>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Propozycje rozwoju i pomysły zmian w dziale Hokej

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja oczywiście tez zgłaszam chęć tworzenia bazy informacyjnej o graczach, w gre wchodzi oczywiscie NHL, i te główne ligi europejskie. Niektórzy hokeiści to obieżyświaty wiec moze trzzeba bedzie zajrzeć do innych lig też
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Patrząc na to co w ostatnich tygodniach/ dniach dzieje się na tyłach Avto do głowy przyszedł mi pewien pomysł. Może fajny, może głupi....zobaczymy, czy sie przyjmie. Powiedzmy, ze chcemy pomóc drużynie, mamy taką możliwość i decydujemy o obsadzie bramki ???? Żeby trochę uspokoić obronę i zadbać o mocno nadwyrężoną psychikę Sokhatskego możemy ściągnąć dowolnego bramkarza z Europy. Żeby było zabawniej poza wyborem bramkarza musimy podać argumentacje ???? Może być na poważnie lub z przymrużeniem oka.
Przykładowo mój wybór, to Leonardo Genoni ( Bern ) bo ( i tu powinna byc argumentacja )
Zaczynając zabawę do tablicy wywołuje Mark1973. Po podaniu typu i argumentów Mark ciągnie temat dalej wskazując kolejną osobę.
W odpowiedzi na Twoje pytanie:
Sympatyzuje z Bern. Genoni bo o nim mowa na ten moment jest mu bardzo dobrze w Szwajcarii i nigdzie sie nie wybiera, podglądają go skauci z NHL, szczególnie po udanych MŚ w tym roku, jest na celowniku klubów z konferencji wschodniej z NHL, wiem ze pasuje mu kasa i nie mysli narazie o KHL ale zawsze moze przyjść oferta....
W Avto ja widzę dużego , dobrze zbudowanego faceta, który nazywa sie:
Jussi Rynnas
Ma 31 lat , urodził sie w Pori w Finlandi i tam zaczynał swoja przygode z zawodowym hokejem w klubie Assat,
W wieku 23 lat wyjechał do Toronto i tam bardzo dobrze prezentował sie w klubie AHL Toronto Mariles,
po powrocie do kraju, zakontraktowany przez Karpat Oulu z którym zdobył mistrzostwo Finlandi bedac bardzo ważnym ogniwem drużyny. Zaraz po tym bardzo udananym sezonie wyjechał do Dallas , gdzie bardzo dobrze prezentował sie z zespołem Texas. Po roku za oceanem, trafił do Barsów w Kazaniu i tam rozegrał wiele dobrych spotkań, jednak przegrywał rywalizacje z Emilem Garipowem, nie jest tajemnicą ze Zinetula bardziej zawsze stawiał na rodzimych bramkarzy, niz na obcokrjowców na tej pozycji, jednak mimo rozegrania niecałych 20 meczy prezentował sie bardzo dobrze. Po tym sezonie wrócił do kraju do Karpat gdzie gra do dzisiaj. w tym sezonie nie zbyt wielu okazji do zaprezentowania sie gdyż Karpat stawia na młodszego, fakt ze perspektywicznego Vehvilainena, ale w tych meczach gdzie był miedzy słupkami prezentował sie znakomicie. Jedynie dzisiaj troche popsuł statystyki bo obie druzyny grały radosny hokej zapomonjąc o obronie. Ja go pamietam z lodowisk w finlandii i z Kazania, gdzie bacznie mu sie przygladałem, to duzy i silny chłop. Jest typem bramkarza który im wiecej gra tym lepiej mu to wychodzi.
Mysle ze gdyby Avto po niego sięgneło to napewno byłby lepszy niz Sochacki, któryego psychika nie jest zbyt mocna. To tyle moje propozycji.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
W odpowiedzi na Twoje pytanie:
Sympatyzuje z Bern. Genoni bo o nim mowa na ten moment jest mu bardzo dobrze w Szwajcarii i nigdzie sie nie wybiera, podglądają go skauci z NHL, szczególnie po udanych MŚ w tym roku, jest na celowniku klubów z konferencji wschodniej z NHL, wiem ze pasuje mu kasa i nie mysli narazie o KHL ale zawsze moze przyjść oferta....
W Avto ja widzę dużego , dobrze zbudowanego faceta, który nazywa sie:
Jussi Rynnas
Ma 31 lat , urodził sie w Pori w Finlandi i tam zaczynał swoja przygode z zawodowym hokejem w klubie Assat,
W wieku 23 lat wyjechał do Toronto i tam bardzo dobrze prezentował sie w klubie AHL Toronto Mariles,
po powrocie do kraju, zakontraktowany przez Karpat Oulu z którym zdobył mistrzostwo Finlandi bedac bardzo ważnym ogniwem drużyny. Zaraz po tym bardzo udananym sezonie wyjechał do Dallas , gdzie bardzo dobrze prezentował sie z zespołem Texas. Po roku za oceanem, trafił do Barsów w Kazaniu i tam rozegrał wiele dobrych spotkań, jednak przegrywał rywalizacje z Emilem Garipowem, nie jest tajemnicą ze Zinetula bardziej zawsze stawiał na rodzimych bramkarzy, niz na obcokrjowców na tej pozycji, jednak mimo rozegrania niecałych 20 meczy prezentował sie bardzo dobrze. Po tym sezonie wrócił do kraju do Karpat gdzie gra do dzisiaj. w tym sezonie nie zbyt wielu okazji do zaprezentowania sie gdyż Karpat stawia na młodszego, fakt ze perspektywicznego Vehvilainena, ale w tych meczach gdzie był miedzy słupkami prezentował sie znakomicie. Jedynie dzisiaj troche popsuł statystyki bo obie druzyny grały radosny hokej zapomonjąc o obronie. Ja go pamietam z lodowisk w finlandii i z Kazania, gdzie bacznie mu sie przygladałem, to duzy i silny chłop. Jest typem bramkarza który im wiecej gra tym lepiej mu to wychodzi.
Mysle ze gdyby Avto po niego sięgneło to napewno byłby lepszy niz Sochacki, któryego psychika nie jest zbyt mocna. To tyle moje propozycji.
:hokej::yes:
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Cześć :hokej:
Jeśli chodzi o propozycję zmian/rozwoju cieszę się, że parę osób wypowiedziało się pozytywnie. Mój entuzjazm nie opadł, a wręcz przeciwnie idzie w góre, ale zanim się obejrzymy nadejdą święta i w związku z tym proponuję mieć temat z tyłu głowy, a ruszyć &quot;z kopyta&quot; zaraz na początku stycznia.
Jeszcze tylko dodam, że sam mniej się udzielam w ostatnich dniach, ale mam zwariowany czas i bardziej Was czytam, niż sam coś piszę ( chociaż do Ciebie rasijskij zaraz się odezwę ) a od stycznia obiecuję się poprawić i was też &quot;cisnąć&quot; ???? - chociaż Wy cały czas w formie !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom