bez problemu.
 
anotherworld 1

anotherworld

Użytkownik
Jak masz potwierdzenie adresu tam gdzie można grać, z UK czy Niemiec na przykład to bez problemu.
Czyli skan dowodu osobistego z adresem zameldowania w PL nie przejdzie :/ Robił ktos w Wordzie zaświadczenie o zameldowaniu w UK z pieczątka z ziemniaka :v ? Chwalić się tu tacie ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czyli skan dowodu osobistego z adresem zameldowania w PL nie przejdzie :/ Robił ktos w Wordzie zaświadczenie o zameldowaniu w UK z pieczątka z ziemniaka :v ? Chwalić się tu tacie ????
Chodziło mi o drugi dokument, który potwierdzi pobyt/zamieszkanie, jeśli taki będziesz posiadał lub zdobędziesz to wtedy zweryfikują Ci normalnie konto :]
 
A 63

awax

Użytkownik
Czy nadal korzystacie z NordVPN i da się grać w bet365?
jaki macie wykupiony? zwykły czy dedykowany IP?
a może jest już coś lepszego?
ktoś coś?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Czy można grać na b365 za pomocą NordVPN z angielskiej lokalizacji?
Już na początku 2017 ciężko było grać z UK lokalizacji za pomocą Norda, jak już chcesz koniecznie na nim to trochę zejdzie się nim znajdziesz taki adres, co pozwoli Ci się zalogować, możesz wybrać inne kraje, tam gdzie dostępny i spróbować.
Jednak lepiej zainwestować w VPS bądź kartę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kwwwk 14

kwwwk

Użytkownik
Już na początku 2017 ciężko było grać z UK lokalizacji za pomocą Norda, jak już chcesz koniecznie na nim to trochę zejdzie się nim znajdziesz taki adres, co pozwoli Ci się zalogować, możesz wybrać inne kraje, tam gdzie dostępny i spróbować.
Jednak lepiej zainwestować w VPS bądź kartę.
Sven dzięki za odpowiedź. Czy konto może zostać zablokowane jeśli zostało założone w Anglii a zawieranie zakładów na nimi będzie odbywać się głównie z lokalizacji hiszpańskiej za pomocą vpn?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Sven dzięki za odpowiedź. Czy konto może zostać zablokowane jeśli zostało założone w Anglii a zawieranie zakładów na nimi będzie odbywać się głównie z lokalizacji hiszpańskiej za pomocą vpn?
Jakiś problem w PW miałem, Hiszpania ma odpowiednik swój, czyli .es więc to jak w Grecji, inne zasady i tam na .com nie pograsz. Tam gdzie masz końcówkę bet365.COM to możesz łączyć się, ja czasami na wszystkie konta z UK, Irlandii, Chorwacji czy Niemiec tylko przez IP angielskie grałem.
I zwykły VPN raczej nie da rady.
 
kwwwk 14

kwwwk

Użytkownik
Jakiś problem w PW miałem, Hiszpania ma odpowiednik swój, czyli .es więc to jak w Grecji, inne zasady i tam na .com nie pograsz. Tam gdzie masz końcówkę bet365.COM to możesz łączyć się, ja czasami na wszystkie konta z UK, Irlandii, Chorwacji czy Niemiec tylko przez IP angielskie grałem.
I zwykły VPN raczej nie da rady.
No właśnie przekonałem się, że nie da rady zalogować się z Hiszpanii na bet.com. Co masz na myśli, że panują inne zasady w Hiszpanii lub Grecji? W ofercie mają &#39;mniej podejrzanych meczy? W takim razie jaki vpn da radę? Może jakiś dedykowany? (np ExpressVPn)
 
Do góry Bottom