>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

T 0

tornado21

Użytkownik
1XBET.COM W TRAKCIE AKTUALIZOWANIA
Szanowni Państwo!
Jesteśmy obecnie w końcowej fazie uzyskiwania krajowej licencji AAMS. Dostęp do usług 1xbet.com został tymczasowo zawieszony. Mamy nadzieję, że zajmie to nie więcej niż 10 dni roboczych.

10 dni roboczych dobre ????
Tylko że ta licencja AAMS to jest włoska licencja
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Miał ktoś sytuację taką, że podczas przeglądania strony nie będąc zalogowanym nagle z niczego wyskakuje komunikat o utworzeniu konta? Przytrafiło mi się dziś takie coś i jestem coraz bardziej zażenowany działaniem tego tworu. Jeszcze chwila i mnie posądzą o multikonta , w sumie ciekawa taktyka
 
P 0

p2mgrup

Użytkownik
dochodza wam sms potwierdzajace wyplate??
Edit : Jak dlugo czeka sie na przelew SEPA.
Zlecony wczoraj o 20 Polskiego czasu, jednak dalej on jest tylko zaakceptowany na stronie, nie wyszedl od nich. Kiedy moge sie spodziewac pieniedzy w mBanku?
 
D 3

donas

Użytkownik
dochodza wam sms potwierdzajace wyplate??
Edit : Jak dlugo czeka sie na przelew SEPA.
Zlecony wczoraj o 20 Polskiego czasu, jednak dalej on jest tylko zaakceptowany na stronie, nie wyszedl od nich. Kiedy moge sie spodziewac pieniedzy w mBanku?
Zlecony w poniedziałek o 11:20 miałem o 18:30 na mbanku tego samego dnia.
Jak masz zaakceptowany, to wejdz w historie transakcji i zobacz czy masz tą transakcję z informacją że przelew zatwierdzony przez operatora. Jak ma takie info to znaczy, że od nich juz wyszedł.
Smsy potwierdzające normalnie dochodzą.
 
P 0

p2mgrup

Użytkownik
Ok mam nadzieje ze dzisiaj jeszcze dojdzie ???? bo został potwierdzony przez operatora o 9.30 ruskiego czasu ale do tej pory nie mam jeszcze tego na koncie ale moze jeszcze dojdzie w ostatniej sesji ;)
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
niestety przez pomyłkę zaczytała się moja karta VISA z Paysafacrd do wypłaty,czy oni wogóle przyjmuja zwroty na kartę? 1xbet wysłał pieniądze podobno 8dni temu i powienienm je mieć już w poniedziałek. Paysafecard piszę że nie miał takich transakcji. pieniądze zaginęły w akcji, jak to można rozwiązac?
 
S 30

szejk89

Użytkownik
Jakie polecacie Panowie darmowe wpłaty i wypłaty z konta bankowego na 1xbet? Wcześniej korzystałem z trustly, ale już nie ma tej opcji. Ecopayz widze, że ma opłaty za każdy przelew, także niech się gonią.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
niestety przez pomyłkę zaczytała się moja karta VISA z Paysafacrd do wypłaty,czy oni wogóle przyjmuja zwroty na kartę? 1xbet wysłał pieniądze podobno 8dni temu i powienienm je mieć już w poniedziałek. Paysafecard piszę że nie miał takich transakcji. pieniądze zaginęły w akcji, jak to można rozwiązac?
W ten sposób, że za kilka dni wypłata wróci na Twoje konto 1xbet. Ja tak miałem, gdy zleciłem wypłatę na kartę paysafecard.
 
D 3

donas

Użytkownik
Jakie polecacie Panowie darmowe wpłaty i wypłaty z konta bankowego na 1xbet? Wcześniej korzystałem z trustly, ale już nie ma tej opcji. Ecopayz widze, że ma opłaty za każdy przelew, także niech się gonią.
Opłata przy wpłacie wynosi 2%, więc to chyba bardzo mało . Wypłaty rób sepą chociaż trochę prowizji za to jest, ale to i tak najlepsza w tej chwili opcja.
 
Do góry Bottom