>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

7 Kolejka PlusLigi (10.11-12.11.2018)

Status
Zamknięty.
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Skra Belchatow (-1,5) vs Cuprum Lubin 1 1,73
Nie no nie zartujmy... Jakis kurde Będzin mial kurs 1,40 z Lubinem, a Skra ma prawie taki sam? Bo co? Bo Cuprum wygralo jeden mecz i nagle sa lepsi ? XDDD Nie no ogolnie to beka, przeciez to zupelnie inny poziom druzyn... Po takim kursie to grzechem byloby tego nie wziac...
Indykpol AZS Olsztyn vs Chemik Bydgoszcz Over 171,5 1,86 Unibet
Skad wogole jest kurs na wygrana Olsztyna? chyba z choinki ktos go wzial, bo ja poki co widze bardzo oslabiony Olsztyn w porownaniu do zeszlego sezonu, zwykla przecietna druzyne na ktora kursow 1,13 wystawiac po prostu nie mozna... Chyba sa takie kursy tylko dlatego ze Olsztynowi sie przypadkiem ze Skra wygralo....Predzej jestem sobie w stanie wyobrazic wygrana Bydgoszczy z Olsztynem niz Lubina ze Skrą.... zdecydowanie... a kursy pokazuja cos odwrotnego.
Za drobne tez gram win Bydgoszczy po pieknym kursie 5.75
Czarni Radom vs GKS Katowice Over 170,5 1,85
I tu podobna argumentacja co w poprzedniej kolejce. Czarni to nie zadna potega zeby wygrywac wszystko 3-0. Kursy na nich sa rowniez przesadzone (oczywiscie nie az tak jak w poprzednim przypadku bo Czarni w przeciwienstwie do Olsztyna prezentuja duzo wyzszy poziom sportowy). W poprzedniej kolejce stracili seta, mysle ze z Katowicami straca tym bardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - PGE SKRA Bełchatów 0:3
Bełchatów -1,5 seta
1,74
W pełni zgadzam się z kolegą wyżej, Bełchatów powinien zamknąć ten mecz w 3 setach ale dla bezpieczeństwa zostawiam sobie 1 set. Kadrowo - 3 półki wyżej Bełchatów. Ostatnio w końcu rozegrali solidne spotkanie z Resovią wygranym 3:1 więc nastroję są dobre. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo gości.
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
powyżej 178,5 1,84
Resovia pokazała już kawał dobrej siatkówki w meczu z Bełchatowem mimo to przegrali 1:3 więc fatalna passa trwa dalej - 6 porażek z rzędu i zapowiada się na kolejną. Myślę jednak, że u siebie zmobilizują się jeszcze bardziej i powalczą z ZAKSA, taki overek myślę, że spokojnie siądzie w 4 setach.
// Kolejna piękna kolejka - oby jak najdłużej...
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
MKS Będzin - ONICO Warszawa (Handicap setowy -1.5) typ ONICO kurs 1.55 Totolotek
ONICO jak już kiedyś pisałem utrzymało w miarę swój skład z przedsezonowej batalii. W niedziele przyjdzie drużynie z Warszawy zmierzyć się z MKS Będzin. Przeciętna drużyna, ale mimo to nie wolno ich lekceważyć. Potrafili zwyciężyć w meczu wyjazdowym z Resovia, która jest w formie jakiej jest… Będzin ostatnio u siebie nie popisał się zbytnio przegrywając z jedną z najgorszych drużyn w Plus Lidze – Cuprum Lubin. Widać, że potrafią grać w swojej hali a pokazał to mecz także z Jastrzębskim Węglem przegrywając w tie-breaku. Według mnie ONICO na ten moment jest o wiele lepszym zespołem od MKS-u. Wczoraj ONICO przegrało mecz w Szczecinie po czterech setach dość wyraźnie oraz w zeszłym tygodniu z Czarnymi Radom. Co można powiedzieć czas na zwycięstwo ONICO i wskoczenie ponownie do czołówki najlepszych drużyn w Plus Lidze. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
C 0

cinecki

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel - Trefl Gdansk +11,5pkt 2 1.75 expekt
Nie ma czasu na analizę, bo mecz zaczyna się za 5 minut. Jastrzębski poza formą, przegrał łatwo z ZAKSĄ w poprzedniej kolejce bo popełniali dużo błędów w przyjęciu. Gdańsk też nie gra rewelacji, ale linia punktowa wysoka, uważam, że Gdańsk urwie przynajmniej jednego seta, a wtedy o to handi będzie dużo łatwiej.
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Lubin-Bełchatów over 181,5 @2.04
Bełchatowianie kompletnie bez formy.Na wyjazdach grają bardzo słabo.Cuprum na pewno w tym meczu powalczy i wydaje mi sie ze seta bez problemu powinni ugrać.Goscie w ostatnich spotkaniach pokazali ze nie sa w najlepszej formie.Personalnie to Skra przewyższa rywala zdecydowanie ale tak jak wspominałem ich gra pozostawia wiele do zyczenia.Dla mnie value!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Resovia@3,5 Fortuna
Dw 3-1@8,4 Fortuna
Może mi.wiekszosc napiszę, że mi odbiło ale ten dzień musi w końcu nadejść i może dzisiaj w to.swieto.sie.to.stanie. Ze Skra już tak źle nie było i musi być tylko lepiej. Resovia potrafila. nie raz właśnie w takich sytuacjach robić niespodzianki. Cytujac tytuł serialu, mamy sytuację blisko coraz bliżej...
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
Cztery sety zdobyte jak do tej pory przez Rzeszów przy dwóch straconych przez ZAKSĘ :sarcastic: Dzisiaj gładkie 3:0 dla ZAKSY po kursie @2.50 biorę z pocałowaniem ręki :champagne:
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Mecz raczej do ogladania wedlug mnie. Ostatnio cos tam lepiej wynik wygladal , ale to glownie byla zasluga bardzo dobrego serwisu Smitha czy Rossarda. Smith serwowal w tym meczu chyba cos kolo 27 razy wiec cos o tym swiadczy. W innych aspektach siatkowki Rzeszow odstawal od Belchatowa i gdyby nie wspomniane serie zagrywkowe, to ten mecz skonczylby sie 3:0 max do 20 w kazdym secie.
Nie skreslam Resovii bo sklad maja bardzo dobry , ale czy to juz ten moment na wyjscie z kryzysu ?
Jesli juz to czekalbym z atakowaniem na live
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Nie no kurs jest za maly zeby grac na Sovie. Zaksa poza przebijaką Sliwka ma dosc mozna szostke, gorsza chyba tylko od Szczecina
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Cztery sety zdobyte jak do tej pory przez Rzeszów przy dwóch straconych przez ZAKSĘ :sarcastic: Dzisiaj gładkie 3:0 dla ZAKSY po kursie @2.50 biorę z pocałowaniem ręki :champagne:
Tez juz pobrałem.
Jest to bet dnia bez wątpienia. .. jedyny argument dla Reski to własne boisko i to ze s &quot;swieta&quot; przy których ZAKSA może się trochę rozluźnić.
Sporo osób patrzy na mecz Resovi pod kątem spotkania z PGE która chciał nie chciał grała tez słaba siatkówkę.
ZAKSA to jednak zespół kompletny i choć nie mają tak wielkich nazwisk jak choćby Stocznia to są zgrani w tym momencie najlepiej z ligi, zagrywka przyjęcie i rozegranie to 2-3 półki wyżej w porównaniu z tym co prezentuje Asseco Resovia bo dalej wyglądają jak dzieci we mgle.
ZAKSA 3:0 @2.5 ⛔
ZAKSA -11.5pkt 2.00 ⛔
Forbet
 
R 25

request3

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Kędzierzyn Koźle
KS Aluron Warta Zawiercie - Espadon Szczecin
ako 1.53 1xbet
Wyniki mówią same za siebie. Bardziej obawiam się Espadonu ale chyba bezpodstawnie. Może Zawiercie ugra seta jak przyjęcie Szczecina będzie falowało. Forma oraz personalia 1 level wyżej w każdym meczu. Wchodzę grubo.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na razie zwracam.honor, po prostu mi coś mówiło od wczoraj żeby sprobowac za drobne ale to co w ostatnich tygodniach robi Resovia powinno chyba być tematem nie jednej pracy magisterskiej ???? Mieć kadrę złożona praktycznie z 95% znanych nazwisk, utytułowanych, w różnych fazach kariery i takie rzeczy wyrabiać. Ja tam już tylko liczę na palec Boży ????
Niewiele brakło ale pozdro dla grajacych grubo na zakse i szczecin.ludzieto jest plus liga. Resovia mogła to wsiąść 3-2 albo 3-1. Wielka Stocznia dostała.oklepa ale przestańciei ich gloryfikowaćb bo tylko Kurek robi różnicę a reszta to w większości emeryci.
 
G 0

gumaz

Użytkownik
Witam panowie ma ktoś informacje odnosnie meczu gks z czarnymi kusi mnie zagrac w strone gks ? i to za duże pieniadze czyli pare stówek dla mnie dużo ???? mozecie sie wypowiedziec chodzi mi o over w meczu +1.5 lub male pkt pozdrawiam
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Witam panowie ma ktoś informacje odnosnie meczu gks z czarnymi kusi mnie zagrac w strone gks ? i to za duże pieniadze czyli pare stówek dla mnie dużo ???? mozecie sie wypowiedziec chodzi mi o over w meczu +1.5 lub male pkt pozdrawiam
Czarni bardzo dobrze rozpoczęli sezon, są faworytem ale bez przesady kursy są za male. Ja w tym meczu wszedłem w over punktowy
 
D 12

denison

Użytkownik
Witam, myślę dziś nad typami powyżej 3 setów w obu meczach w sts kursy na to są 1,6 Będzin onico i 1,7 czarni GKS.. Co o tym myślicie ? Będzin ostatnio przegrał z Lubinem, nie wiem czy dziś zagra Amerykanin na przyjęciu - podobno ma coś tam z plecami a onico ostatnio ze stocznia powalczyli ( przynajmniej seta ugrali ) faworytem jest onico ale niespodzianki w naszej lidze są wiec może akurat Będzin seta urwie co do drugiego meczu czarni w formie ale jak tutaj ktoś pisał to nie taka potega żeby GKS pyknac bez problemu, oczywiście mogą to zrobić bo wszystko na to przemawia ale może być jakieś rozluźnienie przy 2:0, ostatnio z Bydgoszczą seta stracili wiec może i dziś stracą..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
MKS Będzin - ONICO Warszawa 1:3
Będzin +2,5 seta 1,62
Będzin +1,5 seta 2,98

Na pierwszy rzut oka ONICO jest dużym faworytem w tym spotkaniu ale Będzin jest bardzo trudnym przeciwnikiem, mimo, że przegrywają większość meczy to nie przegrywają 0:3. Już w poprzednim sezonie Będzin grając u siebie walczył praktycznie z każdym.. wygrywał seta chociażby z ZAKSA, Resovią czy wygrany mecz chociażby z Jastrzębskim, Olsztynem i właśnie z Warszawą, która była mocniejsza niż w tym sezonie.
W tym sezonie Będzin grał już 3 mecze u siebie i w każdym wygrywał minimum seta. Mają solidnych siatkarzy jak A. Buchowski, L. Williams, J. Peszko, B. Grzechnik, A. Ratajczak czy J. Langlois
.
Ja osobiście liczę na bardziej wyrównane spotkanie aniżeli mówią to kursy, nie zdziwię się nawet jeśli Będzin wygra 2 sety po kursie 3... Lecz dla pewności gram min seta.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom