>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
N 15

nagrubo

Użytkownik
Jutro Polskę warto grać? Serbia nie ma zbyt dobrej formy z tego co widzę po ostatnich meczach, Polska na + jeśli o to chodzi, a bilans w bezpośrednich starciach 50/50, więc kurs 2.75 wydaje się fajny, co sądzicie?
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Nie sugeruj się ostatnimi meczami Serbek. W ostatnich dwóch meczach zaprezentowały się dobrze na tle lepszych rywalek głównie dzięki dwóm zdecydowanym gwiazdom w zespole gdzie w poprzednich meczach one nie grały.
Lekić i Cvijić dziś ładnie porzucają do tego mają naprawdę mocną obronę.
Oglądałem ostatnie mecze Polek na turnieju w Alicante i widac że Polki poprawiły grę w defensywie jednak dziś Serbii będą górą i tutaj nawet wygrają różnica kilku bramek.
Serbia 1,7 (Serbki wygraną 7 bramkami, mega +)
Drugi mecz dzisiaj poszedlbym zdecydowanie w stronę Szwedek.
Widzę tutaj w tym meczu niespodziankę jeśli patrząc na kursy ale skladowo rzecz biorąc Szwedki mają bardziej zgraną drużynę.
Szwecja 2,7
(-) dawno nie widziałem tak mega wyrownanego pojedynku a mnóstwo oglądam ręcznej, mecz na remis i remisem powinno się zakończyć spotkanie, w ostatniej akcji meczu karnego Hagman nie trafiła a raczej fatalnie rzuciła.
O trzecim dzisiejszym meczu nie trzeba się wiele rozpisywać.
Czarnogóra dziś spokojnie wygrywa i po wczorajszej niespodziance a raczej słabej skuteczności Francuzek dziś Czarnogórki wygrają różnica kilku bramek i będą w lepszej sytuacji przed trudniejszymi meczami z gospodyniami i Rosjankami.
Czarnogóra 1,3 ( Ładna i łatwa wygrana, fajny plusik +)
Do jakiegoś ako w sam raz ale lepiej pokusić się o jakis fajny handicap. Wg mnie spokojnie wygrają dziś różnicą co najmniej 4 bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś pierwsze dwa mecze wcześniej bo już o 15 ,następne dwa o 18.
Norwegia -4.5 bramki (1.45)
Niemki nie zaskoczyły, to norwezki zagrały bardzo słabiutko,tak jak mówiłem padło dużo bramek.

W pierwszym meczu zmierza się Norweżki z Niemkami.
Mecz będzie przebiegał w szybkim tempie, zobaczymy wiele bramek.
Niemki nie odegrają jednak w tym meczu znaczącej roli. Warto zwrócić uwagę na lewe rozegranie w ekipie niemieckiej gdzie jest tam fantastyczna 20 letnia Emily Bölk.
Norweżki wygrają ten mecz bez wątpienia conajmniej 5 bramkami .

Holandia -2.5 bramki (1.45)
Holenderki +++

Holenderki wręcz genialny skład, jest naprawdę na czym oko zawiesić. Oczywiście nie umniejszajac nic Węgierkom które w składzie mają kilka znakomitych zawodniczek jednak Holenderki to zdecydowanie półka wyżej.
Jako, że jest to początek turnieju to wybieram w tym meczu wygraną Holenderek różnicą co najmniej 3 bramek . Linia zostanie spokojnie pokryta.

Hiszpania -4.5 bramki (1.7)
Tak jak pisałem wcześniej, świetna obrona i gra z kontraataku a później już tylko kontrola wyniku.
Hiszpania +++

Trzeci pojedynek dzisiejszego dnia to Hiszpanki z Chorwatkami.
Hiszpanki zdecydowanie poprawiły grę defensywną oraz super wygląda gra z kontrataku, w tym meczu podejmuje delikatne ryzyko, jednak sądzę że pokonają Chorwatki minimum 5 bramkami.
Zdecydowana większość zawodniczek drużyny Chorwackiej gra w swojej lidze i jak wiadomo potęgą nie są.
Hiszpanki grają ciekawy handball i w tym meczu jak wspomniałem podejmuje delikatne ryzyko.

Rumunia (1.35)
lub Rumunia -3.5 bramki (1.9)
Rumunia na plus bo to był główny mój typ. Neagu dała popis czyli to czego się spodziewałem, bodajże 8 bramek.
Co do różnicy bramkowej to wyraźne spuszczenie z tonu gdzie prowadziły nawet 9 bramkami.
Rumunia +++

Faworytem tego spotkania są Rumunki i to one zgarną dziś cenne 2 punkciki.
Czekam dziś na popis świetnej Neagu.
Myślę, że warto w tym meczu zaryzykować również na wygraną Rumunek conajmniej 4 bramkami. Jest to ryzyko które warto podjąć zwłaszcza, ze Rumunki naprawdę dobrze bronią .
Czeski wiadomo Knedlikova i Mala jednak to zdecydowanie za mało będzie na Rumunki które dziś zwyciężą a w jakim stosunku to się okaże.
Dziś 3/4 także mega plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Norwegia- Niemcy
Typ: 1 (-5)
Kurs: 1,75
Marathonbet
Stawka 6/10

Norweżki zdecydowany faworyt ME, o które pewnie powalczy z gospodyniami Francuzkami, Holenderkami i Szwedkami. Niemki to poziom niżej, uważam że niezwykle doświadczone Norweżki dziś bez problemów wejdą w turniej o odstawią Niemki na 8-10 bramek. Ogromnym atutem Norweżek jest gra z kontry, co działa z każdym rywalem.
Holandia- Węgry
Typ: Holandia over 27,5
Kurs: 1,77
Fortuna
Stawka 6/10

Holenderki jak żaden inny zespół niesamowicie szybko wznawiają grę po stracie bramki, przez co rzucają dużo bramek. Mimo że Węgierki potrafią mocno bronić i ostatnie wyniki z wiosny tego roku mocno underowe, to uważam że to jest inna ranga spotkania i Holenderki rzucą swoje. Linia 28 bramek spokojnie do osiągnięcia.​
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
weżcie mnie trzymajcie . Norweżki no macie te norweżki ja hani -3,5 po kursie 1,4 smiechawa. Płakać się chce
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Mi zaimponowała gra Rosjanek. W meczu z Francuzkami. Bardzo dobry atak w obronie daja radę mogą coś zrb na tym turnieju
 
B 0

besla32

Użytkownik
Mi zaimponowała gra Rosjanek. W meczu z Francuzkami. Bardzo dobry atak w obronie daja radę mogą coś zrb na tym turnieju
Tez bylem zaskoczony w meczu otwarcia, postawilem na nie, ale nie bardzo wierzylem w sukces, z tego wzgledu tylko, ze graly z gospodyniami, a z tym to roznie bywa
Zobaczymy co jutro nasze pokaza, licze na zwyciestwo, bo w innym przypadku to juz moga pakowac sie
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś mecze o tej samej porze jak wczoraj.

Dania (1.35)
lub Dania -3.5 bramki (1,85)
Znakomicie!
Wygrana Dunek 7 bramkami!
Dania ++++

Wiadomo, że Polki wyjdą maksymalnie zmobilizowane na ten mecz bo nie ma co ukrywać, że tylko zwycięstwo pozwoli zachować szanse na wyjście z grupy jednak to Dunki dopiszą do swojego konta kolejne dwa punciki. Spodziewam się dosyć mocnego otwarcia meczu Dunek a później kontrolowanie wyniku. W ekipie Polek często wkrada się duży chaos , dużo pracowały nad elementem obronnym jednak nie dadzą rady z przeciwnikiem lepszym o conajmniej dwie klasy. Dunki mają niesamowicie mocne zawodniczki ,podoba mi się bardzo szybkie przejście z defensywy w ofensywę. Dużo będą miały problemów Polki i warto pójść tutaj również w zwycięstwo ponad 4 bramkami, nie jest to za duże ryzyko i uważam że bez żadnego problemu wygrają to spotkanie conajmniej 4 bramkami.

Francja - Słowenia
powyżej 48,5 bramek w meczu (1.8)
Brawo! 51 bramek w meczu
++++

W tym spotkaniu zobaczymy wiele bramek, Francuzki zdecydowanie mają coś do udowodnienia przed własną publicznością, przede wszystkim zobaczymy większą skuteczność po ich stronie i po cichu liczę na przebudzenie Lacrabere .
Slowenki bardzo słabo w defensywie, będą próbowały iść na wymianę ciosów jednak gospodynie szybko odskoczą i będą powiększały przewagę. Nie trzeba się tutaj rozpisywać, wszystkie atuty po stronie gospodyń i dziś pokażą prawdziwe oblicze.

Rosja (1.6)
Brawo Rosjanki .
+++++

Rosjanki po wygranej nad gospodynami są na fali wznoszącej i jestem przekonany, że dziś zdobędą kolejne 2 punkty.
Przede wszystkim Rosjanki mają bardziej poukładany zespół, z przyjemnością ogląda się je w akcji i świetnie grają z kontrataku ,dziś potwierdza, że są lepszym zespołem. Czarnogórki mają w swej kadrze kilka świetnych nazwisk jednak one nie za bardzo potrafią grać równo, często ich gra faluje co dziś Rosjanki wykorzystają.
Na pewno będzie to interesujące spotkanie, jednak podopieczne Trefiłowa wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.

Szwecja (2.00)
Brawo brawo brawo. W pełni zasłużone zwycięstwo.
++++

Zapowiada się arcyciekawe spotkanie i Szwedki w tym spotkaniu będą górą.
Nie ukrywam, że liczę na Hagman która ma na pewno w głowie sytuację gdzie nie wykorzystała karnego w ostatniej akcji meczu na remis z Dunkami. Oczywiście wszystkie oczy będą zwrócone na będącą w świetnej formie Gullden , jednak osobiście bardzo podoba mi się gra Mässing która dysponuje piekielnie silnymi rzutami. Szwedki mają bardzo ale to bardzo zgraną drużynę i dziś nie widzę innego wyniku niż wygrana.
Serbki głównie opierają grę na Cvijić oraz Lekić jednak one nie będą miały dziś za dużo do powiedzenia w starciu z dobrze broniącymi i atakującymi Szwedkami.

Wszystko siedzi
+++!
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 212

bulek78

Użytkownik
Polska - Dania ✅
typ: Dania (-1,5) 2 połowa
kurs: 1,83
bukmacher: Fortuna
Biorę to z całym dobrodziejstwem inwentarza. Przedwczoraj uwierzyłem w Polki, ale przekonałem się, że są to co najwyżej mistrzynie meczów towarzyskich. Bez stawki grać potrafią, na mistrzostwach popadają w samodestrukcję, a Serbki to nie jest gigant żeńskiej piłki ręcznej, by ich tak zdominować. Dunki to lepsza drużyna od Serbek, doświadczona drużyna w grze o najwyższe trofea i take drużyny jak Polska nie mogą stanowić dla nich przeszkody nie do pokonania. Polki po prostu nie są silne mentalnie i dziś znów to udowodnią. Nie wiem jak pierwsza połowa, ale druga zdecydowanie dla Dunek. Jak dla mnie - niestety pewniak.
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
Co sądzicie o AKO Rosja + Szwecja? Chce pograć grubo na to, proszę o szybkie opinie
EDIT: Powiem tak... oglądałem dwa mecze na raz, emocje nie do opisania, idę sobie walnąć browara, bo prawie zawału dostałem :drunk::champagne:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Jak wygląda liczenie punktów w 2 fazie rozgrywek?
Zespoły przechodzą z wszystkimi zdobytymi punktami czy zwycięstwo nad zespołem, który zajmie 4 miejsce, czyli odpada z rywalizacji nie jest liczone przy kolejnej tabeli?
Polki przez zły stosunek bramkowy są praktycznie bez szans na awans, ale czy Szwedkom będą zależeć na zwycięstwie? Czy 2 pkt za win przejdzie im do następnej tabeli ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak wygląda liczenie punktów w 2 fazie rozgrywek?
Zespoły przechodzą z wszystkimi zdobytymi punktami czy zwycięstwo nad zespołem, który zajmie 4 miejsce, czyli odpada z rywalizacji nie jest liczone przy kolejnej tabeli?
Polki przez zły stosunek bramkowy są praktycznie bez szans na awans, ale czy Szwedkom będą zależeć na zwycięstwie? Czy 2 pkt za win przejdzie im do następnej tabeli ?
Jesli nic sie nie zmienilo to pkt przechodza do nastepnej fazy tylko z tymi zespolami co awansowały dalej. Jesli Serbki wygraja z Dunkami to beda mialy oba zespoly po 4pkt i ewentualna wygrana Polski daje awans naszym Reprezentantkom. Bedzie brany wtedy bilans bezposredni, a nie różnica goli. A, że Polki graja wcześniej wiec szwedki nie mogą kalkulowac i nie moga przegrac. Jesli sie myle to mnie poprawcie
Dlatego bez zastanowienia pobieram
Szwecja - Polska 1 1.30 1xbet.
 
D 12

denison

Użytkownik
No właśnie Crisardooo robi tutaj swietna robotę ????
Napisze od siebie ze dziś wpadły mi do głowy dwa typy niemcy-Rumunia 2 1,5 sts, Niemki zrobiły mega sensacje z Norwegia, nie oglądałem tego meczu ale oglądałem ostatni towarzyski z nasza reprezentacja i tam szalu nie było ale wiadomo mecz towarzyski a mecz na mistrzostwach to dwie różne rzeczy.
Drugi mecz to holandia-Hiszpania 1 1,5 sts Holandia wiadomo jeden z faworytów na pewno do podium. Przyznam się szczerze ze nie oglądałem wcześniejszych meczy tych drużyn, bardziej sledzilem nasza grupę i Rosjanek Francuzem.. Co myślicie o tych meczach ?
 
B 0

besla32

Użytkownik
No właśnie Crisardooo robi tutaj swietna robotę ????
Napisze od siebie ze dziś wpadły mi do głowy dwa typy niemcy-Rumunia 2 1,5 sts, Niemki zrobiły mega sensacje z Norwegia, nie oglądałem tego meczu ale oglądałem ostatni towarzyski z nasza reprezentacja i tam szalu nie było ale wiadomo mecz towarzyski a mecz na mistrzostwach to dwie różne rzeczy.
Drugi mecz to holandia-Hiszpania 1 1,5 sts Holandia wiadomo jeden z faworytów na pewno do podium. Przyznam się szczerze ze nie oglądałem wcześniejszych meczy tych drużyn, bardziej sledzilem nasza grupę i Rosjanek Francuzem.. Co myślicie o tych meczach ?
Ja na odwrot bede stawial, ewentualnie jakis over
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś mecze nieco później niż wczoraj. Pierwsze dwa o 18 a następne o 21.

powyżej 47,5 bramek w meczu (1.75)
Nadal jestem w szoku ile Chorwatki oraz Węgierki zmarnowały szans sam na sam. Typ jednak był bardzo dobry.
Minusik -

Dziś zobaczymy spotkanie które będzie obfitowało w wiele bramek.
Chorwacja slabiutka obrona jednak dziś to będzie zupełne inne ich spotkanie. Zgranie zawodniczek jest naprawdę duże bowiem aż 10 zawodniczek gra w Zagrzebiu i następne 8 w Podravce czyli wicelider i lider ligi. Co lepsze, trener reprezentacji Chorwacji na codzien jest właśnie szkoleniowcem drużyny z Zagrzebia. Dziś przede wszystkim pokażą lepszy handball którego nie mogły pokazać w spotkaniu z genialnie dysponowaną Hiszpanią przez co w spotkaniu padnie wiele bramek. Węgierki bardzo dobre w ofensywie, z ich strony szczególnie liczę dziś na lewe skrzydło czyli Nadine Schatzl.

Rumunia (1.5)
oraz Rumunia -1.5 bramki (1.8)
Brawo Rumunki! Świetna gra tak jak się tego spodziewałem
Oba typy siedzą.
+++

Dziś w tym spotkaniu nie widzę innej opcji niż wygrana Rumunek. Niemki w spotkaniu z Norwezkami wykorzystały bardzo słabą ich grę i to było kluczem do sukcesu, jednak dziś to będzie zupełnie inne spotkanie. W tym meczu Rumunki będą dyktowały tempo przez co Niemki od pierwszych minut będą zmuszone gonić wynik. Wszystkie oczy będą zwrócone na niesamowitą Neagu . Dodatkowo dziś Rumunki wygrają bez problemu różnicą conajmniej 2 bramek .

Norwegia -4.5 bramki. (1.45)
Tak jak napisałem w analizie, Norwezki udowodnia na co je stać. Genialna gra.
+++

Nie ukrywam, że bardzo czekam na to spotkanie i jestem przekonany że dziś zobaczymy inną reprezentację niż w spotkaniu z Niemkami.
Będzie to zdecydowana i pewna wygrana conajmniej 5 bramkami.
Czeszki bronią bardzo słabo i bardzo często popełniają strasznie banalne błędy .
Reasumując, Norweżki udowodnią dzis na co je naprawdę stać.

Powyżej 52,5 bramek w meczu (1.8)
Tutaj również tak jak się spodziewałem że będzie to bardzo ale to bardzo wyrównane spotkanie,
Oczywiście plus.
++++

Będzie to niesamowite spotkanie i niezwykle wyrównane. Obie reprezentacje dysponują piekielnie mocnymi zawodniczkami i bez wątpienia dziś padnie wiele bramek. W tym spotkaniu zobaczymy wszystko . Holenderki i Hiszpanki uwielbiają grę z kontrataku , czekam tutaj na pokaz fantastycznej gry Peny.

Świetnie 4/5 !!
Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z typów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
L 388

lelit

Użytkownik
Norwezki graly slabo bo niemki je do tego zmusily, byly dobrze do meczu przygotowane taktycznie i fizycznie. Nie widze absolutnie latwego meczu dla rumunek; value na pewno w paru bramkach handicapu dla niemek. Widze je jako kandytatki na podium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom