>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Polecacie jakąś stronkę gdzie można oglądać KHL ? Chyba, że gdzieś na nc+ znajdę na jakimś dziwnym, ruskim kanale ;)
Ta liga zaczyna mi się podobać, moje nowe odkrycie bukmacherskie. Nie ma co się jarać, bo to nie zawsze tak będzie, ale generalnie jest dosyć przewidywalna. Dosyć &quot;przyjazna&quot; dla obstawiających.
Żałuję, że zabrakło odwagi, bo przy 3:5 fajne kursy były na gole Kunlun.
Zawsze coś znajdziesz na livetv.ru
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Przypomniał mi się mecz w NHL z przed bodajże dwóch tygodni. Flyers vs Tampa. Po dwóch tercjach i kawałku trzech Lightning mieli 1:5 i Flyers doszli ich identycznie na 5:5. Ten sam przebieg. Wtopiłem wtedy na Tampie sporo siana i obraziłem się chwilowo na NHL. Dobrze, że zagrałem dziś over Sibiru, a nie na mecz, bo znów bym się wpienił ???? Jednakże dla postronnego widza spotkanie bajka ;)
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
17.00 Bars - Torpedo i Niznekamsk - Jarosław.
W tych meczach widzę dwa razy over 4.5 gola.
Dodatkowo jest duże prawdopodobieństwo, że obie strzelą w pierwszych tercjach.
Jakieś opinie ?
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Loko nie daje uciec z wynikiem;)
Jokerit tak sie skupil na ataku i chyba rozluźnil po strzelonym golu ze zapomnieli o obronie. Poszła kontra i po 1
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
ale dziś wyniki marzenie. Jeszcze CSKA musi wygrać i oby nie zrobili psikusa. Szkoda tego Nowosybirska, ale koniec końców dali radę w dogrywce. Jeszcze jakiś czas temu w ogóle się nie interesowałem KHL, bo wyniki dla mnie zbyt loteryjne się zdawały, ale tutaj Panowie specjaliści od tej ligi rozjaśnili nieco. Brawo i serdeczne dzięki ????
 
Do góry Bottom