>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 46: Narkun vs. Khalidov II

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Poczekamy na kursy ale w ciemno to może być kapitalna gala, strasznie wyrównane pojedynki. Tak jak w ciemno można było ostatnio typować np. Materle to teraz nie ma co ..
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Na poprzedniej gali zarobiłem naprawdę grubo, Materli po 2.40 to do końca życia nie zapomnę, żeby takie kursy ktoś wystawił, śmiech mnie do dzisiaj ogarnia.
Wstępnie będę raczej szedł w kierunku Mameda, Koike, Parnasse, Mańskowskiego i Torresa. Na tych walkach głownie się skupię, nie tylko dlatego, że to na papierze najlepsze walki. Oczywiście to tylko wstępna lista. Trzeba poczekać na kursy, zobaczyć co u zawodników, czy są cali i zdrowi, Ja ogólnie ze sportami walki przeważnie czekam na ważenie itd. Wtedy się konkretyzuje sytuacja.
Do usłyszenia
 
0 0

007davvid

Użytkownik
Skąd ta wiara w zwycięstwo Koike? Gamrot jest cięższy, silniejszy, ma lepsze zapasy i stójkę. Druga walka z Parkiem pokazała, że Gamer z powodzeniem może prowadzić walkę w stójce i punktować jabem. Myślę, że Polak będzie trzymał walkę na górze, a Koike coraz bardziej rozpaczliwymi sposobami będzie próbował zejść w parter co mu się raczej nie uda (od nieudanych prób obaleń po celowe lądowanie na plecach). Oczywiście to jest sport, ale gdybym miał na tej karcie szukać ciekawych opcji to zdecydowanie realniej wygląda ew. zwycięstwo Sowińskiego nad Szymkiem.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Przecież Szadzinski ma kontuzje, Ziółkowski będzie walczył z Szulakowskim.
2.19 na Narkun to moim zdaniem sporo. Już raz Narkun Mameda pobił teraz pewnie moze być podobnie. 1.6 na Mameda traktuje w kwestii żartu i kompletnego braku value tam.
Ciekaw jestem kursu na Ziółkowskiego że zmienionym przeciwnikiem bo jak dla mnie to jest mocno niedoceniany zawodnik. Z Szadzinskim miałby ciężko ale z Szulakowskim jak będzie też 2.55 to wjeżdżam.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Przecież Szadzinski ma kontuzje, Ziółkowski będzie walczył z Szulakowskim.
2.19 na Narkun to moim zdaniem sporo. Już raz Narkun Mameda pobił teraz pewnie moze być podobnie. 1.6 na Mameda traktuje w kwestii żartu i kompletnego braku value tam.
Ciekaw jestem kursu na Ziółkowskiego że zmienionym przeciwnikiem bo jak dla mnie to jest mocno niedoceniany zawodnik. Z Szadzinskim miałby ciężko ale z Szulakowskim jak będzie też 2.55 to wjeżdżam.
Przecież Szuli to lepszy zawodnik od Szadzińskiego, który jeszcze tak na prawdę nikogo nie pokonał i jest zawodnikiem jednowymiarowym, jak dla mnie to jeden z pewniejszych betów na tą galę i myślę, że po tej walce będziemy mieli powtórkę walki Gamera z Szulim.
Stwierdzenie, że Narkun pobił Mameda trochę śmiesznie brzmi. Nie wiem czy oglądałeś walkę czy nie ale Mamed kontrolował całą walkę i przegrał przez chwilę nie uwagi. Nie chcę mi się wierzyć w podobny przebieg drugiej walki i wydaje mi się, że też włodarze KSW nie pozwolą by Mamed przegrał drugi raz z Narkunem. Wygrają sobie po razie i będą gadali, że mają dwóch świetnych mistrzów.
Do tego myślę jakiś over rundowy w starciu Torres z Szymańskim, który praktycznie wszystkie ostatnie walki toczy na pełnym dystansie.
I nie rozumiem też tak dużego kursu na Sowińskiego.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dobra gala a co się z tym wiąże kursy również smakowite. Nie mamy tutaj gówna po 1.15. Od razu wjeżdżam w wygraną Wrzoska. Zobaczyłem kursiwa i jestem w małym szoku. Rozumiem, że Parnasse pokazał się z bardzo dobrej strony z Arturem - zresztą wtedy grałem na Polaka, nie wierząc w Francuza, ale Marcin to bardzo solidny oraz agresywny fighter, według mnie dużo lepszy od przereklamowanego Sowińskiego. Szymańskiemu nie dał jakichkolwiek złudzeń, zlał go dość konkretnie. Dlatego po kursie powyzej 2.0 wchodzę śmiało, mimo długiej przerwy Polaka spowodowanej kontuzją.
Do tego dokładam wygraną Gamrota oraz Mameda. Ten drugi Narkuna tym razem ustrzeli, już w pierwszej walce miał ciepło. Wygrana Czeczena i mamy opcje zrobienia Narkun - Khalidov 3.
Gamrot już był skazywany na pożarcie w drugiej walce z Parke, zniszczył go strasznie w stójce, tym razem coś czuję, że będzie to samo. Koike mimo , że leszczem nie jest nie będzie w stanie poddać Mateusza.
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik

Aktualne ako 109 !!
Serce mowi Gamrot, głowa mowi Koike !!
Marian pełne przygotowanie w WCA, Grzesiek dopiero 2 tygodnie w arachionie($$ za wziecie walki sie zgadza). Niech Marian pokaze sie z jak najlepszej strony !!
Nie rozumiem tego cyrku z waga w walce Khalidov-Narkun , na stronie jest 92kg, jakby nie mogli dac tego 93 i pas, zakladajac ze Mamed wygra to musza zrobic trylogie o pas, a to sie sprzeda na bank. !!
 
J 0

jacare87

Użytkownik
Ja powiem tak. Nie róbcie z Polaków nie wiadomo jakich fighterów. Wiadomo że KSW „nabija” im bilans z leszczami a gdy przychodzi poważniejsza walka to dostają bęcki od „odpadów” z UFC. Przykładów można by wymieniać masę. U mnie na pierwszy rzut w tej gali wydaje się Khalidov przed czasem. W pierwszej walce miałem sporo postawione na Narkuna przed czasem. W tej myślę że będzie dokładnie odwrotnie. Szerzej opiszę swoje typy przed samą galą bo jak to jest w zwyczaju KSW jeszcze pewnie z 1-2 zawodników wypadnie z karty ????
 
michu97 78

michu97

Użytkownik
Pora rozhulać temat bo nie cały tydzień do gali a tutaj cisza. ????
Antun Racic- Sebastian Przybysz @2.61
Według mnie zdecydowanie zawyżony kurs na Sebastiana, widać, że co walkę jest co raz lepszy i robi wielkie postępy, dodatkowo ma dużo lepsze warunki fizyczne od swojego chorwackiego rywala.
Racicia mocną stroną w tym pojedynku będzie na pewno doświadczenie, lecz według mnie nie będzie mieć to odzwierciedlenia w klatce. Dobrym przykładem jest gala w Dublinie gdzie Antun wymęczył decyzje z Pawłem Polityłą który ma zaledwie 3 walki zawodowe.
Roberto Soldic- Vinicius Bohrer
Roberto przed czasem @1.5

Co to dużo mówić według mnie Bośniak jest najpewniejszym typem na tą galę. To co gość pokazuje w klatce to jest prawdziwa magia i czuje, że szybko znokautuje Brazylijczyka.
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Sowinski A. - Szymuszowski K
Obstawiajac tą walke, Kamil mowił w LiveChat na Facebooku, ze wziął ta walke poniwaz dostal lepsza oferte. Sami widzielismy jak skonczyla sie ostatnia walka w 70.Kornik jeszcze 2 dni temu wrzucil zdjęcie z wagi na ktorej ma 85kg, zawsze scinał duzo kilo ale raczej nic sie nie nauczyl,zeby trzymac chociaz troche wage. Trzecia porazka Kornika z rzeczu i drugi slaby wystep Kamila, moze pozegnac ktorego z nich.
Bet : - 2,5 rundy (3cia runda sie nie zacznie)
Szulakowski G. - Ziółkowski M.
Ziołkowski pelny oboz w WCA, Szuli cos tam trenuje, buja sie po FAME MMA, 2-3 tygodnie w ariachionie troche malo, kondycyjnie moze miec ciezko. Mam nadzieje ze nie przyklei sie jak lep !!
Bet : Marian , 1,5 + rundy
Szymanski R. - Torres D
Pomidorowek powinnien ogarnac, Torres po dwoch bliskich walkach, moze juz wyczerpał limit szcześcia
Bet : Szymański
Wrzosek M. - Parnasse S.
Całym sercem za Wrzoskiem, niech robienie wagi przebiegnie dobrze, to wszystko bedzie dobrze.
Bet : 1,5 + , Wrzosek(Polecam ten typ dopiero po wazniu)
Gamrot M. - Koike Erbst K
Wyczuwam ze Gamer, nie ogarnie 66kg, moze zrobil to w sposob madry, bo dosyc wczesnie zaczą zbijanie, widac na social mediach, ze jest co raz mniejszy, mniejszy !! Gamrot w ATT, trenowal z zawodnikami z UFC, ale jednak Mike Brown nie przyjedzie do PL do naroznika Mateusza.
Koike Koike ( bym sie nie zdziwil, TKO w parterze)
Bet : Koike , 1,5 + rundy / - 4,5
Khalidov M. - Narkun T
Cyrk z 92kg, pozostawie bez komentarza. Zakladajac ze Mamed wygrywa to mamy mistrza z porazka !!
Mamed KO 2,25 eFortuna

Ako 65 ( Mamed KO, Wrzosek , Szymański, Ziółkowski 1,5r+, Sowiński -2,5)
 
tryndamere 0

tryndamere

Użytkownik
Khalidov M. - Narkun T. Typ 1 kurs na zwyciezce walki 1.63 Unibet
Widac po wywiadach i media treningu, ze Mamed jest w znakomitej formie, a ostatnia przegrana tylko go wzmocnila. W mediach coraz glosniej sie mowi o trylogii w przypadku wygranej Khalidowa.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Granie Mameda po 1.45 z podatkiem to żart, ale każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce ;)
W głupim Ruskim jest Khalidov po 1.62 lub w BAH 1.55 co jest jeszcze do przyjęcia. Chyba, że mówimy o symbolicznym graniu raz na miesiąc (nie czepiam się, ale czasami nie kumam wyboru kursów i buków).
Ja główny bet walę grubiej: Mamed + Solidić - 1.55 x 1.20 = 1.86 BAH
Analizę dopiszę później, lecz w skrócie - Soldić nie przegra tego, chyba, że dostanie kontuzji jakieś czy nastąpi jakaś kuriozalna sytuacja nie z tej ziemi. Nie lubię grać takich kursów, jednak czy ktoś sobie wyobraża jego drugą porażkę na KSW? Mocno by się odbiło to na jego karierze, opinii o nim i jego przyszłości. Bohrer to nie jest bum, ale talentem i możliwościami odstaje na kilometr.
Co do Narkun - Mamed - Z tego pojedynku stała się sprawa osobista i tyle mi wystarczy w zasadzie. Mamed w pierwszej walce zjadł Narkuna w stójce i zrobi to ponownie z tym wyjątkiem, że nie pójdzie w parter z Żyrafą i spokojnie go wypunktuję lub co według mnie prawdopodobniejsze po prostu znokautuje.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Khalidov-Narkun 1

Khalidov byl lepszy w 1 walce, a przegral. W stojce w 1 walce duzo lepszy Khalidov, wiec tym razem bedzie podobnie. Narkun bedzie liczyc bardziej na jakas akcje sytuacjyna, ze znajdzie sie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie oraz na wieksza sile, bo na punkty tej walki raczej nie ma szans wygrac. Uwazam jednak, ze Khalidov nie da sie zaskoczyc i tym razem spodziewam sie jednak innego scenariusza z innym wynikiem i wygranej ikony KSW.
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Ja gram Koike po @ 2.60. W ogóle dla mnie powinny być kursy po 1.85 wystawione, a tu taka promocja. Gamrot wygląda jak trup, zbijanie wagi mu się odbiło i to bardzo. Dla mnie kurs dnia, Koike w parterze zakończy walkę, będzie silniejszy i bardziej wytrzymały. Do tego zgadzam się z kolegą dx2 co do typu na Mameda. Powodzenia
???????? Koike nie miał nic do powiedzenia, a Mamed za stary
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom