>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
B 0

baresko

Użytkownik
Ktos wie czemu Mork juz nie gra w reprezentacji Norwegii? Ok juz mam
Nie wiem, czy kiedykolwiek założę jeszcze koszulkę federacji, która bardziej chroni zawodników dopuszczających się molestowania seksualnego niż mnie - powiedziała Mork. Wygląda więc na to, że w wyniku tego skandalu może nawet zrezygnować z występów w reprezentacji
sprostuję, choć post sprzed ponad doby. Sprawa z wyciekiem zdjęć to jedna historia, ale już wyjaśniona - Mork zdecydowała się kontynuować karierę mimo wszystko, a jej obecna absencja wynika z kontuzji kolana, której nabawiła się na wiosnę.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Slowenia (+6,5) 1,45

Mecz ze Slowenkami nie ma dla Rosjanek absolutnie zadnego znaczenia. Sborna juz awansowala do drugiej rundy, dzis czas wypoczywac przed kolejnymi spotkaniami.
Czy aby na pewno czas na odpoczynek?? Co się dzieje z punktami z rundy grupowej?? Przechodzą do drugiej?? Zna ktoś zasady turnieju. Bo cośmi się zdaje że są podobne jak w ostatnich mistrzostwach w siatkówkę. Czy to możliwe że rosja mając 1 zwycięstwo i mając awans z grupy dzisiaj będzie grać na pół gwizdka??
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czy aby na pewno czas na odpoczynek?? Co się dzieje z punktami z rundy grupowej?? Przechodzą do drugiej?? Zna ktoś zasady turnieju. Bo cośmi się zdaje że są podobne jak w ostatnich mistrzostwach w siatkówkę. Czy to możliwe że rosja mając 1 zwycięstwo i mając awans z grupy dzisiaj będzie grać na pół gwizdka??
Liczą się tylko punkty z drużynami które przejdą dalej a Słowenia już nie ma szans na awans
 
D 95

davidienko

Użytkownik
arOnek - uwazam ze nawet jezeli nasze sie nie postawia to Szwedki zwolnia majac 3-4 gole zapasu
matimacosz - po pierwsze Rosja ma 2 wwygrane. A ze w tabeli przy rownej ilosci pkt liczy sie mecz bezposredni - nie ma opcji by Slowenia w wypadku wygranej wyprzedzila czy Francje czy Czarnogore. Do nastepnego etapu licza sie tylko mecze z druzynami ktore wyszly - Rosja ma juz pewne 4 pkt w drugim etapie stad dzisiaj moze sobie przejsc obok meczu
 
B 0

baresko

Użytkownik
arOnek - uwazam ze nawet jezeli nasze sie nie postawia to Szwedki zwolnia majac 3-4 gole zapasu
matimacosz - po pierwsze Rosja ma 2 wwygrane. A ze w tabeli przy rownej ilosci pkt liczy sie mecz bezposredni - nie ma opcji by Slowenia w wypadku wygranej wyprzedzila czy Francje czy Czarnogore. Do nastepnego etapu licza sie tylko mecze z druzynami ktore wyszly - Rosja ma juz pewne 4 pkt w drugim etapie stad dzisiaj moze sobie przejsc obok meczu
no właśnie, ale nie wiem czy to mityczne przejście obok meczu ma jakikolwiek wpływ na któryś rynek, bo niby który? na over? linia 56,5 to relatywnie b. wysoko postawiona poprzeczka i wystarczy jedna słabsza połowa i over pójdzie w piach. z kolei handi na Słowenki też nieatrakcyjne, jeśli któraś z ekip ma potencjał by w tym meczu odjechać to oczywiście nie one.
niby mecz o pietruszkę, a tak naprawdę nic z tego nie wynika.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Powiem tak. Gdyby to byly Chorwatki to bym sie nie pchal. Ale Slowenki juz przeciwko Czarnogorzankom pokazaly ze takie ostatnie to nie sa. Wiadomo - nawet jezeli Rosjanki wyjda rezerwami to te rezerwy beda chcialy sie pokazac. Ale z drugiej strony - to caly czas Rosjanki, natury do kombinowania nie oszukasz. Tyle. Davidienko
 
B 0

besla32

Użytkownik
Moze powiecie ze znowu szukam dziury w calym podwazajac typy uzytkownika Crisardooo ale czasem z nim sie tez zgadzam - jak wczoraj z Rumunkami ;-)
Slowenia (+6,5) 1,45

Mecz ze Slowenkami nie ma dla Rosjanek absolutnie zadnego znaczenia. Sborna juz awansowala do drugiej rundy, dzis czas wypoczywac przed kolejnymi spotkaniami. Bo majac w perspektywie 3 niezwykle trudne mecze z Serbkami, Dunkami i najpewniej Szwedkami - po co dzisiaj wrzucac nawet 3 bieg? Wiadomo, gdyby Rosjanki traktowaly ten mecz smiertelnie powaznie to maja potencjal aby Slowenki ograc 7 bramkami. Ale dzisiaj? Dzisiaj mam nadzieje ze Slowenki nie sa rozbite po odpadnieciu i beda w stanie pozegnac sie fajnym handballem z tym turniejem. Dla mnie typ pewniejszy niz Rosjanki (-2,5) a kurs identyczny. Ale wiadomo zycie zweryfikuje, zycze powodzenia by oba typy siadly ;-)
Polska (+5,5) 1,59

Ok, nie wyszly nam te mistrzostwa. Dzisiaj jeszcze wyjdziemy i bedziemy sie bic ale perspektywa wejscia z zerowym dorobkiem nie zmieni oceny tych mistrzostw. Natomiast ze Szwedkami jestesmy w stanie powalczyc tak jak do pewnego momentu z Serbkami. A nawet jezeli nie - Szwedki w pelni satysfakcjonuje nawet remis wiec po prostu nie sadze by gonily wynik skoro im to nic nie daje
Masz cos na dunki i francuski?
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Oba mecze to juz sa spotkania drugiej fazy...
Francuzki jako gospodynie wiedza ze musza to spotkanie wygrac, maja juz laczna porazka z Rosjankami i jezeli chca myslec o polfinale jakies punkty musza tu zdobyc... Z kolei Czarnogora mocna, wg mnie na tle Rosjanek wygladala lepiej niz Francuzki. Nie smiejcie sie ale znowu pojde nieco przeciwko Crisardooo i przewiduje tu malo bramek i mecz na styku. A skoro mecz na styku to Czarnogora (+3,5) 1,49 jak dla mnie warto

Drugi mecz raczej no bet. Jedynie co dzisiaj sie przychylam do Crisardooo to prawdopodobny over, ale tez nie mam przekonania. Jak juz to Serbia (+3,5) 1,45
 
D 12

denison

Użytkownik
co myślicie o czystym zwycięstwie Hiszpanek nad Węgierkami? dają rade?
też o tym myślę, z Holandia zagrały super mecz ale zabrakło trochę szczęścia zimnej krwi w ostatnich 2 minutach, obie ekipy juz weszły do drugiej rundy - dodatkowe 2 pkt w drugiej rundzie to dobra zaliczka zwłaszcza ze trafiają na Norwegię Rumunię, w sts na Hiszpanie jest tzn rano było 1,6...
Myślę też o Norwegii z Rumunia - Norwegia to był notowany kandydat do podium ale przegrana z Niemkami mocno sprawę komplikuje bo jeśli Niemki wyjdą z grupy to narazie Norwegia ma 0 pkt i dziś muszą grać o pelna pule, sts 1,37 na Norwegię...
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś dwa mecze o 18 a następne o 21.

Chorwacja +5,5 bramki (1,7)
Beznadziejna gra Chorwatek.
---
Chorwatki w dzisiejszym meczu zaprezentują się z nieco innej strony, przede wszystkim to będzie inny mecz od pozostałych.
Zgranie w tej ekipie jest duże, wielkim problemem tej drużyny jest zbyt szybkie tracenie piłki i błędy z kryciem. Holenderki wiadomo, świetne zawodniczki i niesamowita gra jednak w tym spotkaniu nie wygrają ponad 6 bramkami.

Niemki (1.45)

+++

Dzisiaj Niemki dopiszą do swojego konta cenne 2 punkciki.
Bardzo podoba mi się waleczność Niemek, momentami grają naprawdę szalony handball.
Liczę dziś na kolejny dobry występ Emily Bölk.
Czeszki popełniają zbyt często strasznie proste błędy , dodatkowo grają poniżej oczekiwań.w tym meczu nie widzę innego wyniku niż zwycięstwo Niemek.

Hiszpania (1.6)
---

Dziś z tego pojedynku Hiszpanki wyjdą zwycięsko.
Grają naprawdę doskonale, niesamowicie w bramce spisuje się również Silva Navarro.
Hiszpanki są bardzo mocne w defensywie i dziś zatrzymają Węgierki które również mają w swoim zespole kilka świetnych zawodniczek i na pewno podobać się może ich lewe skrzydło czyli Nadine Schatzl jednak dziś to będzie za mało na Hiszpanki.

Rumunia powyżej 24,5 bramek (1.7)
25 bramek rzuciły Rumunki już w 44 minucie.
Genialnie!

Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie w którym zobaczymy wiele bramek.
Obecnie defensywa na tym turnieju obu reprezentacji nie spisuje się dobrze, zarówno Norweżki jak i Rumunki mocno stawiają na ofensywę.
W dzisiejszym spotkaniu wybrałem jednak najciekawszą wedlug mnie opcje gdzie Rumunki spokojnie rzucą powyżej 24 bramek.
2/4 !
Bardzo ładnie ✌
 
A 0

alex_96

Użytkownik
Moim zdaniem Norwgia musi dzisiaj wygrać, na pewno przygotowały się taktycznie na to spotkanie i Rumunki nie będą miały aż tak łatwo rzucać bramki. Skandynawki trochę przesłały pierwszy mecz, ale już wracają na dobre tory. Końcówka meczu z Czeszkami w ofensywie trochę kulała, ale mogły sobie czasem na to pozwolić dzięki dużej przewadze bramek i dobrej, szczelnej obrony. Potrafią wyprowadzać zabójcze kontrataki oraz rzucać z każdej pozycji. Ten zespół to kolektyw i myślę, że wygrają mimo dobrej dyspozycji Rumunek.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Hiszpanki to już powinny mieć o 2 pkt więcej za zwycięstwo z Holenderkami a nawet remisu nie osiągnęły, wszystko w bardzo pechowych okolicznościach się zakończyło. Ale remis to byłby najbardziej sprawiedliwy rezultat.
Dora Krsnik over 3,5 1,70 unibet / over 2,5 1xbet 1,85 ⛔ 2/2 ...100%
Liderka Chorwatek, oddaje najwięcej rzutów, strzela również karne jako 1z2 w drużynie. Dzisiaj Holenderki mają ten sam casus co Rosjanki wczoraj. Powinni na spokojnie w dużej mierze rezerwowymi załatwić ten mecz. Granie underów pkt&#39;owych na liderki z Holandii też nie głupi pomysł, ale wolę zostać przy Krsnik. Na tą chwilę ma 10 bramek na 14 rzutów, 3/4 z karnych.
Groot over 3,5 @2,65 unibet
Groot under 5,5 @1,97 rusek
i kolejny przedział
Ponad 2,5 (Laura van der Heijden (Holandia)) @,1,90 unibet ✅4
Laura van der Heijden zdobędzie poniżej (4.5) @1,80 rusek ✅4, idealnie w przedział
Cristina Neagu over5,5 @1,80 u ruskiego ✅ 11
też nieźle wygląda biorąc pod uwagę taki unibet, gdzie jest o jedną linie wyżej i tylko 1,47
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Mialo byc za 2 dni o tym ze po glowie chodzi mi wyjscie Norwezek z kompletem punktow ale nie zdazylem niestety uzasadnic typy na Czeszki. Nic, poczekamy
Tak czy siak z meczow wieczornych raczej wygrana Norwezek, ale po takim kursie to jednak nie skorzystam.
Zostaje mecz Hiszpania - Węgry. Wydaje mi sie ze niedoceniacie Madziarek, owszem Hiszpanki super mecz z Holenderkami ale taka porazka moze podciac im skrzydla. A druzyna Kima na tych mistrzostwach jak dla mnie wyglada naprawde fajnie. Najpewniej w tym meczu wyglada dla mnie under 49,5 (1,55) 7/10 i under 47,5 (1,91)
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś dwa mecze zobaczymy.
Pierwszy o 18 a drugi o 21.

Dania +5,5 bramki (1,55)
++++

Dziś to będzie inna reprezentacja Dunek niż w meczu z Serbkami, tak jak już wcześniej wspominałem Dunki mają niesamowicie mocne zawodniczki ,podoba mi się bardzo szybkie przejście z defensywy w ofensywę , Francuzki wyglądają coraz lepiej, przede wszystkim świetnie w bramce spisuje się Leynaud .
Ten kurs biorę z pocalowaniem ręki, tego meczu nie przegrają aż tyloma bramkami, ja liczę tu na bardzo dobre i wyrównane spotkanie.

Szwecja (3.15)
Zacznę od Czarnogórek, mają w swoim zespole kilka znakomitych zawodniczek, gra opiera się głównie na Bulatović oraz Mehmedović . Bardzo często ich gra faluje i pojawia się duży chaos.
Szwedki nie popisały się skutecznością w drugiej połowie meczu z Polkami jednak w dzisiejszym meczu będzie to wyglądać inaczej.
Oczywiście to będzie wspaniałe widowisko po jednej stronie genialna Gullden po
drugiej Bulatovic. Szwedki mają bardzo ale to bardzo zgraną drużynę i mega fajnie funkcjonującą obronę. Dziś nie widzę innego wyniku niż wygrana Szwedek.
Jestem pewien, że dziś Szwedki dopiszą 2 punkciki i wyjdą z tego spotkania zwycięsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zacznę od Czarnogórek, mają w swoim zespole kilka znakomitych zawodniczek, gra opiera się głównie na Bulatović oraz Mehmedović . Bardzo często ich gra faluje i pojawia się duży chaos
A gdzie w tym wszystkim Jaukovic i Radicevic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom