>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ak Bars strzelił i widzę że Wilki sie obudziły. Dobrze nie stawiałem na Magnitke bo miałem taki zamiar.
// No i losy wszystkich spotkań się odwróciły ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jadna glupia kara odwróciła losy meczu w Czelabinsku, szkoda
Ano szkoda. Zakład był do wygrania. Typ na Kazań też był dobry, ale tyle bezsensownych kar... Przyznam, że zdenerwowały mnie ich głupie osłabienia do tego stopnia, że wyłączyłem mecz ????
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ano szkoda. Zakład był do wygrania. Typ na Kazań też był dobry, ale tyle bezsensownych kar... Przyznam, że zdenerwowały mnie ich głupie osłabienia do tego stopnia, że wyłączyłem mecz ????
Wynik zupelnie nie odzwierciedlajacy przebieg gry. Sport tez bywa niesprawiedliwy. Tutaj nic nie ujmujac Torpedo to dla nich gora jeden punkt i nic więcej.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis poki co dwa zespoly ktore sie lepiej prezentowały na tafli przegrały swoje mecze ale taki urok sportu. Ja oglądałem po trochu traktor i wilki. Jak ktos moze skreślić kilka zdan o meczu Avto i Barsow bede wdzięczny. Bo trzech naraz sie nie da oglądać;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trzeciej tercji Avto - Bars nie oglądałem. Co do dwóch pierwszych to Avto wcale nie wyglądało jakby byli w jakims wielkim kryzysie. Makarov wybronił kilka trudnych strzałów, dwa czy trzy razy wygrał sytuację sam na sam z zawodnikiem Kazania. Zdecydowanie ranga spotkania go nie przerosła tak jak myslałem wcześniej. Mieli sporo okazji (w dużej mierze za sprawą Kazania) no i kilka wykorzystali. Kazań starał się kontrolować grę. Bardzo mądrze w obronie, zawodnicy zanjdowali się tam gdzie powinni przy atakach Avto. Jedynie te bezsensowne zagrania które dawały gospodarzom przewagę muszą wyeliminować... Wyróżnił bym zawodników: Zaripov, Azevedo i Podyapolskiego, a u Avto mobilista jak dla mnie najlepszy mecz zagrał Makarov.
// A Ty mark1973 jak możesz - napisz wrażenie z tego co oglądałeś. Przyda się w przyszłym typowaniu ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie mam czasu już pisać dokładnie czemu ale gram delikatnie na Slavie @ 2,60 trochę za wysoki ten kurs jak dla mnie żal nie spróbować
 
M 90

mabre

Użytkownik
Witam serdecznie! Jestem Marcin.
Marc na forum podawał swoje typy (Finlandia, KHL, Szwecja).
Co do dzisiejszych meczy został mi do zamkniecia AKO jeden gol Malmo. Nie zawiedli dziś po raz kolejny Vaxjo i Karpat.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzeciej tercji Avto - Bars nie oglądałem. Co do dwóch pierwszych to Avto wcale nie wyglądało jakby byli w jakims wielkim kryzysie. Makarov wybronił kilka trudnych strzałów, dwa czy trzy razy wygrał sytuację sam na sam z zawodnikiem Kazania. Zdecydowanie ranga spotkania go nie przerosła tak jak myslałem wcześniej. Mieli sporo okazji (w dużej mierze za sprawą Kazania) no i kilka wykorzystali. Kazań starał się kontrolować grę. Bardzo mądrze w obronie, zawodnicy zanjdowali się tam gdzie powinni przy atakach Avto. Jedynie te bezsensowne zagrania które dawały gospodarzom przewagę muszą wyeliminować... Wyróżnił bym zawodników: Zaripov, Azevedo i Podyapolskiego, a u Avto mobilista jak dla mnie najlepszy mecz zagrał Makarov.
// A Ty mark1973 jak możesz - napisz wrażenie z tego co oglądałeś. Przyda się w przyszłym typowaniu ????
Traktora ogladałem od koncówki 1 tercji, sprytnym strzałem popisał sie Bailen i zasłuzenie wygrali ja gospodarze, w drugiej tercji kontrolowany mecz i bramka Stoa, gdy zanosiło sie na trzecią, głupi faul Petrova, i tutaj dramat, ustawiony celownik Holma, I Calofa, gospodarze jakoś nie mogli sobie poradzić z obcokrajowcami , mało agresi było w obronie, zrobiło 2-3 ale traktorzsci nie poddali sie . Trzecia tercja to nawałnica , niestety w polowie tercji urwał sie Calof i sam na sam pokonał sprytnym strzałem Demczenke , pozniej bramka kontktowa, ale nie wykorzystane dwie przewagi, szczeglnie ta na dwie min przed koncem bo mieli przewage 6-4, i tu mogli strzelic a lob na sekunde pred koncem załatwił sprawe.W Torpedzie super zagrał Galimov bo obrona czasem sie gubiła, wyrózniali sie obcokrajowcy, którzy odwalili kawał dobrej roboty , bo byli skuteczni, W traktorze troch zabrakło Thomasa, był aktywny ale nic nie wpadło, strzelcy bramek swoje zrobili, Demczenko tez mógł chyba wiecej zrobić, to tak na chłodno. Bardziej podobaał mi sie Traktor mimo wszystko i ich nasteny mecz moze sie skonczyc wygraną
Pozniej skrobne cos co grały Wilki
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Mi dzisiaj całą sprawę zawaliła Frolunda. Oglądał ktoś z Was ten mecz ? Co by napisać trzy zdania komentarza odnośnie przebiegu.
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Nie oglądałem i nie grałem tego, szkoda bo pewnie fajna kasa uciekła
No, na pewno nastrój byłby lepszy, a tak jedno na czerwono, ale zaraz naciesze oczy meczem Avto. Co prawda oglądanie kiedy zna się wynik, to nie to samo, ale sporo pisaliście/pisałeś o tym meczu i obejrzę z przyjemnością. Jeszce tylko rzut oka na Czeską ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Piękna skuteczność Kunluna - 2 strzały - 2 gole ????
Edit// Jednak to Flashscore płata figle. Statystyki dopiero się zaktualizowały.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
MHL 11:00
Dinamo St.Petersburg-Kunlun 1/+6.5 @1.70 fortuna ⛔ 2-1
Wchodźcie w to, bo nie każdego dnia można wyłapać praktycznie pewny bet po kursie 1.70 ;)
edit. Sorry za typ. Byłem pewny, że te 7 bramek wpadnie na spokojnie. Zobaczymy co pokażą jutro.
 
Do góry Bottom