>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Agnieszka Radwańska kończy karierę!

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Stało się to, co nawet na forum przewidywaliśmy. Nie najlepsze wyniki myślę, że jeszcze przyspieszyły zakończenie 13 letniej kariery zawodowej Agnieszki Radwańskiej. Dzisiaj powiadomiła o zakończeniu w wieku 29 lat swojej kariery sportowej. Czy to dobra decyzja? Jak sądzicie, ile lat przyjdzie nam czekać na kolejną tak dobrą tenisistkę reprezentującą Polskę?
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
W świetle jej problemów zdrowotnych wydaje się że to była najlepsza decyzja. Jak to śpiewał Perfect &quot; trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść .... &quot;. Co mogła to zrobiła i napewno trzeba jej za to podziękować. Co do nastepczyn to młode sa Świątek, Chwalinska trzeba tylko dobrze poprowadzić te kariery i napewno.będziemy mieli wiele radości z ich strony tak jak to czyniła Aga przez te 13 ostatnichyba lat
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja jestem bardzo zaskoczony tą decyzją. Myślę, że bardziej chodzi o kwestie zdrowie/ciąża niż samo zdrowie. Podobnie jak Ivanovic. Aga mogła jeszcze parę lat pograć, ale na szlema i tak szanse nikłe. Za dużo fizolek w tourze ????
 
zzbyszek 970

zzbyszek

Użytkownik
Podziękowanie za to co zrobiła. Długo będziemy czekali aż któraś nasza tenisistka będzie #2 na świecie. Jak dla mnie jest OK. Powodzenia dla Agnieszki.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Zaraz zacznie się spina, ale wyjebka na tą całą Radwańską. Dla mnie ten tenis to jedno wielkie korupcyjne gówno, tam nie ma dnia żeby ktoś nie odjebał numeru i taka prawda. Dochodzi Jej podejście do występu na IO, gdzie przegrywa z nonamem a tydzień później zjada Kvitovą 6 1 6 1 i wygrywa w New Heaven. Takie bajki o braku formy to mogą pelikany łapać. Zresztą po wielu wpisach na forach można zauważyć podejście ludzi do Radwańskiej.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
No jezeli Agnieszka 5 czy 6 sezonów z rzedu wygrywała głosowanie na oficjalnej miedzynarodowej stronie WTA Tour nagrode &quot; Fan Favourite Player&quot; na najsympatyczniejsza zawodniczke , to rzeczywiscie ciezko nie zauwazyc pozytywnego nastawienia do Agnieszki, takze masz racje :sarcastic:
Ciekawe skad sie biora tacy ludzie, ktrozy nie potrafia docenic wybitnej kariery polskiego zaowdnika lub zawodniczki za caloksztalt swojej kariery.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
No jezeli Agnieszka 5 czy 6 sezonów z rzedu wygrywała głosowanie na oficjalnej miedzynarodowej stronie WTA Tour &quot; Fan Favourite Player&quot; na Najsympatyczniejsza Zawodniczke , to rzeczywiscie ciezko nie zauwazyc pozytywnego nastawienia do Agnieszki, takze masz racje :sarcastic:
Ciekawe skad sie biora tacy ludzie, ktrozy nie potrafia docenic wybitnej kariery polskiego zaowdnika lub zawodniczki za caloksztalt swojej kariery.
A Ty gwiazdo działu tenisa grająca kursy po 1.25 potrafisz zrozumieć, że inni potrafią i mogą mieć własne zdanie ? Tutaj nie chodzi o to kto ma racje, dorośnij kolego. Tutaj chodzi o opinie osób na Jej temat, którą każdy sobie wyrobił sam.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Sam napisał o &quot;wielu wpisach&quot; ... po czym zarzucil argument o swoim wlasnym zdaniu :dntlck: Po prostu genialne.
Oczywiscie...masz racje. To ja oddałem te wszystkie głosy miedzynarodowe i wspolnie z 38 mln Polakow przez kolejne 6 lat sie zmawialismy. To z pewnoscia spisek.
 
D 706

don1

Użytkownik
Myślę, że jeszcze zatęsknimy za Agnieszką. Długo będziemy musieli czekać na taką zawodniczkę, która tak długo gościła w TOP10. Szkoda, że szlema nie udało się wygrać. Ale myślę, że już by nie dała rady. Jej styl niestety nie pozwalał na granie po 30 z sukcesami. Mi osobiście będzie jej brakować w tourze. Teraz brakuje takich zawodniczek. Wszystkie tylko biją na oślep. Agnieszka dziękujemy!
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Ja jednak mam inne zdanie i moim zdaniem długo nie będziemy musieli czekać. Oczywiście chodzi o Igę Świątek, ofensywna zawodniczka, świetny forhend, na pewno zdecydowanie bardziej siłowy tenis od Agnieszki a teraz nastają takie czasy, że siła ma ogromną rolę i jest jeszcze dzieckiem można powiedzieć. Moim zdaniem, spokojnie za 3/4 lata topka. Jeśli głowa będzie na karku a nie w galerii to będzie dobrze.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
No i skończyło się ``tata powiedział dziś przegraj mecz``,Aga potrafiła podłozyć spotkanie jak kurs na przeciwniczkę był ok 4 ako, Oj było kilka w roku takich śmierdzących przegranych.Tata wyniki dla znajomych ustawił nie raz :dntlck:
Zaraz zacznie się spina, ale wyjebka na tą całą Radwańską. Dla mnie ten tenis to jedno wielkie korupcyjne gówno, tam nie ma dnia żeby ktoś nie odjebał numeru i taka prawda. Dochodzi Jej podejście do występu na IO, gdzie przegrywa z nonamem a tydzień później zjada Kvitovą 6 1 6 1 i wygrywa w New Heaven. Takie bajki o braku formy to mogą pelikany łapać. Zresztą po wielu wpisach na forach można zauważyć podejście ludzi do Radwańskiej.
Popieram korupcja kanty widać było w jej karierze ,Tata kazał Agusia przegrywała taka prawda szwindel jak skqqrw...
 
Do góry Bottom