>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Brokerzy

M 0

majx

Użytkownik
Uhuhu sportmarket i premium tradings na zakazanej liścieo_O
Czy to już nie podchodzi pod łamanie prawa?
Brokerzy to nie bukmacherzy i ich działalność nie jest w żaden sposób zabroniona w polsce.
Teraz będą dodawać na listę każdą stronę jaka im się nie podoba? To może za niedługo dorzucą tam facebook...
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Czy to już nie podchodzi pod łamanie prawa?
Brokerzy to nie bukmacherzy i ich działalność nie jest w żaden sposób zabroniona w polsce.
Teraz będą dodawać na listę każdą stronę jaka im się nie podoba? To może za niedługo dorzucą tam facebook...
O ile w przypadku bukmacherów dodanie na listę prawie nic nie zmienia to u brokera wogole nic nie zmienia , a to dla tego że u bukmachera po dodaniu na listę (wpłaty i wypłaty skrilll są blokowane i trzeba używać innych metod płatności) a u brokera Skrill nie zablokują gdyż tam nie ma jak u bukmacherów jednego określonego adresu , tylko wpłacasz na konta osób prywatnych więc Skrill będzie dalej dostępny u brokera pomimo że będzie on na liście .Broker jest właśnie po ty by można było omijać tego typu blokady i grać .
 
G 294

gostek365

Użytkownik
O ile w przypadku bukmacherów dodanie na listę prawie nic nie zmienia to u brokera wogole nic nie zmienia , a to dla tego że u bukmachera po dodaniu na listę (wpłaty i wypłaty skrilll są blokowane i trzeba używać innych metod płatności) a u brokera Skrill nie zablokują gdyż tam nie ma jak u bukmacherów jednego określonego adresu , tylko wpłacasz na konta osób prywatnych więc Skrill będzie dalej dostępny u brokera pomimo że będzie on na liście .Broker jest właśnie po ty by można było omijać tego typu blokady i grać .
Tylko sportmarket ma też jeden adres jak u bukmacherów zapomniałem , zobaczymy co będzie z płatnościami .
 
M 0

majx

Użytkownik
O ile w przypadku bukmacherów dodanie na listę prawie nic nie zmienia to u brokera wogole nic nie zmienia , a to dla tego że u bukmachera po dodaniu na listę (wpłaty i wypłaty skrilll są blokowane i trzeba używać innych metod płatności) a u brokera Skrill nie zablokują gdyż tam nie ma jak u bukmacherów jednego określonego adresu , tylko wpłacasz na konta osób prywatnych więc Skrill będzie dalej dostępny u brokera pomimo że będzie on na liście .Broker jest właśnie po ty by można było omijać tego typu blokady i grać .
A nie stwarza to dodatkowo problemów z weryfikacją konta? Żeby połączyć się z brokerem trzeba będzie używać VPN. Wtedy lokalizacja będzie inna niż podany adres. Czy to nie spowoduje dodatkowych problemów?
 
G 294

gostek365

Użytkownik
A nie stwarza to dodatkowo problemów z weryfikacją konta? Żeby połączyć się z brokerem trzeba będzie używać VPN. Wtedy lokalizacja będzie inna niż podany adres. Czy to nie spowoduje dodatkowych problemów?
Myślę ze nie, sam korzystam z bukmacherów którzy znajdują się na liście ale nie używam do tego VPN tylko mam zmienione DNS to wystarczy .
 
joj 12

joj

Użytkownik
Witam Panowie, którego zaufanego betbrokera byscie polecili? dobrze jakby by bylo pinnacle, a co do AsianConnect to nie przyjmują juz polskich graczy??
Przyjmuja
 
joj 12

joj

Użytkownik
SportMarket.com odpalony na Operze VPN. Elegancko działa. Potwierdzone, że polscy gracze mogą korzystać z VPN grając tam.
sorry, że jeszcze zasmiecam, ale nie wiesz jak z Asianconnect88 (chyba fajniejsza oferta) czy przyjmują PL? bo wchodząc tam cuda sie dzieją nawet na vpn, jedną zakładkę mozna przejrzec, a kolejna już restricted, ale to moze wina cookies..
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Czy minimalne stawki u buków różnią się kiedy używam AsianConnect?

Edit: No fajnie. 5 EUR minimum na Pinnacle.
Edit 2: Jakby ktoś był ciekaw:

MINIMUM Bet per Book
Pinnacle- 5 EUR
SBObet - 5 EUR
Maxbet - 5 EUR
BETISN - 3 EUR
Singbet - 2 EUR
9Wickets- 10 EUR
Matchbook- 2 EUR
Orbit - 7 EUR
Edit 3: Oni chyba sami nie do końca wiedzą co piszą. Spokojnie można grać za kilka centów na Matchbook.
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Jakiego VPN używacie do grania na Pinancle przez AsianConnect? Wszedłem przez Operę VPN od razu mnie wykryło.
Edit: Odblokowało mnie. NIc nie rozumiem, ale jest dobrze. I tak przeniosłem się na matchbooka z powodu niższej stawki minimalnej.
 
Do góry Bottom