>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy działa Wam Polsat, TVN? Uda mnie brak sygnału w naziemnej telewizji, skandal, czy Jacek K. coś tam majstrował, chcą nas ogłupić
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Czy działa Wam Polsat, TVN? Uda mnie brak sygnału w naziemnej telewizji, skandal, czy Jacek K. coś tam majstrował, chcą nas ogłupić
Działa, możliwe, choć to bardzo rzadka sytuacja, że w Twojej okolicy jest konserwacja/awaria nadajnika.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ale się pięknie kartkują w Betisie, zapomniałem dzisiaj pacnąć znowu ale może ktoś wczorajszym komentarzem się zasugerował, mam nadzieję ;) Ja mam do overu w Betisie pograne:
⚽ St. Liege over 1.5 ŻK @1.5
także polecam do dubla jakiegoś.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czy działa Wam Polsat, TVN? Uda mnie brak sygnału w naziemnej telewizji, skandal, czy Jacek K. coś tam majstrował, chcą nas ogłupić
Na to to już chyba za późno ???? Co do obu RB to spróbuję tego remisu ⛔ za drobne.GL!
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Ale się pięknie kartkują w Betisie, zapomniałem dzisiaj pacnąć znowu ale może ktoś wczorajszym komentarzem się zasugerował, mam nadzieję ;) Ja mam do overu w Betisie pograne:
⚽ St. Liege over 1.5 ŻK @1.5
także polecam do dubla jakiegoś.
Kurw... Wiedziałem, że o czymś zapomniałem :facepalm: 4 kartki już do połowy, teraz już chyba średnio się opłaca cokolwiek grać. Tak się zaaferowałem Treflem, że mi z głowy uciekło. Jak Trefl to przegra to pakuję się w autobus i ich jajkami obrzucam jutro ???? (żarcik)
 
adik1992 391,8K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kurw... Wiedziałem, że o czymś zapomniałem :facepalm: 4 kartki już do połowy, teraz już chyba średnio się opłaca cokolwiek grać. Tak się zaaferowałem Treflem, że mi z głowy uciekło. Jak Trefl to przegra to pakuję się w autobus i ich jajkami obrzucam jutro ???? (żarcik)
Spokojnie trefl zgodnie z planem albo może raczej Szczecin. Jeszcze jeden set i do kasy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom