>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W tym temacie możecie do woli komentować spotkania podczas ich trwania, pisać swoje spostrzeżenia i dawać upust emocjom (oczywiście zgodnie z regulaminem)
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No Dynamo dało dupy po całości. Za to Jokerit wsiadł w rolbę i rozjechał rywali.
Lekki minus dziś u mnie, trzeba pomyśleć nad jutrzejszymi dobrymi typami.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Chłopaki, jak ktoś oglądał Ryge , napiszcie parę słów komentarza, bo niestety nie dane mi było dzis nic obejrzeć a same skróty i suche staty sami wiecie ze czasem niewiele mówią. Myslałem ze miedzy słupkami Rygi stanie Gudlewskis ale było inaczej, co tam atak Dynamo porabiał? bo jak jedyną bramke zdobywa obrońca( fakt ze nie byle jaki bo chyba drugi najlepiej punktujacy defensor KHL), to, to niezbyt dobrze świadczy o napadzie. Ortio chyba tez swoje zrobił i wyszedł klops.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja nie mogę nic obejrzeć, ale jestem ciekawy co tam się dzieje. Wilki ostatnio mecz życia a dzisiaj 1-3 z Traktorem?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Coś tam grają bo strzałów mają prawie dwa razy tyle niż Traktor. Kary dwa razy 2+10 dla gości? To musi być dziwny mecz.
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Jak rozliczany jest zakład w forbecie na ilość goli w hokeju? Liczą się również karne i dogrywka czy tylko regulaminowy czas?
Dobra nie było tematu. Kazan pozbawił mnie złudzeń.
 
Do góry Bottom