>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga A 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lista powołanych piłkarzy na mecz z Czechami i Portugalią:
Bramkarze: Łukasz Fabiański (West Ham United), Łukasz Skorupski (FC Bologna), Wojciech Szczęsny (Juventus)
Obrońcy: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszyński (Sampdoria), Kamil Glik (AS Monaco), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów), Hubert Matynia (Pogoń Szczecin), Paweł Olkowski (Bolton Wanderes), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków)
Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Wolfsburg), Przemysław Frankowski (Jagiellonia), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad), Kamil Grosicki (Hull City), Damian Kądzior (Dinamo Zagrzeb), Mateusz Klich (Leeds United), Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw Moskwa), Piotr Zieliński (SSC Napoli), Damian Szymański (Wisła Płock)
Napastnicy: Adam Buksa (Pogoń Szczecin), Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Krzysztof Piątek (FC Genoa), Arkadiusz Milik (SSC Napoli)
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Straszne ciężary w tej Lidze Narodów, ale proponuję do gry:
Holandia - Francja X2 @1.35
Belgia - Islandia 1 @1.20
Portugalia - Polska 1 @1.75
Anglia - Chorwacja 1X @1.22
ako: 3.459 (iforbet)
Ciężko tu pisać szczegółowe analizy, ale spróbujmy:
&gt; Francuzi niepokonani od 15 meczów. Holendrzy po kryzysie próbują wracać do poważnej piłki, ale pomimo ogrania beznadziejnych Niemców 3:0, to wydaje mi się, że Francuzi to jeszcze zbyt wysokie progi na drużynę Oranje. Potencjał obu drużyn jest wszystkim doskonale znany. Brak porażki w tym meczu zapewni Trójkolorowym wygranie grupy. Wynik w okolicach 1:1 lub 1:2. W każdym razie - stawiam, że Francuzi będą w pełni kontrolowali przebieg tego spotkania.
&gt; Islandia swoje pięć minut w europejskiej czołówce ma już chyba za sobą. Pierwszy mecz z Belgią przegrany 0:3 u siebie, tutaj też powinno być podobnie. Potencjał obu drużyn - nieporównywalny. Belgia na pewno chce wygrać tę grupę, Islandia już się z Ligi A wypisała... Stawiam na pewne zwycięstwo Belgii w okolicach 3:0, 4:1, więc polecam dla odważniejszych granie gospodarzy z handicapem.
&gt; Ten mecz to największa zagadka, bo może to być już tylko i wyłącznie spotkanie towarzyskie, jeśli Portugalia nie przegra wcześniej z Włochami. To, jak dużo dzieli nas od Portugalczyków, widzieliśmy w pierwszym - przegranym u siebie meczu 2:3. Nasza drużyna to aktualnie jeden wielki plac budowy. Teraz zagramy dodatkowo bez Glika, a przekonaliśmy się na Mundialu ile ten piłkarz znaczy dla kadry. Porównując nazwiska powołanych piłkarzy w obu reprezentacjach widać gołym okiem kto jest w tym meczu faworytem. Dodatkowo, na lekki uraz narzeka Lewandowski. Stawiam na wygraną gospodarzy, choć obawiam się tego, że mogą eksperymentować ze składem, jeżeli zapewnią sobie już wcześniej awans.
&gt; I na koniec bardzo ciekawe spotkanie. Mecz Anglii z Chorwacją, który oba zespoły muszą wygrać. Anglicy, jeżeli chcą zachować jeszcze jakiekolwiek szanse na awans i Chorwaci, którzy tylko zwycięstwem przedłużą swoje nadzieje na pozostanie w Lidze A. Goście w ostatnich 5 spotkaniach wygrali tylko raz - z niepoważnym przeciwnikiem - Jordanią, 2:1. W pierwszym spotkaniu LN przytrafiła im się porażka 0:6 z Hiszpanią, potem remis 0:0 u siebie z Anglią przy pustych trybunach. Drużyna, która zdobyła medal na MŚ jest w przebudowie i myślę, że pomimo starań nie uda im się wygrać w wyjazdowym spotkaniu z solidną Anglią. Typ: 1:1 lub 2:1.
 
nihili 15

nihili

Użytkownik
Polecam grac na fortunie tą ligę narodów ponieważ na każdym spotkaniu maja lepsze kursy.
PEWNIAKI:
1. Kazachstan - Łotwa
- (1.poł. lub mecz) 1-1 @ 1,4 ✅
- (spotkanie/liczba goli) 1, 1,5 @ 2,02 ⛔
2. Belgia - Islandia
- (mecz) 1 @ 1,2 ✅
- (spotkanie/liczba goli) 1, +2,5 @ 1,56 ⛔
- (2.połowa) 1 @ 1,37 ✅
3. Chorwacja - Hiszpania

- (mecz) x2 @ 1,31 ⛔
- (1.poł. lub mecz) 2-2 @ 1,71 ⛔
- (liczba goli) +2,5 @ 2,18 ✅
4. Luksemburg - Białoruś
- (mecz) x2 @ 1,43 - panowie z Dudelange nie maja prawa tutaj wygrać z Białorusią, stawiam na mało bramek i niewielką wygraną Białorusi 0:1. Luksemburg ledwie 3 gole San Marino strzelił u siebie na własnym boisku, skandal. Kelnerzy vs Listonosze. ✅
- (liczba goli) -2,5 @ 1,52 ✅
- (1.poł. lub mecz) 0-0 @ 1,54 ⛔
5. Węgry - Estonia

- (mecz) 1 @ 1,4 ✅
- (spotkanie/liczba goli) 1, +1,5 @ 1,67 ✅
- (liczba goli) +1,5 @ 1,36 ✅
6. Andora - Gruzja
- (mecz) 2 @ 1,34 ⛔
- (spotkanie/liczba goli) 2, +1,5 @ 1,73 ⛔

- (liczba goli) +1,5 @ 1,47 ✅
A TU JUŻ TAK JAK MNIE PRZECZUCIE NIE MYLI
7. Grecja - Finlandia
- (liczba goli) -2,5 @ 1,47 ✅

- (mecz) x2 @ 1,78 ⛔
- (1.poł. lub mecz) 0-0 @ 1,55 ⛔
8. Austria - Bośnia i Herc.
- (liczba goli) -2,5 @ 1,7 ✅
- (1.poł. lub mecz) 0-0 @ 1,64 ✅
- (mecz) 1x @1,26 ✅
9. San Marino - Mołdawia
- (liczba goli) -3,5 @ 1,35 ✅
- (0-15 minuta spotkania) 0 @ 1,34 ✅
- Nie wiem czemu ale nawet byłbym skłonny ze San Marino strzeli gola i być może zremisuje. Nie widze tej zalosnej moldawi ktora u siebie wygrywa z listonoszami 2:0. Nie polecam dobierania tego spotkania &quot;na podwyzszenie kursu&quot;
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Narodów
Spotkanie: Belgia-Islandia
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ekipa Belgii w tym spotkaniu na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Islandii. Gospodarze po 3 seriach spotkań mają na swoim koncie 6 punktów , ale zagrali tylko dwukrotnie i są na drugiej pozycji w ligowej klasyfikacji zaraz za drużyną Szwajcarii. Belgowie niespodziewanie długo męczyli się z zespołem Szwajcarii a w 84 minucie komplet punktów uratował Lukaku. Tu myślę że kilka bramek obejrzymy, gospodarze bowiem na swoim stadionie grają niezwykle ofensywnie, Islandia natomiast tez jest ekipą , która gra overovo. Do tej pory obie ekipy grały ze sobą 5 razy. W 4 na 5 spotkaniach padał over 3.5 gola, co jest dobrym prognostykiem przed tą rywalizacją. Moim zdaniem szykuję się nam otwarte spotkanie w którym to gospodarze wydają się być zdecydowanym faworytem. Belgowie na swoim boisku ostatnią porażkę ponieśli we wrześniu 2016 roku, czyli już ponad 2 lata temu. Islandia na wyjeździe nie wygrała 6 kolejnych spotkań z których 4 przegrała i dwa razy podzieliła się punktami. czesto rownież padał over więc myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie. Stawiam na dokłandy wynik 3:1 po końcowym gwizdku sedziego.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Hiszpania
Typ: Chorwacja over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.73 ✅
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Chorwacja przystapi do tego meczu żądna zemsty za blamaz jakim trzeba nazwac porazke 6:0 na Estadio Manuel Martínez Valero w Hiszpanii. Do tego po raz pierwszy od kilku miesiecy na trybunach beda mogli zasiasc fanatyczni kibice gospodarzy znani ze swojego krewkiego charakteru co tylko utwierdza mnie w slusznosci co do pojscia tutaj w strone kartek gospodarzy. Linia niezbyt wysoka bo do wygrania potrzebujemy tylko dwoch kartek. Jest to tez ostatni dzwonek na to aby wyjsc z grupy lub tez po prostu sie w niej utrzymac. W tej chwili Chorwaci zajmuja ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 1 pkt. Do tego gospodarze znani sa ze swojej ostrej gry. Na pewno nogi tutaj nie beda odstawiac. Okazji do kartek bedzie sporo bo przeciez Hiszpanie to sa swietni technicy wiec swoje braki w tym aspekcie Chorwaci beda musieli rekompensowac faulami. Mecz poprowadzi Pan Aleksey Kulbakov ze srednia 3.31 zoltka na mecz wiec szalu nie ma. Uwazam jednak, ze linia over 1.5 zoltej kartki jest tutaj spokojnie do ogarniecia biorac pod uwage wszystkie te aspekty. Probuje!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 991

mily1993p

Użytkownik
ja dziś tak na szybko bo trochę czas goni ???? dwa meczyki pod lupą i oczywiście chodzi o rożne ????
Belgia - Islandia. Dużo pisać nie będę. Islandia pewny spadek Belgia walczy o awans. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 5,6 rzutów rożnych a Goście 6,8 mimo iż to Goście mają większą średnią rzutów rożnych uważam, że to Belgia zdominuje w tej kwestii. W poprzednim meczu bezpośrednim sami Belgowie praktycznie przekroczyli tą linię ( mieli 9 rożnych) dziś liczę na to, że będzie podobnie bo dodatkowym atutem dla nich będzie gra na własnym stadionie.
Chorwacja - Hiszpania. Tutaj najbardziej przyglądam się drużynie Gości którzy tak na prawdę mają pewny awans. Ale też pewnie meczu nie odpuszczą co do rzutów rożnych to właśnie Hiszpania wykonała ich średnio na 5 ostatnich spotkań 6,2 dlatego sądzę, że linie 4,5 przekroczą śmiało. W poprzednim meczu tych drużyn Hiszpanie wykonywali 8 rzutów rożnych. Ogólnie w 3 ostatnich spotkaniach bezpośrednich Hiszpania spokojnie pokrywali tą linię.
Moje propozycje:
Belgia - Islandia
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnyc
Kurs: 1.68
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.16
Chorwacja - Hiszpania
Typ główny: Hiszpania + 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.66
Typ poboczny: Hiszpania + 5,5 rzutów rożnych @2.35
Typ poboczny: Hiszpania wykona więcej rzutów rożnych @1.73
Typ poboczny: + 9,5 rzutów rożnych @2.0
 
C 66

c11

Użytkownik
Grupa A
Belgia vs Islandia
Co tutaj dużo pisać. Wszystkie aspekty przemawiają za gospodarzami i nie powinni mieć żadnych problemów, aby zanotować zwycięstwo. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą. W dodatku gospodarze mają szanse wskoczyć na pierwsze miejsce, wyprzedzając Anglików.
Po drugie pod względem kadrowym, doświadczenie i potencjału zdecydowanie Belgowie przewyższają rywali.
Warto również zobaczyć na pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami, gdzie bez najmniejszych problemów Belgowie wygrali. Dzisiaj zapowiada się podobny bój, gdzie od pierwszej minuty będą przeważać gospodarze.
Typ Belgia -1.5 @ 1.40 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 0

marekvg3

Użytkownik
Chorwacja - Hiszpania. Tutaj najbardziej przyglądam się drużynie Gości którzy tak na prawdę mają pewny awans. Ale też pewnie meczu nie odpuszczą co do rzutów rożnych to właśnie Hiszpania wykonała ich średnio na 5 ostatnich spotkań 6,2 dlatego sądzę, że linie 4,5 przekroczą śmiało. W poprzednim meczu tych drużyn Hiszpanie wykonywali 8 rzutów rożnych. Ogólnie w 3 ostatnich spotkaniach bezpośrednich Hiszpania spokojnie pokrywali tą linię.
Hiszpania nie ma jeszcze pewnego awansu.
Pozdrawiam
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Holandia - Francja obie strzelą @ 1.68 fortuna
- Holandia jest zespołem w ciągłej przebudowie. Koeman jednak czyni ogromny postęp z reprezentacją i w porównaniu do ostatnich lat, istnieje szansa że Oranje wrócą na stare, optymalne tory. To idealny czas dla nich, żeby zmierzyć się z Francją.
- Atak Francji jest bardzo szybki. Potrafią szybko rozmontować obronę rywali. Jednakże czasami odpuszczają i nie pokazują pełni swojej dyspozycji. Bramka dla Holandii powinna ich zmobilizować do lepszej gry i tym samym na zdobyciu bramki dzięki któremu BTS zostanie spełniony.
- Ciężko przewidzieć wynik spotkania. Spodziewam się jednak otwartego spotkania, bo Holandia musi pójść za ciosem i szybko trafić do siatki.
 
nihili 15

nihili

Użytkownik
1. Włochy - Portugalia
- (mecz) - x2 @ 1,71 ✅ - Jestem zdziwiony tym jak wszyscy stawiaja na wygraną Włoch a zobaczycie w trakcie meczu że to była najgorsza możliwa decyzja. Mysle ze to będzie jednostronne spotkanie Portugalii. Włochy są leniwe, niezdyscyplinowane i im nie zalezy już na niczym bo Polska i tak ma pewny spadek. Tak naprawde ten mecz jest o marchewkę bo Portugali wystarczy 1 remis na 2 spotkania. Więc beda woleli dziś wygrać by potem dać pograć rezerwą z Polską i tez jestem w szoku ze ludzie stawiaja na Portugalie w meczu z Polską, nie robcie tego.. Portugalia to jeden z krajów ktore kalkuluje kazdy mecz.
- (2.drużyna strzeli gola) - Tak @ 1,54 ⛔ - Analogicznie do pierwszej wypowiedzi, dodam jeszcze ze Portugalia nawet bez wielkiego Cristiano Ronaldo wykonuje niemal 3/4 100% sytuacje na mecz ;) Maja niesamowicie sprawną prawy napad z pomocą. Pozdro gol padnie na 1000%
- (2.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych) - +2,5 @ 2,36 !!! POLECAM ???? Prawy napad i tak dalej.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Italia over 5,5 rożnego 1,76⛔
o12,5 4,2⛔
Italia nabija rożne z taką intensywnością i werwą, jakby za każdą sztukę jedno dziecko w Afryce dostawało zapas jedzenia do ukończenia pełnoletności. Od początku tego sezonu (7,11,15 i 8). Jutro makarony grają mecz o przedłużenie swoich szans na wygranie grupy. To znaczy nawet jeśli wygrają to nie awansują, bo musieliby jeszcze liczyć że nasze patałachy zatrzymają Portugalię, a to niemożliwe, bo polskie Orły aktualnie to poziom +/- Bułgarii, niemniej dla Włochów to bardzo ważny mecz. Dlatego, że jest to drużyna która szuka cały czas swojego stylu, swojej nowej tożsamości. Poza tym grają u siebie, więc każde zwycięstwo to po części przeprosiny dla kibiców za kompromitację w eliminacjach do Mundialu, więc ambicji im nie zabraknie. Powołany jest Chiesa, który w tej Lidze Narodów zarobił dla Włochów masę korków, jutro pewnie znów wda się w wiele dryblingów czy pojedynków szybkościowych na skrzydle.
Drugi bet, to po takim kursie grzech nie spróbować w pierwszym meczu było 17, a mecz był jak mecz ping ponga od bramki do bramki w bardzo szybkim tempie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Włochy - Portugalia
Typ: powyżej 12,5 RR ⛔ 7 RR
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz ostatniej szansy dla reprezentacji Włoch, jeżeli chcą awansować do przyszłorocznych Final Four, niestety nie wszystko zależy już od nich, ale żeby w ogóle myśleć o awansie muszą dzisiaj pokonać Portugalię, która po Mundialu jeszcze nie przegrała, mimo, że gra obecnie bez swojego filaru, czyli Cristiano Ronaldo. Stąd też za pewne gospodarze będą stron dominującą w tym spotkaniu, a co za tym idzie powinni nabijać sporo rożnych, zresztą pod wodzą Manciniego jest to ich mocny atut, na ostatnie 5 spotkań 6, 7, 11, 15 i 8, więc sama ich średnia to 9,4 rożnego na mecz. Dlatego popieram i pobieram bety na rożne samej Italii, ale z racji, że typy już zostały wykorzystane, więc spróbuję szczęścia w cornerach obu ekip, o Włoszech już napisałem, natomiast jeśli chodzi o Portugalię to statystyki jej rożnych także wyglądają obiecująco, na ostatnie 5 spokań 10, 9, 6, 6 i 3 rożne, co przekłada się na średnią 6,8 roga na mecz. Podsumowując liczę na zmasowane ataki Italii, które nie od razu przyniosą bramki, ale przełożą się na rożne po stronie gospodarzy oraz na kontry gości i również na nabicie kilku cornerów, myślę, że ta suma pozwoli na pkrycie zaproponowanej linii przez buków, dla przypomnienia tylko podam, że w pierwszym meczu rozegranym w Portugalii i wygranym przez ówczesnych gospodarzy rezultat w rożnych wyglądał 6-11, dzisiaj może aż tak okazały nie będzie, ale na te 13 rożnych liczę.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Włochy - Portugalia
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 2,40
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Trochę dziwią mnie kursy na Włochy - Portugalia. Goście jak na razie bezbłędni w Lidze Narodów i grają bardzo ułożoną piłkę, która powinna zapewnić im spokojne wygranie grupy. Nawet porażka niczego nie przekreśla, bo tak grającą kadrę Polski powinni ograć bez najmniejszego problemu, ale dziś na pewno nie odpuszczą. Włosi mimo wygranej z Polską nadal mnie nie przekonują, a 2,40 na draw no bet w stronę Portugalczyków wydaje mi się tu pewnym value. W pierwszym meczu Portugalia wygrała skromnym 1:0, ale to raczej zespół cierpliwy, bez szaleństwa w ataku i spotkanie z Polakami jest bardziej wyjątkiem niż regułą. Moim zdaniem gospodarze nie wygrają, ale wolę iść w DNB niż x2.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Anglia - Chorwacja
Typ: over 4,5 kartek
Kurs: 1,84 w Betsson
Wynik: 4 ŻK ⛔ :mad:

Czas najwyższy na rozstrzygnięcia w grupach Ligi Narodów, a to przy meczach decydujących o awansie, czy spadku ma wpływ na spore ilości kartek (choćby mecze Walia - Dania, czy Serbia - Czarnogóra). Dziś mamy istny kombos w meczu o 15:00 jeśli chodzi o jego wagę, bo zwycięzca dzisiejszego meczu awansuje do turnieju finałowego Ligi Narodów, przegrany spada do dywizji B, a w przypadku remisu do finału awansuje Hiszpania, a spadnie:
- w przypadku 0:0 - Chorwacja
- w przypadku bramkowego remisu - Anglia
Pierwszy mecz tych reprezentacji zakończył się bezbramkowo, a skończyło się na 6 ŻK. Dzisiaj myślę, że waga spotkania wymusi większą ilość fauli, może złośliwości, co zaowocuje kartkami. Sędzia dzisiejszego spotkania niezbyt często ma okazję do prowadzenia meczów reprezentacji, a jest nim Grek Anastastios Sidiropoulos. W meczach, które prowadził pokazywał różnie - czasem 5,6 kartek, czasem 1-3 kartki, ale to głównie przy towarzyskich spotkaniach. W ostatnich 2 meczach w lidze greckiej pokazał odpowiednio 10 i 7 ŻK, więc nie gubi kartoników ;) Dla mnie najlepszy zdecydowanie typ na dziś ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anglia - Chorwacja
Typ: powyżej 5,5 kartek
Kurs: 2.88
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mecz o wszystko, wydawało się, że Hiszpanie po 2 zwycięstwach wygrają grupę w cuglach, ale...przegrali 2 kolejne mecze i przed tym spotkaniem sytuacja wygląda tak, że każdy może jeszcze awansować do Final Four i zarówno Abglia jak i Chorwacja może spaść do Ligi B. Sytuacja wygląda następująco, kto wygra dzisiejszy mecz awansuje, kto przegra spada, w przypadku remisu awans zapewni sobie Hiszpania, która już tylko może przyglądać się dzisiejszemu spotkaniu, bowiem rozegrała już komplet meczy. Natomiast jeśli chodzi o spadek w przypadku remisu to remis bramkowy zdegraduje Anglię, a wynik 0:0 ześle do niższej dywizji Chorwatów, tak więc jest o co walczyć. Tu dochodzimy do sedna mojego typu, jeżeli będzie walka, a na taką się wszystko zapowiada to powinny być kartki. Patrząc na mecz samej Ligi Narodów to Anglia uzbierała 10 zółtych kartek co daje średnią 3,33 na mecz, natomiast Chorwacja 7 żółtych co przekłada się na średnią 2,33. Zawody poprowadzi grecki sędzia Tasos Sidiropoulos, który ma średnią 4 żółtych kartek i pół czerwonej kartki na mecz. Statystyki może nie są imponujące, ale tak jak wspomniałem na początku jest to mecz o wszystko, więc walki nie powinno zabraknąć i kartek również, a jak będzie dowiemy się już za około 5 godzin. Można zagrać również bezpieczniej niższą linię powyżej 4,5 kartek również w Unibet. Powodzenia.
 
nihili 15

nihili

Użytkownik
Anglia - Chorwacja
- (mecz) - x2 @2.06 fortuna ⛔⛔⛔ - Chorwacja jest w gazie, oglądałem ich konferencje oraz czytałem wywiady z zawodnikami ;) Za wszelka cenę do ostatniej sekundy będą grali żeby wygrać z Anglią. Nie wierze w inny rezultat jak remis lub wygrana Chorwacji a kurs na to spotkanie jest niesamowicie wysoki. Polecam.
- (podwójna szansa - 1.poł. lub mecz) - 0-0 @1,75 fortuna ✅✅✅ - Nie ukrywam tez, ze prawdopodobnie w tym spotkaniu pojawi się mało strzelonych bramek a obie drożyny będą się nawzajem szachować. Jeden lub drugi bet jest bardzo owocnie zaopatrzony w kurs. Oba bardzo prawdopodobne.
- (2.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych) - +1,5 @1,55 fortuna ✅✅✅ - 2 rożne dla Chorwacji ? ???? Myślę ze spokojnie.
[RYZYKOWNY]
- (spotkanie/liczba goli) - 2/+2,5 @6,1 fortuna - Myślę ze wynik spotkania 1:2 jest bardzo prawdopodobny.

Szwajcaria - Belgia
- (podwójna szansa - 1.poł. lub mecz) - 0-0 @1,66 fortuna - Belgia bez Lukaku to nie ta sama Belgia. Myślę ze w pierwszej połowie nie padnie gol, tak samo jak w przypadku meczu Anglii z Chorwacja. Drużyny wychodzą dopiero na bramki przygotowywani na 2 polowe gdy trenerzy wiedza w jaki sposób rozbić linie defensywna przeciwnych drożyn. Natomiast jeżeli chodzi o caly mecz tez myślę ze skończy sie remisem. Ciężko stwierdzić czy 0:0 czy 1:1, Belgia nie wygra co najwyżej zremisuje.
- (mecz) - 1x @1,78 fortuna - dodam jeszcze ze oglądałem caly mecz Belgi z Islandia i wydaje mi sie ze oni jakoś tak leniwie do tej gry podchodzili, mało dynamicznych akcji cofanie do bramkarza i tak dalej. Nie podobała mi sie ta gra.
- (1.połowa) - Remis @2,05 fortuna

//Ostatnie wygrane
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NzIxNTcyOTEwMDqzDoCqn6DbKLpoh4I=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NzIxNTc0MDcwMDo25LlfZ5pg1iHbHyc=&amp;kind=MAIN
//Nieszczęśliwe przegrane
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NzIxNTk5ODgwMDoefvt3suPAHbqiV+g=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NzIxNTc1MTAwMDptmBqMmUCpR73zNr4=&amp;kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDM4NzIxNTcxMTAwMDqng18qbhBToqCEUGU=&amp;kind=MAIN
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Anglia - Chorwacja
Typ: under 2,5
Kurs: 1,95
Godz: 15:00
Bukmacher: Totolotek
Dziś chyba najciekawszy mecz w dotychczasowej krótkiej historii Ligi Narodów. Na Wembley klasyczny mecz o wszystko, bo zwycięzca rywalizacji awansuje do Final Four, a przegrany spada do dywizji B. Za to remis pasuje Hiszpanii, a wtedy Chorwacja spada niżej. Emocji w teorii zabraknąć nie powinno, zwłaszcza po tym meczu Chorwacja - Hiszpania i wygranej w ostatnich minutach. Jednak w meczach, gdzie oba zespoły mają tak wiele do zyskania i do stracenia jednocześnie często widzimy zachowawczą grę, spokojne tempo i brak podjęcia chęci ryzyka przez większośc czasu. Moim zdaniem ta presja wyniku wpłynie negatywnie na poziom meczu, zwłaszcza że w bezpośredniej rywalizacji wcześniej też obejrzeliśmy bezbramkowy remis. Generalnie kurs prawie 2,00 na under 2,5 nie wygląda źle.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy vs Holandia ✅ 2:2
Typ: Holandia lub remis
Kurs: 1,98 efortuna

Analiza: Niemcy z pewnym spadkiem do dywizji B, Holandia z szansą na awans do PO. Holandia pod wodzą Koemana ma bilans : 4-3-2. Fajnie, bo widać, że odbudował tę drużynę, która nie zdołała awansować na mundial 2018. Ponadto w pierwszym meczu pokonali Niemców u siebie aż 3:0. W sumie to nie wiem skąd te kursy. Niemcy niby grają już trochę lepiej niż ostatnio, wygrali 3:0 towarzysko z Rosją, ale jeszcze im brakuje do odzyskania pełni formy. Holendrom wystarczy zaledwie remis do awansu i myślę, że są w stanie to osiągnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom