zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już w poniedziałek zaczynamy 26 listopada zaczynamy Klubowe Mistrzostwa Świata, które będą trwać do 2 grudnia. Turniej rozgrywany jest w Polsce, Płock, Rzeszów, Częstochowa a udział biorą 2 Polskie kluby
Asseco Resovia Rzeszów i PGE SKRA Bełchatów. Oba Polskie zespoły nie mają większych szans nawet na wyjście z grupy - jeśli, któraś z drużyn wyjdzie z grupy już możemy to zaliczać do dużej niespodzianki.
W grupie A mocnymi faworytami do wyjścia są oczywiście Zenit Kazań i Cucine Lube Civitanova

W grupie B zaś faworytem do wyjścia są Trentino Volley i Sada Cruzeiro

Zapraszam gorąco do analizowania spotkań i podawania swoich typów.​

penetrator 223

penetrator

PGE SKRA Bełchatów - Cucine Lube Civitanova
Typ: Lube -12.5 pkt ⛔:slap:mad:1.88 1xbet
Wchodze w to 10/10 (czyli 10k pln)... Długo sie zastanawiałem czy Lube podejdzie tu powaznie do meczu i skoncentorowanym na 100%, ale mimo wszystko jeśli nawet zagraliby troche lekceważąco to w tej chwili PGE Skra nie ma podjazdu do takich zawodników jak O. Juantorena, Y. Leal czy B. Rezende są po prostu o dwie klasy niżej... A jeśli dodamy fakt ze Skra nie potrafi poradzić sobie z mocniejsza zagrywką to mysle ze może być tu w którymś secie większy odjazd. Mi wystarczy po te 4-5pkt na set.

undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Reska- Sada dw1-3@3,1 Fortuna
Oczywiście nie wiem co tutaj by się miało stać żeby to Resovia wygrała bo jest to ekipa obecnie dwie klasy niżej od Sady ale niewiadomo jak tam z aklimatyzacja ekipy brazylijskiej i jednak tutaj widzę szansę na urwanie seta przez Rzeszow ale raczej nic więcej. Rok temu drużyna z Brazylii miała mocniejszy skład a bardzo słabo weszła w turniej. Godny uwagi też tutaj chyba over pkt.
Zenit -9,5@1,54 Fortuna
Bez Leona ale i tak jest to raczej główny faworyt turnieju bo przecież Ngapeth to tylko troszeczkę niższy poziom. Fakel wydaje się być leciutenko słabszy niż w ostatnim sezonie. I

S 25,4K

sobolekk

Fakt glownymi faworytami sa zenit i lube ale z tym ze Ngapeth TROSZECZKĘ gorszy poziom od Leona to pojechales po bandzie
... Nie no nie zartujmy... TROSZECZKĘ gorszy od Leona to może być Matthew Anderson A nie Ngapethxdd
Co do typów dużo myślałem żeby pograć 3-0 w stronę lube ale jednak odpuściłem... czekam na drugą kolejkę

pompon67 122

pompon67

Resovia bilans w lidze 1:8 i na Sade Cruzeiro 3:0 kurs 2,6. Czy ja tu czegoś nie rozumiem czy to jest kurs z kosmosu i można próbować?

krzysiu 3,3K

krzysiu

Ja myślę, że działa to na podstawie faktu, że grają uda siebie, mobilizacja, doping kibiców, etc.

hugues 4,8K

hugues

Skra Belchatow vs Lube. To Win Match With Handicap By Sets:
Skra Belchatow (+2.5)
Price: 1.909 Marathon ✅✅✅

Bardziej gram tu przeciwko Lube niz na Skre. Pierwszy mecz, aklimatyzacja, czy Lube na pewno wyjdzie od razu na 100%? Szanse, sa ale seta stracic spokojnie moga. Dla Skry kazdy mecz bedzie praktycznie o przetrwanie, do tego polska publika, mysle, ze szanse na seta sa spore. Zobaczymy ????
Typ bardziej pod lepsze ogladanie za niska stawke.

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
W Rzeszowie jedynemu któremu się chce to chyba tylko Shoji. Jarosza nie ma, Schulz dramat, na Mikę już się patrzeć nie da, Rossard jako tako. Ktoś wie co ze zdrowiem Mateusza Masłowskiego? nie ma ataku w tym zespole, wiem z czym wyjść na Sadę? 0:3 i może w którymś secie 20 pkt przekroczą.

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Uważasz, że Andersona jest dużo lepszym siatkarzem od N&#39;gapetha? ponieważ? Jest Francuzem? Bo chyba na punkcie Francuskich siatkarzy masz jakiegoś hopla.... N&#39;gapeth jest jednym z lepszych siatkarzy na świecie i to nie podlega żadnej dyskusji więc jako tak Kazań się aż tak nie osłabił... Okey Leon może być uznawany za najlepszego przyjmującego świata ale N&#39;gapeth to na pewno jest w 3-4 najlepszych przyjmujących świata i uważam, że od Andersona to akurat nie jest gorszy.

Ngapeth moze i ma nawet wyzsze.skille i mozliwosci techniczne jednak parametry,fizyka i reguralnosc stawiaja Leona wyzej i jako tego najlepszego.Ervin nie raz sam wygrywa.wiele spotkan ale i.potrafi pajacowac, u Leona nigdy nie ma gry na odwal sie.

marti55 4,5K

marti55

BOSS
Leon wczoraj dał &quot;popis&quot; w przegranym TB na swoim parkiecie...w końcówce dostał 2 bloki +zagrywka w aut i po meczu. Pierwsza porażka Perugii stała się faktem.

Sllabszy mecz sie. Kazdemu zdarza, on tego meczu sam nieprzeggral za to wygral juz Perugii wiekszosc sptkan.Ja pisalem ogolnie o podejsciu do profesjii a tutaj na pewno Ngapeth wzorem nie jest.

N 67

nocnyadi

Masłowski nie gra

bisior44 5,6K

bisior44

1 set Skra Bełchatów +3.5 pkt @ 1.7
Lube wchodzi dość długo w mecz najczęściej pierwszy set jest wymęczony lub przegrany, a w drugim deklasacja aż do końca meczu.
Ostatnie mecze (tylko pierwszy set)
Modena (dom) 25;22
Modena (wyjazd) 21:25
Siena (dom) 32:30
Sora (dom) 25;23
Monza (wyjazd) 16:25
W kążdym meczu handicap pokryty, SKRA to dużo lepszy rywal od średniaków włoskiej, więc widzę szanse powodzenia.

D 25

docencik

Na unibet @2,04 ???? ⛔

P 0

prayer89

Mogą wolno wchodzić w mecz, nawet bardzo wolno. Moim skromnym zdaniem jesłi się nie położą na boisku to w godzinę z prysznicem się uwiną. O jakości zawodników i aktualnej dyspozycji nie ma co dyskutować, co do podejścia to Lube raczej powinno być w pełni zmobilizowane na ten jednak dość prestiżowy turniej. Powodzenia wszystkim grającym.

Ja jeszcze za.drobne
Skra-Lube Skra pierwszy set, Lube mecz@4,55 Fortuna
Pierwsza partia.to chyba najwieksza szansa dla Skry. Bedzie.tutaj gra na euforii a tak.jak kolega wyzej pisal, Lube rozkreca.sie z.czasem. Dla.Skry bedzie to.sytuacja im dalej w las tym wiecej drzew. Jak Skra zagra na 100 od.poczatku to szanse na tego pierwszego seta sa spore. Poki co.to w Skrze gra czterech mistrzow swiata a w Lube zaden(wiem wiem Kubanczycy) ale.i tak.nawet jakby mieli.swoja normalna repre to.te.pajace z Kuby nie byly by w stanie sie.razem ogarnac ????