>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchary Europejskie - Kwalifikacje

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 19:00
Spotkanie: Abiant Lycurgus - Posojilnica Aich Dob
Typ: 1
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie zespołu z Holandi Abiant Lycurgus z zespołem austriackim Posojilnica. W tym pierwszym spotkaniu faworytem są gospodarze i ja też idę w ich stronę. Holandia siatkarsko jest wyżej notowana od Austrii, dobrze się ten kraj zaprezentował podczas ostatnio zakończonych mistrzostw świata i myślę, że zespół Abiant we własnej hali upora się z tym rywalem. Według gospodarzy mają lepszego środkowego od swego rywala, ciężko i intensywnie trenowali i chcą powalczyć o udział w Lidze Mistrzów. Zespół Posojilnicy to doświadczona drużyna ale nieco przemeblowana w stosunku do tamtego sezonu i potrzebuje nieco czasu jeszcze na lepsze zgranie się ze sobą. Ja tutaj ide w stronę holenderskiego zespołu. Więcej możecie przeczytać na oficjalnych stronach obu zespołów, linki poniżej:
https://www.lycurgus.nl/nieuws/is-drie-keer-scheepsrecht-voor-abiant-lycurgus-in-champions-league/
http://www.aich-dob.at/
⛔ 1-3 (24-26 , 22-25 , 25-23 , 18-25)
 
@ 49

@panathinaikos

Użytkownik
Abiant Lycurgus - Posojlinica Aich Dob @Powyzej 3,5 seta @1,42

Jak dla mnie najlepszy typ na te spotkanie! Faworytem są gospodarze, ale ekipa Posojlinicy to nie byle jakie ogóry żeby ogrywać ich 3:0. Z drugiej strony Holendrzy to tez nie są ogórki żeby wygrywać z nimi na własnym terenie 0:3. Wiec wychodzi na to, ze będzie to wyrównany mecz z minimum czterema serami! I tak tez zagram!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
B 87

beat-the-bookie

Użytkownik
Mecz: Budowlani Lodz - Mulhouse
Typy: 2, 2(+1,5seta)
Kurs: 4.05, 2,30
Bukamacher: efortuna, totolotek
Analiza:
Nie ma co się oszukiwać początek sezonu obie drużyny w gazie. Francuska liga to wiadomo nie jest jakaś wybitna półka, niemniej jednak skład z zeszłego sezonu w większości zatrzymany w porównaniu do drużyny z Łodzi, która dosyć znacznie go zmieniła. Kursy na Budowlane strasznie niskie. Rozumiemy, że jest Jovana Brakočević, ograny Chemik Police czy drużyna z Węgier ale o ile Julka Twardowska jest spoko opcją w przyjęciu i ataku to już Agata Babicz i 171cm? Nie wiem nie widzę tego.
Spodziewamy się wyrównanego meczu, a przy takich kursach logicznym jest pójście w stronę underdoga.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Czy ktoś wie skąd biorą się takie spadki kursów w meczu Alba - Stuttgart, liga mistrzów kobiet kwalifikacje. Alba to zeszłoroczny finalista. Rano było 1.90 do 1.90 aktualnie jest 1.65 na Stuttgart.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Mecz: Budowlani Lodz - Mulhouse
Typy: 2, 2(+1,5seta)
Kurs: 4.05, 2,30
Bukamacher: efortuna, totolotek
Analiza:
Nie ma co się oszukiwać początek sezonu obie drużyny w gazie. Francuska liga to wiadomo nie jest jakaś wybitna półka, niemniej jednak skład z zeszłego sezonu w większości zatrzymany w porównaniu do drużyny z Łodzi, która dosyć znacznie go zmieniła. Kursy na Budowlane strasznie niskie. Rozumiemy, że jest Jovana Brakočević, ograny Chemik Police czy drużyna z Węgier ale o ile Julka Twardowska jest spoko opcją w przyjęciu i ataku to już Agata Babicz i 171cm? Nie wiem nie widzę tego.
Spodziewamy się wyrównanego meczu, a przy takich kursach logicznym jest pójście w stronę underdoga.
Rok temu Mulhouse dwa razy przegrał z Rzeszowem 1:3 gdzie poza wygranymi setami za wiele nie powalczyły, a Budowlane to chyba trochę wyższy poziom niż Rzeszów
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czy ktoś wie skąd biorą się takie spadki kursów w meczu Alba - Stuttgart, liga mistrzów kobiet kwalifikacje. Alba to zeszłoroczny finalista. Rano było 1.90 do 1.90 aktualnie jest 1.65 na Stuttgart.
Alba osłabiła się to na pewno lecz czy to jest jedyny powód? Tego Ci nie powiem.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nigdy nie graj jak masz pewność, że wiesz mniej od buka. Obydwa mecze dzisiaj śmierdzą i mogą się skonczyc 3-0 dla gospodyń i 3-2 dla gosci
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Jutro mecz na który zacierałem ręce od kilku dni. Kwalifikacje LM. W dobrej formie niemiecki reprezentant UV Frankfurt podejmie u siebie PAOK. Pierwszy mecz według kursów to PAOK był faworytem, a przegrali 3-0. Akurat grałem na czysto Niemców, ale nie o tym teraz. Były już dwie rundy kwalifikacyjne i za każym razem byliśmy świadkami takiej samej sytuacji... UV wygrywali mecz 3-0, a w drugim po wygranych dwóch setach i 2-0, puszczają rezrwowych i przegeywają te mecze. A rywale byli co najmniej parę poziomów niż Grecy. Posojilnica czy Soligorsk...
Dlatego myślę, że warto się pokusić o typy:
Drużyna wygrywająca 2-0 przegra mecz@9
1 set UV mecz PAOK @ 7
DW 2:3@6
1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Fajny typ tyle, że tte ekipy jednak to była właśnie ta półka niżej oraz trochę mniejsze ego i moim zdaniem tutaj podejście greckiej ekipy będzie raczej odwrotne i nawet jakby Frankfurt wygrywał 2 zero to się zabiorą do domu szybko i przegrają nawet z rezerwowymi. Tamte drużyny grały do końca podstawa bo dla nich wtedy to był sukces. Skąd pewność, że Paok nawet po 2-0 też nie wystawi rezerw?
Wynik po 2 setach 1-1@2,05 superbet
Na papierze to są wyrównane ekipy nawet że wskazaniem na Grecka ale wiadomo jakie bywa u nich podejście do tego sportu.
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
PAOK jak już wyżej pisano to inna półka niż Soligorsk czy Posojilnica. Trochę nie wierzę w 2-0 po dwóch setach. Grecy również jechali do Stambułu na pożarcie w poprzedniej rundzie, a jednak ograli Turków. Mecz w domu z Niemcami im po prostu nie wyszedł. Dla mnie Kurs 2,7 na PAOK to czyste value. Biorę.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Koledzy, poproszę o radę.
Co myślicie o dzisiejszym meczu Novator-Forde?
Spadki na Ukraińców są już poniżej 1.3 ale po porażce 3-0 teraz muszą wygrać do 0...
Myślicie że warto za 2,66 w fortunie???
Czy może wygrana 1 set za 1,45...
Powiem szczerze że sugeruje się tylko kursami, suchym wynikiem 1 meczu który mimo 3-0 to w każdym secie było stykowo i tym że Norwegowie nie błyszczą w swojej lidze (6 miejsce na 8 zespołów).
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Kolego, fakt przegrania I meczu w pucharach 0-3 sprawia, że w II meczu wystarczy wygrać 3-0/3-1 i grany jest złoty set na zasadach TB. Co do meczu wspomnianego przez Ciebie jest to niezwykła zagadka. Norwegowie to ogórki, to nie ulega wątpliwości, ale zastanawia podejście Ukraińców do tego dwumeczu. W I spotkaniu Ukraińcy wysłali do Norwegii zespół bez 5 podstawowych zawodników, kursy na Norwegów spadły z nawet @12 UB do ok @2,1 do samego meczu, wynik 3-0, sety na styk, klasyczny handelek. Na rewanż Ukraińcy niby w pełnym składzie, stąd dzisiejsze spadki z @1,5 na @1,15, ale czy jest jakakolwiek pewność, że ci zawodnicy meczu na ławce nie przesiedzą? A może znowu chcieli podbić kursy i ponownie opierd*** mecz? Tu ciężko o jakąś sensowną analizę. Sportowo drużyny te dzieli 1-2 klasy, co pokazuje początkowy kurs na Ukraińców w I meczu (coś ok @1,05). Podoba sytuacja z meczem Novi Pazar - Bijelo Pole. I mecz sprzedany przez Serbów, mających problemy finansowe. Prowadzili w każdym z setów, po czym seria błędów własnych i porażka 1-3. Czy dzisiaj zrobią podobny spektakl? A może wygrają i oddadzą po złotym secie? Ciężko stwierdzić. W pucharach niższej rangi trzeba niestety poza aspektem sportowym brać pod uwagę takie przekręty. Nagrody z awansu do kolejnych rund nijak się mają do kosztów podróży, chociażby do dalekiej Rosji. Pzdr
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Witam. Pytanie do większych znawców ode mnie.
Olsztyn dzis za 1.25 opłacać się brać do trebla? Jakie jest ich nastawienie na ten puchar? Bo na moje oko powinni na spokojnie..
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Spadki nic nie znaczą jeśli chodzi o te rozgrywki, tego juz się nauczyłem ;)
Bardziej myślałem o tym ze Olsztyn calkiem niezle sobie radzi w Pluslidze a wyjazdy Paoku w Europie w tym sezonie do Frankfurtu i do Stambułu kończyły się przegranymi. Z 2 strony Paok w greckiej lidze bilans 5-1... dlatego pytam.
Wyzej stawiam Olsztyn plus te spadki.. nie wiem jakie Paok ma nastawienie na Cev po odpadnieciu z Ligi Mistrzów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom