>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2018/2019 - Niżny Tagił (30.11 - 02.12.2018)

plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Chłopie ogarnij moderowanie tego tematu. Raptem 5 postów na krzyż a Ty usuwasz posty jakby tutaj typy leciały z rogu obfitości. Chyba lepiej żeby przy nieco uboższych tematach coś się działo.
sumada90/ przy kasowaniu postu dostałeś informację dlaczego został skasowany. Kolejny też poleciał bo skoro miałeś czas pół godziny przed rozpoczęciem zawodów napisać post z typami, to mogłeś też znaleźć 3 minuty żeby krótko to uargumentować. Dział tematyczny nie służy do podawania bez uzasadnienia, kto kogo dzis faworyzuje.
Jeśli masz jakieś uwagi co do sposobu moderowania tego działu to zapraszam na PW.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
typerskoki
Czemu usunąłeś typy???
Usunąłem, żeby uniknąć kary za brak podliczenia. Niestety wcześniej nie doczytałem, że w tym dziale trzeba podliczać typy, a podaje tego na tyle dużo, że wymaga to czasu. Oczywiście jednostkowo to 5 minut, ale na każdy konkurs już to zajmuje nieco czasu, a moja strategia bazuje na tym, że po każdym konkursie przeprowadzam szczegółową analizę w celu bycia &quot;mądrzejszym&quot; od bukmachera zanim wystawi ofertę i wyłapania kursów typu &quot;value&quot;, a to wymaga czasu i skupienia, a nie zabawy w podliczanie typów historycznych. Do tego inne dyscypliny, inne branże i życie prywatne, więc naturalne, że czas nie jest z gumy. Typami oczywiście mogę się dzielić, gdyż nic mnie to nie kosztuje (oczywiście jak znajdę czas przed konkursem), ale to już w innym dziale. Tutaj ograniczę się do luźnych przewidywań co do układu sił(jeśli oczywiście można), bez konkretnych typów.
Wracając do spraw merytorycznych. Znowu poszło nie po mojej myśli, choć było blisko na live, gdzie Vassiliew huknął i kurs na jego podium po pierwszej serii w pewnym momencie oscylował w okolicy 20. Cóż, brakło minimalnie.. Nie poszło mi głownie z Forfangiem, gdzyż w 1 serii znowu Norwegowi powiało, a w drugiej ku mojemu zdziwieniu poradził sobie w złych warunkach. Widocznie wybitnie pasuje mu ta skocznia. Siadło za to tym razem granie przeciwko Stochowi. Czekam na jutrzejsze pary, ale coś czuje, że będzie mało okazji z racji względnie równego konkursu dziś, a też warunki jutro mają być jeszcze lepsze więc ciężko będzie grać na niespodzianki po wysokich kursach.
 
0 0

007davvid

Użytkownik
Typy ode mnie:
Zajc - Klimov @1,75 ForBet ⛔
Zdaje się, że Rosjanin najlepsze momenty sezonu ma za sobą. Stać go jeszcze na solidne skoki, ale jest bardzo niestabilny i słabe próby przeplata lepszymi. Z kolei Timi Zajc od początku sezonu pokazuje się z bardzo dobrej strony (raz był poza top10 - 11 miejsce w Kuusamo). Niby różnica między nimi nie była wczoraj duża (8-11), ale pamiętajmy, że Klimov wczoraj mocno podgonił drugim skokiem. Dodatkowo na liście startowej oddziela ich tylko jeden zawodnik, więc istnieje spora szansa, że pojadą w podobnych warunkach, a wtedy lepszy powinien być Zajc.
Fannemel - Tande @1,55 ForBet ✅
Przedsezonowe zapewnienia Tandego, że forma jest dobra nie sprawdziły się. Widać zaległości z lata i wcale się nie zdziwię jeżeli Tande nie pojedzie na zawody do Niemiec w przyszłym tygodniu. Fannemel ma problemy ze stabilnością, ale mimo wszystko jego próby są dalsze i nie zdarzają mu się aż takie wpadki.
Lanisek - Wolny @1,67 ForBet //Wolny nie zakwalifikował się do konkursu
Widać, że Kuba nie może znaleźć sposobu na ten obiekt i wczorajszy konkurs to potwierdził. Dodatkowo dokuczają mu problemy aklimatyzacyjne. Jadą jeden po drugim, więc pewnie warunki będą porównywalne.
AKO @4,53
**************
Fannemel
- Freund @1,70 STS ✅
Tak jak wspominałem wyżej, forma Fannemela faluje - podobnie zresztą jak wracającego po kontuzji Freunda. Na pięć serii trzy razy lepszy był Norweg. Typ obarczony pewnym ryzykiem, ale myślę, że wczorajsze 33. miejsce Andersa to wypadek przy pracy i dziś powinien zakręcić się koło top15.
D. Prevc - Zajc @2,22 STS ⛔
Dość ryzykowny typ, ale w podobnych warunkach lepszy powinien być Zajc, który jest znacznie stabilniejszy. Domenowi zdarza się sporo słabszych prób, szczególnie wtedy gdy nie zaciąga tak mocno z przodu skoczni.
 
D 39

domuji

Użytkownik
Domen Prevc - Dawid Kubacki 1 1,57 Unibet
Wczoraj pograna ta para. Dosyć parno ale weszlo i myślę, że dziś tez wejdzie z tym, że lekko. Domen Prevc jest obecnie równiejszym zawodnikiem niż Dawid Kubacki. W Niżnym Tagile Domen oddał kilka skoków petarda natomiast Kubacki kręci się gdzieś tam w drugiej &quot;10&quot; - skoki mocno srednie. Domena nie stać jeszcze na zwycięstwo ale na 1-6 jak najbardziej. Wczoraj zmascil 1 skok ale dziś odpali.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Typ na konkurs:
Evgeniy Klimov - Karl Geiger 1,70 Totolotek / 1,67 Forbet ✅ 8-5
Klimov piękne lato i wygrana w Grand Prix. Potem triumf na inaugurację Pucharu Świata w Wiśle i co? W Kussamo 31. i 26. miejsce. Wczoraj było lepiej bo 11. lokata dzięki drugiej próbie, bo po pierwszym skoku ledwo się prześlizgnął do II serii. Głowa nie wytrzymuje presji? W Rosji ostatnio Klimov przyćmił popularnością łyżwiarstwo figurowe, co jest niewyobrażalne w tamtym kraju. Tym bardziej, że skoki mają tam znikomą popularność. Ciśnienie wielkie i Rosjanin chyba tego nie jest w stanie unieść. Wczoraj pierwszy skok zawalony, w treningach słabo, kwalifikacje też. Dopiero drugi konkursowy skok wczoraj dobry i dał mu spory awans.
Geiger od początku sezonu natomiast bardzo równo. Co zawody to TOP10, tutaj wszystkie skoki bardzo solidne i na równym poziomie. Jedyna wpadka się trafiła podczas kwalifikacji. Niemiec przemawia regularnością, co na początku sezonu jest czymś nieoczywistym. Nie walczy o zwycięstwa ale powinien znów być wysoko. Klimov natomiast znów powinien walczyć o przetrwanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Wellinger - Eisenbichler @ 1.62 Fortuna
Z jednej strony obaj skaczą bardzo niestabilnie na tej skoczni. Eisenbichler najpierw najlepiej w serii próbnej żeby później się nie awansować do drugiej serii konkursowej. Wellinger też słabo w kwalifikacjach, a w konkursie skończył na trzynastym miejscu. Ogólnie w tym sezonie Andreas bardzo mi się podoba, ale chyba nie leży za bardzo mu ta skocznia. Nigdy jakoś nie byłem też fanem Eisenbichlera, zawsze kręcił się w drugiej dziesiątce, ale nigdy nie był uważany za jednego z najlepszych. Nie inwestowałbym dużo w ten bet, ale wydaję mi się, że Wellinger powinien być lepszy.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Jak robił z siebie &quot;smieszka&quot; było milion niezadowolonych - jak spoważniał i przestał pajacować a koncentruje się na zarabianiu na nowy dom to tez problem ???? Brawo Piotr - skacz kasuj czeki i buduj nową chatę !!

 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dzisiaj przyjmuje strategie gry przeciwko zawodnikom, którzy wczoraj się spisali ponad swoje możliwości, a typuje zawodników, którzy wczoraj wypadli poniżej oczekiwań. Liczę na roszady i korzystam z wysokich kursów. W pierwszej grupie czyli skoczków, którzy spisali się wczoraj ponad stan są:
Forfang - w pierwszej serii świetne warunki, a w drugiej chyba świetny skok i bonifikata, która dała mu wygraną z Piotrkiem. Owszem Norweg bezapelacyjnie uwielbia tą skocznie, jednak uważam, że nie jest to jeszcze forma na regularne wygrywanie czy nawet podia, co potwierdza dyspozycja reszty ekipy Norweskiej. Skoro wczoraj Norweg wygrał a dziś byłby na podium świadczyło by to o dobrej regularności, a w tą trochę powątpiewam, dlatego sporo zakładów przeciwko Forfangowi po bardzo wysokich kursach, jako że jest to jeden z głównych faworytów według bukmacherów.
Granerud, Peier, Vassiliev, Zajc - to wygrani wczorajszej loterii. Dzięki dobrym warunkom i jednocześnie dobrym skokom udało im się zająć bardzo dobre pozycje jak na swoje możliwości. Zakładam, że drugi raz nie powtórzą dobrych prób razem ze świetnymi warunkami i będą wyraźnie niżej niż wczoraj i przeciwko nim również wyłapujemy pary H2H.
W drugiej grupie znajdują się zawodnicy, po których oczekuje lepszego startu niż wczoraj, czyli:
R.Kobayashi - tutaj argumentacja niepotrzebna. Kosmiczna forma Japończyka i w zasadzie w każdym konkursie jest on dla mnie głównym faworytem do wygranej. Jako, że wczoraj mu się to nie udało, dzisiaj mamy na niego nieco większe kursy z czego staramy się skorzystać.
Leyhe - co się nie udało wczoraj, może uda się dzisiaj. W szczególności typujemy Niemca w parach z Forfangiem czy Stochem(który nota bene też się powinien poprawić, ale z racji ciągle względnie małych kursów nie jest naszym kluczowym typem).
Aalto - Fin ma przebłyski nawet na top6 i dzisiejsze dwa równe dobre skoki mogą mu dać spokojne miejsce w dziesiątce. Jest kilka fajnych par na to zdarzenie.
D.Prevc - typ dnia. Chimeryczny Słoweniec ma często w zwyczaju dopasowywać się do skoczni 2 dni (piątek, sobota) i przeplatać lepsze skoki, gorszymi. Po czym następuje dobra niedziela i dwa dobre skoki i wysokie miejsce wbrew przewidywaniom bukmacherów. Kursy na tego zawodnika są znakomite i chociaż mamy świadomość o niestabilności Słoweńca, to mając w pamięci jak skakał tydzień temu w Kuusamo (okolice podium) i w 1 treningu tutaj (wygrana) ryzykujemy spore stawki po takich kursach. Prevc wczoraj kombinował z kombinezonami - skakał w konkursie w dwóch różnych. Liczymy, że dzisiaj wybierze optymalny i sprawi małą niespodziankę.
Eisenbichler, Fannemel, Boyd Clowes, Tande - cała trójka wczoraj nie weszła do drugiej serii, a mają przebłyski. Niemiec wygrał tu jedną z serii treningowych i przy dobrym skoku jest w stanie walczyć o podium. Liczymy na chociaż dwa przeciętne skoki i pewne wygrane w swoich parach H2H. Fannemel jest jeszcze mniej stabilny, ale też od początku sezonu ma przebłyski w pojedynczych skokach, mimo to w konkursie zawsze wypada gorszy skok. Może czas na przełamanie? Kolejny skoczek to Kanadyjczyk, którego spokojnie tutaj stać na piętnastkę, a bukmacherzy tego kompletnie nie biorą pod uwagę. I na końcu Tande, który jest kompletnie pod formą, ale liczę na jakiś progres w jego wykonaniu i chociaż jeden skok na poziomie pierwszej piętnastki. Po powinno wystarczyć do pokrycia par H2H.
Ponadto liczymy na równie dobry, a może nawet lepszy występ jak wczoraj Piotrka Żyły.
W kwestii stawiania na zwycięzce i podium tym razem oszczędnie, gdyż kursy na murowanych faworytów nie powalają (Kobayashi, Żyła, Leyhe), a ciężko przypuszczać, że jakiś outsider po kursie większym niż 10 będzie w stanie dziś zagrozić tej trójce plus w kolejce są jeszcze Stoch, Forfang, Johansson czy Kraft. Niemniej jednak za drobne próbujemy niespodzianki w wykonaniu Domena czy Eisenbichlera oraz Klimova, którzy jednak może jeszcze zdążyć się przebudzić. Jednak szanse na to są małe, dlatego stawki symboliczne.
Konkretnie najciekawsze typy na dziś w moim temacie:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-na-skoki-narciarskie.154343/#post-6760201
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Typer - Forfang tu jest rekordzista skoczni - zakładam , że to wiesz - wysoko oceniam Twoją wiedze ???? On naprawdę lubi tą skocznie - wczoraj zaskoczył nie tylko Ciebie - nie mysle, zebys zmieniał typy - ale może zobacz co po próbnej będzie mozna zrobić jeśli za dobrze skoczy
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
J. A. Forfang TOP 3 1.95 fortuna
Norweg bardzo dobrze spisuje się na skoczni w Niznym Tagile. Zdarzył mu się tylko jeden słabszy skok na drugim treningu, w pozostałych próbach świetnie się pokazał. W kwalifikacjach i treningu pierwszym wyskakał podium, a we wczorajszym konkursie był najlepszy. Sobotnie podium zmieściło się zaledwie w 2,4 punktu, natomiast czwarty Leyhe stracił niemal 10 punktów do trzeciego Kobayashiego. TOP 3 kwalifikacji również było w takim samym składzie jak konkursu, to pokazuje że prawdopodobnie i dziś Żyła, Kobayashi i Forfang stoczą bój głównie między sobą o zwycięstwo. Warto dodać, że Forfang jest również rekordzistą Rosyjskiej skoczni. Jeśli zawodnik dobrze się czuje na danej skoczni i jest w formie to musi to zaprocentować w zawodach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
#10 19,8K

#10

Użytkownik
R.Kobayashi na podium @1.50 fortuna ✅ 1
Ryoyu z podium w tym sezonie nie schodzi. Wczoraj po pierwszej serii prowadził, po raz kolejny potwierdził swoja świetną formę, uzyskując najwyższą notę jednego skoku na tych zawodach. W drugiej serii dość nieoczekiwanie chyba spadł dopiero jak na niego na trzecie miejsce. Co jednak nie dziwne zwłaszcza w sokach. Jednak od początku i na tej skoczni skacze dobrze, więc dzisiaj po wczorajszym słabszym miejscu powinien znów się liczyć w walce o zwycięstwo.

Żyła - Forfang @1.80 fortuna ⛔ 3-2

Piotrek od początku sezonu również bardzo regularny. W sobotę przegrał 0.2 punktu zwycięstwo własnie z Forfangiem. W każdym z 4 zawodów indywidualnych zajmował pozycję w czołowej szóstce, w tym dwa razy na podium. Forfang wczoraj pierwszy raz wskoczył na podium i ogólnie do Top6 w tym sezonie. Nie można powiedzieć ta skocznie chyba mu odpowiada i dobrze tu skacze, ale Żyła jest w dobrej formie. Zobaczymy czy Forfang na tej skoczni jest w stanie dzień po dniu regularnie zajmować miejsca w czołówce, bo mam nadzieje, że Piotrek przedłuży dobrą passę i znów będzie liczył się w walce o czołowe lokaty.

Leyhe - Stoch @1.75 fortuna ⛔ 25-4

Stoch mówi, że nie do końca wie jak daleko tu skakać, no ale przecież wczoraj był 7, bardzo dobra lokata. Dzisiaj pewnie znów będzie wysoko, ale myślę, że Niemiec może być od niego wyżej. Leyhe od początku również dobrze skacze, dwa razy zajmował drugie miejsca, wczoraj był czwarty, ale zachwiał nieco lądowanie w pierwszym skoku, drugim dużo odrobił, bo był chyba jedenasty po pierwszej serii. W Rosji oddawał w piątek również dobre skoki, dzisiaj powinien być mocny.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Typer - Forfang tu jest rekordzista skoczni - zakładam , że to wiesz - wysoko oceniam Twoją wiedze ???? On naprawdę lubi tą skocznie - wczoraj zaskoczył nie tylko Ciebie - nie mysle, zebys zmieniał typy - ale może zobacz co po próbnej będzie mozna zrobić jeśli za dobrze skoczy
Wiem, wiem..ale taka moja strategia. Uważam, że nie jest jeszcze w formie by 2x pod rząd zanotować podium, ale oczywiście mogę się mylić. Po prostu wysokie kursy przeciwko Norwegowi mnie zachęcają i na takich typach w długim okresie zarabiam. Należy pamiętać, że do wczoraj Norweg bujał się w okolicy 10 miejsca, więc średnio wierze, że zacznie nagle seryjnie wygrywać, mimo że lubi skocznie.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja typuję na Fortunie:
Wellinger top10 2,00 ⛔
Wellinger to klasowy skoczek, który nie jest jeszcze w najwyższej formie, a w Niżnym Tagile mu się niespecjalnie wiodło. Drugi skok wczoraj miał już jednak lepszy, który pozwolił mu zająć ostatecznie 13 miejsce. Uważam, że wskazania na to, iż dziś oba skoki będzie miał równe są całkiem realne, a to pozwoli mu zameldować się w top10.
Ryoyu Kobayashi win 3,05 ✅
Ryoyu to jest w tym sezonie na razie niszczyciel. Wczoraj mu nie wyszło aż tak dobrze, ale trafił na nierówne warunki, które mu w znacznej mierze przeszkodziły. Dzisiaj, jak tylko natrafi na równy wiatr pod narty, zdominuje znów zawody. Nie spodziewam się, żeby ktokolwiek mu w tym przeszkodził, jest za mocny.
Zajc - Kubacki 1 1,65 ⛔
Zajc jest wielką nadzieją słoweńskich skoków, a ten kraj słynie z dobrego szkolenia, czego dowodem jest ostatnio Mogul. Timi od początku sezonu skacze dobrze i potrafi zmobilizować się na zawody. Dawid znów wrócił do swojego starego stylu - latania wysoko nad bulą, przez co traci prędkość. Taki styl nie zapewni mu sukcesu na tej trudnej skoczni w Niżnym Tagile, a 20 miejsce wczoraj nie było przypadkiem wynikającym z braku warunków. On po prostu znów pogubił się technicznie. Nie wiem, czy Zajc powalczy i dziś o czołowe lokaty, ale z Kubackim powinien wygrać na luzaku.
 
Do góry Bottom