>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Bundesligi (23.11-25.11.2018)

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Leverkusen-Stuttgart
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.15
Godz: 20:30
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Wreszcie po krótkiej przerwie na reprezentacje wracają europejskie ligi. W pierwszym spotkaniu 12 kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej Bayer Leverkusen na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Stuttgartu. gospodarze , którzy przed rozpoczeciem tego sezonu mieli walczyć o europejskie puchary na razie zajmują dopiero 13 pozycję w ligowej klasyfikacji i bliżej im do spadku z ligi aniżeli do gry w przyszłym sezonie w elicie europejskiej.Bayer zawodzi i to bardzo, w Bundeslidze więcej bramek stracił tylko beniaminek z Dusseldorfu, więc taki wynik mówi sam za siebie. Łatwiejszego rywala mieć nie mogą w przyszłej kolejce ponieważ stuttgart zamyka ligową klasyfikację z dorobkiem zaledwie 8 punktów na swoim koncie z czego 3 dopisał dopiero w poprzedniej kolejce bowiem udało mu się ograć ekipę Norymbergi na wyjeździe . W tym meczu faworytem są gospodarze którzy jak napisałem wcześniej po prostu nie zachwycają swoją grą , liczę tu rownież na sporo bramek ponieważ obie defensywy robią dużo błędów indywidualnych po których tracą bramki. W ekipie gospodarzy nie zobaczymy najprawdopodobniej : Bellarabiego,Kirschbauma oraz Pohjanpalo, natomiast u gości na pewno nie zagrają Badstuber, kliment, Ozcan, Sosa, a nie wiadomo czy zobaczymy takich zawodników jak: Baumgartl, Didavi, Donis, Maffeon, Meyer. Tak więc jakieś starty są w obu ekipach, a mój typ po końcowym gwizdku sedziego to 3:1.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Augsburg - Eintracht
Typ: over 2,5 - 1,69 na Fortunie
Bundesliga w tym sezonie mocno overowa więc trzeba korzystać. Obie drużyny na 11 kolejek 8 razy pokrywały ten overek. Obie mają średnią bramek na mecz powyżej 3 (odpowiednio 3,4 i 3,5). Ostatnie 3 bezpośrednie mecze też były powyżej 2,5 bramek. Poza tym Eintracht ostatnio w takiej formie, że sami mogą to pokryć. Trójkę zapakowali Schalke i Stuttgartowi, wcześniej 7 goli Fortunie. Liczę na grad goli ???? mniej asekuracyjnie - over 3,5 po 2,69.
Pozdro
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
Typ
: x2
Kurs: 2.55 Unibet
Kursy na Stuttgart jak dla mnie przesadzone , po prostu za wysokie. W ostatnim meczu w koncu przelamali passe porazek i pokonali na wyjezdzie Norymberge 2:0.Czyzby to byl przelom ? Molizwe , dlatego pobieram typ na gosci z podporka bo kurs jest naprawde zadowalajacy. Mozna sobie zadac pytanie jak podzialala na nich przerwa reprezentacyjna . Wciaz zajmuja w lidze ostatnie miejsce z 8pkt ale Leverkusen wcale nie jest lepszy bo zajmuje odlegle 13 miejsce z 11pkt. Tak wiec jak widac w dole tabeli jest naprawde ciasno i zdobycie 3pkt przez ktoras z druzyn moze wywrocic tabele . Aptekarze to przeciez zawsze byl solidny zespol na miare minimum TOP 5 . Co sie teraz dzieje kazdy widzi. Maja mocno ofensywe strzelaja sporo goli jednak w defensywie graja naprawde slabo. Wystarzcy spojrzec na strzelone bramki , maja ich az 24 a wiec sa jedna z druzyn w lidze ktora traci najwiecej bramek.
Warto dodac ze w meczach u siebie Bayer zajmuje przedostatnie miejsce , wygrywajac dotad zaledwie 1 mecz !!!!
POLECAM!!!
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dawno nie bylem na forum, dzis wchodze i oczom nie wierze, ze stawiacie na Stuttgart w dzisiejszym meczu. Ja gram Leverkusen czysty win, kurs nie powala, ale raczej jest pewny. Bayer po ostatnich dwoch sromotnych porazkach musi wygrac. Wiem, ze Stuttgart tez musi ale sklad Leverkusen ma lepszy i dzis w pelnym skladzie, a w Stuttgarcie jest troche nie obecnych. Reasumujac moim zdaniem Bayer bierze to dzis na spokojnie, na jednym kuponie mam win a na drugim Bayer -1,5. W Lidze Europy juz awansowali z grupy, wiec spokojnie moga sie skupic na lidze i odrabiac punkty do czolowki, bo sporo straty jest. Powodzenia.
Bayer 1.52
Bayer -1,5 2.25
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Dawno nie bylem na forum, dzis wchodze i oczom nie wierze, ze stawiacie na Stuttgart w dzisiejszym meczu. Ja gram Leverkusen czysty win, kurs nie powala, ale raczej jest pewny. Bayer po ostatnich dwoch sromotnych porazkach musi wygrac. Wiem, ze Stuttgart tez musi ale sklad Leverkusen ma lepszy i dzis w pelnym skladzie, a w Stuttgarcie jest troche nie obecnych. Reasumujac moim zdaniem Bayer bierze to dzis na spokojnie, na jednym kuponie mam win a na drugim Bayer -1,5. W Lidze Europy juz awansowali z grupy, wiec spokojnie moga sie skupic na lidze i odrabiac punkty do czolowki, bo sporo straty jest. Powodzenia.
Bayer 1.52
Bayer -1,5 2.25
Sytuacja jest taka, że obie muszą. Ale -tak jak napisałeś -Leverkusen ma po prostu dużo lepszy skład i potencjał. Gdyby nie to, że mieli fatalny początek sezonu to kurs na nich byłby pewnie na poziomie max 1.3. Moim zdaniem każdy inny wynik niż czysty win Bayeru to będzie sensacja.
Osobiście gram to w dublu z wygraną FC Brugge dzisiaj -co daje łączne ako nieco ponad @2
Powodzenia!
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Też mi się wydaje że dobrze grające Leverkusen przerwie dzisiaj serię bez wygranej i zgarnie 3 pkt. Stuttgart na wyjazdach zaledwie 4punkty zdobyte , Leverkusen u siebie nie zachwyca ale z kim zdobywac punkty jak nie z takimi drużynami. Stawiam na wygraną gospodarzy bo to zespól lepszy kadrowo i z większym potencjałem niż goście. Co najmniej dwu bramkowa wygrana gospodarzy nie powinna być problemem.
Leverkusen wygra 1,50
 
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
24.11.2018 g. 15.30 Bayern Monachium- Fortuna Dusseldorf
Typ: Bayern over 7,5 RR✅✅✅
Kurs: 1,74
Fortuna
Stawka 8/10

Bayern bez wygranego spotkania w lidze na Alianz Arena od 15 września, czyli grubo ponad 2 miesiące, podejmuje słabego beniaminka z Dusseldorfu. Uważam że Bawarczycy siądą na gościach jak na młodej kobyle, będą siedzieli w polu karnym rywala, nabijając przy tym sporo rożnych. Uważam że Bayern wygra to spotkanie, pytanie tylko w jakim rozmiarze. Biorąc pod uwagę formę i potencjał beniaminka uważam że możemy liczyć na jakieś 5-0. Do składu wraca Robben i Lewangoolski, także o bramki gospodarzy jestem spokojny.
Alternatywne typy:
Lewy dwa gole lub więcej @ 2,00 Fortuna 5/10⛔
Bayern (-3,5) @ 2,44 Fortuna 5/10⛔
Bayern (-4,5) @ 4,10 Fortuna 2/10⛔
Bayern wygra i do przerwy poniżej 1,5 gola @ 2,46 Fortuna 3/10⛔
 
B 0

bielik1

Użytkownik
Hertha- Hoffenheim
Hoffenheim pow 1,5 gola @1,70 fortuna
Over 2,5 @1,53 fortuna
Over 3,5 @2,28 fortuna
Hoffenheim win @2,14 fortuna
Krótko i na temat.
Herthy obrona w tym spotkaniu totalnie dziurawa, nie zagra 3 podstawowych obrońców: Stark i Rekik kontuzje oraz pauzujący za kartki Mittelstandt.
Wszyscy wiemy jaką siłę ofensywną mają Wieśniacy, gotowe do gry trio - Kramaric, Joelinton i Szalai, co jest gwarancją bramek w tym spotkaniu. Hoffenheim co prawda ma mecz w LM w tygodniu, ale to nie jest 3 liga, żeby piłkarze nie byli przygotowaniu na 2 mecze w przeciągu 5 dni. Dziurawa obrona + jedna z lepszych maszynek do goli w Bundeslidze, wnioski same przychodzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom