>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

UFC Fight Night 141: Blaydes vs. Ngannou 2

Status
Zamknięty.
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
UFC Fight Night 141: Blaydes vs. Ngannou 2

Data: 24 listopada 2018 (sobota)
Lokalizacja: Cadillac Arena (poj. 19 tys.) - Pekin, Chiny
Transmisja: Polsat Sport (karta główna) UFC Fight Pass (cała gala)
Walka wieczoru
265 lbs: Curtis Blaydes (10-1) vs. Francis Ngannou (11-3)
Co-main event
265 lbs: Alistair Overeem (43-17) vs. Sergey Pavlovich (12-0)
Karta główna (12:30 polskiego czasu)
135 lbs: Yadong Song (13-4) vs. Vince Morales (8-2)
170 lbs: Jingliang Li (15-5) vs. David Zawada (16-4)
Karta wstępna (9:00 polskiego czasu)
170 lbs: Kenan Song (14-4) vs. Alex Morono (14-5)
125 lbs: Yanan Wu (8-2) vs. Lauren Mueller (5-0)
265 lbs: Rashad Coulter (8-4) vs. Yaozong Hu (3-1)
115 lbs: Jessica Aguilar (20-6) vs. Weili Zhang (17-1)
115 lbs: Xiaonan Yan (9-1) vs. Syuri Kondo (6-1)
185 lbs: John Phillips (21-7) vs. Kevin Holland (13-4)
135 lbs: Louis Smolka (14-5) vs. Su Mudaerji (10-2)
źródło: ufc.com, lowking.pl
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Yadong Song wygra @ 1.25 fortuna✅
Kurs niewielki, lecz to najprawdopodobniej najbardziej efektowny fighter na tej gali. Póki co można jeszcze skorzystać, bo przypuszczam że jeszcze spadnie. Mam jeszcze w głowie jeden typ na ten pojedynek i oprócz tego jeden albo dwa na reszte spotkań. Na razie nie ma jeszcze całej oferty, wiec czekam.
Chińczyk rozpoczął swoją karierę w UFC z mocnym przytupem, wygrywając dwa starcia przed czasem. Walczy bardzo efektownie, szeroki zakres umiejętności - od stójki, po parter i przy okazji dodaje do wszystkiego dynamikę. Bardzo zwrotny, cardio na dobrym poziomie. Zaczął walczyć zawodowo bodajże jako 16 latek, może nawet wcześniej i od tamtego czasu bardzo się rozwinął jako zawodnik. Morales jest bardziej ograniczonym zawodnikiem, bazuje przede wszystkim na stójce. Z przeszłością w Bellatorze, turniejach Dany White, jednak nie walczył w UFC jeszcze ani razu. Jestem pewien, że czeka go wyjątkowo cieżki bój, a w dodatku gala jest w Chinach. Chińscy zawodnicy sztuk walki niezwykle poważnie traktują przedsięwzięcia organizowane przez UFC w ich kraju, dlatego powinniśmy być świadkami ogromnego zaangażowania po stronie Songa. Yadong zyskał wiele po tych dwóch wygranych z rzędu, a jeśli zaprezentuje się w sobotę na tyle dobrze jak ostatnio, to przypuszczam że obowiązkowo powinien pojawić się następnej gali w USA.
Curtis Blaydes - Francis Ngannou
Ngannou wygra @ 2.85 totalbet✅
Ngannou został szczególnie na cenzurowanym zawodnikiem z uwagi na jego występy przeciwko Miociciowi oraz Lewisowi. Od bohatera do zera. Kiedyś był postrzegany jako jeden główny kandydat do TSa, teraz część osób chce go zwolnić z UFC, co jest absurdem w czystej postaci. Kameruńczyk trochę się zagubił, może sodówka za bardzo uderzyła do głowy, ale to wciąż wartościowy zawodnik. Kozackie uderzenie, szybkie haki, solidna praca nóg - czyli mamy do czynienia z typowym bokserem z nokautującym ciosem. Blaydes jest zupełnym przeciwieństwem, bo skupia się najpierw na zapasach, a dopiero potem na stójce. Mówi się, że Amerykanin jest przekrojowo lepszym zawodnikiem, jednak czy stylistycznie to faktycznie łatwy dla niego przeciwnik? Pierwszy ich pojedynek pokazał, że Blaydes nie wyrządził żadnej poważnej krzywdy Ngannou. Co więcej, defensywa Kameruńczyka przed obaleniami była naprawdę przyzwoita jak na boksera. Ngannou potrafi znokautować każdego. Najważniejsze, żeby wystarczyło mu paliwa na co najmniej trzy rundy. Kondycja to podstawa przeciwko Blaydesowi, który zrobi wszystko, żeby obalić rywala i osłabić go z sił. Tym dłużej, tym gorzej dla Ngannou. No chyba, że motorycznie jest gotowy na pięć rund, to wtedy sytuacja będzie zupełnie inna. Co więcej, Ngannou ma wiele do udowodnienia. Przede wszystkim musi udowodnić wszystkim, że pomimo dwóch porażek z rzędu, wciąż jest klasowym zawodnikiem. Blaydes mnie osobiście nie przekonuje na tyle, żeby stawiać go na równi z Cormierem czy Miociciem. Tak naprawdę jego poprzedni rywale nie mieli takiej pary w rękach jak Ngannou. Jutro nadejdzie weryfikacja i mam nadzieję, że zobaczymy takiego Ngannou, na jakiego wielu kibiców czeka od jakiegoś czasu.
Weili Zhang - Jessica Aguilar
Jessica Aguilar wygra @ 4.4 lvbet⛔
Długo zastanawiałem się nad typem, czy warto za mniejszą stawkę, bo kurs naprawdę powala na kolana. Trochę lekceważy się Aguilar. Ja rozumiem, że Weili Zhang ma 17 czy 18 serie zwycięstw z rzędu, ale ona dopiero stoczy drugą walke w UFC. A w pierwszej walczyła z Taylor i nie potrafiła jej wykończyć. W parterze zdarzało się jej popełniać błędy i przy dużo lepszym grapplerze spotkanie mogłoby się skończyć bardzo źle dla Chinki. Aguilar charakteryzuje dobra walka na ziemi, lubi toczyć pojedynki w parterze. I tutaj licze, że Zhang zostanie pierwszy raz poważnie zweryfikowana. Purpurowy pas bjj zobaczymy na ile jej pomoże. W stójce zapewne Chinka będzie miała przewaga, ale dużo zależy jak szybko walka zostanie przeniesiona w parter. Aguilar kondycyjnie wytrzyma trzy rundy bez problemu i myślę, że nie ma co tutaj jednoznacznie stawiać Zhang w roli faworytki. Aguilar oczywiście może przegrać, jednak liczę że jej doświadczenie pozwoli na sprawienie niespodzianki biorąc pod uwagę kursy, które zostały wystawione przed pojedynkiem.
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Ja będę atakował Alistera i Ngannou. Obaj są po dwóch porażkach i obaj mają coś do udowodnienia sobie. Pierwszemu nie przystoi kolejna porażka na dodatek z debiutantem który jest strasznym „bolkiem”. Oglądałem jego skróty walk to jest strasznym uderzaczem który potrzebuje milion ciosów żeby ibic grubasa ktory wyglada jakby był zabrany godzine wczesniej spod sklepu.... Drugi natomiast jesli chce jeszcze zaistniec w ciężkiej wadze musi rewanż wygrać. Oglądałem pierwsza walkę która była wyrównana ale strasznie rozbite oko Bleydsa nie wzięło się od ugryzienia osy...sędzia trochę dał ciała orzerywając pojedynek ale myślę że nawet jakby nie przegrał to Ngannou by go w tej trzeciej rundzie ubił.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zgodze sie co do Alistera. Rusek jest jednowymiarowy. Jego walki Wygladaja typowo boksersko. Szczelna Garda i ciosy od czasu do czasu, do tego bardzo slabi rywale poki co.
Natomiast uwazam ze Blaydes tym razem zgarnia cala pule i bedzie sprowadzal rywala do parteru i tam bedzie staral sie go zameczyc. Ngannou z Lewisem wygladal tragicznie Dal sie obijac a sam zadawal malo ciosow. Jesli Lewis dal rade to nie obawiam sie postawic na Curtisa
Blaydes 1.45 1xbet
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
O której godzinie tak mniej więcej Blaydes z Ngannou wyjdą do ringu? Gala jest w Chinach i jak patrzę na godziny podane przez bukmacherów, to rozbieżność jest ogromna...
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
O której godzinie tak mniej więcej Blaydes z Ngannou wyjdą do ringu? Gala jest w Chinach i jak patrzę na godziny podane przez bukmacherów, to rozbieżność jest ogromna...
Karta główna rozpoczyna się chyba o 12:30, więc powinni wyjść około 14, może 14:30.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Pavlovich @1.75⛔
Pavlovich przed czasem @2.00⛔

Ciężko powiedzieć ile została Reema, który jeszcze niedawno bardzo dobrze sobie radził w oktagonie. Wraca po dwóch porażkach. Po ciężkim nokaucie z rąk Ngannou oraz został brutalnie porozbijamy przez Blaydesa. Reem nie posiada kowadła w łapie, ani nie ma tytanowej szczęki. Na przeciwko Reema stanie debiutujący w UFC Rosjanin, który na 12 walk 9 wygrał przed czasem. Pavloviich wygląda solidnie, na pewno lepiej niż Reem, i jeśli nie zje go presja, to powinien odnieść zwycięstwo, nawet przez T(KO), bo uderzyć ma czym, a to powinno wystarczyć na Reema.
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Naprawdę myślisz że Ruski to wygra ? Przecież to taki Pudzianowski z pierwszych jego walk jest...
Jakoś mi nijak to nie pasuje żeby Reem to przegrał. Wydaje mi się że walka szybciutko znajdzie się w parterze.
 
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Li Jingliang - David Zawada walka potrwa cały dystans? Nie @ 2.17 lvbet✅
Spodziewam się zaciętego spotkania i wymieniających sie ciosami Li Jinglianga i Davida Zawady. Chińczyk zadaje mocne uderzenia, szybki i może sprawić spore problemy Davidowi. Natomiast Zawada wykazał się ogromnym zaangażowaniem w ostatnim pojedynku i tego samego spodziewam się w sobotę. Dla niego to druga walka w UFC i w przypadku przegranej może pożegnać się z dalszymi występami w tej organizacji. Nie martwię się o jego umiejętności stójkowe, ponieważ Li nie jest wybitnym defensorem i często zdarza mu się dostawać potężne sierpy. Z drugiej strony Jingliang ma tendencję do nokautowania rywali, a że walka może przejść do parteru z uwagi na umiejętności Chińczyka, to sprawa wyniku jest trudna do przewidzenia. Czasami także dochodzi do różnych nieprzyjemnych sytuacji jak chociażby kontuzje w tego typu stylistycznych walkach, więc należy przewidzieć wszystkie scenariusze.
Rashad Coulter - Yaozung Hu walka potrwa caly dystans? Nie @ 1.25 lvbet⛔
Nie ma co się rozpisywać, widzę tutaj tylko i wyłącznie ostro bitkę. Coulter nie zrobił wagi, przewaga masy na pewno zrobi swoje i trudniej go będzie obalić. W tym pojedynku zobaczymy wszystko - od ogłuszaczy po silne sierpowe
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Tak jak myślałem i pisałem easy win Reema. Rosjanin to nie jest liga KSW nawet a co dopiero mówić o UFC. To taki Pudzianowski z pierwszych walk. Nikt nic o nim nie wie a na dowód niech świadczy to że komentatorzy Polsatu mówili że mieli problem żeby znaleźć informacje na temat tego ile on ma lat....
EDIT : Predator też planowo aczkolwiek szczęśliwie bo sędzia chyba zbyt wcześnie przerwał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom