>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

joj 12

joj

Użytkownik
Hej, macie też tak od wczoraj, że znowu zniknęła możliwość depozytu i podjęcia środków za pomocą Entropay?? i jeszcze 2 sprawa odnośnie wypowiedzi jednego z kolegów powyzej, czy przypadkiem SEPA nie jest zbytnio bezpieczne? mam na mysli, ze na koncie bankowym będzie wpis, że pieniażki przyszly bezposrednio od zablokowanego bukmachera na terenie kraju co może mieć konsekwencje odnośnie urzędu skarbowego...mam racje?
 
joj 12

joj

Użytkownik
donas własnie wczoraj spowrotem zniknęło ENTROPAY ale nie wiem czy tylko mi bo chciałem podjąć pieniądze czy wszystkim użytkownikom, gdyby ktoś mógł potwierdzić? a co do sepa to na 100% w razie przypału US nic nie udowodni, że to przelew od zakazanego ustawą buka?? pozdrawiam
 
D 3

donas

Użytkownik
donas własnie wczoraj spowrotem zniknęło ENTROPAY ale nie wiem czy tylko mi bo chciałem podjąć pieniądze czy wszystkim użytkownikom, gdyby ktoś mógł potwierdzić? a co do sepa to na 100% w razie przypału US nic nie udowodni, że to przelew od zakazanego ustawą buka?? pozdrawiam
Do podjęcia to chyba już od dawna nie ma entropay, tylko do wpłat jest.
A co do SEPY to nie wiem, nic nie gwarantuje xD
 
joj 12

joj

Użytkownik
to w sobote bylo na wlasne oczy widzialem, ale znowu jakis problem mają od niedzieli i tylko do depozytu jest ???? moze sie jeszcze ktos wypowiedziec odnosnie Sepy?
 
E 2,2K

emilplayp

Użytkownik
Panowie mam do wypłaty z ruska ok 10 k, jaką prowizję za przewalutowanie poniose wyplacajac SEPA, bo jeśli chodzi o Ecopayz to wiem, że za każdy przelew ok 44 PLN.
Co sami polecacie??
Pozdrawiam
 
A 45

as1996

Użytkownik
Z sepa przy kwocie +4 k wychodzi około 7% prowizji....
Wiecie ile mogą pracować nad moim depozytem, który nie doszedł? Czekam od soboty i cały czas słyszę to samo...
 
D 3

donas

Użytkownik
Z sepa przy kwocie +4 k wychodzi około 7% prowizji....
Wiecie ile mogą pracować nad moim depozytem, który nie doszedł? Czekam od soboty i cały czas słyszę to samo...
Jak zrobiłeś Paypalem to sami tam mają napisane z tego co kojarze ze może trwac do 7dni. Jednak z tego co chyba tutaj nawet ludzie pisali to depozyt i tak Ci wroci po jakims czasie na paypal.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Wypłaty z ruska na kartę bankowa (nie wszystkie przechodzą, tylko te, z których kiedyś depozyt przeszedł) to dla mnie wybór pierwszorzędny. Bez żadnej prowizji, na koncie pieniadze pojawiają sie jako &#39;zwrot&#39;, minus duży za trzy dni robocze zanim zielone pojawią sie na koncie.
Wplaty nadal Ecopayz, choć czuje, ze czeka nas kombinatoryka i nauka kryptowalut.
 
pogryzionyprzezkomary 16

pogryzionyprzezkomary

Użytkownik
Wypłaty z ruska na kartę bankowa (nie wszystkie przechodzą, tylko te, z których kiedyś depozyt przeszedł) to dla mnie wybór pierwszorzędny. Bez żadnej prowizji, na koncie pieniadze pojawiają sie jako &#39;zwrot&#39;, minus duży za trzy dni robocze zanim zielone pojawią sie na koncie.
Wplaty nadal Ecopayz, choć czuje, ze czeka nas kombinatoryka i nauka kryptowalut.
tego obawiam sie najbardziej unikalem krypto jak ognia te wahania kursow sa zabojcze jak bedzie jednak trzeba mus to mus.

nie wplacalbym na karte z ruska nawet jak przechodzi....chyba ze zloty strzal i pierd.lisz skarbowke lecac 1klasa na Malediwy.
 
Do góry Bottom