>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [82]

Status
Zamknięty.
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Więc co to było??? Nie było błędu na 100%, dwóch sędziów przy siatce widzi tą akcję z idealnych pozycji, a przyznają punkt LUBE??? Nie kumam tego w ogóle i chyba nie zrozumiem..
Główny to sobie wymyślił a Zenit nie wziął challenge&#39;u, ale nie wiem czy mogli w ogóle.. Żałosna i kontrowersyjna dezycja, ale co zrobił Zenit mając kilka piłek meczowych to dopiero śmierdzi..
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
To, że ktoś trafił lub nie o niczym nie świadczy. Zenit powinien to wygrać mimo wszystko, do tego sędzia Stevie Wonder dał popis. Najgorsze, że w ludziach za grosz pokory, każdy zna się najlepiej na świecie, a wynik końcowy zna jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Pisał jeden z drugim, że Zenit to inna liga, że zmiażdżą.. A tu surprise ????
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Ale aż 14-9 było ? No to ewidentnie coś tu nie gra, loteria.... Ech ten Zenit to jest fajna drużyna, wałkowy mecz w piłce nożnej z Dinamem Minsk a teraz zawodnicy serwują w siatkę. Współczuję tym co pograli, ale po ostatnim jedyny wniosek to taki że 100 PLN to maks stawka jaką można na siatkówkę postawić...
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
To, że ktoś trafił lub nie o niczym nie świadczy. Zenit powinien to wygrać mimo wszystko, do tego sędzia Stevie Wonder dał popis. Najgorsze, że w ludziach za grosz pokory, każdy zna się najlepiej na świecie, a wynik końcowy zna jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Pisał jeden z drugim, że Zenit to inna liga, że zmiażdżą.. A tu surprise ????
Wiesz kto im przegral ten mecz?
Po czesci Ngapeth, ktory gral swietnie, ale sprowadzili go po to by zastapil Leona i wyszla roznica regularnosci i nerwow, co wyroznia swietnego siatkarza od tego topowego na niekorzyc Earvina. Mikhajlov nie byl kompletnie soba, a samym Andersonem sie nie da, nie bez przyczyny wszystkie floty na koniec szly wlasnie w Amerykanina, a i Butko dal ciala rozrzucajac wszystko po skrzydlach, kiedy widac bylo, ze Simon jest dzisiaj do ruszenia na bloku kiedy bralo Volvicha.
 
cbq1985 6,5K

cbq1985

Użytkownik
To i tak niski. Cos musialo byc chyba na rzeczy bo w tej sytuacji powinno byc kolo @ 200. Nie jestem jakims fanatykiem siatki ale na takim poziomie zjebanych 5 pilek meczowych pod rzad nigdy nie widzialem.
Było 241 bo ogladałem mecz na uni to widzialem.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Jak ktoś dał parę k po 1,01/1,02 na Zenit i poszedł po coś na ząb, to po powrocie sprawdzał flashscore livescore sofascore, no jak to mogło nie pyknąć ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Ja wiem , że tutaj (i teraz prosze się nie obrażać- stwierdzam tylko fakt) ale 90% uczestników to niedouczone dzieci , które mają wszystko w dupie ....ale - jesli już gracie drużynę Zenita w cokolwiek - zaznaczam cokolwiek !!! to może zapoznajcie sie choć z historią klubu powiedzmy 10 lat wstecz zamiast potem wylewać gorzkie żale
Zenit to w tym wieku prawdopodobnie największy wał sportowy (chodzi o skalę zrobionego fixa)
i ja myślałem , że każdy z tego zdaje sobie sprawę ....ale jak widzę nie ????
Wkleję , bo nisko oceniam inteligencję twórczą większości gimbów ???? - kupno pucharu miało Zenit kosztować wtedy 50 milionów dolców - kiedyś trzeba długi spłacić ????
Obecnie wszyscy zachwalają grę Zenitu Sankt Petersburg. Są ku temu podstawy - mistrzowie Rosji wygrali w świetnym stylu ostatnią edycję Pucharu UEFA, a później zdobyli jeszcze Superpuchar Europy, pokonując Manchester United. Dziś wyszło na jaw to, iż to pierwsze trofeum mogło zostać zdobyte nie tylko na piłkarskim boisku. Na terenie Hiszpanii zatrzymane zostały dwie osoby, związane z rosyjską mafią. Jak ustalono później, obie są mocno związane z Zenitem! Zarzuca się im korupcję - pada w związku z tym podejrzenie, że Puchar UEFA został przez Zenit po prostu &quot;kupiony&quot;! Dziennikarze przypominają mecz Zenitu z Bayernem Monachium w półfinale Pucharu UEFA, kiedy to Rosjanie, nie będąc faworytem, pokonali Bawarczyków aż 4-0! Ustawiony miał być rzekomo także finał rozgrywek, przeciwko Glasgow Rangers (2-0). Miejmy nadzieję jednak, że te wszystkie doniesienia są nieprawdziwe. Wszyscy zachwycali się fantastyczną postawą Zenitu w ubiegłym sezonie i na pewno przykro by było, gdybyśmy teraz dowiedzieli się, że piłkarze z Petersburga nie wywalczyli Pucharu UEFA tylko dzięki znakomitej sportowej postawie.
Dla mnie czy to Kazań czy St.P - każdy klub o tej nazwie powinien raczej odstraszać od grania a nie zachęcać ???? )))
ps: I tak wiem , że to dwa zupełnie różne kluby tylko o tej samej nazwie - bo zaraz zarobię , że nie kumam różnicy - a napisane jest to oczywiście z przymróżeniem oka , żeby wyedukować młodzież ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Alez to biednie wyglada w meczu Fakel vs Skra po obejrzeniu Zenita z Lube :p jak druga liga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom