>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [29.11.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
FC Astana vs Dyn. Kyiv (16:50)
Typ: remis
Kurs: @2.40 STS ⛔
Typ: remis bramkowy
Kurs: @3.40 STS ⛔

To są jawne kpiny z takim kursem. Punkt wystarczy tak jednym jak i drugim by awansować z grupy i wydymać Rennes i Jablonec. Myślę, że zawodnicy nie wyjdą tylko postać na boisku a trochę gry mimo wszystko zobaczymy - gry pod postacią bramek z oby dwóch stron, która zakończyć się może podziałem punktów.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Salzburg-Lipsk
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.93
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 5 kolejka piłkarskiej ligi europy. Drużyna Salzburga na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Lipsk. Gospodarze po 4 rozegranych kolejkach z 12 punktami prowadzą w klasyfikacji i mają już zapewniony awans do dalszych gier. Przyjezdni natomiast są na drugiej pozycji i tych punktów mają 6 na swoim koncie, Celtic jest o jedną pozycję niżej , ale ma tyle samo oczek co ekipa z Niemiec. Tu na pewno zespołem bardziej efektywnym powinna być drużyna przyjezdnych , przecież są to dwie ekipy które grają dla Red Bulla więc jestem praktycznie pewien iż gospodarze nie wyjdą pierwszym składem a nawet jak wyjdą to pewnie odpuszczą to spotkanie i to goście po 90 minutach będą się cieszyć ze zdobycia kompletu punktów, które przecież są im bardzo potrzebne do wyjścia z grupy, gospodarze już w żaden sposób nie są zagrożeni więc mogą sobie odpuścić w tym meczu, pomimo bardzo dobrych wyników w tych pierwszych 4 kolejkach rozegranych w poprzednich spotkaniach piłkarskiej Ligi Europy. W Salzburgu najprawdopodobniej nie zobaczymy Haidara,Yabo,Ludewig,Farkas,Van Der Verff, natomiast dla przyjezdnych nie zagrają : Forsberg,Kampl,Nukan,Sabitzer oraz Upamecano. Tak więc są osłabienia szczególnie u przyjezdnych, ja ryzykuje typ na dużą ilośc bramek, ale polecam gołą dwójeczkę na ekipę z Lipska, dla mnie jutrzejszy bet dnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
leon21 205

leon21

Użytkownik
Sarpsborg - Besiktas

Proponuję łapać kursy, do jutra na 100% pospadają. Sarpsborg zajmuje 2 miejsce z 5punktami, Besiktas jest ostatni z 4 punktami. Kluczową informacją jest fakt, że do Norwegii nie pojechali czołowi zawodnicy tacy jak Pepe, Medel, Quaresma, Babel, a swoją szansę dostanie zmiennik Kariusa. Lista jest dużo dłuższa, jednak wymieniłem tych najważniejszych.
Turcy w niedziele mają ważny mecz, derby Turcji z Galatasaray. Trener Besiktasu stawia wyżej ligowe podwórko, niż LE.
Dodatkowo Norwegowie grają na sztucznej murawie, co może być problemem dla gości. ( proponuję sprawdzić statystykę II-ligowca polskiego Skry Częstochowa, jaki mają bilans u siebie; grają również na sztucznej murawie ). Jest to na prawdę duży atut, piłka zupełnie inaczej się zachowuje na takiej murawie, jeśli ktoś kiedyś kopał piłkę to wie o czym mówię ;).
Zdecydowanie idę w stronę gospodarzy.

Sarpsborg - Besiktas 1 @3.30
Sarpsborg - Besiktas 1 DNB @2.38
Sarpsborg - Besiktas 1x @1.68
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Spartak Moskwa-Rapid Wiedeń.
Typ 1 kurs 1.67 bwin
Na Łużniki przyjeżdża Rapid który nie bedzie wiedział co sie dzieję. Już mniejsza o te minus 9 ale ta sztuczna murawa jest juz wyzwaniem dla gości.Ja wiem ,że w Auatrii od dziecka trenuja na takich boiskach ale trenowanie a codzienne granie o punkty to inna historia. Wyjazdowa dyspozycja rapidu to żal,a ruskie u siebie pokazuja co jakis czas, że maja tradycje z Ligi Mistrzow sprzed paru lat i znaja smak tych rozgrywek. Wyszarpali w mega meczu zwyciestwo z Glasgow i wysoko zremisowali z mocną Żółta łodzią.
Austryjacy nie będą chcieli przegrać ale nie sądzę,że im się uda. Ostatni mecz grupowy u siebie i obowiazek jest wygrac aby awansowac ,bo grupa jest wyrównana.
Rosenborg-Celtic
Typ 2 kurs 1.66 u ruska.
Rosenborg ostatni w grupie poniżej oczekiwań. Celtic majac na uwadze ,że przed sobą ma oba teamy Red Bull musi w ostatnich meczach zdobyc komplet punktów i dziś lecą z atakiem od początku meczu.dodatkowo biją różne od pierwszego gwizdka. Kurs maly na zwycięstwo na wyjezdzie wiec zaklad ryzyko ale rozne na celtic plus 4.5 czy kartki w sam raz.
Anderlecht z Trnava walczą o wyjście z grupy gdzie Trnava ma wiecej pkt i remis ich tu przybliży do sukcsu.Oba zespoły grają tak nierówno, że można zaryzykować x2 za ok 2.37 na jakims pobocznym. Anderlecht mocny chyba juz tylko z nazwy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Salzburg vs RB Lipsk (18:55)
Typ: 2
Kurs: @2.35 Totolotek ⛔

Lipsk w ostatniej kolejce gra u siebie z Rosenborgiem (bilans bramek 3:12), zatem jeśli wygrają dziś wyjazd z Salzburgiem to będą w dość uprzywilejowanej sytuacji przed tym spotkaniem. Przypomnę, RB Salzburg gra dziś z RB Lipskiem - właściciel chyba chciałby mieć dwa kluby z awansem z grupy, prawda?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Też to gram natomiast to co mnie zastanawia to rosnące kursy na gości. Jeszcze wczoraj 1.85 teraz 2.3. dziwne.
A co ciekawe, na Flashscore przy kursie @2.27 na gości widnieje czerwona strzałka jakoby kurs ten spadał a, tak jak napisałeś, wczoraj był o niemal @0.3 niższy, tj. ok. @1.95.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Salzburg vs RB Lipsk (18:55)
Typ: 2
Kurs: @2.35 Totolotek

Lipsk w ostatniej kolejce gra u siebie z Rosenborgiem (bilans bramek 3:12), zatem jeśli wygrają dziś wyjazd z Salzburgiem to będą w dość uprzywilejowanej sytuacji przed tym spotkaniem. Przypomnę, RB Salzburg gra dziś z RB Lipskiem - właściciel chyba chciałby mieć dwa kluby z awansem z grupy, prawda?
Też chciałem to grać, tylko co jeśli dziś Salzburg-Lipsk bedzie remis, a Celtic wygra, a w ostatniej kolejce Celtic zremisuje z Salzburgiem, a Lipsk wygra z Rosenborgiem. To dalej Lipsk bedzie na drugim miejscu z 10 pkt (Celtic też 10, ale gorsza różnica bramek i bezpośrednie mecze z Lipskiem też gorzej). Mam rację?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
FC Astana vs Dyn. Kyiv (16:50)
Typ: remis
Kurs: @2.40 STS
Typ: remis bramkowy
Kurs: @3.40 STS

To są jawne kpiny z takim kursem. Punkt wystarczy tak jednym jak i drugim by awansować z grupy i wydymać Rennes i Jablonec. Myślę, że zawodnicy nie wyjdą tylko postać na boisku a trochę gry mimo wszystko zobaczymy - gry pod postacią bramek z oby dwóch stron, która zakończyć się może podziałem punktów.
Przy remisie w Astanie i wygranej Rennes, Astana nie będzie miała jeszcze pewnego awansu, zostanie im mecz o awans z Francuzami na wyjeździe.
Anderlecht z Trnava walczą o wyjście z grupy gdzie Trnava ma wiecej pkt i remis ich tu przybliży do sukcsu.Oba zespoły grają tak nierówno, że można zaryzykować x2 za ok 2.37 na jakims pobocznym. Anderlecht mocny chyba juz tylko z nazwy.
Popieram i kompletnie nie rozumiem tego kursu na Anderlecht bo oni już nie mają szans na awans a w lidze grają tragicznie, x2 wzrosło na 2.74! ja sam pograłem +1.5 handi po 1.65
 
lazan 642

lazan

Użytkownik
Zapewne bukmacherzy wiedza wiecej i nie dawaliby coraz wiekszych kursow na Leipzig. Cos zapewne jest na rzeczy. Wszyscy tak mysla ze Salzburg sie podlozy i od pon lecialy duze sumy na Leipzig. Gruba kwota siedzi na nich, Dlatego ktos musi reagowac Dlatego zapewne dzisiaj bedzie remis.. Gdyby Kurs byl 1.40 na Leipzig to byloby wiadome Ale Nikt nie da na taki mecz 2,40 kursu w dniu meczu. Aczkolwiek sam Dalem wczoraj na Leipzig, dzisiaj juz bym nie dal.
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Arsenal poleciał w składzie ultra rezerwowym. Do tego temperatura niekorzystna. Myślę że warto pograc na gola Połtawy po kursie 1.62. Do tripelka jak znalazł
 
joaqim84 13

joaqim84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Betis-Olympiacos
Typ: 2 drużyna strzeli bramkę
Kurs: 1,90
Bukmacher: fortuna
Analiza: 5 kolejka piłkarskiej ligi europy. Drużyna Betisu w ostatnich meczach zawsze traciła gola. Ostatnie czyste konto to 1-11b.r. z Racingiem Santander także szału nie ma, Z kolei Olympiacos ma o co grać, bo ostatni mecz grają z Milanem, który teraz musi zdobyć 3 pkt z Dudelange. Betis natomiast w ostatniej kolejce na wyjeździe z Dudelange i nawet jeśli dzisiaj przegra to wygrana w szóstej kolejce daje mu do awans fazy pucharowej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Przy remisie w Astanie i wygranej Rennes, Astana nie będzie miała jeszcze pewnego awansu, zostanie im mecz o awans z Francuzami na wyjeździe.
No tak, tylko przy remisie dzisiaj w Astanie, Rennes do awansu potrzebuje wygranej dziś oraz wygranej w ostatniej kolejce z Astaną różnicą 3 bramek, bo w pierwszym meczu między nimi Kazachowie wygrali 2:0, więc to już naprawdę musiałby być splot bardzo niekorzystnych zdarzeń, choć wiadomo, to tylko sport ;)
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
No tak, tylko przy remisie dzisiaj w Astanie, Rennes do awansu potrzebuje wygranej dziś oraz wygranej w ostatniej kolejce z Astaną różnicą 3 bramek, bo w pierwszym meczu między nimi Kazachowie wygrali 2:0, więc to już naprawdę musiałby być splot bardzo niekorzystnych zdarzeń, choć wiadomo, to tylko sport ;)
Wiem, że Rennes musiałoby wygrać 2:0 lub więcej w ostatniej kolejce co byłoby bardzo ciężkie chodzi mi tylko o to że nie będą mieli pewnego awansu a wiemy że Astana u siebie a Astana na wyjeździe to dwie różne drużyny
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jak już w bukmacherce się pojawia &quot;gdyby&quot; &quot;musi 2-0&quot; itd tzn że wszystko jest po jabłkach. Za dużo zmiennych. Fakty są takie, że remis nie zapewnia ale bardzo mocno przybliża do awansu obie drużyny. Rennes nawet jak będzie tu remis to swoje dwa mecze musi wygrać.
Ten remis wygląda rozsądnie. Chyba mimo wszystko dużo lepiej niż RBL 2 w Salzburgu.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
BATE - MOL Vidi
Powyżej 2,5 żółtych MOL Vidi @ 1.83 , 7/10 LVbet ⛔
Powyżej 4,5 żółtych w meczu @ 2.00 , 5/10 etoto ⛔
Czerwona kartka @ 4.75 1/10 etoto ⛔

Edit : 3:1 w żółtych. Tym razem zawiedli Bratankowie. ????
Mecz szczególnie ważny w kontekście awansu ponieważ obie drużyny walczą o drugie miejsce w grupie.
Z racji , że pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną Białorusinów ( 0:2 ) , dziś Madziarzy nie mogą dopuścić do przegranej ponieważ przy równej liczbie punktów będą ustępować miejsca w tabeli na rzecz BATE a do tego ostatni mecz MOL gra z Chelsea , gdzie nawet grając z rezerwami Anglików będzie cholernie ciężko o urwanie punktu.Sędzią meczu jest Hiszpan , Carlos Del Cerro Grande , który pokazał w tym sezonie 50 żółtych kartek w 13 spotkaniach , co daje średnią 3.84 na mecz. Tu muszą być kartki , szczególnie po stronie Węgrów , patrząc na to , że dostają regularnie po 2 , 3 czy 4 w każdym meczu. Czemu w tym ma być inaczej ?
Logicznym jest , że dałem na czerwo w tym spotkaniu. Za małą stawkę co prawda ale w etoto jest dobry kurs na to , gdzie w konkurencji waha się między 3.7 a 3.9.
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Na dzis proponuje dwa spotkania. Pierwszym jest mecz Betis - Olympiakos. Betis po ostatniej porazce w lidze z Villareal traci dystans do czolowki i mozliwosc awansu do europejskich pucharow w przyszlym sezonie. Sklad maja dobry i moim zdaniem licza na dobry udzial w Lidze Europy. Przypomne, ze zwyciesca Ligii Europy gra w przyszlym sezonie w Lidze Mistrzow. Dlaczego Betis mialby nie wygrac? W silnej grupie z Milanem maja duze szanse na pierwsze miejsce w grupie i rozstawienie w pozniejszym losowaniu. Wystarczy wygrac dzis z Olympiakosem i ostatni mecz w Luksemburgu. Ekipy hiszpanskie raczej nie odpuszczaja europejskich pucharow i graja na maksa. Betis na jutrzejszy mecz posiada pelny sklad, zadnych kontuzji wiec bede bic sie o pelna pule. Olympiakos gra ostatnio swietnie, 7 meczy bez porazki, ale Liga Grecka jest coraz slabsza, pokazuja nam to wyniki AEKu Ateny w Lidze Mistrzow i PAOKu w Lidze Europejskiej. Olympiakos nie bedzie w pelnym skladzie na dzisiejszy mecz, brakuje Yassine Meriaha, Lazarosa Christodoulopoulosa to zawodnicy pierszwego wyboru oraz Yaya Toure, Dimitrios Manos zawodnicy rotacji. Ja gram na Betis, ktory w lidze raczej duzo nie osiagnie w tym sezonie, chociaz sezon dlugi. Olympiakos wydaje mi sie, ze raczej bedzie chcial sie skupic na lidze aby odzyskac tytul mistrzow Grecji. Powodzenia
Betis 1.55

Drugą moja propozycja jest Spartak Moskwa. Druzyna z Moskwy musi dzis zwyciezyc jesli che awansowac z grupy. Rapid Wieden to najslabszy zespol tej grupy. Przegral dwa mecze wyjazdowe 1-3 z Rangers (ogladalem i Rapid nic nie pokazal) oraz 0-5 z Villareal. Spartak Moskwa mial kryzys ale po zmianie trenera zaczeli grac, nowa miotla pomogla i wydaje mi sie ze dzis wygraja. Powodzenia

Spartak Moskwa 1.65
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Fenerbahce vs Dynamo Zagrzeb
Typ: 2 DNB (remis = zwrot)
Kurs: 2.19 (Fortuna).
Wynik: 0:0 (zwrot)

Turcy kontra Chorwaci. Historycznie nacje te za sobą, najdelikatniej mówiąc nie przepadają. Na boisku, mimo dość klarownej sytuacji w tabeli też nie wydaje mi się aby drużyny tak po prostu &quot;podały sobie ręce&quot; i przespacerowały całe spotkanie (no chyba, że będzie jakiś zakulisowy fix w co wątpię). Stawiam trochę asekuracyjnie na zwycięstwo Dynama ponieważ myślę, że chorwacka dusza raczej nie będzie chciała dać Turkom powodów do radości a co do jakości chorwackiej piłki i jej wyższości nad turecką (moim skromnym zdaniem) też nie mam większych wątpliwości. We wrześniu było 4:1 dla Dynama i pewnie dziś nie będzie już takiego &#39;pogromu&#39; ale uważam, że Dynamo nie pozostawi wątpliwości która drużyna zasługuje na awans z 1 miejsca w tabeli.
Edit: Mecz był bardzo ciekawy i bardzo wyrównany. Obydwie drużyny miały swoje szanse. Chorwaci w sumie &quot;grali swoje&quot; ale za to Turcy faktycznie zaskoczyli swoją grą. Padł remis ale nie sposób nie zauważyć, że przyjście holenderskiego szkoleniowca pozytywnie odmieniło grę Fenerbahce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom