>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam, jakie są wasze opinie o wizja.tv? Czy w godzinach szczytów można bez problemu obejrzeć mecze Ligi Mistrzów z kontrem premium?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam, jakie są wasze opinie o wizja.tv? Czy w godzinach szczytów można bez problemu obejrzeć mecze Ligi Mistrzów z kontrem premium?
Zalezy. Oni maja to do siebie, ze czasem dzialaja te kanaly a czasem nie. W tym tygodniu LM i LE dzialalo bez problemu. Jednak maja takie kilka dni, ze jest jakas awaria i wszystko tnie. Jak narazie jest git ale jakos kolo 2-3 tygodni temu byl taki caly jeden tydzien, ze wszystko cielo i nic sie nie dalo ogladac.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ja osobiście wróciłem do Weeb tv, bo mają mniej awarii, Wizja mnie ostatnio tak wkur.. że już odpuściłem.
Czasami weeb, czasami streamy hd, czasami reddit. Zależy co chcę zobaczyć
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja osobiście wróciłem do Weeb tv, bo mają mniej awarii, Wizja mnie ostatnio tak wkur.. że już odpuściłem.
Czasami weeb, czasami streamy hd, czasami reddit. Zależy co chcę zobaczyć
Na tym weebtv to prawie wcale nie ma kanalow wiec juz wole zaplacic za ta wizje i czasem pomeczyc sie z awariami bo przynajmniej wszystkie kanaly sportowe mam (oprocz tego dziadowskiego polsat sport premium). Wszystkie eleveny, canalplusy, eurosporty itd ???? Nawet dwa kanaly polsat premium sa takze az tak zle nie jest. Racja, ze sa czasem awarie ale kiedys na weebtv siedzialem to tak samo mieli awarie i zdejmowali rozne kanaly jak chcieli.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Vasco DA Gama - Sao Jose Dos -1,5 1.80
Vasco DA Gama - Sao Jose Dos 1 1.70
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Na tym weebtv to prawie wcale nie ma kanalow wiec juz wole zaplacic za ta wizje i czasem pomeczyc sie z awariami bo przynajmniej wszystkie kanaly sportowe mam (oprocz tego dziadowskiego polsat sport premium). Wszystkie eleveny, canalplusy, eurosporty itd ???? Nawet dwa kanaly polsat premium sa takze az tak zle nie jest. Racja, ze sa czasem awarie ale kiedys na weebtv siedzialem to tak samo mieli awarie i zdejmowali rozne kanaly jak chcieli.
internetowa.ws polecam
edit ranczo0123: dzieki ogarne w najblizszym czasie ????
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
ranczo0123 Jeśli mam być szczery do bólu to ja z roku na rok już ograniczam oglądanie spotkań, meczów itd. Skupiam się na zarabianiu, a nie &quot;emocjonowaniu się&quot;, ale niestety jestem zmuszony oglądać i tak różne wydarzenia żeby być na bieżąco. Na szczęście najwięcej obstawiam kosza, CS-a, boks i mma, a z tym łatwo jeśli chodzi dobre streamy, do tego lubię te sporty. Pozdro byku
https://ssl.ustreamix.com/ Te streamy są spoko mocno
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
OHL HOKEJ
Niagara IceDogs - Owen Sound 2 2.60
Peterborough Petes - North Bay B 1 1.90
Barrie Colts - Mississauga Steelh 1 2.20
Takie pograne delikatnie oven wczoraj grał moga przegrać ,ja ryzykuje ,niema co kurs fajny a jak nie wejdzie ,to trudno ,małe kursy ,odwalają ,duże też ,live też więc nic niema pewnego ,tylko przeczucie kto wygra
BOSTON Z NHL KURS 2
POWINNI POCISNAĆ ICH
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Czemu ?
Meksyk krajowym składem.
Panama najmocniejszym.
3:zero:gool:
Bo duży kurs Usa też miało wygrać a przegrywają nic niema pewnego ja wale duz ekursy teraz a nie przegrywam na faworytach i to po kursach słabych
Miłego weekendu
Już rozliczam zaraz na mnus nic nie wchhodzi ,trza będzie się Pożegnać bo same wtopy się notuje
Powodzenia ja sie nie znam na koszu ,dlatego przegrywam sporo
Miłej Nocki zyczę i weekendu
Co podałem dzisiaj wszystko na ⛔
Niestety jestem do kitu ,kto gra na odwrót wygrywa
Powodzenia Wszystkim użytkownikom w ogrywaniu Buka!!!! ???? ???? :]
Dziękuje bardzo wszystkim :bow:
⛔
Dziękujemy Usa za zabranie wsporo kasy ,tak musiało się skończyć ,nistety ,co zarobie to przepierdziele na głupich koszach
Dziękuje niemam pytań już
 
X 357

xxxl

Użytkownik
[
Bo duży kurs Usa też miało wygrać a przegrywają nic niema pewnego ja wale duz ekursy teraz a nie przegrywam na faworytach i to po kursach słabych
Miłego weekendu
Już rozliczam zaraz na mnus nic nie wchhodzi ,trza będzie się Pożegnać bo same wtopy się notuje
Powodzenia ja sie nie znam na koszu ,dlatego przegrywam sporo
Miłej Nocki zyczę i weekendu
Co podałem dzisiaj wszystko na ⛔
Niestety jestem do kitu ,kto gra na odwrót wygrywa
Powodzenia Wszystkim użytkownikom w ogrywaniu Buka!!!! ???? ???? :]
Dziękuje bardzo wszystkim :bow:

⛔
Dziękujemy Usa za zabranie wsporo kasy ,tak musiało się skończyć ,nistety ,co zarobie to przepierdziele na głupich koszach
Dziękuje niemam pytań już
A nie myslałeś może, żeby przestać obstawiać 20 dyscyplin - skoncentrowac się na jednej , max dwóch - do tego może zacząć czytac trochę składy ?
Podejrzewam , że nie znasz ani jednego zawodnika , który gra w barwach USA dziś - Hearn, Trice, Dwayne Bacon , Isaia Hicks, Chasson Randle - mówią Ci cokolwiek te nazwiska ? Poza tym zerknąłeś w tabele ? Oni maja 7-1 bodaj i pewny awans bez względu na wynik dzisiejszego meczu - więc dlaczego to stawiałes ?
Potem podajesz Meksyk , który po ostatnim meczu zrobił 6 zmian w składzie dając odpocząc wszystkim najlepszym Ayoonowi, Cruzowi czy Martinezowi - a oni zdobyli 49 z 60 punktów dla Mexico ostatnio - tego też zapewne nie wiesz skoro to dałes
Może zamiast napierdzielac na pałe - są inne sposoby ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom