>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2018/2019 - Wisła (16.11 - 18.11.2018)

briko 11,9K

briko

Użytkownik
Dokładne wyniki i dane:http://medias1.fis-ski.com/pdf/2019/JP/3087/2019JP3087RL.pdf
Dwie pary na dzisiaj:
Geiger- Wellinger 1.60
Leyhe-Tande 1.38
Także Kubacki z Forfangiem 1.80 powinien sobie poradzić.
Betsson
s90/dopisz uzasadnienie tych typów; inaczej post zostanie skasowany.
Bettson zawsze słynął z oryginalnych par na skoki szkoda, że mi śmieszne limity wprowadzili bo można te pary grubo pograć:blush:
Ja natomiast skupiłem się na dwóch zawodnikach na podium TOP 3
Stephan Leyhe TOP 3 kurs 3,15✅ unibet
No i mamy naprawdę przyzwoity kurs, a powinien być w okolicach 2,5. Początek sezonu, a reprezentant Niemiec prezentuje naprawdę równe i dalekie skoki poza wczorajszym wyjątkiem w serii próbnej. Dziś warunki mają być łaskawsze tzn. siła wiatru mniejsza i mam nadzieję, że konkurs będzie sprawiedliwy dla każdego zawodnika.
Dodaje jeszcze Klimova po kursie 3,15✅, że będzie w TOP3 unibet po trochę mniejszym wkładzie pieniężnym i wcale się nie zdziwię jak i reprezentant z Rosji stanie na pudle bo również prezentuje w Wiśle wysoką formę.
No i para, która w moim odczuciu to takie na ten moment 50/50 Stoch - Kubacki⛔ pobieram Kubackiego po kursie 3,5 też w unibet. W dniu wczorajszym sam trener powiedział, że Dawid dobrze wyszedł z progu, ale właśnie wiatr przyblokowal narty i stracił prędkość no i było widać skutki. Ja bym widział podium tak: Leyhe, Kubacki, Klimov szkoda, że w uni nie można tego połączyć bo wtedy kurs wyszedłby ponad 30.
Zapraszam do mojego tematu tam są zamieszczone kupony na dzisiejszy konkurs: https://forum.bukmacherskie.com/threads/siatkarski-sezon-2016-2017.139140/page-80
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Generalnie nasza strategia na skokach polega na korzystaniu z niedoszacowanych kursów i unikania przeszacowanych. Dobrym przykładem są dzisiejsze oferty. Kamil wczoraj w drużynówce oddał dwa najlepsze skoki jakie go na tą chwile stać i był indywidualnie najlepszy. Jednak po pierwsze Kamil nie jest jeszcze stabilny i skoki na wygraną przeplata skokami na nawet poza 30 miejsce. Małe jest prawdopodobieństwo, że Kamilowi w konkursie indywidualnym znowu wyjdą dwa genialne skoki. Myślę, że chociaż jedna próba będzie nieco słabsza. Kamil sam mówi, że nie jest w optymalnej dyspozycji i przede wszystkim brakuje stabilizacji. Z drugiej strony mamy mocnych rywali, jednak każdy z nich wczoraj w drużynówce miał coś nie tak i przez to przegrał z Kamilem. Jeśli w indywidualnym szczęście będzie po stronie rywali to mogą poradzić sobie z Kamilem, nawet przy dobrych skokach Polaka. Wśród rywali typuje Klimova - wygrał tu już 3 serie, raz był trzeci, a w drużynówce był indywidualnie czwarty. Jednak wczoraj w pierwszym skoku trochę go postawiło za progiem co na pewno odjęło mu z 5 metrów, a w drugiej serii trafił fatalne warunki. Kamil w takich warunkach już 2 razy wylądował w okolicach 110 metra (wczorajsza seria próbna i kwalifikacje). Jeśli Klimov i Stoch będą skakać w równych warunkach to nawet przy dobrych skokach Kamila to Rosjanin dla mnie jest faworytem tego pojedynku. A do tego przecież mogą dojść słabsze skoki Kamila o czym pisałem wcześniej. Klimov raczej słabszych skoków tu nie ma, poza tym pierwszym we wczorajszej drużynówce, ale i tak był w stanie wyciągnąć z tego dobrą odległość. Kolejnym konkurentem jest Leyhe, który prezentuje się równie mocno jak Klimov. Wczoraj był drugi a przegrał również chyba przez ciężkie warunki w drugiej serii. Na Leyhe przeznaczam jednak nieco mniejsze stawki, gdyż mam wątpliwości czy jest on gotowy psychicznie do wygrywania konkursów. Kolejni konkurenci to Kubacki i Żyła. Już na treningach przed Wisłą wypadali lepiej od Kamila. Również piątek był lepszy w ich wykonaniu. Dlatego całkiem realne dla mnie jest, że i w niedzielnym konkursie spiszą się lepiej. I teraz do czego zmierzam. Na całą tą czwórkę (Klimov, Leyhe, Żyła, Kubacki) udało się wyłapać kursy od 8 do 13, podczas gdy na Kamila są w okolicy 2.20. Nawet gdyby były wyrównane kursy raczej skłaniałbym się ku tej czwórce. Podczas gdy jest taka przebitka kursowa na pozostałych wchodzę grubo w typy na Klimova, Leyhe, Żyłę, Kubackiego (w tej kolejności), a przeciwko Stochowi. Na tym polega cała strategia. Oczywiście nie zawsze wejdzie i Kamil może dzisiaj wygrać konkurs, ale przy takich różnicach mając nawet 30% skuteczności w trakcie 10 konkursów mamy zyski. A z doświadczenia wiemy, że ta skuteczność jest bliższa 60% niż 30% więc te zyski są na prawdę fajne. Jest to oczywiście tylko jeden z elementów strategii, większość i tak się dzieje na live, ale przykład dzisiejszych kursów jest dobrym przykładem do zarysowania naszego podejścia.
Do tego kilka typów na czarnych koni jak np. Ryoyu Kobayashiego, Fannemela czy Johanssona, którego już tak nie faworyzują jak przed piątkiem, a uważam że mimo wszystko może się przebudzić. Ale do rzeczy, poniżej lista najciekawszych propozycji na dzisiaj.

Typ/kurs/stawka/WYNIK(+,-):
klimov wygra 8 335 +2680
leyhe wygra 7,5 140 -140
zyla wygra 15 125 -125
kubacki wygar 11 130 -130
johansson wygra 15 50 -50
r.kobayashi wygra 18 100 -100
fannemel wygra 25 25 -25
klimov podium 4 500 +2000
kubacki podum 4,25 250 -250
leyhe podium 3,5 175 +612,5
zyla podium 4,25 210 -210
r.kobayashi podium 6 60 +360
stoch poza podium 2,62 200 +524
fannemel - forfang 1,72 125 -125
Freitag - kraft1 1,65 230 -230
r.kobayahsi - huber 1,72 750 +1290
forfang - tande 1,7 125 +212,5
kubacki - forfang 1,65 500 +825
r.kobayahsi - j.kobayashi 1,6 250 +400
leyhe - tande 1,38 300 +414
fannemel - hayboeck 1,5 300 +450
geiger - wellinger 1,52 300 +456
kubacki - stoch 3,68 125 -125
leyhe - stoch 3,2 100 +320

Wynik: +9034
Podsumowanie po konkursie:

Świetny konkurs, wszystko zgodnie z typami. Dodatkowo wyniki na live były jeszcze ciekawsze. Mnóstwo fajnych par + po słabszej serii w wykonaniu Klimova przez chwile kurs był nawet ponad 20. Oby w przyszłym tygodniu poszło równie dobrze.
PS. Klimov wydaje się być bardzo mocny i przewiduje, że do TCS może poliderować. Jednak wątpię by utrzymał formę cały sezon i ostatecznie może się znaleźć nawet poza TOP6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP


Evgeniy Klimov TOP3 2,50 Totolotek ✅ 1.

Rosjanin po świetnym lecie przełożył formę na zimę i w Wiśle gra pierwsze skrzypce. Czołówka w treningach, wygrane kwalifikację, wczoraj wygrana seria próbna i jeśli dobrze przeliczyłem tuż za podium w konkursie. Po samym stylu Klimova widać, że w nogach jest moc i forma. Dziś stoi przed szansą historycznego wydarzenia. Może zostać liderem Pucharu Świata sięgając po żółty plastron. Dla Rosji byłoby to wielkie wydarzenie, bo jak wiadomo dawno nie mieli oni zawodnika z ścisłej czołówki. Wczorajszy dzień mógł traktować jako istny trening ponieważ stał się w swej reprezentacji jak w latach TOPu Małysz. Nie ma on kolegów w kadrze którzy pomogliby mu w walce z rywalami. Dziś Evgeniy gra na siebie i jest bliski drugiego podium, a może nawet wygranej. Rywalem pewnie będzie Leyhe. Polacy pokazali się wczoraj z bardzo dobrej strony zadziwiając nawet swojego trenera. Czy dziś będą nadal rządzić jest dla mnie zagadką, bo piątek nie był dobrym dniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Ja dziś idę w stronę Johanssona. Już wczoraj w serii próbnej, z wiaterkiem pod narty pokazał na co go stać i jakim jest dobrym lotnikiem. Dziś dodatkowo zmotywowany powinien dać z siebie wszystko, a że ma podwiewać z przodu to idę w jego stronę i próbuję:
Johansson 1-6 (2,05) fortuna⛔

Drugim typem jest typ na Fannemela. Nie rozumiem faworyzowania Freitaga w parze z Norwegiem? W treningach to Anders skakał lepiej, a wczorajszy skok w konkursie był już tylko na zaliczenie, po tym jak zdyskwalifikowano Roberta. Uważam że na obecną chwilę Fannemel jest w lepszej formie od Ryśka i dzisiaj potwierdzi to dobrymi skokami. Widzę value w kursie na niego i zamierzam to wykorzystać.
Freitag R - Fannemel A 2,13 fortuna✅
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Typ: Ryōyū Kobayashi miejsce 1-6 - TAK ✅ 3 miejsce
Kurs: 2,05 efortuna

Analiza: Myślę, że bardzo duże value przy dosyć fajnym kursie (dla porównania na tolotku 1,8; 1,95 milenium). Młodszy z braci Kobayashi zajął 7 miejsce w letniej klasyfikacji wygrywając przy tym 2 zawody. W Wiśle Japończyk z następującymi wynikami:
I trening - 2 miejsce
II trening - DNS
Kwalifikacje - 5 miejsce
Seria próbna - DNS
Konkurs drużynowy (nieoficjalne indywidualne wyniki konkursu) - 15 miejsce(zaliczył upadek bodajże w 1 serii, gdyby normalnie wylądował zająłby miejsce 4/5)
Widać, że jest bardzo dobrze przygotowany, a taki kurs jest zdecydowanie nieadekwatny do formy jaką pokazuje na skoczni imienia Adama Małysza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
O 23

ogladacz

Użytkownik
Typ: Wolny J.(POL) miejsce 1-6
Kurs: 3,00
STS

Ryzyko duże jak kurs wskazuje ale to możliwe. Bardzo ładnie, równo i daleko skakał wczoraj i dodatkowo nie przewracał się a to może znowu decydować o wszystkim. Jeśli to utrzyma i wiatr go nie uziemi gdzieś na 100 metrze, to może być wysoko. No i ogólnie fajnie, że dostał szansę w kadrze A. Na Pana Wieczne Zatwardzenie nie mogłem patrzeć a jego rodzinnego klanu ekspertów w obu telewizjach nie mogłem słuchać.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
grac w skokach narciarskich podium zawodnika gdzie warunki sa niestabilne to trzeba byc niezlym agentem xD
To h2h tez nie grajmy skoro na to samo wychodzi co z tego ze jest w świetnej formie a rywal gorszej, ale poleca w różnych warunkach i przegra :tohand:
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
To h2h tez nie grajmy skoro na to samo wychodzi co z tego ze jest w świetnej formie a rywal gorszej, ale poleca w różnych warunkach i przegra :tohand:
ale co ty wogole porownujesz? W H2H moze przegrac z tylko jednym zawodnikiem a nie z 49 innymi
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Skoki | Wisła klas.końcowa
Wellinger wygra @ 75 Fortuna ⛔
Tande wygra @ 50 Fortuna⛔
Trochę przesadzili z tymi kursami na końcowy triumf w Wiśle.(Norwega i Niemca) Rozumiem Stoch faworytem, skacze u siebie, w tamtym sezonie zmiażdzył wszystkich, ale pakować się w zwycięstwo Stocha po kursie 2.5? Pewnie zaraz ktoś powie że Wellinger bez formy i Tande też, bo słabo na treningach i w kwalach, ale oceniać formę zawodników po dwóch, trzech skokach? to trochę przesada, Stoch też słabo na treningach i w kwalach, a w druzynówce odpalił. Wellinger będzie chciał z pewnością udowodnić, że skreślenie go przez trenera z druzynówki, było błędem i tylko, wywoła w nim sportową złość i może odpalić, a w tamtym sezonie był w czołówce, tak samo jak Norwegi i m.in Tande. Nie szaleje ze stawkami ale z takich kursów grzech by było nie skorzystać.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Wczoraj Wolny skoczył 2 równe i dalekie skoki i widzę że w Forbet jest na niego w 1-15 @1.95 a w Fortunie na to samo zdarzenie @1.15 i do tego zagrałem Leyhe z Kubackim @1.57 co w sumie zrobi mi kurs @3
 
Do góry Bottom