>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Buffalo Sabres - San Jose Sharks
Sabres &#39;60 @2,94 Fortuna ⛔⛔⛔
Sabres dobiło do dziesięciu zwycięstw z rzędu! Wynik 3:2 OT
Już niedługo przekonamy się czy &quot;Szabelki&quot; zdołają przedłużyć serię zwycięstw do dziesięciu pod rząd. Kurs jak dla mnie może nie bardzo, ale jednak trochę zawyżony. Tym bardziej jeśli brać pod uwagę jak ostatnio grają Rekiny. Sharks grają w kratkę. Potrafią ograć u siebie lidera z Nashville, by za kilka dni doznać sromotnej porażki w Las Vegas nie strzelając choćby bramki. Rekiny są zespołem zdecydowanie preferującym swoje lodowisko w San Jose. Na wyjazdach spisują się średnio. Gospodarze natomiast kroczą od zwyciestwa do zwyciestwa. W swojej serii ogrywali takie ekipy jak Lightning, Jets, Penguins czy Wild. Co prawda wiele spotkań wygrywali w doliczonym czasie, ale jeśli Rekiny pokażą dzisiaj to co pokazali w Vegas to Sabres mają duże szanse na zwycięstwo w Regular Time. Nie wiem co jest nie tak w druzynie gości, bo skład mają naprawdę bardzo dobry. Oczywiście nie spodziewam się takiego pogromu Rekinów jak w Vegas i myślę, że goście strzelą jakieś bramki - jednak większe szanse na zwycięstwo daję gospodarzom. Tym bardziej, że kurs jest taki a nie inny. Mniej ryzykownie polecam, zagrać Buffalo lub remis @1,67. Powodzenia!
Za przysłowiowego &quot;piątaka&quot; zagram sobie takie coś:
Canucks - Kings @2,40 ⛔
Wild - Coyotes @1,78 ⛔
Jets - Penguins @2,08 ⛔
Blackhawks - Knights @2,19 ✅
Bolts - Ducks @1,65 ⛔
Wszystkie zdarzenia w regulaminowym czasie, AKO @32,11 LV Bet
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Ottawa Senators - New York Rangers
Typ : Ottawa Senators over 2.5 bramki
@ 1.65 STS ✅✅
Analiza:

Trudno w tym meczu podjąć się wytypowania wyniku więc spróbuje trochę inaczej ,Senatorowie w 13 meczach u siebie strzelili już 51 bramek co daje 3.9 gola na mecz tylko dwa razy dana linia nie została pokryta 2:1 z Ducks i 1 : 4 z Bostonem,gospodarze nawet jeśli przegrywają to są w stanie strzelić 3 bramki a tym bardziej dzisiaj Rangersom którzy fatalnie sobie radzą na wyjazdach tracą średnio 4.2 bramki na mecz. Drużyny grały ze sobą 3 dni temu wtedy na Madison Square Garden Nowy York wygrał 4:2 ale nowojorczycy świetnie sobie radzą również u siebie . Bezpośrednie mecze gdy Kanadyjczycy grali u siebie 6/7 ostatnich meczy strzelali minimum 3 bramki . Dlatego myślę że spokojnie są w stanie i dzisiaj ustrzelić tyle bramek ,do tego dorzucam,
Strzeli Gola : Brady Tkachuk @ 2.85 STS ⛔

Vancouver Canucks - Vegas Golden Knight
Typ : Vegas Golden Knight OT
@ 1.60 STS ✅✅
Analiza:

Tutaj krótko Orki ostatnio w dołku totalnym na 10 ostatnich meczy 9 porażek , Vegas też nie imponuje od początku sezonu jak przystało na zeszłorocznych finalistów Pucharu Stanleya ale 4 ostatnie mecze mogą wskazywać na powrót formy 4 zwycięstwa 8:3 z Blackhawks ,6:0 z Sharks ,2:0 z Flames i 3:2 po dogrywce z Coyotes czyli drużyny znacznie lepsze niż Canucks więc celuje w zwycięstwo gości razem z ewentualną dogrywką i karnymi. I dokładam
Strzeli Gola: Alex Tuch @ 2.75 STS ⛔
#1 Ako @ 2.64 (Ottawa + Vegas) ✅✅✅
#2 Ako @ 7.84 (Tuch + Tkachuk)
za drobne ⛔




 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Flames w Reg - 1,78 Fortuna
Los Angeles będzie grało drugie spotkanie w drodze b2b, przez co będzie im jeszcze trudniej umieścić krążek miedzy słupami. Ponadto, Królowie maja bilans 1-4 w ostatnich 5 spotkaniach back-to-back. Przegrana natomiast Flames ze Stars tylko ich zmotywuje na dzisiejsze spotkanie. Przewidywania końcowe, Calgary Flames wygrywają 3-1.
Colorado -1,5 - 2,30 Fortuna
spotkanie Varlamov kontra Allen
Avalanche wygrało sześć kolejnych meczów i ma 8-1-1 w ostatnich dziesięciu meczach. Colorado ma 15-6-4 w sezonie a ich bilans na własnym lodzie to 6-2-2.
Średnia Avalanche 3,80 goli na mecz daje im 1 miejsce w NHL.
Blues przegrali ostatnie swoje spotkanie w Detriot 4-3 a ich bilans to 8-12-3 w sezonie. Daje im to ostatnie miejsce w Central Div. Wygrali zaledwie trzy z ostatnich dziesięciu meczów i mają bilans 2-5-2 on trip.
Blues tracą 3,35 goli na mecz zajmując 26 miejsce w lidze.
 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Witam ponownie wczorajsza nocka na plus , dzisiaj znowu próbuje swoich sił w najlepszej lidze hokejowej świata i o to moja propozycja.
Washington Capitals - New Jersey Devils

Aktualni mistrzowie NHL podejmują na własnej tafli drużynę Devils , statystycznie wygląda to tak Capitals na 6 miejscu a goście na 14 w konferencji wschodniej , ostatnie mecze Gospodarzy to 6 zwycięstw z rzędu dla porównania ostatnie 6 meczów Devilsów to 5 porażek ,do tego bardzo słaba gra na wyjeździe na 12 meczów tylko 2 zwycięstwa. Widać że drużyna z Waszyngtonu jest w niezłej formie pokazują że i w tym sezonie będą się liczyć o najwyższe cele, do tego na dzisiejszy mecz powraca Kuznetsov a wiemy co się dzieje gdy razem z Ovechkinem są na tafli, wszystko wskazuje na zwycięstwo Gospodarzy, ostatni mecz grali między sobą grubo ponad miesiąc temu wtedy Diabły wygrały 6:0 u siebie więc dzisiaj mają okazje na rewanż dlatego proponuję:
Capitals &#39;60 @ 2.02 fortuna ✅✅
Strzeli Gola : Ovechkin @ 2.05 fortuna✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Montreal Canadiens - San Jose Sharks
Canadiens -1,5 @3,70 fortuna ⛔⛔⛔ (ja złapałem rano @3,85)​
Od razu zaznaczam, że to bardzo ryzykowny zakład, bo Rekiny kiedyś się przełamią. Mimo to ryzykuję, bo kurs jest wyśmienity. Na zakład na wygraną Kanadyjczyków dwiema bramkami zdecydowałem się już wczoraj po obejrzeniu spotkania Rekinów z Senatorami. Sens zagrali bardzo dobry mecz, bramkarz pięknie bronił, chłopaki dawali z siebie wszystko i mecz zakończył się wynikiem 6:2, ale motywem do zagrania takiego handi jest beznadziejna gra Rekinów. Myślę, że w San Jose nadszedł czas na zmianę szkoleniowca. Od kilku spotkań widać problem z dyscypliną. Zespół gra chaotycznie, bez pomysłu, bez konsekwencji. Trzeba kogoś, kto spojrzy na sytuację drużyny &quot;świeżym okiem&quot;. Wczorajszy mecz był totalną katastrofą w wykonaniu Sharks. Krążek zagrywany na aferę, brak dobrej komunikacji między zawodnikami, parcie &quot;na siłę&quot; na bramkę przeciwnika i odsłanianie swoich tyłów. Przykładem może być szalony atak trzech zawodników Sharks na bramkę Sens w osłabieniu zostawiając jednego obrońcę z tyłu. Jeden obrońca pozostawiony do asekuracji podczas osłabienia.... Wiadomo jak to się skończyło - odebranie krążka, szybka kontra 3 na 1 i gol dla Senators ???? Dzisiaj Rekiny zagrają piąte spotkanie na wyjeżdzie w Montrealu. Habs ostatnio przełamali się pokonując pewnie Rangersów (5:2). Myślę, że mają duże szanse poradzić sobie także z Sharks. Dodatkowo w zespole gości kilka roszad w składzie do tego dwa debiuty a w bramce ponownie niestabilny Jones. Mniej ryzykowanie można pograć czystą jedynkę lub Canadiens z remisem. Powodzenia!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj spróbuję zagrać sobie tripla za drobne - wyjątkowo bez analizy, bo czasu brak:
Devils - Bolts OT @1,71✅
Stars OT - Oilers @1,78✅
Preds OT - Sabres @1,53✅
AKO @4,66 LV Bet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
player1st 229

player1st

Użytkownik
Dzisiaj spróbuję zagrać sobie tripla za drobne - wyjątkowo bez analizy, bo czasu brak:
Devils - Bolts OT @1,71
Stars OT - Oilers @1,78
Preds OT - Sabres @1,53
AKO @4,66 LV Bet
Ja widzę dzisiaj przełamanie diabłów. Straszna masówka na Tampe...widziałem ich mecz z Caps i grali nieźle.
Ps pochwalę się bo 2 mecze z NHL też są
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NzM2NjI4MDgwMDpSJb57sjHfuSMJTLI=
&amp;kind=MAIN
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Zgadzam się z poprzednikiem, jakoś dziś też czuje przełamanie Devils, jeśli chodzi Tampe idą zwycięstwa, ale ostatnie mecze mnie jakoś nie przekonują, pod nieobecność Vasilevskiego z bramką nie jest zbyt dobrze, jak dla mnie Domingue nie wygląda na pewnego, ofensywa nadrabia, ale jeśli Kinkaid zagra dobry mecz to może ich zatrzymać. dlatego widziałbym dziś widziałbym zwycięstwo Devils, nieco odważniej z handi -1,5 i przełamanie Palmieriego po 5 meczach bez bramek
Devils &#39;60 2.88⛔⛔⛔
Devils -1.5 3.9⛔⛔⛔ (Niestety poziom Diabłów tragiczny, zero pomysłu, PP nie istnieje, pierwsza formacja pod formą, chyba szansą na przełamanie wyłącznie to, że kolejny mecz z Królami, choć jeśli utrzyma się taka gra to i LAK będą za mocni)
Palmieri gol 2.4⛔
W pozostałych meczach myślę, że mimo osłabień jednak Preds w RT, a jeśli chodzi o Stars - Oilers widzę mecz na styku, być może remis, ale raczej odpuszczę obstawienie, ewentualnie jakiś delikatny over 5,5 do taśmy i punkty McDavida ewentualnie Seguina.
Preds &#39;60 1.94✅
McDavid +1,5 pkt 2,2 zwrot
Seguin +1,5 pkt 2.6⛔
Stars - Oilers over 5,5 1.87⛔
Brak McDavida wyraźnie widoczny w Oilers. Ogolnie nocka nieudana. Najprostsza forma gry na faworytow byla dzis najlepsza.
wszystko fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kompletnie nie wierzę w &quot;ustawki&quot; w NHL. Jeśli chodzi o masówki to oczywiście gram jeśli kurs mnie zadowala, a 1,5 na win Bolts do AKO to dobry kurs. Przecież zespół nie przegra przez to, że wielu ludzi na nich stawia. Widzialem, że Devils w gorszej formie w meczu z Caps więc wybrałem Tampę chociaż nie ukrywam że tego meczu nie byłem pewien do końca.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Napewno o KHL można mówić o ustawkach ale NHL niemądrze. Zdarzają się napewno spotkanie gdzie brak motywacji czy chociażby za duża przerwa między meczami zaburza pewien rytm. Czasem wole zagrać drużynę która gra b2b niż taka która ma 3-4 dni przerwy. Sportowcy to tez ludzie maja rodziny przyjaciół znajomych i czasem o takiej przerwie nie grają na 100%
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rzadko ktoś tutaj ostatnio zagląda, więc nie będę się rozpisywał. Luźne przemyślenia na temat kilku spotkań z dzisiejszej oferty NHL:
Blue Jackets OT @1,71 ⛔ - Zarówno Jackets jak i Flames dobrze sobie radzą. Flames może pochwalić się niezłą defensywą i dobrą grą na wyjeździe, ale Jackets to solidna drużyna, która preferuje własne podwórko. Ostatnie trzy mecze u siebie to trzy wygrane i bilans bramek 15:7. Stawiam na dwa punkty dla &quot;Kurtek&quot;.
Boston Bruins OT @1,85 ⛔- Pantery słabo spisują się ostatnimi czasy. Pięć spotkań u siebie i zdobyte 4 punkty na 10 - wszystkie po dogrywkach. Defensywa w ekipie z Florydy kuleje, więcej bramek straciła chyba tylko Ottawa. Bruins też graja w kratkę, ale grają ostrożnie. Niewiele strzelają i mało tracą. Na wyjazdach całkiem nieźle - 6/10 punktów w pięciu ostatnich spotkaniach. Liczę na małą liczbe bramek w tym meczu i zwyciestwo gości.
Toronto &#39;60 @2,05 ⛔ - Buffalo wraca do siebie po serii wyjazdowej w której przegrali wszystkie swoje mecze. Zespół po wspaniałej serii dziesięciu wygranych z rzędu wpadł w dołek, a dzisiaj ciężko będzie się przełamać. W zespole z Kanady zagra dzisiaj długo oczekiwany na powrót Nylander i prawdopodobnie Matthews. Myslę, że Leafs ogarną dwa punkty w regulaminowym czasie.
Montreal Canadiens &#39;60 @1,84 ✅ - Derby Kanady ???? Rzadko się zdarza, żeby Sens wygrali na terenie Habs więc stawiam na gospodarzy mimo, że odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. Za Montrealem nie przemawia zbyt wiele. Może to, że Ottawa traci duzo bramek i fatalnie gra na wyjazdach. NHL czasami trzeba zagrać na tak zwanego &quot;czuja&quot; więc gram tak a nie inaczej ????
Kursy z Fortuny, Powodzenia!
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Toronto &#39;60 @2,05 - Buffalo wraca do siebie po serii wyjazdowej w której przegrali wszystkie swoje mecze. Zespół po wspaniałej serii dziesięciu wygranych z rzędu wpadł w dołek, a dzisiaj ciężko będzie się przełamać. W zespole z Kanady zagra dzisiaj długo oczekiwany na powrót Nylander i prawdopodobnie Matthews. Myslę, że Leafs ogarną dwa punkty w regulaminowym czasie.
Zgadzam się z typem na Toronto, myślę że Buffalo nie będzie miało czego szukać. Mocne wejście Matthews po kontuzji, do tego wchodzi Nylander i tutaj nawet własny lód Sabers nie pomoże. Od mnie na to spotkanie do nieco ryzykowniejszego pogrania
Toronto -2.5 @3,8 w Totolotku⛔
Toronto -1.5 @2.56 w Fortunie⛔
Montreal Canadiens &#39;60 @1,84 - Derby Kanady ???? Rzadko się zdarza, żeby Sens wygrali na terenie Habs więc stawiam na gospodarzy mimo, że odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. Za Montrealem nie przemawia zbyt wiele. Może to, że Ottawa traci duzo bramek i fatalnie gra na wyjazdach. NHL czasami trzeba zagrać na tak zwanego &quot;czuja&quot; więc gram tak a nie inaczej ????
Co do typu na Montreal faktycznie powinni dać radę z Sens, jednak na czyste zwycięstwo kurs trochę niski, nie są to drużyny, które są od siebie aż tak dalekie, by buk wystawiał takie kursy. Wiadomo, że to derby więc wydarzyć się może wiele, nie wykluczałbym tutaj remisu. Raczej granie odpuszczę.
Ode mnie do zagrania Penguins. Ostatnio dwie porażki, w tym wyjazdowa porażka z Colorado. W tym momencie niewątpliwie gracze z Pensylwanii zawodzą, w dobrej formie Crosby, brakuje impulsu od Malkina. 13 miejsce po blisko 1/3 sezonu zasadniczego to bez wątpienia nie jest miejsce dla Pingwinów i czas zacząć się odbijać, a chyba najlepiej zrobić to na własnym lodzie rewanżując się za ostatnią porażkę. Natomiast Colorado jak dla mnie trochę powyżej możliwości w tym momencie, w ostatnim czasie dobra seria mimo jednej porażki po dogrywce. Dziś widzę ich pokonanych po 60 minutach.
Pittsburgh &#39;60 @2,15 fortuna✅
Wczoraj zagrałem przeciwko Tampie i okazał się to błąd, pojawia się pytanie czy są tak mocny czy jednak NJD są tak słabi. Wydaje się, że to pierwsze i jeśli tylko motywacja jest na odpowiednim poziomie, chce im się grać (brak takiej motywacji w meczu z Ducks) to nie ma w tej chwili na nich mocnych. Doskonałe PP, pierwsza i druga linia szybka, zwinna, dużo ruchu między graczami. Minus po stronie Domingue, który akurat wczoraj zagrał nieźle. Dziś po drugiej stronie Detroit. Czerwone skrzydła drugi sezon pikują po dnie i nie wydaje się, by przeciwstawili się Tampie, brak siły rażenia. W każdym spotkaniu łapią parę kar, a to Tampa powinna wykorzystać bez problemu. Dlatego dziś Tampa z handi.

Tampa -1.5 @2.45 fortuna⛔
Tampa -2,5 @3,8 totolotek⛔
I standardowo dla zabawy tasiemka na strzelców
Kessel @2.5⛔
Laine @2,05⛔
Parise @2.6✅
Dubois @2.7⛔
Tkachuk @2.6✅
Tavares @2.3⛔
wszystko fortuna
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja wczoraj tez grałem przeciwko Bolts i ogladałem ten mecz, niestety jak rzadko sie to zdarza tak wczoraj akurat Dominik w bramce był bardzo dobry i ciezko było go złamać, dzis Bolts ma zadebiutować Eddie Pascal i zobaczymy jak to wyjdzie. Wiele debiutów na tej pozycji nie jest udana, Bolts b2b ale nie jest to główny argument, bo juz grali w tym sezonie i wygrali , ale cały czas tak nie bedzie. Hala w Detroit bardzo szczesliwa dla Bolts bo ostatnie 5 meczy padło ich łupem. Ja jednak licze na przerwanie tej serii i Howarda w bramce. Typ jest ryzykowny ale tutaj graja najlepsi i wsystko jest mozliwe.
Red Wings 60&#39; kurs 3,5 fortuna
Z pozostałych to widze
Toronto 60(kurde masówka sie robi i to nie jest dobra wiadomosć)
Columbus 60&#39;
Islanders ml
Rzadko ktoś tutaj ostatnio zagląda, więc nie będę się rozpisywał. Luźne przemyślenia na temat kilku spotkań z dzisiejszej oferty NHL:

Montreal Canadiens &#39;60 @1,84 - Derby Kanady ???? Rzadko się zdarza, żeby Sens wygrali na terenie Habs więc stawiam na gospodarzy mimo, że odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. Za Montrealem nie przemawia zbyt wiele. Może to, że Ottawa traci duzo bramek i fatalnie gra na wyjazdach. NHL czasami trzeba zagrać na tak zwanego &quot;czuja&quot; więc gram tak a nie inaczej ????
Kursy z Fortuny, Powodzenia!
Dzis bitwa o Quebeck , najwiekszą prowincje Kanady, specjalnie do niej przygotowuje sie Carey Price, wieloktornie nazwany królem Quebeku, motywacji nie zabraknie bo to przede wszystkim bój o prestiż a to u nich wiecej niz dzisiejsze 2 punkty.
Go Habs Go ????
EDIT: Oj jak bardzo bym chciał byc dzis w Bell Centre na takim meczu, bedzie sie działo. Jedyne czego mi bedzie brakować to okrzyków &quot;Pacioretty alle, alle&quot; komentatora jak Max ruszał na bramke, aj szkoda ...
 
kante 0

kante

Użytkownik
Obejrzałem niedzielny mecz Canadiens z Sharks i utwierdził mnie on w przekonaniu, że Kanadyjczycy grali ponad stan i o PO będzie bardzo trudno. Brak pomysłu na grę, głupie kary i niefrasobliwość w obronie musiały się skończyć porażką. Z drugiej strony mamy wypoczętych Senators, którzy są podbudowani trzema zwycięstwami z rzędu i w dobrych nastrojach jadą na derby. Chłopaki z Ottawy nie będą mieli lepszej okazji by przerwać fatalną serię z drużyną z Montrealu
Na papierze pomimo wszystko faworytem są zawodnicy gospodarzy, ale według mnie kurs na nich jest za niski i w tym spotkaniu może się zdarzyć wszystko, a okoliczności pozwalają wierzyć, że Sens przynajmniej nawiążą walkę z utytułowanym rywalem.
Ottawa Senators +1,5 @1,61 eFortuna ⛔
Kompletnie nie wierzę w &quot;ustawki&quot; w NHL. Jeśli chodzi o masówki to oczywiście gram jeśli kurs mnie zadowala, a 1,5 na win Bolts do AKO to dobry kurs. Przecież zespół nie przegra przez to, że wielu ludzi na nich stawia. Widzialem, że Devils w gorszej formie w meczu z Caps więc wybrałem Tampę chociaż nie ukrywam że tego meczu nie byłem pewien do końca.
Też nie wierzę w ustawki w NHL, ale w niektórych spotkaniach padają takie bramki, że podejrzenia nasuwają się same.
Na przykład w tym meczu wszystkie gole Ducks &quot;śmierdzą&quot;



 
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Vancouver Canuks - Minnesota Wild
Typ : Canuks over 2.5 bramki @ 1.87 fortuna ⛔

Gospodarze ostatnio w fatalnej formie ostatnie 10 meczów to 9 porażek dlatego mój typ kieruje trochę inaczej a mianowicie że strzelom min. 3 bramki mają do tego dobry moment żeby się przełamać , Goście ostatnio trzy porażki z rzędu do tego dochodzi troszkę spadek formy bramkarza &quot;Dzikich&quot; Dubnyka który w tych meczach wpuścił 13 bramek a dzisiaj również stanie między słupkami. Drużyny zagrały ze sobą już dwukrotnie ,pierwszy mecz w Vancouver &quot;Orki&quot; wygrały 5:2 a w Minnesocie było 6:2 dla gospodarzy czyli bramek dużo na co też licze dzisiaj. Dodatkowym argumentem jeszcze jest że dzisiaj w barwach Canuks zagrają świeżo sprowadzony gracz z Toronto, Joshua Leivo i wracający po kontuzji Jay Beagle który rok temu grał w drużynie aktualnych mistrzów czyli Waszyngton Capitals. W tym meczu myślę również że padnie sporo bramek więc też proponuje
Over 5.5 Bramki @ 1.75 fortuna ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom