>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

9 Kolejka PlusLigi (23.11-27.11.2018)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam do analizowania i podawania typów 9 kolejki PlusLigi.
Nie ma co prawda w tej kolejce tzw. hitów ale kilka ciekawych spotkań na pewno się znajdzie...
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - AZS Olsztyn
typ 2 kurs 5.20 Fortuna
Resovia wraca jak najbardziej na swoje tory. Ja tutaj idę dość ryzykownie w zwycięstwo dobrze spisującej się drużyny z Olsztynu. Sporo zawodników w Olsztynie pozostało wraz ze szkoleniowcem. Resovia wraca to dobrej formy co pokazał mecz chociażby z ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle gdzie Rzeszowianie grali na równym poziomie mimo całego meczu przegranego. Ostatnie zwycięstwo z Treflem w Gdańsku także duży plus w stronę Rzeszowa. Widać, że po zmianie trenera gra ruszyła teraz czas na zwycięstwo u siebie, ale trzeba przyznać, że Rzeszowianie mają naprawdę wymagającego rywala niż mówią o tym kursy. Jeśli chodzi o Olsztynian ostatnia porażka u siebie z Jastrzębskim Węglem w czterech setach. Zwycięstwo z Pucharze CEV z Hurrikaani w dwumeczu. Zachwycił mnie głównie mecz w Bełchatowie, gdzie dość niespodziewanie Olsztynianie wygrali z Skra Bełchatów
w trzech setach. Mówi się, że jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale trzeba powiedzieć ,że akurat w tym meczu Olsztynianie od początku do końca meczu kontrolowali przebieg całego spotkania. Za lżejszą stawkę jak najbardziej można pokusić się zagrać w stronę Olsztyna. Zachęcam także do zagrania overu punktowego lub handicapu w stronę drużyny z Olsztyna po nieco mniejszym kursie, ale trzeba brać jak najszybciej moim zdaniem póki jeszcze nie spadł kurs. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Kolega wyzej chyba na sile szuka niespodzianki ???? Nie moj drogi dzis w meczu Resovii nie moze byc i nie bedzie niespodzianki. Chlopaki z Rzeszowa za wszelka cene beda chcieli wygrac dzisiejsze spotkanie. Po pierwsze musza odrabiac straty aby awansowac do play off, po drugie beda chcieli sie zrewanzowac Olsztynianom za porazke w play off, w ostatnim sezonie (cwiercfinal), po trzecie jest atmosfera w zespole coraz lepsza i na pewno beda chcieli zwyciezyc ostatni mecz przed Klubowymi Mistrzostwamy Swiata, ktore juz w poniedzialek sie zaczynaja.
Resovia -1,5 1,35
Resovia 3-0 2.00
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ONICO Wa-wa - ZAKSA Kędzierzyn
mecz dopiero we wtorek ale ja już dzisiaj napisze moje przemyślenia. W tym sezonie gra ZAKSY może się naprawdę podobać. Póki co nie ma na nich mocnych. W ostatniej kolejce Plus Ligi wygrali 3:0 z Cuprum Lubin, trzeba zaznaczyć, że w drugim secie było groźnie, lecz przegrywając 11:18 podopieczni Andrea Gardiniego potrafili się spiąć i ostatecznie wygrać 25:22. W środowym pojedynku w Lidze Mistrzów grając bez wątpienia w roli faworytów wygrali z mistrzem Czech 3:0. Te ostatnie osiągniecia świadczą o tym, że ZAKSA gra najrówniej i najlepiej w lidze. Moim zdaniem nic nie wskazuje na to, żeby ta passa zakończyła się w Warszawie. Tym bardziej, że widzimy w jakiej świetnej dyspozycji są zawodnicy Kędzierzyna. Za równo w przyjęciu, rozegraniu i w ataku będą dominować nad rywalem. Trudno mi sobie wyobrazić inny rezultat, niz wygrana gości dwoma lub trzema setami. Nie gram na 3:0 bo wiadomo, że może po wprowadzeniu rezerwowych Brandona Koopersa,Tomasza Kalembke i Rafała Szymurę ONICO może być w stanie ugrać seta. Aczkolwiek nie liczyłbym na to, bo ostatnio z Lubinem panowie dali dobre zmiany.

Typ: ZAKSA Kędzierzyn handicap (-1,5) @1.87 unibet
✅
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Kolega wyzej chyba na sile szuka niespodzianki ???? Nie moj drogi dzis w meczu Resovii nie moze byc i nie bedzie niespodzianki. Chlopaki z Rzeszowa za wszelka cene beda chcieli wygrac dzisiejsze spotkanie. Po pierwsze musza odrabiac straty aby awansowac do play off, po drugie beda chcieli sie zrewanzowac Olsztynianom za porazke w play off, w ostatnim sezonie (cwiercfinal), po trzecie jest atmosfera w zespole coraz lepsza i na pewno beda chcieli zwyciezyc ostatni mecz przed Klubowymi Mistrzostwamy Swiata, ktore juz w poniedzialek sie zaczynaja.
Resovia -1,5 1,35
Resovia 3-0 2.00
Tak mi się wydaje trochę analiza napisana pod mecz.
Mówisz tak jakby Olsztynowi nie zależało na wygranej za wszelka cenę.
Ogólnie może tu być każdy wynik i nic nie zdziwi mnie w tym meczu. Zarówno 3-0 jak i 3-2. Tylko Resovia jest dalej zagadka i ma przestoje, nawet w ostatnim meczu. Jeszcze nie zagrała w tym sezonie dobrze od początku do końca.
Odnosząc się tylko do kursów, to kompletnie nie opłacalne jest granie tego po 1.35 z handi, bo ten kurs to jakiś żart. Musiałbyś mieć 75% skuteczności żeby być na 0 tylko.
Tak samo jak 3-0 po takim kursie jest kompletnie nie opłacalne, szczególnie ze można spokojnie łapać 2.3-2.5. Po takich kursach wg mnie samobójstwo.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Czytając wasze przemyślenia i analizy dotyczące meczu Resovia - Olsztyn, patrząc na kursy oraz mając swoje wnioski biorąc pod uwagę msc w tabeli obu zespołów oraz aktualną formę, wg mnie najrozsądniej jest pójść w stronę +2,5 seta Olsztyn @1,65✅✅ Unibet lub w over pkt meczu 150,5 @1,7✅✅ lub nawet 172,5 @ 1,84✅✅ Unibet.
Żadna z drużyn nie wygra wg mnie tego do zera, a minimum 4 sety to już pewniak przy ov 150,5, a przy 172,5 spora szansa.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn 2:3
powyżej 169,5 1,84
Mecz dwóch drużyn, które do tej pory prezentują się poniżej poziomu, oczywiście zdecydowanie gorzej prezentuje się Rzeszów ale po zmianie trenera tak jak by zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Od poniedziałku zaczynają się Klubowe Mistrzostwa Świata i na pewno jest to bardzo ważna impreza dla Rzeszowa. Do Olsztyna wrócił już R. Andringa i z meczu na mecz będzie prezentował coraz lepszą formę. Olsztyn 2 ostatnie mecze wygrał z Rzeszowem na wyjeździe liczę, że i dziś powalczą o zwycięstwo. Kursy na Rzeszów nieopłacalne... więc idę w over meczowy.​
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn
Handrava over 16,5 1,80
Handrava ostatnio spisuje sie bardzo dobrze i to on najczesciej punktuje w Olsztynie.Dzisiaj przed nimi bardzo ciezkie zadanie ale jak zobaczymy przynajmniej 4 sety to spokojnie on to pokryje bo co do niego nie zagrasz to kończy.Resovia niby wraca do optymalnej formy ale goscie tutaj moga cos ugrac.Powodzenia!
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Warta Zawiercie- Skra Bełchatów
Typ: 1 (+11,5)✅✅✅
Kurs: 1,80
Bet 365
Stawka 6/10

Warta na własnym parkiecie zawsze silna, przed rokiem potrafiła ograć Skrę 3-0, w tym sezonie ograli Stocznię, Resovię i urwali 2 sety Jastrzębiu. Skra z kolei mocno nieprzewidywalna, ale jak dla mnie oni podobnie jak przed rokiem powoli będą wchodzić w sezon, nie oszukujmy się ale w tym sezonie z nimi silnym nie wygrali. Dostali łomot od przeciętnego Olsztyna i Jastrzębia, no i przegrali ze słabą Bydgoszczą. Poza tym uważam że mają w głowie Klubowe Mistrzostwa Świata, gdzie w poniedziałek grają z Lube a we wtorek z Urengoyem.
Uważam że Zawiercie postawi ciężkie warunki i moim zdaniem są w stanie nawet wygrać to spotkanie.
Alternatywnie:
Warta (+1,5 seta) @ 2,42 Pinnacle✅✅✅
Warta wygra @ 4,00 Coolbet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Stocznia zalega z dwoma wypłatami dla zawoników.
Już się spekuluje o ewentualnych odejściach. Ciekawi mnie jak ten brak wypłat wpłynie na gre.
Katowice - Szczecin Typ: 1 @ 3.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Sytuacja już trwa jakiś czas i nie zauważyłem, żeby to wpływało negatywnie na zawodników. Oczywiście brak wypłat to problem, ale to profesjonaliści i na pewno się na parkiecie nie położą. GKS ma 4 mecze przegrane z rzędu, w których ugrali całe 2 sety.. przegrali nawet z Cuprum 0-3. Za nic w świecie nie widzę tutaj zwycięstwa miejscowych.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
GKS Katowice - Stocznia Szczecin 3:1
powyżej 175,5 1,84
Katowice 3,5
O wielkich problemach finansowych Stoczni już chyba każdy wie i to, że najlepsi siatkarze mają propozycje z innych klubów np. B. Kurek. To na pewno nie wpłynie na dobrą atmosferę w klubie. Fakt nie od dziś się to dzieje ale ich gra w ostatnich kolejkach nie powala, porażka 0:3 z Zawierciem i wygrana 3:1 z Radom.
Jeżeli chodzi o Katowice to mają ewidentny kryzys - 4 porażki z rzędu ale gdzie najlepiej przerwać kryzys jak nie u siebie z czołową drużyną ligi, która ma problemy? Liczę, że dziś Katowice postawią się mega gościom i mimo wszystko obejrzymy bardzo wyrównane spotkanie.
Oczywiście także ryzykuję na zwycięstwo gospodarzy zważywszy na spore problemy gości.​
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Co mają problemy finansowe do meczu ? Myślisz że nie dostali kasy to zaczną skakać niżej czy może uderzać lżej? Proszę Cię... Jak nie będzie kasy to odejdą i tyle... To są profesjonaliści. Typu nie neguje (dla mnie osobiście mecz no bet bo kursy prawidłowo wystawione) ale argument dobry nie jest
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Co mają problemy finansowe do meczu ? Myślisz że nie dostali kasy to zaczną skakać niżej czy może uderzać lżej? Proszę Cię... Jak nie będzie kasy to odejdą i tyle... To są profesjonaliści. Typu nie neguje (dla mnie osobiście mecz no bet bo kursy prawidłowo wystawione) ale argument dobry nie jest
No akurat ma bardzo dużo do meczu, bo wątpię abyś TY chciał grać i dawać z siebie 100% za darmo. No ale jak kto woli, nie mówię, że nie wygrają ale ja to biorę pod uwagę i taki jest mój typ - nie musisz się z nim zgadzać.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Przegranie Stoczni moze byc w pewnym rodzaju bojkotem. Nie placa - przegrywamy. Dwa dni temu jeszcze chcialem lapac +2.5 , teraz tylko +1.5 na katowice zostalo.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zawiercie+13,5 @1,7 fortuna
To.faktycznie moze byc.perelka dzisiaj. KMS za pasem i wyjscia.sa.dwa. Albo szybka wygrana full.skladem i mobilizacja albo.beda meczarnie i nawet moze.i.wygrana Zawiercia. Kto.wie.moze szampon.dzisiaj cos.odpocznie? Przeciez.ma.go.kto.zastapic. Grupa w KMS jest szalenie ciezka i kazdy ulamek zachowanych sil u liderow.ekipy bedzie na wage zlota zeby cos.tam pokazac. W zeszlym.sezonie.Zawiercie.zlało u siebie Skre(fakt bylo.troche silniejsze) ale.to.dalej jest niewygodny teren chociaz juz powoli.sie wszyscy do.niego.przyzwyczajają.
 
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Trefl Gdańsk -1.5 seta @ 2.09
Zaskakującą postawą pokazali się Gdańszczanie w meczu Ligi Mistrzów ze Skrą mimo przegranej 1;3 gra wyglądała naprawde obiecująco.
Cuprum przeplata wygrane z przegranymi, lecz z ekipami z czoła są bezradni...
Patrząc na to, co obecnie grają obie ekipy, wydaje mi się, że Trefl powinien wygrać dzięki mocniejszemu prawemu skrzydłu i ciekawszej grze przez środek. Generalnie zwycięstwo gospodarzy bardzo by mnie zaskoczyło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Daje na Lubin na przełamanie moim zdaniem lewe skrzydło lepsze niż gd. Moc hali może swoje zrobi jak nie z gdanskiem to z kim ?..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk 0:3
Gdańsk 1,52
Gdańsk -1,5 seta 2,10
Wczoraj dzień niespodzianek ale czy aż takich, żeby nie można było tego przewidzieć? Nie...
Dziś już wydaje mi się, że faworyt zgarnie komplet punktów, Lubin po meczu z Będzinem wygranym 3:0 na wyjeździe wydawało by się, że zacznie grać lepiej nic bardziej mylnego... 3 porażki i tylko 1 wygrany set, oczywiście przeciwnicy wymagający byli.
Gdańsk powalczył ostatnio z Bełchatowem w lidze mistrzów przegranym 1:3 ale widać w tej drużynie potencjał, może nie tak wielki jak w poprzednich sezonach ale jednak.
Wydaje mi się, że dziś Gdańsk wygra mecz i nawet zaryzykuję wygraną za 3 punkty.​
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jutro Jastrzebski gra u siebie z Chemikiem z nie widze tu innego wyniku jak 3:0 fortuna 1,6 . Historia spotkań zdecydowanie na korzyść JW w ostatnich latach same 3:0 mam nadzieję że chłopacy nie straca koncentracji w żadnym secie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom