>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

M 0

mattwer

Użytkownik
Witam wszystkich,
Jako, że jestem tu nowy to się najpierw przywita ????
I pytanie, czy w Polonii Bytom coś się zmieniło na plus czy po staremu stara bieda?
Bo na jednym buku kursy są mega dobre
 
I 0

interfer0n

Użytkownik
Panowie, znacie jakieś rosyjskojezyczne portale o hokeju, coś na kształt rodzimych hokej.net , nhlw.pl , z omowieniami kolejek, zapowiedziami itp?
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Z tego co wiem, to dalej bieda nie licz dziś na nic z ich strony. To jes ich pierwszy wyjazd w (kryzysie), ja bym zagrał jakieś handi w stronę Torunia
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Panowie ogromna zazdrosc przemawia przeze mnie, ze macie czas na ogladanie live Khl. Ja kiedys tez mialem ????
Co do typow...Mysle nad golem Loko w 1T bo Charabowsk tracil bramke w 1t w ostatnich 5 meczach, mysle ze miedzy obydwoma zespolami roznica formy i umiejetnosci dosc duża. Gospodarze powalczyli z rywalami wobec ktorych ekipa spod chinskiej granicy byla bez radna. Co sadzicie o tym meczu?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie, znacie jakieś rosyjskojezyczne portale o hokeju, coś na kształt rodzimych hokej.net , nhlw.pl , z omowieniami kolejek, zapowiedziami itp?
Tutaj masz stronę z dużą ilością ciekawych artykułów i aktualności na temat KHL i NHL https://www.championat.com/hockey/_superleague.html Potem jak znajdę więcej czasu to postaram się podesłać coś podesłać.
EDIT// Aktualnie nie mam czasu, ale po sezonie postaram się zaktualizować nieco zakładkę z linkami hokejowymi. Jeśli ktoś ma coś ciekawego - niech wysyła na PW - wspólnymi siłami może się uzbiera kilka ciekawych pozycji.
 
M 0

mattwer

Użytkownik
Bo tak właśnie zagrałem ????
Nesta Toruń - handi 0:3
forbet 1.7
Sporo buków nie ma żadnych zakładów oprucz na zwycięzcę po 1.10 dlatego się zastanawiałem czy coś się zmieniło.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jakaś Chińska klątwa na mnie ciąży czy co? Co zagram jakiś mecz z Kunlunem to przegram, ten też zapowiada sie na ciężki do wejścia ????
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Polonia słabo wygląda, wydaje się że handicap zostanie dziś pokryty! Chyba że nagle coś się stanie z ich gra ????
Ogląda ktoś może slovana?
 
Do góry Bottom