• Typujemy tylko i wyłącznie spotkania podane przez organizatora (trzy lub mniej jeśli oferta nie będzie wystarczająca)
  • Tabela oraz ilość punktów będą podawane w specjalnym temacie (nie rzadziej niż raz w tygodniu)
  • Tematy zawierające spotkania do typowania będą otwierane przez moderatorów (wzorem Typów Dnia)
  • W przypadku braku nowego tematu w danym dniu na co najmniej 12 godzin przed pierwszym spotkaniem - uczestnik może sam założyć temat z tym, że format i nazwa musi być wzorowana na poprzednich.
  • Wszelkie niezgodności proszę wyjaśniać z moderatorami działu poprzez specjalny temat lub PW - żadnych cytatów oraz edycji w temacie przeznaczonym do typowania
  • Każdy uczestnik może korzystać z jednego IP. W przypadku wykrycia multikonta uczestnik będzie karany banem bez ostrzeżenia
  • Zabronione jest komentowanie i pisanie swoich spostrzeżeń - dopuszcza się wyłącznie link do analizy - uporczywe nie stosowanie się do zakazu będzie karane dwudziestoma ujemnymi punktami
  • Wszelkie błędy i uwagi można zgłaszać do tygodnia wstecz od podania typu - w innym przypadku podlegają one przedawnieniu chyba, że moderator uzna inaczej
  • Typujemy przed rozpoczęciem spotkania, każdy post dodany po rozpoczęciu meczu będzie usuwany i karany dwudziestoma ujemnymi punktami - jednak możemy podawać typy na kolejne spotkania, czyli jeżeli nie zdążymy obstawić meczu z godz. 23:00 a następne mecze są o godz. 01:30 - typujemy pozostałe spotkania

• Typ sprzeczny mamy wtedy, gdy typujemy wynik bramkowy 4:1 następnie podając, że w spotkaniu padnie over
  • Dodatkowy punkt można otrzymać za analizę zamieszczoną w temacie NHL Regular Season lub w Typach Dnia (dotyczącą NHL). Punkt będzie przyznany za rzeczową analizę - tzw. &quot;kiepskie&quot; analizy będą karane 1 ujemnym punktem.
  • Nie piszemy analiz w temacie Liga Typera NHL - wklejamy jedynie link z analizą!
  • Wraz z podliczeniem ostatniego postu w danym dniu zostanie wyłoniony zwycięzca kolejki (uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów)
  • W przypadku remisu punktowego na koniec miesiąca nagrodę otrzyma ten uczestnik, który będzie miał na swoim koncie największą liczbę wygranych kolejek, a jeśli tu również będzie remis - wygra ten, który ma na koncie więcej dokładnych wyników.

Sposoby podawania typów:

Moderatorzy w specjalnym temacie będą podawać &quot;plan dnia&quot; (tj. trzy lub dwa - jeśli oferta jest nie wystarczająca - wybrane spotkania w danym dniu). Osoba biorąca udział w konkursie powinna podawać swoje typy sposobem zaprezentowanym poniżej.

Przykładowo rozliczony post:
Capitals - Penguins (mecz zakończony wynikiem 7:2 - Backstrom strzelił, a Caps wygrali I tercję)

Dokładny wynik: 7:2 ✅✅✅
Under/over: Over ✅
I tercja: Capitals ✅
Strzelec: Backstrom ✅✅

Tampa - Knights (mecz zakończony wynikiem 4:1 - Point nie strzelił, a I tercję wygrali Bolts)

Dokładny wynik: 2:2 Tampa ✅
Under/over: Under ✅

Sharks - Oilers (mecz zakończony wynikiem 2:5 - Draisaitl strzelił, a w I tercji był remis)
Dokładny wynik: 1:3 ✅
I tercja: Remis ✅
Strzelec: Draisaitl ✅✅
W takim przypadku uczestnik otrzymuje 13 punktów.