>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Proszę podawać linki do postów, które należy edytować itp.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam proszę o poprawienie typu:
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Calgary Flames - Los Angeles Kings
Dokladny wynik: 2:0 LA Kings
Under/over; under
1tercja: Calgary
Strzelec: Sean Monahan
Proszę zmienić na :
Calgary Flames - Los Angeles Kings
Dokladny wynik: 2:0
Under/over; under
1tercja: Calgary
Strzelec: Sean Monahan
Pozdrawiam
Zrobione.
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Zwycięzca przy typowanym remisie jest dodatkowo punktowane czy to tzw podpórka w razie remisu na koniec rozliczenia.?
Moja propozycja jest taka żeby dodać jeszcze zawodnika który zdobędzie punkt kanadyjski innego niż strzelec gola za dodatkowy 1 punkt. Co myślicie?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zwycięzca przy typowanym remisie jest dodatkowo punktowane czy to tzw podpórka w razie remisu na koniec rozliczenia.?
Moja propozycja jest taka żeby dodać jeszcze zawodnika który zdobędzie punkt kanadyjski innego niż strzelec gola za dodatkowy 1 punkt. Co myślicie?
Zwycięzca przy typowanym remisie to podpórka. Dostajesz jeden punkt jeśli trafisz inny remis i poprawnego zwycięzcę lub jeśli wskazany zespół wygra w regulaminowym mimo typowanego remisu - także jeden punkt.
Co do punktacji kanadyjskiej to może w kolejnej edycji pomyślimy nad rozszerzeniem. Skoro zabawa ruszyła niech już zostanie jak jest.
 
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
UWAGA!
Po raz ostatni przypominam, że typując remis należy wskazać także zespół, który waszym zdaniem zwycięży. Punkty są przyznawane za wskazanie zwycięzcy (1 punkt) lub za dokładny wynik (3 punkty), który w przypadku remisu liczy się tylko wraz ze wskazaniem poprawnego zwycięzcy.

Przykład:
Capitals - Penguins
(Jeśli mecz zakończy się wynikiem 4:3 OT)
Poprawny zapis DW: 3:3 Caps - 3 PKT
Błędny zapis DW: 3:3 - 0 PKT
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ode mnie taka sugestia, żeby nie łączyć spotkań nocnych ze spotkaniami wieczornymi z kolejnego dnia w ramach jednej kolejki, w końcu w USA to dwa zupełnie inne dni, więc wydaje się że lepiej kierować się kolejkami według kalendarza NHL nie polskich dni. Trudno jakoś sensownie podejść do spotkań dzień wcześniej, gdy jeszcze nie do końca wiadomo jakie mogą być absencje, kto stanie w bramce co jak wiadomo może mieć wpływ na ostateczny wynik, over/under, podobnie ze strzelcami w końcu czasami okazuje się dopiero tuż przed spotkaniem czy ktoś zagra czy nie. Wiec moim zdaniem lepiej łączyć spotkania z dnia w Stanach niż z dnia w Polsce. Oczywiście do przemyślenia i ewentualnych konsultacji z innymi typującymi.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dodając kolejkę nie spojrzałem na godzinę jeśli chodzi o mecz Sabres. Staram się dobierać mecze tak, żeby były tylko w nocy i były rozgrywane tego samego dnia (czasu polskiego) - to ułatwia mi podliczanie. Sytuacja taka jak wczoraj kiedy dwa mecze są w nocy a jeden następnego dnia raczej się więcej nie powtórzy - moje niedopatrzenie.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie Ligowcy Typera NHL! Jako, że zbliżają się święta zacząłem zastanawiać się czy dobrym pomysłem było by zrobienie przerwy świątecznej (24,25 i 26 grudnia), a także noworocznej (31 grudnia i 1 stycznia). Wiadomo, że większość w tym czasie nie będzie sobie zaprzątać głowy myśleniem nad strzelcem bramki w wigilijną noc. Zdecydowałem, że skoro wszyscy bierzecie udział w konkursie - wszyscy pomożecie mi zadecydować. Czekam na wasze opinie!
krzyshtoph rekretyper maer rose1 freddy-krueger pepo1990 elalma jozzy22 matbie zwyciestwo1960 zibi16 zygmundt1993 typerbukmacher gliwiczanin roberto18 anzelmo mark1973 mariusz-idol calkiemniezlytyp radnydrozda lukash006 harpagan kamila365 jarrus player1st kokosek1960 5xharoldx5 suomi
 
Do góry Bottom