>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

alpha 758

alpha

Użytkownik
Miał szczęście Kazań podczas gry w osłabieniu. Byłoby 2-3 gdyby zawodnik gości czysto trafił w krążek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie pierwszy i nie ostatni raz. Porażkę trzeba zawsze &quot;wliczać w koszta&quot;. Mi tam kupon padł już w Astanie, ale wielo-zdarzeniowe kupony gram za sporo mniejsze stawki więc nie szkoda. Singiel z Nowsybirskiem ładnie wszedł, czekam jeszcze na jednego gola Omska i można liczyć utarg ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Strasznie irytują mnie użytkownicy wylewający żale na forum live w tak częsty sposób. rivmedia , odpuść sobie bukmacherkę skoro nie radzisz sobie z emocjami. Co wejdę na forum i widzę twój post, to albo płaczesz, że ci kupon nie wchodzi, albo tylko czaisz się / polegasz na czyichś typach, nie ogarniając w ogóle dyscypliny sportowej. Szkoda pieniążków. :facepalm:
Dobrze, że dziś w pracy sprawdziłem wynik Novosibirska (w porę przypomniałem sobie o tym spotkaniu), bo przy prowadzeniu Władywostoku mogłem sobie pograć ich po fajnym kursie ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Avangard musi koniecznie pocwiczyć power play...
Ich bolączka od początku sezonu, myslę, że na PO ten element bedzie gotowy;)
Strasznie irytują mnie użytkownicy wylewający żale na forum live w tak częsty sposób. rivmedia , odpuść sobie bukmacherkę skoro nie radzisz sobie z emocjami. Co wejdę na forum i widzę twój post, to albo płaczesz, że ci kupon nie wchodzi, albo tylko czaisz się / polegasz na czyichś typach, nie ogarniając w ogóle dyscypliny sportowej. Szkoda pieniążków. :facepalm:
Dobrze, że dziś w pracy sprawdziłem wynik Novosibirska (w porę przypomniałem sobie o tym spotkaniu), bo przy prowadzeniu Władywostoku mogłem sobie pograć ich po fajnym kursie ????
przy 0-2 dla Barsów podobny numer
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Tak, ja tu poszedłem w handi dla Czelabińska. Szukałem dość długo jakichś dog&#39;ów na dzisiaj i pasowało mi bardzo w spotkaniu w Omsku oraz odpuściłem spotkanie SKA, zbyt słaby kurs w stosunku do ryzyka ???? ...
Skalleftea - Pilzno na flashscore mignęło mi 1:1 , ale anulowano bramkę dla szwedów. Nie wiem czemu anulowali, ale jest 0:1 nadal.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kilka osób z forum szło w kierunku Pilzna właśnie. Ja też handi w stronę Traktora dzisiaj. Omsk tego raczej nie wygra. nie dość, że obrona Traktora nieźle sobie radzi to i bramkarz ma dzień konia. Może w dogrywce.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mam nadzieję że Torpedo nie da się rozstrzelac i nie przegra tego więcej niż trzema bramkami. Mogli by sami cos strzelić ????
 
Do góry Bottom