>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Szwajcaria - Belgia
Typ: Belgia powyzej 1.5 kartki
Kurs: 1.70 Unibet
Mecz za nieco ponad godzinke tak wiec na szybko cos ode mnie. A zatem proponuje zagrac na kartki dla Belgow po fajnym kursie. W pierwszym spotkaniu miedzy tymi druzynami gra byla czysta i nie zobaczylismy zadnej kartki i to Belgia zgarnela 3pkt wygrywajac 2:1. Goscie sa liderami grupy z kompletem punktow jednak Szwajcaria ma jeszcze szanse na pierwsze miejsce i zeby tego dokonac musza dzis wyjsc zmotywowani i zagrac odwaznie na Belgow. Sledzilem mecz Belgii z przed paru dni z Islandia i ten wynik 2:0 osiagneli malym nakladem sil. Dzis przed nimi Helweci a wiec rywal z wyzszej polki. Ponownie zagraja bez Lukaku a to spore oslabienie.
Zmotywowani Szwajcarzy z szansa na pierwsze miejsce i fajny otwarty mecz. Tak to widze a typuje te minimum dwie kartki Belgow (w meczu z Islandia pokryli ta linie).
POLECAM!!!
⛔ niestety, bardzo ciekawy mecz, Belgia świetnie zaczęła a jak skończyła wiemy hehe
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szwajcaria - Belgia
Typ: Belgia powyzej 1.5 kartki
Kurs: 1.70 Unibet
Mecz za nieco ponad godzinke tak wiec na szybko cos ode mnie. A zatem proponuje zagrac na kartki dla Belgow po fajnym kursie. W pierwszym spotkaniu miedzy tymi druzynami gra byla czysta i nie zobaczylismy zadnej kartki i to Belgia zgarnela 3pkt wygrywajac 2:1. Goscie sa liderami grupy z kompletem punktow jednak Szwajcaria ma jeszcze szanse na pierwsze miejsce i zeby tego dokonac musza dzis wyjsc zmotywowani i zagrac odwaznie na Belgow. Sledzilem mecz Belgii z przed paru dni z Islandia i ten wynik 2:0 osiagneli malym nakladem sil. Dzis przed nimi Helweci a wiec rywal z wyzszej polki. Ponownie zagraja bez Lukaku a to spore oslabienie.
Zmotywowani Szwajcarzy z szansa na pierwsze miejsce i fajny otwarty mecz. Tak to widze a typuje te minimum dwie kartki Belgow (w meczu z Islandia pokryli ta linie).
POLECAM!!!
Ja z kolei polecam over 1.5 kartki Szwajcarow. To oni moim zdaniem moga szybciej te dwie kartki ustrzelic bo to oni musza wygrac ten mecz. Ostro pograc tez potrafia co widac po meczach z Islandia gdzie otrzymywali w pierwszym meczu 3 a w drugim meczu 2 kartki. Daniele Orsato to dobry sedzia pod wzgledem kartek. Kurs 1.67 w Betsafe pobieram ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Ja z kolei polecam over 1.5 kartki Szwajcarow. To oni moim zdaniem moga szybciej te dwie kartki ustrzelic bo to oni musza wygrac ten mecz. Ostro pograc tez potrafia co widac po meczach z Islandia gdzie otrzymywali w pierwszym meczu 3 a w drugim meczu 2 kartki. Daniele Orsato to dobry sedzia pod wzgledem kartek. Kurs 1.67 w Betsafe pobieram.
racja ze teoretycznie to Szwajcarzy powinni latwiej te 2 kartki zdobyc , jednak bralem to pod uwage i patrzylem na kursy, w Unibet na ich kartki byl jak dla mnie za niski dlatego wole zagrac na Belgow po lepszym kursie . Jesli Szawajcaria bedzie przycisnie to Belgia bedzie musiala te ataki przerywac co w konsekwencji moze przynosic kartki. Pozdrawiam ????
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dzisiejszy mecz Niemcy - Holandia ważny dla nas ze względu na możliwość zakończenia rywalizacji Ligi Narodów dywizji A w pierwszej 10 turnieju co daje awans do 1 koszyka w eliminacjach EURO 2020.
By tak się stało, jutro musimy wygrać z Portugalią (będziemy mieli wtedy 4 pkt i wyprzedzimy Chorwatów), bądź wyprzedzić Niemców, a do tego może starczyć nawet nieznaczna porażka (zależnie od dzisiejszego wyniku).
Oczywiście nawet jeśli awansowalibyśmy do koszyka 1 to i tak istnieje możliwość wylosowania z 2 koszyka Chorwatów/Niemców, ale zawsze jest to mniejsze prawdopodobieństwo rywalizacji z topowym zespołem.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: 2
Kurs: 3,6
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Strasznie dziwią mnie kursy na mecz Niemców z Holendrami. O gospodarzach chyba śmiało można już mówić, że mają kryzys, bo po kompromitacji na Mistrzostwach Świata dochodzą fatalne występy w Lidze Narodów. Za to Holandia najgorsze ma już chyba za sobą i bardzo pozytywnie zaskoczyła swoimi ostatnimi występami. Wygrana da przyjezdnym pierwsze miejsce w grupie i awans do Final Four Ligi Narodów, a wygranie grupy z Mistrzami Świata na pewno zrobi wrażenie. Takiego pozytywnego zastrzyku potrzebuje holenderski futbol po paru gorszych latach. Moim zdaniem kursy są mocno przesadzone, bo choćby kwestia motywacji w tym meczu odegra duża rolę. Niemcy grają tylko i aż o honor, oczywiście nie odpuszczą, ale bardzo zmotywowani Holendrzy śa w stanie wygrać.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Niemcy - Holandia
Typ: Holandia over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.80 ⛔
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Kluczowy mecz dla Holandii oraz mecz o honor i pietruszke dla Niemcow. Do awansu z grupy gosciom wystarczy remis ale mecz wyjazdowy plus podrazniona duma naszych sasiadow sprawia, ze o ten 1 pkt bedzie na pewno bardzo trudno. Niemcy graja juz troche lepiej w porownaniu do tego co ogladalismy podczas mundialu ale za kazdym razem dzieje sie cos co trudno wytlumaczyc i co w konsekwencji prowadzi do braku zwyciestw w kluczowych meczach. W koncu ta maszyna ktora sie zaciela musi zaskoczyc i mozliwe, ze stanie sie to dzisiaj. Typuje minimum dwie zolte kartki dla gosci z uwagi na range spotkania. Jak do tej pory Holendrzy grali dosyc czysto ale dzisiaj mysle, ze jest to ten dzien gdzie trzeba bedzie ratowac sie faulami a idealnym scenariuszem byloby wyjscie na prowadzenie gospodarzy. Sedzia meczu bedzie Pan Ovidiu Hategan ze srednia 5.12 zoltka na mecz. Ten Pan sedziowal ostatnio mecze w LM Barcy z Interem oraz Juve z Manu i dobrze tam kartkowal tak jak trzeba. Mam nadzieje, ze taka fuszerka jaka byla wczoraj podczas meczu Anglia vs Chorwacja nie zostanie powtorzona jesli chodzi o rozdawanie kartek. Dwie kartki to zaden wyczyn wiec to gram.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LN
Spotkanie: Niemcy-Holandia
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.15
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dziś według mnie najciekawiej zapowiada się rywalizacja ekipy Niemiec z reprezentacją Holandii. Ekipa gospodarzy w 3 spotkaniach zdołała ugrać zaledwie 1 oczko, co jest wynikiem niezwykle słabym jak na wielokrotnych mistrzów świata . Widać gołym okiem że drużynie naszych zachodnich sąsiadów nie idzie już od kilku dobrych miesięcy tak jakby sobie tego życzyli, na mistrzostwach zanotowali taki start że chyba nikt się takiego obrotu sprawy nie spodziewał. Holandia natomiast na tych mistrzostwach nawet nie zagrała, jest to więc spotkanie drużyn które mają coś do udowodnienia i jestem pewien że nikt tutaj nogi odstawiał nie będzie. Ogólnie mecze tych obu ekip często kończyły się podziałami punktów tu moim faworytem jest ekipa Niemiec, która w tej lidze narodów nie wygrała ani jednego spotkania.i moim zdaniem tu będzie chciała zawalczyć chociaż o to jedno zwycięstwo w grupie. Goście natomiast minimum jednego gola zdobyć powinnni dlatego tez stawiam na sporą ilośc bramek. nie ma tutaj czego bronić po prostu trzeba grać do przodu i zapewnić ludziom widowisko. Stawiam na wynik 3:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LN
Spotkanie: Portugalia-Polska
Typ: x
Kurs: 3.85
Godz: 20:45
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W dniu jutrzejszym nasza reprezentacja pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Portugalii. Ekipa gospodarzy jest stawiana w roli zdecydowanego faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym ostatnim spotkaniu w lidze narodów , ale Polacy pomimo ostatniej pozycji i wielu niepowodzeń w poprzednich spotkaniach mają o co grać w tym spotkaniu. Gdy wygramy będziemy losowani z pierwszego koszyka co jest istotne przed następnym wielkim turniejem. Polacy nie zagrają w najlepszym zestawieniu bowiem polecieli na to spotkanie między innymi bez Jędrzejczyka oraz Lewandowskiego , Polacy nie wygrali od 5 spotkań , notując przy tym 3 porażki z rzedu. Ich gra fragmentami nie wyglądała źle i myślę że tylko to daje mi szanse na powodzenie tego typu. Gospodarze wystąpią bez Mari Rui, Bernardo Silvy oraz Rubena Nevesa,. U nas na pewno będzie brakowało Roberta , który potrafi się zastawić , dłużej przytrzymać piłke i samemu pociągnac akcję do przodu. W ataku na pewno jakieś sytuację sobie stworzymy, jednak bardziej martwi mnie defensywa, która potrafi robić niewyobrażalne błędy. Jak zagrają na swoim najwyższym poziomie mogą tutaj nawet wygrać, jednak mój typ to podział punktów.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Liczę, że jutro piłkarze przejrzą na oczy i zagrają największe gówno w tym roku, tylko po to aby zwiększyć szansę na zwolnienie parodysty Brzęczka. Szansa jest duża, bo brak Lewego, daleki wyjazd, kiepska forma. Ciekawe jak podejdą do tego meczu Portugalczycy, mogą wystawić rezerwy i mieć wyrąbane. Liczę jednak, że różnica form obu drużyn zrobi swoje.
Portugalia @ 1.66 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
V 21

valixen

Użytkownik
Chciałbym poruszyć temat dzisiejszego meczu POR-POL, wg bukmacherów to gospodarze są zdecydowanym faworytem, trudno się z tym nie zgodzić ale jest jedno ale...(właśnie co to za ale?). Jak patrzyłem na różne fora albo na strefę typera na fortunie to 99% stawia na mistrzów Europy...nie uważacie może, że zrobiła się masówka?
Polacy niby słabo grają itp itd ale dla Portugalii ten mecz jest o nic, a dla nas jednak jest o koszyk w losowaniu więc chyba jednak będzie większa motywacja, czyż nie? Buki bardzo dużo zarobią jak wejdzie dziś 02, a nie wykluczam tego ponieważ wczoraj Dania również grała u siebie i nie musiała wygrać ???? no i był remisik.
Dziś może być tak samo dlatego polecam granie \/
Polska DNB @ 3.90 iforBET ZWROT
albo wersje bezpieczniejszą
Polska 02 @ 2.31 eFortuna +++++

WYNIK: 1:1
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Liczę, że jutro piłkarze przejrzą na oczy i zagrają największe gówno w tym roku, tylko po to aby zwiększyć szansę na zwolnienie parodysty Brzęczka. Szansa jest duża, bo brak Lewego, daleki wyjazd, kiepska forma. Ciekawe jak podejdą do tego meczu Portugalczycy, mogą wystawić rezerwy i mieć wyrąbane. Liczę jednak, że różnica form obu drużyn zrobi swoje.
Portugalia @ 1.66 fortuna
Grasz, albo przynajmniej &quot;polecasz&quot; realne 1,46 kurs jakby Portugalia grała z jakimś rumunem z Litwy w dodatku mając wątpliwości jakie mają nastawienie, pozdro. Chyba że stosujesz jakąś dietę fit dla portfela to spoko
Portugalię można było chwycić po 2,00 w takiej fortunie zaraz po meczu z Włochami chociażby. Teraz te 2,00 jak ktoś ma też jakieś zajebiste nie jest, mając w perspektywie pewne już pierwsze miejsce Portugalii w tabeli. Granie po aktualnych kursach gospodarzy to jest chyba dla jakiś nałogowców bądź frustratów, bo logiki w tym za grosz nie ma.
Valju można szukać w bramkach bądź nawet w bts&#39;ie. Wydaje mi się, że over w okolicach powyżej 2,00 jest w porządku zważając jaki mamy syf w defensywie i bierność w środku pola. W Portugalii na pewno zabraknie Nevesa i Ruiego za kartki. Nawet jakby mieli wystawić rezerwowych czyli takiego Guedesa, Bruno Fernadesa, Jao Mario itp. to jest to większy ogień od takiej ofensywy Czechów z ostatniego sparingu.
Oby 2-1 dla Polski tak aby pogrążyć janów grających takie ochłapy na Portugalię pewną już pierwszego miejsca, a poważnie niech idzie w każdą stronę.
over 2,5 @2,00 ⛔ i uj over&lt;bts ale jany i tak uwalone niżej
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Teraz to jest kompletny brak value na Portugalię, szczególnie, że remis daje nam utrzymanie pierwszego koszyka na losowanie. Nasi się zamurują i 0-0 może się skończyc. Portugalia też nie ma o co tu grać.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Nasi się zamurują i 0-0 może się skończyc. Portugalia też nie ma o co tu grać.
Przypomina się słynny niski pressing z końcówki meczu z Japonią. Oby ten mecz aż tak źle nie wyglądał.
Tak jak wspominałem w innym temacie, to spotkanie to pod względem typerskim totalna loteria. Jak już ktoś chce wydać pieniądze na loterię, to może faktycznie lepiej szukać wyższych kursów jak Polska, czy Polska z dnb (około 3.7) niż grać niski kurs na Portugalię. Ponadto nasi w każdym meczu za ery Brzęczka tracą gole. Czy dziś nagle grając kolejny raz innymi piłkarzami w obronie możemy zagrać na 0 z tyłu? Ponadto mimo wszystko siła ofensywna Portugalii jest wyższa niż Czech.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom