>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Ja bym szedł w stronę over 4.5 ŻK w tym meczu. Argumenty na tak to dla mnie przede wszystkim: Marciniak lubi kartki a sędziuje, Mbappe i Neymar, którzy są strasznie ciężcy do upilnowania, jak się zerwie jeden czy drugi to boki obrony muszą za nimi ganiać, waga spotkania to prym/awans z grupy bo drużyny dzieli 1 punkt, w obronie Lovren, który jest trochę na doczepkę i nie ma rytmu meczowego, Verratti lubi dostawać kartki, ten chłopak ma jakieś problemy emocjonalne jak na moje oko. Ktoś tam powinien złapać jeszcze kartkę. Argumenty na nie: Liverpool gra dosyć czysto w tym sezonie.
Nie chcę żeby było na mnie, ale nikt niczego nie doradza i nie masz pomysłu to może to? Nie wiem, ja liczę na kartki ale osobiście dałem tu over 3.5ŻK i w meczu Tottenhamu również over 3.5.
edit: kurs na over 4.5 ŻK to @1.96.
✅ tomek80 zagrane ? :p
⚽ Tottenham - Inter
Brozovic otrzyma ŻK @2.49
Miał pouczenie, gorąca krew to skłamał, że już faulować nie będzie. Czyli delikatny kontakt i żółtko a kontaktu będzie jeszcze sporo w tym meczu.
⛔ a to mnie smuci i dziwi, no cóż
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Porto - Schalke / Porto over 1,5 kartek
Tottenham - Inter / over 4,5 kartki
PSG - Liverpool / over 9,5 rożnych

AKO: 4,28 w Betsson
Ja próbuję tak na wieczorne mecze ;)
Niestety Porto tylko jedna kartka. Trochę odrobiłem rzucając over 6,5 kartki w Paryżu, ale Marciniak długo kazał czekać na rozliczenie ;)
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Olimpia Asuncion - Guarani over 2,5 1.60
The Strongest - Royal Pari Sion 1.60
Mozna do ako dać jak kto woli
ja pograłem pezpiecznie po 1,5 w 2 meczach za sporo
Live mnie przekręciło ,co zarobiłem to zabrali ,niestety ,mogłem odpuścić ,człowiek popełnia błędy cały czas ???? :confused::oops:
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Z kartkami i rożnymi to tak właśnie wygląda czasami. 5 minut i wysyp. Dobrze jest.
Marciniak ogólnie pod kartki dobry jest, co ma dawać to daje przeważnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Olimpia Asuncion - Guarani
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,17
Możliwa wygrana 0.00 PLN
The Strongest - Royal Pari Sion
Powyżej/Poniżej
Stawka:
Powyżej 1,5
@ 1,16
Możliwa wygrana 0.00 PLN
Wielokrotny
Stawka:
Kurs 1,36
To powinno na luzie wejsć ,ale piłka jest nie przewidywalna co zrobił Dortmunt to bez pytań tylko oni zrabali ,psg,barsa,porto,napoli i dortmunt wałeczek po 1.30 nie moge już z tymi przekretami
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Ok 80 minuty na 3.5 było 1.25 w bah ale tam są niskie kursy.
Trzeba rozpisać le na jutro kto o awanse i jacy sędziowie. A wiadomo w le poziom sędziowania dużo niższy więc łatwiej o kartki.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Z kartkami i rożnymi to tak właśnie wygląda czasami. 5 minut i wysyp. Dobrze jest.
Marciniak ogólnie pod kartki dobry jest, co ma dawać to daje przeważnie.
Tak warto grać jego, tak jak starego drukarza Cakira, nawet Olivera. Odradzam zdecydowanie Kuipersa.
Ok 80 minuty na 3.5 było 1.25 w bah ale tam są niskie kursy.
Trzeba rozpisać le na jutro kto o awanse i jacy sędziowie. A wiadomo w le poziom sędziowania dużo niższy więc łatwiej o kartki.
Ja polecam już dzisiaj kartki w meczu Betisu. Hiszpanie z Grekami a w grupie ciasno, karteczki będą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 86

dzordan89

Użytkownik
Hiszpanów warto. Lahoza, Manzano. Angielscy sędziowie też warto w Anglii pozwalają na dużo więcej a w Europie dają równo kartki.
Betis zawsze warto ryzykować w kartkach. Zarówno w lidze jak i pucharach.
Ale to zaraz trzeba przejrzeć.
Derby Red Bulla wyglądają ciekawie.
W tym Betisie słaby sędzia. Ale lubi dać czerwone.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
mlk Powodzenia w wygranych i gratulacje za pięknie trafione kakteczki ,umnie bardzo kijowo 1 mecz odwalił niestety ,a kartek niemam u siebie same gole i zwycięstwa
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom