>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Urengoi to jednak cienkie bolki. Papa pieniazki. Z serwisu nie zostalo nic
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
mlk co myślisz o kartkach Pjanica i Mandzukica? ????
Pjanić to zawsze dla mnie kandydat na kartkę ale niestety nie oglądam. Najbliżej mi Carvajala z Realu bo El Sharaawy z nim wygrywa pojedynki a już go raz faulował spóźniony. Mandzukić - nie mam zdania, ale jak coś dostrzeżesz to dawaj znać ;)
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Pjanić to zawsze dla mnie kandydat na kartkę ale niestety nie oglądam. Najbliżej mi Carvajala z Realu bo El Sharaawy z nim wygrywa pojedynki a już go raz faulował spóźniony. Mandzukić - nie mam zdania, ale jak coś dostrzeżesz to dawaj znać ;)
ogladam właśnie Juve. Mandzukic dosc duzo gada do sędziego. podważa każda decyzję na korzyść Hiszpanów. Jeśli chodzi o Pjanica to raz taktycznie już faulował zatrzymujac kontre Valenci. Neto jak łapie dośrodkowania to błyskawicznie wznawia.
Pjanić to zawsze dla mnie kandydat na kartkę ale niestety nie oglądam. Najbliżej mi Carvajala z Realu bo El Sharaawy z nim wygrywa pojedynki a już go raz faulował spóźniony. Mandzukić - nie mam zdania, ale jak coś dostrzeżesz to dawaj znać ;)
To już nie bedzie wygrywal tych pojedynkow ????
ogladam właśnie Juve. Mandzukic dosc duzo gada do sędziego. podważa każda decyzję na korzyść Hiszpanów. Jeśli chodzi o Pjanica to raz taktycznie już faulował zatrzymujac kontre Valenci. Neto jak łapie dośrodkowania to błyskawicznie wznawia.
To już nie bedzie wygrywal tych pojedynkow ????
kartka Pjanica do GRY. Ruski brak w ofercie...-_-
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
GODZINIA 19:30 PIŁKA NOŻNA
SOUTH AFRICA W -MALI W 1 1.50
SOUTH AFRICA W -MALI W over 2,5 2.30
SOUTH AFRICA W -MALI W over 1,5 1.40
SOUTH AFRICA W -MALI W 1 1 1.80
ALE PROPONUJE GRAĆ ODWTOTNIE CO PODAJE JEST NA ODWRÓT ,MOŻE KOMUŚ SIĘ POSZCZEŚCI ,BO RACZEJ NIE MI ,MOJA WIEDZA SIE WYCZERPAŁA OD PONIEDZIAŁKU ???? :headbang:
2-0 ✅
over 2,5 ⛔
handi i wygrana ✅
Chociaż to cieszy ale i tak jest cieżko ,wałki w lm Cska przegrywa u siebie ,trudno taki sport
Pozdrawiam gorąco i życze dużo wygranych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom